Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بالاخره هیرو آکادمی :x این یک هفته ای که پخش نشد خیلی سخت گذشت! موندم تموم بشه تا فصل سوم چجوری باید دووم بیارم:(
اپنینگ قبلی رو بیشتر دوست داشتم:-" (حالا Lyricـش یافت بشه ببینیم چطور میشه،ولی بازم قبلی رو بیشتر دوست داشتم:-" )
اما اندینگ!!! من میخوااااام! :(( یه بازی RPG با همین حال و هوا و کاراکترها بدن...میخوااام:(( :x خیلیییی خوب بود اندینگش:))
اصلا چرا باندای هنوز حرکتی نرفته:| من هیرو آکادمی میخوام ازشون:| بدن CC2 بسازه:-"

کسی که از این آرک میتونه حسابی سود ببره هم باکوگو هست:-" ، درسته خیلی خفنه و کاراکتر محبوب خودمه و این حرفا:D ، ولی انقدر که قیافش و اخلاقش به Villain میخوره، به هیرو جماعت نمیخوره:)) ، توی مبارزاتش هم که کلا میزنه همه چی رو میترکونه:D (سوپرمنیه برای خودش در این زمینه:D )
ولی خوب، یکم بتونند آرومش کنند توی این آرک حرکت بزرگی رفتن:-" گرچه بعید میدونم فایده ای هم داشته باشه=))

ولی خوب نقطه ی عطف آرک احتمالا دور ایدا رقم میخوره! فقط امیدوارم جوری به فنا نره که راه برگشتی برای اینم نباشه:(

میدوریا هم که تکلیفش مشخصه! :-" ببینیم بعد از این آرک چه میکنه:D

---
برج خدا هم این دو چپتر آخر حسابی حال داد! >:) کلا برج خدا هر چپتری که میاد مقادیر زیادی کف و خون قاطی میکنیم! پشت سر هم اتفاق های بترکون میفته:-"
---
چپتر وان پیس هم که مثل همیشه عالی>:)
و بالاخره تاماته باکو ترکید! از اول آرک همه منتظر ترکیدنش هستن:))
این جاج و پسران(و دختر) هم که کلا مفتشون گرون بود:-" ، اینکه بدون لباس هیچی نیستن یک طرف، اینکه با لباس هم چندان دووم نیوردن یک طرف دیگه! :-" بیگ مام راحت وان شات کرد جاج رو:-"
قلعه هم از پایه گویا ویران شد و باید بریزه! ببینیم میتونند از این موقعیت فرار کنند یا نه!
آیا دولت جهانی هم میریزه وسط یا همون یک نفودیی که داشتن و گرفتن اطلاعات براشون کافی بوده:-"

فقط...لوفی میفرماید اول کایدو رو بزنم،بعد میام سراغ تو:-" مال این حرفا نیست کلا:-" یعنی اختلاف فعلا خیلی بیشتر از این حرفاست و هیچ جوره نمیتونم پیروزی لوفی رو قبول کنم:-"
برای کایدو هم که باید 40نفری بریزن سرش شاید فرجی بشه!(برای همه ی یونکوها:-") ولی اودا میگه مبارزات چند به یک رو دوست ندارم چون نامردیه:| اما نگاه نمیکنه که یک به یک بعضی جاها نامردی تره :|
به هر حال، اتحاد سوپرنوواها+مینک+شاید بخشی از وانو+برو بچ وایت بیرد...عجب چیزی بشه>:)

منتظر صفحه ی رنگی هفته ی بعد:x و خبرهای بیست سالگی میباشیم:x

---
اومدن چپتر جدید هانتر رو هم به تمام طرفدارهای دو آتیشه ـش تبریک عرض مینمایم! باشد که دوباره قطع نشود! :-"
گویا Gin no Saji هم از وقفه در اومده! من تا چند هفته پیش اصلا نمیدونستم تو وقفه بوده:| ، بعد که خبرش رو دیدم قراره در فلان تاریخ از وقفه در بیاد،فهمیدم اوضاع چی بوده:|
بعد همیشه انتظار فصل سوم داشتم:| و دارم:(

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
999
نام
Ali
کجاهای شیپودن هستی؟
شیپودن فقط اواخرش یکم خسته کننده بود (اونم بعضی جاهاش) بقیش فوق العاده بود
بعد از تموم کردن شیپودن هم بشین the last: naruto the movie رو ببین بعدم با تمام خاطرات خوشش به زندگیت ادامه بده :D
boruto naruto the movie و سری بروتو هم که اصلا نبینی بنظرم بهتره:-<
اپيزود 250
اموزش هاي كيلربي به ناروتو براي كنترل كيوبي
پس خداروشكر چون واقعا حيف بود شيپودن بخواد بد تموم بشه

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
Castlevania تا قسمت 2 دیدم با اینکه داستانش خوب بود ولی داشت خوابم میگرفت از قسمت 3 عالی شد حرف نداشت بی صبرانه منتظر فصل دوم هستم امیدوارم nf راه نیکلدیون (درست گفتم؟) نره و اشغالی مثل افسانه کورا نسازه:-&
فصل 2 کی پخش میشه؟
چندوقته که انیمه هم ندیدم با دیدن این دلم میخواد دوباره برم سمت انیمه از فصل دو هیرو اکادمی شروع میکنم فصل 1 که خیلی خوب بود=D>

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
اومدن چپتر جدید هانتر رو هم به تمام طرفدارهای دو آتیشه ـش تبریک عرض مینمایم! باشد که دوباره قطع نشود! :-"
من که اشک شوق ریختم :D
ایشالله قطع نشه یه خدانکنه ای چیزی بگو :D

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
دوستان انیمه توکیو غول فصل 3 ساخته میشه یا نه ؟ کلا سایت یا فرومی سراغ ندارین اخرین اخبار انیمه هارو داشته باشه ؟:D
اقا کسی نبود جواب سوال منو بده ؟:D اگه زحمت کشیدین جواب دادین در مورد ساخت فصل 3 انیمه code geass هم توضیح بدین بی زحمت:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اقا کسی نبود جواب سوال منو بده ؟:D اگه زحمت کشیدین جواب دادین در مورد ساخت فصل 3 انیمه code geass هم توضیح بدین بی زحمت:D
چندتا پست بالاتر همون پستت رو توی همون صفحه بخون:-"

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
سلام
ترتیب دیدن انیمه Hajime رو میخوام
درود
به ترتیب
Hajime no Ippo: The Fighting!
Hajime no Ippo: New Challenger
Hajime no Ippo: Rising

یه فیلم سینمایی هم به نام Hajimo ni Ippo:Champion Road
و یه ova به عنوان Mashiba vs. Kimura داره که حدودا 60 دقیقست

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
ناامید کننده! :|
از هرچیزی میترسیدم سرش اومد!
بزرگترین چیزی که میترسیدم حضور بیش از حد دخترها توی انیمه بود، و چرا میترسیدم؟ شما رو به رایدر تیم سیاه ارجاع میدم! :| اگر نمیفهمید چرا باهاش مشکل دارم....همممم...شاید باید یکبار دیگه F/Z رو ببینید، تا بفهمید چه انتظاری داشتم و چی شد:D
برسرکر سیاه هم :| ، آرچرشون هم چندان جذاب نمیخورد باشه!
مورد دوم ارباب ها ، اون جماعت تیم قرمز رو که قسمت اول نشون داد که شیرو و شیشیگو تو دیوار بودن و هیچ! :-" ، اما تیم سیاه...فکر کنم از طراحی اینا هم مشخص باشه که چقدر خاص هستن:| بله...اصلا خاص نیستن:| و همه میدونیم طراحی که خاص نباشه،چقدر کاراکتر توی یک انیمه تاثیر گذاره:-"...بله ... هیچی! :D
مورد سوم ، مرز بیان سیاه و سفید ، بین 2تا تیم خیلی روشن و واضح به نظر میرسه! خاکستریی این وسط وجود نداره! یکجورایی تیم سیاه حتی به نظرم اونقدر هم هدف ندارن، آره ارباب سیبر یه چیزایی میگفت، ولی آخرش بعید میدونم هیچکدوم جرات یا توان قد علم کردن رو داشته باشن و جام رو برای خودشون بخوان! مثل یک ارگان کاملا یک دست هستن که برای یک هدف خاص میخوان ماموریتی رو انجام بدن! (البته خود سیبر سیاه فکر کنم متوجه جاسوس شد که حرفی نزد:D )
از اونطرف یکم اوضاع تیم قرمز بهتره، درگیری های بیشتری بین همین دو ارباب هست...مشکوم میزنند...احتمالا هرکدوم هدف خاص خودشون رو دارن! ( و باز هم بیشتر شیرو و شیشیگو :-" )
کلا سرونت های تیم قرمز هم خاص تر میزنند:D کلا تمرکز رو تیم قرمزه:D

اما سیبر و لنسر تیم سیاه رو دوست دارم...حداقل از نظر طراحی:-"

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
ناامید کننده! :|
از هرچیزی میترسیدم سرش اومد!
بزرگترین چیزی که میترسیدم حضور بیش از حد دخترها توی انیمه بود، و چرا میترسیدم؟ شما رو به رایدر تیم سیاه ارجاع میدم! :| اگر نمیفهمید چرا باهاش مشکل دارم....همممم...شاید باید یکبار دیگه F/Z رو ببینید، تا بفهمید چه انتظاری داشتم و چی شد:D
برسرکر سیاه هم :| ، آرچرشون هم چندان جذاب نمیخورد باشه!
مورد دوم ارباب ها ، اون جماعت تیم قرمز رو که قسمت اول نشون داد که شیرو و شیشیگو تو دیوار بودن و هیچ! :-" ، اما تیم سیاه...فکر کنم از طراحی اینا هم مشخص باشه که چقدر خاص هستن:| بله...اصلا خاص نیستن:| و همه میدونیم طراحی که خاص نباشه،چقدر کاراکتر توی یک انیمه تاثیر گذاره:-"...بله ... هیچی! :D
مورد سوم ، مرز بیان سیاه و سفید ، بین 2تا تیم خیلی روشن و واضح به نظر میرسه! خاکستریی این وسط وجود نداره! یکجورایی تیم سیاه حتی به نظرم اونقدر هم هدف ندارن، آره ارباب سیبر یه چیزایی میگفت، ولی آخرش بعید میدونم هیچکدوم جرات یا توان قد علم کردن رو داشته باشن و جام رو برای خودشون بخوان! مثل یک ارگان کاملا یک دست هستن که برای یک هدف خاص میخوان ماموریتی رو انجام بدن! (البته خود سیبر سیاه فکر کنم متوجه جاسوس شد که حرفی نزد:D )
از اونطرف یکم اوضاع تیم قرمز بهتره، درگیری های بیشتری بین همین دو ارباب هست...مشکوم میزنند...احتمالا هرکدوم هدف خاص خودشون رو دارن! ( و باز هم بیشتر شیرو و شیشیگو :-" )
کلا سرونت های تیم قرمز هم خاص تر میزنند:D کلا تمرکز رو تیم قرمزه:D

اما سیبر و لنسر تیم سیاه رو دوست دارم...حداقل از نظر طراحی:-"

رایدر سیاه دختر نیست :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
فرقی در اصل قضیه نمیکنه! فقط نکته ی منفیش رو پررنگ تر از قبل میکنه:D
>:)

بعد مشکل از خودته خب :D توقع یه فیت زیرو دیگه داشتی که فیل شدی :D چطور به این نتیجه رسیدی که این میخواد مثل زیرو بشه؟ :D

اتفاقا از یه جهاتی من خیلی با این حال میکنم مثل شخصیتاش که خیلی باحالن مخصوصا سیبر قرمزا که شدیدا باحالتر و بهتر از سیبر زیروئه که حوصله سر بر و خسته کننده بود 3:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
>:)

بعد مشکل از خودته خب :D توقع یه فیت زیرو دیگه داشتی که فیل شدی :D چطور به این نتیجه رسیدی که این میخواد مثل زیرو بشه؟ :D

اتفاقا از یه جهاتی من خیلی با این حال میکنم مثل شخصیتاش که خیلی باحالن مخصوصا سیبر قرمزا که شدیدا باحالتر و بهتر از سیبر زیروئه که حوصله سر بر و خسته کننده بود 3:
مشکل از ایناست که چنین پتانسیلی در اختیار دارن، گند میزنند توش:D
به هر حال منم انیمه رو با یکی توی همین سری مقایسه کردم:D

تو کلا اوضاعت خرابه:-" در مورد نابود بودن اون سیبر هم هیج مخالفتی نداریم، ولی اون تنها لکه ی ننگ F/Z بود:-"
گرجه همونم صد شرف داره به خیلی از کاراکترهای F/A :-"

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
بازی اکشن Gintama با اسم رمز Last Game تو آخرین شماره مجله هفتگی Jump برای PS4 و PSVITA معرفی شد !

Gintama action game announced for PS4, PS Vita - Gematsu
=========================================================

۲ بازی هم برای One Piece داره ساخته میشه یکی انحصاری Playstation VR به نام One Piece : Grand Cruise که یک دمو ازش در تاریخ July 22 در برنامه ی Tokyo One Piece Tower قابل بازی خواهد بود .

و یکی دیگه با اسم رمز Dawn که با همکاری بین Shueisha ، Toei Animation و Bandai Namco ساخته میشه .
اطلاعات زیادی ازش منتشر نشده فقط گفتن که تا حالا بازی به این صورت از One Piece ساخته نشده و حس جدیدی رو منتقل میکنه . همچنین Eiichiro Oda هم در ساختش نقش داره ، قرار بازی بزرگی باشه و ستینگ و موزیکای انیمه هم در بازی هستن .

One Piece: Grand Cruise announced for PlayStation VR; "unprecedented" One Piece game also announced - Gematsu

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بالاخره!!!!! از اول امسال منتظر بازیی که برای سالگرد بیست سالگی معرفی میکنند بودم:D
حالا تا TGS باید صبر کنیم برای Dawn :-"

حضور اودا هم خوبه...درسته اختمالا اوتقدرا نیست و صرفا تبلیغاته:-" اما طراحیه کاراکتر Red برای UWR رو خیلی دوست داشتم! در همین حد هم باشه خوبه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر