PlayStation Final Fantasy XII The Zodaic Age Remastered

Final-Fantasy-XII-The-Zodiac-Age_2016_06-06-16_007.jpg_600.jpg

بالاخره اسکوئر نسخه ریمستر فاینال فانتزی 12 رو معرفی کرد . بازی سال 2017 ریلیز میشه و از رزولوشن بالاتر و کیفیت گرافیکی و صوتی بالاتری نسبت به نسخه قدیمی برخورداره. اطلاعاتی که از بازی اومده :

-based on FINAL FANTASY XII INTERNATIONAL ZODIAC JOB SYSTEM
-Background, character model, fonts and all 2D parts are higher resolution
-Movie scenes are higher resolution
-Uses current-gen graphics tech
-7.1 surround sound
-higher quality audio
-Japanese and English voice
-Option between original BGM and newly recorded BGM
-shorter loading time
-auto-save feature
-turbo mode
-بک گراند ها و مدل های کرکترها به همراه فونت ها و ... با روزلوشن بالا
-صدای 7.1
-دوبله ژاپنی و انگلیسی
- قابلیت Auto Save
-زمان های Loading کوتاه تر
-کات سین های با کیفیت و رزولوشن بالاتر .

عکس هایی از نسخه ریمستر :

Final-Fantasy-XII-The-Zodiac-Age_2016_06-06-16_006.jpg_600.jpg

Final-Fantasy-XII-The-Zodiac-Age_2016_06-06-16_002.jpg_600.jpg

FF12-Zodiac-Age-PS4-Ann.jpg

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
Black Mage - White Mage - Knight
سه تاشو گفتم بقیشم خودت خلاقیت به خرج بده! تا کی من بگم:D هی من بگم هیچی یاد نمیگیریا:D

تمام کلاس ها رو میگید! انتخاب من که از الان اینه
پنلو : وایت میج( پنلو تو نسخه معمولی بیشتر مجیک استرنج و مجیک پاور رو داشت ، پس منطقی ترین انتخابه)
لیدی اش و فران : دارک میج (لیدی اش هم مثل پنلو بود با این تفاوت که فیزیکال استرنجشم بهترین بود ، کلا قویترین و بالانس ترین کارکتر پارتی بود )
باسچ : نایت
بقیه کلاس ها رو هم باید بدونم برای بالتیر و واان

اگه کلاس ارچر داشته باشه فران رو ارچر میزارم چون تو خیلی از مبارزات یه دور زن نیازتون میشه حتما

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
اخه 10-20 تا نیست ! یه 300 -400 تایی هستن ... حداقل
برو از خدا بترس:D من دو تا از بهترین بازیای عمرم دو تا نسخه تورمنت هستن:D :x تکست کل سری را بذاری کنار تورمنت اولی بازم تورمنت بیشتره:D
خلاصه متن و اینا را با این که این روزا خیلی کم حوصله شدم، پایم و میخونم:D :x :x :x

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
انصافا مثل اینکه اسکوار داره با این ریمستر ها فارغ از پول پارو کردن ، یه همه پرسی هم انجام میده !

Kato certainly won't quash such hopes. "To think about where to go in future - there's things like taking the gambit system further, or going back to Ivalice. It depends on the fans - if you want to see more Ivalice stuff, then tell us what you want."

ایوالیس ! @-)O:-)

باید دست به کار شم یه 20-30 نسخه از بازی رو به فروش برسونم :ar!>:)

اینم مقاله مرتبط توسط یورو گیمر

Final Fantasy 12's Gambits remain the greatest mechanic in JRPGs

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
Black Mage - White Mage - Knight
سه تاشو گفتم بقیشم خودت خلاقیت به خرج بده! تا کی من بگم:D هی من بگم هیچی یاد نمیگیریا:D

اینارو که خب میدونم باید باشن :D مگه میشه JRPG اونم FF بازی کنی و White Mage و Black Mage نداشته باشی؟ :D

اینکه چه Jobی و به کی بدم مشکلمه :D

الان Vaan رو Shikari یا همون Hunter کردم

Fran رو Black Mage

Penelo رو White Mage

Balthier رو قبلا شنیده بودم Machinist بدترین Job بازیه برا همین 10 - 20 - 30 -40 کردم و Lancerش کردم (اسم Jobش یه چیز دیگست ولی با معیار XIV گفتم

بقیه هم فعلا فقط Guest بودن تا اصلی بشن و برا اونا هم تصمیم بگیرم :D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
Balthier رو قبلا شنیده بودم Machinist بدترین Job بازیه برا همین 10 - 20 - 30 -40 کردم و Lancerش کردم:D
من نابود این یه تیکم خو!:D ده بی سی چل کردی گفتی تو وایسا این فعلا ببینم چی پیش میاد؟:D خیلی خوب بود. منم باید از این روش در مواقع چند راهی استفاده کنم:D

• Like
Reactions: Oakenshield

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
مازیار بیا کمک :D

تو گمبیت به یه مشکلی برخوردم

برای مثال فران رو Black Mage کردم و یه شرط رو گرفتم که میگه " دشمنی که ضعفش آتیشه "

بعد این شرط رو زدم که خب Fire روش استفاده بکنه

ولی مشکل اینجاست بخواد زرت و زورت Fire بزنه MPش میاد پایین و مشکل سازه مخصوصا اینکه اوایل بازی هستم

بعد یه شرط دیگه هست که " اگه MP بالای مثلا 50 درصده "

میخواستم بدونم راهی هست که این 2 شرط رو قاطی کرد یه حرکت بگم بکنه؟

مثلا بگم وقتی به دشمنی که به آتیش ضعف داره و MPت بالای فلان درصد بود از Fire استفاده بکن

اگه هر 2 تای اینارو پشت هم بزارم تو گمبیت و Fire هم برا جفتش بگم درست میشه؟ یا کلا راهی نیست؟ :<

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
مازیار بیا کمک :D

تو گمبیت به یه مشکلی برخوردم

برای مثال فران رو Black Mage کردم و یه شرط رو گرفتم که میگه " دشمنی که ضعفش آتیشه "

بعد این شرط رو زدم که خب Fire روش استفاده بکنه

ولی مشکل اینجاست بخواد زرت و زورت Fire بزنه MPش میاد پایین و مشکل سازه مخصوصا اینکه اوایل بازی هستم

بعد یه شرط دیگه هست که " اگه MP بالای مثلا 50 درصده "

میخواستم بدونم راهی هست که این 2 شرط رو قاطی کرد یه حرکت بگم بکنه؟

مثلا بگم وقتی به دشمنی که به آتیش ضعف داره و MPت بالای فلان درصد بود از Fire استفاده بکن

اگه هر 2 تای اینارو پشت هم بزارم تو گمبیت و Fire هم برا جفتش بگم درست میشه؟ یا کلا راهی نیست؟ :<
تا اونجا كه يادمه الويت بندي تو گامبيت ها خيلي مهم بود مثلا شرط اول رو بايد بزاري وقتي mp بالاي ٥٠ درصده ! بعد شرط بعدي رو بزاري دشمنايي كه به اتيش ضعيفن !
............
بخوام راهنمايي خوب بكنم فعاليت هاي تهاجمي رو خودتون دستي به عهده بگيريد و سعي كنيد همزمان هر سه كاركتر رو با هم كنترل كنيد ! و گامبيت رو اختصاص بديد به گزينه هاي ساپورت كردن مثل هيل كردن و گرين مجيك ها بهترين گزينه گامبيت هم فالو ليدره
پوزيشن كاركترا هم تو نبرد خيلي مهمه خصوصا موقع جنگيدن با دشمناي غول پيكر ! سعي كنيد تا اونجا كه ميشه اطراف يه دشمن لوزي درست كنيد! زيرا اكثر مجيك ها افكت رنج دارن اينطوري باعث ميشه با يه مجيك كل پارتي كولپس نكنه

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,079
نام
آریا
درست یادم نیست ولی من همیشه با این گامبیت مشکل داشتم :/ اون چیزی که جز گامبیت میذاشتم رو درست انجام نمیدادن :/ یادمه بیشتر اسپل های ساپورتی مثله protect و اینچیزا رو انتخاب میکردم خوب انجام میدادن ولی چیزای دیگه رو نه :/

یه شرط گذاشته بودم که مثلا وقتی کسی poisen شد Esuna رو بزنن ( طرف نابود میشد ولی کسی Esuna نمیزد :|)

مثلا یه شرط دیگه گذاشته بودم که اگه hp طرف 50% شد cure رو بزنن وقتی موقعش میشد شونصد نفر cure میزدن :D وقتی هم که رو یه نفر این شرط رو میذاشتم طرف نابود میشد ولی اون رو Cure نمیکرد :/

بجز یه سری اسپل خاص ساپورتی مثله phoenix down و protect و shell و... چیزای دیگه بذارین هنگ میکنن :D

کلا من به Gambit اعتقاد نداشتم:D
دستی کنترلشون میکردم

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
درست یادم نیست ولی من همیشه با این گامبیت مشکل داشتم :/ اون چیزی که جز گامبیت میذاشتم رو درست انجام نمیدادن :/ یادمه بیشتر اسپل های ساپورتی مثله protect و اینچیزا رو انتخاب میکردم خوب انجام میدادن ولی چیزای دیگه رو نه :/

یه شرط گذاشته بودم که مثلا وقتی کسی poisen شد Esuna رو بزنن ( طرف نابود میشد ولی کسی Esuna نمیزد :|)

مثلا یه شرط دیگه گذاشته بودم که اگه hp طرف 50% شد cure رو بزنن وقتی موقعش میشد شونصد نفر cure میزدن :D وقتی هم که رو یه نفر این شرط رو میذاشتم طرف نابود میشد ولی اون رو Cure نمیکرد :/

بجز یه سری اسپل خاص ساپورتی مثله phoenix down و protect و shell و... چیزای دیگه بذارین هنگ میکنن :D

کلا من به Gambit اعتقاد نداشتم:D
دستی کنترلشون میکردم
گامبیت رو من سومین بازی که بازی رو از اول رفتم کمی یاد گرفتم چهارمین بار استادش شدم ... کلا خیلی باید با این گامبیت و مکانیزم هاش ور برید ....

موقع انتخاب گامبیت باید ببنید الویت هاتون چیه !

مثلا من اولین اولویتم این بود که کل تیم با هم به یه دشمن حمله ککنن ! پس باید فالو لیدر رو انتخاب کنم بزارم به عنوان اولین گزینه !
بعد چند وقت این نیاز بهتون دست میده که نیاز به ساپورت دارید کارکتری باید هیل کنه و کارکتری دیگه باید پروتکت و شیلد تیم رو تامین کنه ... چی کار باید کرد !؟

اگه گامبیت مربوط به پروتکت رو بزارید تو جدول (یا گامبیت های مربوط به هیل کردن ) و بزاریدش زیر فالو لیدر شما هیچ وقت حین مبارزه این ساپورت رو نخوواهید داشت وقتی مبارزه تموم شد کارکتر ها میرن روی دستورات دوم و سپس سوم و چهارم الی اخر .... شما باید بر طبق اولویت بندیتون گامبیت رو بچینید تا بهترین عملکرد گروهی رو داشته باشید .

اگه هنوز متوجه نشدید بپزسید تا کاملل تر توضیح بدم

نمراتم که اومد :D\m/(و منم بعد اینکه 10 انتظار این روز رو میکشیدم به خاطر رفیق احمقم باید تا ساعت 1 تو خیابونا باشم )

آخرین ویرایش:

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
گامبیت رو من سومین بازی که بازی رو از اول رفتم کمی یاد گرفتم چهارمین بار استادش شدم ... کلا خیلی باید با این گامبیت و مکانیزم هاش ور برید ....

موقع انتخاب گامبیت باید ببنید الویت هاتون چیه !

مثلا من اولین اولویتم این بود که کل تیم با هم به یه دشمن حمله ککنن ! پس باید فالو لیدر رو انتخاب کنم بزارم به عنوان اولین گزینه !
بعد چند وقت این نیاز بهتون دست میده که نیاز به ساپورت دارید کارکتری باید هیل کنه و کارکتری دیگه باید پروتکت و شیلد تیم رو تامین کنه ... چی کار باید کرد !؟

اگه گامبیت مربوط به پروتکت رو بزارید تو جدول (یا گامبیت های مربوط به هیل کردن ) و بزاریدش زیر فالو لیدر شما هیچ وقت حین مبارزه این ساپورت رو نخوواهید داشت وقتی مبارزه تموم شد کارکتر ها میرن روی دستورات دوم و سپس سوم و چهارم الی اخر .... شما باید بر طبق اولویت بندیتون گامبیت رو بچینید تا بهترین عملکرد گروهی رو داشته باشید .

نمراتم که اومد :D\m/(و منم بعد اینکه 10 انتظار این روز رو میکشیدم به خاطر رفیق احمقم باید تا ساعت 1 تو خیابونا باشم )
مازیار پرچم بالاست\m/\m/\m/ هنوزم دود از کنده بلند میشه\m/\m/\m/
متای بازی عالیه \m/\m/\m/

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
مازیار پرچم بالاست\m/\m/\m/ هنوزم دود از کنده بلند میشه\m/\m/\m/
متای بازی عالیه \m/\m/\m/

البته این فقط به خاطر جوگیری منتقدینه ! :D=))

ولی همین نشون میده اثار ماندگار و برجسته کیفیتشون شامل مرور زمان نمیشه .

البته حرف بسیاره (بعد از 10 سال فقط حرف شنیدن) ولی فعلا زمانش نیست

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
من که هنوز بازی گیرم نیومده .... مال مردم خورا هم تا دیدن متاش بالا ست قیمت رو تا 240-250 کشیدن بالا .... یعنی دقیقا قیمت پایین روز اول فقط به این خاطر بود که این جماعت دلال نمیدوستن این بازی چی چیه تو بارشون اومده ....

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
بازیو پیش خرید کردم مثلا زود بازی کنم تو پریلود بدم دانلود کنن:| تازه امروز میرسه دیتایه بازی:|:|:| هنو بازی نکردم:((:((:(( انقد دیگه ویدیو از گیمپلیش دیدم شبا خوابشو میبینم! تجربه شد بازیی که رو دیسکه دیگه دیجیتالی نگیرم:| البته این بازیو متاسفانه امته شهید پرور زیاد نمیشناسن هنو:| به یارو میگم فاینال 12 میخوام دانلود کنی میگه جدیدرو منظورته؟ دارم! نمیخواد دانلود کنم:| حالا از پریلود بازی 2 ساعت رد نشده میگه دارم!!!:|:|:| همونجوری که کامنت قبلی گفتن این فروشنده های بی همه چیز نمیدونستن این چیه تو بار اومده متارو دیدن فیتیلرو دادن بالا:|:|:| دلم پره:((:((:((

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
بازیو پیش خرید کردم مثلا زود بازی کنم تو پریلود بدم دانلود کنن:| تازه امروز میرسه دیتایه بازی:|:|:| هنو بازی نکردم:((:((:(( انقد دیگه ویدیو از گیمپلیش دیدم شبا خوابشو میبینم! تجربه شد بازیی که رو دیسکه دیگه دیجیتالی نگیرم:| البته این بازیو متاسفانه امته شهید پرور زیاد نمیشناسن هنو:| به یارو میگم فاینال 12 میخوام دانلود کنی میگه جدیدرو منظورته؟ دارم! نمیخواد دانلود کنم:| حالا از پریلود بازی 2 ساعت رد نشده میگه دارم!!!:|:|:| همونجوری که کامنت قبلی گفتن این فروشنده های بی همه چیز نمیدونستن این چیه تو بار اومده متارو دیدن فیتیلرو دادن بالا:|:|:| دلم پره:((:((:((
اخه من از بعضي هاشون شنيدم وقتي از اون دلال اصليه سفارش ميدن اون يارو اكثر بازي جديدا رو ميكنه تو كارتن قاطي ميفرسته كه رو دست خودشم باد نكنه. مگه اينكه سفارششون دقيق مشخص باشه كه خوب قيمتم بالاتره
من تا فردا عصر صبر ميكنم اگه توفيقي نداشتم همون ٢٢٠ ميخرم به جهنم فاينال ١٢ بازي نيست برام كه بخوام سر ٣٠-٤٠ تومن بالاتر نخرم يا دير بخرم ! استيل بوكشم انقدر خوبه كه اصلا راضي نميشم برم سمت ديجيتالي يا معموليش

• Like
Reactions: J. Constantine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر