Multi Platform The Witcher 3: Wild Hunt

سازنده
CD Project Red
تاریخ انتشار
May 2015
ناشر
CD Project Red
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___image-api.nrj.fr_http_www.nrj-games.fr%2Fuploads%2Fpages%2F5d024cf13e6cd_the-witcher-c...jpg

Developer : CD Project Red
Publisher : Bandai Namco / Warner Bros
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox One / PS4
Release Date : 19 May 2015
29 اردیبهشت 1394

سومین نسخه از سری محبوب و تحسین شده The Witcher، تحت زیر نام The Wild Hunt در حال ساخت و توسعه می‌باشد. بازی قرار است بزرگترین عنوان ساخته شده در این سری باشد و پایانی بزرگ را بر این 3گانه رقم خواهد زد.

اطلاعات منتشر شده:

• گیم پلی همانند عنوان دوم خواهد بود که صدالبته تغییراتی نیز به دنبال خواهد داشت،
  • بازی یک دنیای Open World بزرگ و زنده را به تصویر خواهد کشید به گونه ای که بزرگترین دنیا را در تاریخ بازی های RPG خواهد داشت،
  • جزئیات بازی "30 برابر" بزرگتر از 2 عنوان پیشین خود خواهد بود،
  • استفاده از اسب و قایق برای جستجو در دنیای پهناور بازی، اضافه شده است. همچنین عنصر Fast Travel را در بازی شاهد خواهیم بود،
  • به گفته سازندگان، بازی "20 برابر" بزرگتر از عنوان Skyrim خواهد بود،
  • هر عملی از سوی بازیکنان بر روی دنیای بازی تاثیر به سزایی خواهد داشت،
  • هر ماموریت شامل روش هایی خواهد بود که از طریق آن ها می‌توان آن ماموریت را به پاین رساند. در واقع بازی گزینه های مورد نظر را پیش روی بازیکن خواهد گذاشت که از آزادی عمل بالایی برخوردار خواهند بود،
  • مبارزات همانند نسخه دوم در قالب مبارزات تن به تن و استفاده از جادو خواهد بود،
  • امکان قطع عضو در بازی وجود خواهد داشت،
  • به گفته سازنده، چیزی بیش از 100 ساعت برای اتمام بازی نیاز خواهد بود، 50 ساعت برای ماموریت های اصلی و 50 ساعت برای ماموریت های فرعی،
  • سیستم آب و هوا و شبانه روز بازی به صورت دینامیک خواهد بود،
  • هوش مصنوعی NPC ها به مراتب بیشتر از قبل شده است و اکان تعامل با محیط اطراف به صورت واقع گرایانه صورت خواهد گرفت،
  • به گفته سازندگان، چیزی بالغ بر 80 هیولا در دنیای بازی وجود خواهد داشت که هر کدام هوش، نیروها و صفات مخصوص به خود را خواهند داشت،
  • همراه با چرخه شبانه روز، نیروها و مهارت های هیولاها نیز متغیر خواهد بود، همانند قدرت گرفتنِ یک گرگ نما در شب مهتابی، که به بازیکنان اجازه خواهد داشت استراتژی مورد نظر خود را برای شکار پیاده کنند،
  • ساخت سلاح و معجون ها نیز همچنان در بازی حضور دارد اما بر خلاف نسخه پیشین، عمق بیشتری به خود خواهند گرفت،
  • مکانیزم های جدیدی همچون Witcher Sense، مبارزه بر پشت اسب و شنا در زیر آب ها و همچنین استفاده از تیر و کمان به بازی اضافه شده اند،
  • گرالت قادر به پریدن از روی اشیاء مختلف و بالا رفتن از ساختمان های خواهد بود. به گفته سازندگان این مکانیزم همانند سری Assassin's Creed نخواهد بود، بلکه بیشتر شبیه به عنوان Uncharted ساخته شده است،
  • نشانه های Witcher (که تحت عنوان Sign از آن ها یاد میشد) به 10 عدد افزایش یافته اند که 5تای آن ها از قبل وجود داشته اند،
  • بازیکن قادر خواهد بود که هنگام سواری بر پشت اسب، از بمب و Sign ها استفاده کند،
  • داستان بازی ادامه ای بر نسخه پیشین خود خواهد بود،
  • ماموریت گرالت "شخصی تر" توصیف شده است،
  • بازی به شرح مفصلی در مورد Wild Hunt ها خواهد پرداخت، کسانی که پس از ورود به هر منطقه، تنها ویرانی بر جای خواهند گذاشت،
  • بازی با استفاده از جدیدترین نسخه موتور گرافیکی استودیو CPR یعنی Red Engine 3 بهره خواهد برد که با سازنده توانایی خلق جلوه های بصری فوق العاده و دیگر المان های موجود داده است،
  • هیچ گونه بارگذاری در حین ورود از منطقه ای به منطقه ای دیگر وجود نخواهد داشت.
  • در بازی 4 درجه سختی وجود دارد (Easy, Normal, Hard, Dark) که هر کدام میزان توانایی هیولاها را تغییر میدهند. Hit Point/Hit Box ها در هر 4 درجه سختی ثابت هستند.
  • بعد از تموم کردن هر کدام از قراردادهای شکار هیولا میتونید با استفاده از یه Mini Game برای گرفتن پول بیشتر چانه زنی کنید.
  • ماموریت های فرعی بسیار خوب طراحی شده اند و نویسندگی و پراکندگی داستانی آنها بسیار بالاست.
  • استفاده از دارو برای درجات سختی بالاتر بسیار حیاتی است. هر ترکیب را فقط کافیست یکبار درست کنید و پس از آن در صورت داشتن الکل میتوانید آن را دوباره پر کنید. داروها را میتوان برای کارایی بهتر آپگرید کرد. هرچند داروهای قویتر میزان آلودگی سمی بدن شما را نیز بالاتر خواهند برد.
  • Novigrad و No Man's Land در واقع یک نقشه بوده و در مجموع بسیار بزرگتر از Skyrim هستند. جزیره های Skellig دیگر بخش بزرگ بازی را تشکیل میدهند. در کنار آن، 5-6 منطقه جداگانه دیگر از جمله Kaer Morhen در بازی وجود دارند.
  • Witcher 3 هیچگونه Respawning (ظهور مجدد) برای دشمنان ندارد. در طول 2 روز بازی او دشمنانی که کشته بود دوباره در آنجای قبلی ظاهر نشده اند.
  • بهترین Item های بازی از راه Crafting(ساختن) بدست می آیند.
  • مجله GS بشدت از داستان و نحوه پخش شدن خط های داستانی (شاخ و برگ گرفتن آن) و این حقیقت که نمیتوان به راحتی آنها را حدس زد، راضی بودند.
  • برای کسانی که میخواهند یک راه خاص را بروند و بازی را به یک صورت خاص تمام کنند، به دلیل وسعت داستان و نحوه پخش شدنش سخت است که بفهمید دقیقا از کجا کار "خراب" شد تا بخواهند با یک Save/Load ساده به آنجا برگشته و اشتباهتشان را اصلاح کنند.
  • برخلاف سیستم انتخاب دیالوگ در عناوین Bioware، در Witcher 3 تصمیم ها به صورت "خوب" و "بد" دسته بندی نشده اند. (بسته به موقعیت) خود بازیکن باید متوجه شود که کدام تصمیم بد و کدام خوب است.
  • W3 دو شهر بسیار بزرگ به نام های Novigrad و Oxenfurt خواهد داشت. هر دو بسیار زنده به نظر میایند.
  • منطقه No Man's Land شامل 25 روستای کوچکتر خواهد بود.
  • در بازی دهکده هایی به بزرگی Flotsam از نسخه 2 وجود دارد.
  • Geralt میتواند از مردم دزدی کند. هرچند سیستم فعلی بسیار ساده و آسان است و جای کار دارد.
  • بخشهای Ciri در مجموع بین 5 تا 10 ساعت خواهند بود و بیشتر مانند یک بازی Action Adventure میباشند تا RPG. بسته به موقعیت Ciri توانایی های خاصی خواهد داشت و از درخت آپگرید در این بخشها خبری نیست.
  • میتوان با ساخت کیسه هایی برای زین اسب خود Storage ـتان را افزایش دهید، هرچند برای دسترسی به آیتم های قرار داده شده در این Storage ها باید به پیش اسبتان رفته و از آنجا برشان دارید.
  • ریش Geralt با گذر زمان رشد خواهد کرد. برای کوتاه نگه داشتنش مجبورید بعد از چند روز به آرایشگاه بروید.
  • جزییات ریز زیادی همچون توقف Roche برای خوردن سیبی از یک سبد، در بازی وجود دارد.
  • دنیا میتواند بر اساس تصمیمات شما تغییر کند اما این موضوع محدودیتی دارد. مثلا همانند Skyrim نمیبینید که مردم یکدفعه ای با اژدها درگیر شوند.
  • بازی Open World است اما تقریبا همه چیز "کنترل شده" است و سازنده برای همه بخش ها "برنامه ریزی" کرده است.
  • گرلت در مورد بسیاری از اتفاقات بازی نظر میدهد/حرف میزند. مثلا هنگامی که دارد رد چند نفر یا یک شکار را میگیرد.
  • انواع بسیار زیادی از دشمنان در بازی وجود داشته و هر یک حس متفاوتی نسبت به دیگری دارند.
  • ماموریت های فرعی بسیار عالی کار شده اند و هر کدام داستان خاص خود را گفته و نسبت به Geralt واکنش نشان میدهند.
  • تمام دنیا بسیار زنده و واقع گرایانه بنظر میاید.
  • هر منطفه در بازی رنگ پردازی و احساس خاص خود را دارد.
  • "غیرممکن است که بتوانید 2 بار ویچر 3 را دقیقا به یک صورت تمام کنید"
  • Open World بودن بازی ممکن است بر روی Pacing افرادی که زیاد اهل RPG نیستند تاثیر بگذارد.
  • موسیقی بازی در کل خوب بوده و بسته به موقعیت بازی به صورت داینامیک عمل میکند. هرچند نمیتوان گفت موسیقی شاهکار یا فوق العاده است.
  • خشونت تصویری بازی بسیار زیاد بوده خصوصا در موارد قطعی اعضای بدن و به نسبت TW1 و TW2، هرچند بازی همچنان طبیعی به نظر میاید.
  • تنها لودینگ بازی در محیط خارجی مپ بین سرزمین اصلی و Skellig است.
  • بعضی ساختمان های بسیار بزرگ و داستانی ممکن است لودینگ داشته باشند، هرچند ساختمان های عادی اینگونه نیستند.
  • تمام Item های انتخاب شده در خود بازی بر روی Grealt قابل مشاهده هستند.
  • مبارزه با دستان خالی برگشته است، اینبار بدون QTE. مبارزات به صورت طبیعی برگشته و دارای ضربات سریع و قوی میباشند.
  • شهرها دارای اکوسیستم واقع گرایانه هستند، به عنوان مثال همانند قرون وسطا در حومه شهر میتوان Craftsman ها را پیدا کرد.
  • ماموریت های فرعی به صورت رندوم و اتفاقی طراحی نشده و هر کدام مکان و داستان مخصوص خود را دارند.
  • محیط هیچ تغییر یکدفعه ای نخواهد داشت (مثلا از صحرا یدفعه ای به منطقه مرطوب و جنگلی تبدیل شود) تغییرات محیط کاملا طبیعی و واقع گرایانه هستند.
  • در طول این 12 ساعت دنیای بازی هیچوقت احساس پوچی یا خالی بودن نداشته است.
  • بازی بسیار جذاب است و شما را "به دورن خود" میکشد. W3 توانسته بدون از دست دادن پیچیدگی نسخه های قبلی در عین حال بسیار روانتر از آنها باشد.
می‌توان گفت سازنده ها برای خلق این عنوان از تمام توانایی خود استفاده برده است. تا بدین جای کار پیش نمایش های بازی فوق العاده بوده و جایزه های بسیاری را از سایت ها و مجلات به خود اختصاص داده است.

لینک های مرتبط:

Last edited by a moderator:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,914
نام
محمد حسین
عزیز بازی دو تا توزیع کننده داشته یکی بخش اسیا بود که نامکو بود بخش اروپا و امریکا هم وارنر بود من خودم خبرش تو بازیسنتر بچه ها کار کرده بودن
سایت خود سی دی پراجکت که راضیت نکرد اینم یه لینک از destructoid که میگه وظیفه توزیع در استرالیا و نیوزلند همراه با اروپا برعهده نامکو هست
امیدوارم این یکی راضیت کنه
https://www.vg247.com/2013/10/28/the-witcher-3-wild-hunt-signs-namco-bandai-as-european-distributor/
Namco Bandai to publish The Witcher 3 in Australia

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سایت خود سی دی پراجکت که راضیت نکرد اینم یه لینک از destructoid که میگه وظیفه توزیع در استرالیا و نیوزلند همراه با اروپا برعهده نامکو هست
امیدوارم این یکی راضیت کنه
https://www.vg247.com/2013/10/28/the-witcher-3-wild-hunt-signs-namco-bandai-as-european-distributor/
Namco Bandai to publish The Witcher 3 in Australia
باشه بیخیال شما درست میگی چه منبع معتبری VG247 !!!

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
عزیز بازی دو تا توزیع کننده داشته یکی بخش اسیا بود که نامکو بود بخش اروپا و امریکا هم وارنر بود من خودم خبرش تو بازیسنتر بچه ها کار کرده بودن
خیر تو اروپا هم وارنر بوده خودشون فقط بازی ساختن همین
آمریکای شمالی برادران وارنر:
https://www.warnerbros.com/studio/news/cd-projekt-red-partners-warner-bros-interactive-entertainment-bring-%E2%80%9C-witcher-3-wild
https://www.gamespot.com/articles/warner-bros-bringing-the-witcher-3-to-north-america/1100-6412056/
اروپا نامکو :
NAMCO BANDAI GAMES to distribute The Witcher 3: Wild Hunt in Europe
http://en.cdprojektred.com/press/namco-bandai-games-to-distribute-the-witcher-3-wild-hunt-in-europe/
https://www.gamespot.com/articles/namco-to-distribute-the-witcher-3-in-europe/1100-6415811/
https://www.polygon.com/2013/10/28/5038062/the-witcher-3-will-be-published-by-namco-bandai-in-europe
http://gamingbolt.com/namco-bandai-games-to-distribute-the-witcher-3-wild-hunt-in-europe

شما سایت خود سازنده رو قبول نداری،سایت VG247 هم قبول نداری،کجا رو قبول داری؟

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
آمریکای شمالی برادران وارنر:
https://www.warnerbros.com/studio/news/cd-projekt-red-partners-warner-bros-interactive-entertainment-bring-%E2%80%9C-witcher-3-wild
https://www.gamespot.com/articles/warner-bros-bringing-the-witcher-3-to-north-america/1100-6412056/
اروپا نامکو :
NAMCO BANDAI GAMES to distribute The Witcher 3: Wild Hunt in Europe
http://en.cdprojektred.com/press/namco-bandai-games-to-distribute-the-witcher-3-wild-hunt-in-europe/
https://www.gamespot.com/articles/namco-to-distribute-the-witcher-3-in-europe/1100-6415811/
https://www.polygon.com/2013/10/28/5038062/the-witcher-3-will-be-published-by-namco-bandai-in-europe
http://gamingbolt.com/namco-bandai-games-to-distribute-the-witcher-3-wild-hunt-in-europe

شما سایت خود سازنده رو قبول نداری،سایت VG247 هم قبول نداری،کجا رو قبول داری؟
برادر ایشون میگه کلا نامکو بوده که منم گفتم نه وارنر هم بوده حالا شما تصدیق کردین حرف من و ایشون و دیگه حرفی نیست حرف حق جواب نداره

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
برادر ایشون میگه کلا نامکو بوده که منم گفتم نه وارنر هم بوده حالا شما تصدیق کردین حرف من و ایشون و دیگه حرفی نیست حرف حق جواب نداره
شما خودت هم اشتباه گفتی !پستت هنوز اون بالاست! خودت حداقل پست خودت بخون که گفتی آسیا نامکو در صورتی که اروپا نامکو هست و همچنین گفتی اروپا وارنر ! در صورتی که آمریکای شمالی فقط وارنر بوده !
جفتتون با پافشاری زیاد دارید اشتباه میکنید
------------------------------
اینم پست خودت دیگه واقعا نمیدونم چی بگم....-_-:
بازی دو تا توزیع کننده داشته یکی بخش اسیا بود که نامکو بود بخش اروپا و امریکا هم وارنر بود من خودم خبرش تو بازیسنتر بچه ها کار کرده بودن
نوشته شده توسط SHANSER:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
شما خودت هم اشتباه گفتی !پستت هنوز اون بالاست! خودت حداقل پست خودت بخون که گفتی آسیا نامکو در صورتی که اروپا نامکو هست و همچنین گفتی اروپا وارنر ! در صورتی که آمریکای شمالی فقط وارنر بوده !
جفتتون با پافشاری زیاد دارید اشتباه میکنید
------------------------------
اینم پست خودت دیگه واقعا نمیدونم چی بگم....-_-:
بازی دو تا توزیع کننده داشته یکی بخش اسیا بود که نامکو بود بخش اروپا و امریکا هم وارنر بود من خودم خبرش تو بازیسنتر بچه ها کار کرده بودن
نوشته شده توسط SHANSER:
بله منم اشتباه کردم دقت نکردی گفتم حرف منو تصدیق کردی حالا میخوای مچ بگیری ی بحث دیگست

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
بعد از مشخص شدن ناشر بازى(:D) نظر شما رو جلب ميكنم به سمت ويچر ٢...
اقا من ويچر ٢ رو بازى نكرده بودم ، براى منى كه با قسمت سوم كلى كيف كردم الان ويچر ٢ خيلى داره بهم ميچسبه و يه زكى بزرگ به بازى هاى اين نسل گفتم و با ايكس باكس دارم ويچر ٢ ميزنم:D (چپتر يك رو تموم كردم اواسط چپتر دومم).
داستانش قبل از ويچر ٣ هست و زمانيه كه گرالت حافظه اش رو از دست داده و نه ميدونه ينيفر كيه، خودش دقيقا كيه ، سيرى كيه و دنبال اينه حافظه اش رو بدست بياره و از طرفى متهم به قتل پادشاه هم هست. نشون ميده كه گرالت ، روچ و تريس چه گذشته اى باهم داشتن و چطورى باهم وارد يك ماجرا شدند. براى من خيلى جالبه كه گرالت چه ماجراهايى به او گذشته تا به موقعيتى كه تو قسمت سوم داشت رسيد. همينطور كه ميدونيد قسمت سوم اوايل بازى بدنبال ينيفر ميگرده و وايلد هانت ها ذهن اون رو مشغول كردند و اينا همش هى اشاره بهش ميشه تو قسمت دوم، به سيرى هم اشاراتى ميشه. خود داستان قسمت دوم هم داستان خيلى جذابي داره، گرالت كه از گذشته اش هيچ نميدونه بطور تصادفى متهم به كشتن پادشاهى ميشه كه خودش يكى از ياراى نزديك اون پادشاه بوده! روايت بدست اوردن حافظه و گذشته ى خودش و همينطور از طرفى كشمكش براى رفع اتهام از قتلى كه انجام نداده و جستجو براى پيدا كردن قاتل پادشاه (پادشاهان) كه اونم يك راز بزرگى پشتش پنهانه. براى منى كه از دنيا و شخصيت هاى ويچر خوشش مياد خيلى كيف ميده.من واقعا پيشنهاد ميكنم كسايى كه از قسمت سوم خيلى خوششون اومده و با شخصيت ها و دنياى بازى خيلى حال كردن قسمت دوم رو اگه بازى نكردن حتما بازى كنن حتى بين اين بازار پرزرقو برق بازى هاى اين نسل ويچر ٢ بازهم گرافيك و گيم پلى يه خوبى داره و ادم رو اذيت نميكنه.
از طرفى واقعا قابل تحسينه كه بازى چه پيشرفتى داشته تو نسخه سوم. درسته كه يك نسل فاصله است اما اونقدر پخته و كامل شده تو بازى سوم كه ادم تا نسخه دوم رو بازى نكنه كامل درك نميكنه. سى دى پروجكت مشخصه استوديو رو به رشديه واقعا تصور بازى بعديشون يعنى سايبرپانك هيجان انگيزه.
پ.ن: ناظم انجمن دستشون درد نكنه پست من رو ويرايش كردند و گذاشتند توى اسپويلر اما قصد من اين بود كه دوستانى كه هنوز نرفتند سراغ ويچر ٢ نوشته هاى توى اسپويلر رو ببينند و بخونن:D. نميدونم چرا از ديد ايشون اينها اسپويل بوده اما اصلا اسپويل نيست. خودم خيلى رو اين موضوع حساسم و با خيال راحت اسپويل رو باز كنيد.اينارو نوشتم كه بدونيد ويچر٢ از چه قراره.

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,389
نام
مسلم
بعد از مشخص شدن ناشر بازى(:D) نظر شما رو جلب ميكنم به سمت ويچر ٢...
اقا من ويچر ٢ رو بازى نكرده بودم ، براى منى كه با قسمت سوم كلى كيف كردم الان ويچر ٢ خيلى داره بهم ميچسبه و يه زكى بزرگ به بازى هاى اين نسل گفتم و با ايكس باكس دارم ويچر ٢ ميزنم:D (چپتر يك رو تموم كردم اواسط چپتر دومم).
داستانش قبل از ويچر ٣ هست و زمانيه كه گرالت حافظه اش رو از دست داده و نه ميدونه ينيفر كيه، خودش دقيقا كيه ، سيرى كيه و دنبال اينه حافظه اش رو بدست بياره و از طرفى متهم به قتل پادشاه هم هست. نشون ميده كه گرالت ، روچ و تريس چه گذشته اى باهم داشتن و چطورى باهم وارد يك ماجرا شدند. براى من خيلى جالبه كه گرالت چه ماجراهايى به او گذشته تا به موقعيتى كه تو قسمت سوم داشت رسيد. همينطور كه ميدونيد قسمت سوم اوايل بازى بدنبال ينيفر ميگرده و وايلد هانت ها ذهن اون رو مشغول كردند و اينا همش هى اشاره بهش ميشه تو قسمت دوم، به سيرى هم اشاراتى ميشه. خود داستان قسمت دوم هم داستان خيلى جذابي داره، گرالت كه از گذشته اش هيچ نميدونه بطور تصادفى متهم به كشتن پادشاهى ميشه كه خودش يكى از ياراى نزديك اون پادشاه بوده! روايت بدست اوردن حافظه و گذشته ى خودش و همينطور از طرفى كشمكش براى رفع اتهام از قتلى كه انجام نداده و جستجو براى پيدا كردن قاتل پادشاه (پادشاهان) كه اونم يك راز بزرگى پشتش پنهانه. براى منى كه از دنيا و شخصيت هاى ويچر خوشش مياد خيلى كيف ميده.من واقعا پيشنهاد ميكنم كسايى كه از قسمت سوم خيلى خوششون اومده و با شخصيت ها و دنياى بازى خيلى حال كردن قسمت دوم رو اگه بازى نكردن حتما بازى كنن حتى بين اين بازار پرزرقو برق بازى هاى اين نسل ويچر ٢ بازهم گرافيك و گيم پلى يه خوبى داره و ادم رو اذيت نميكنه.
از طرفى واقعا قابل تحسينه كه بازى چه پيشرفتى داشته تو نسخه سوم. درسته كه يك نسل فاصله است اما اونقدر پخته و كامل شده تو بازى سوم كه ادم تا نسخه دوم رو بازى نكنه كامل درك نميكنه. سى دى پروجكت مشخصه استوديو رو به رشديه واقعا تصور بازى بعديشون يعنى سايبرپانك هيجان انگيزه.
پ.ن: ناظم انجمن دستشون درد نكنه پست من رو ويرايش كردند و گذاشتند توى اسپويلر اما قصد من اين بود كه دوستانى كه هنوز نرفتند سراغ ويچر ٢ نوشته هاى توى اسپويلر رو ببينند و بخونن:D. نميدونم چرا از ديد ايشون اينها اسپويل بوده اما اصلا اسپويل نيست. خودم خيلى رو اين موضوع حساسم و با خيال راحت اسپويل رو باز كنيد.اينارو نوشتم كه بدونيد ويچر٢ از چه قراره.
اگه یه طرفدار دو آتشه ویچر هستی بهت پیشنهاد میکنم The Witcher Enhanced Edition رو هم گیر بیاری و بازی کنی، البته کنار اومدن با گرافیک و گیم پلیش یکم مشکله ولی داستان مطمئنا ارزشش رو داره:>

• Like
Reactions: stanley

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اگه یه طرفدار دو آتشه ویچر هستی بهت پیشنهاد میکنم The Witcher Enhanced Edition رو هم گیر بیاری و بازی کنی، البته کنار اومدن با گرافیک و گیم پلیش یکم مشکله ولی داستان مطمئنا ارزشش رو داره:>
نسخه ی اولش؟:D تو یوتیوب گیم پلی اش رو دیدم. با گرافیکش کنار میام ولی گیم پلی اش یجوری بود فکر نکنم بتونم ، اونم یه rpg با n ساعت گیم پلی:D اینو تموم کنم دان میکنم اگه تونستم که میرم اگه نه که فقط به خوندن داستان بسنده میکنم:D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
خب قسمت دوم هم تموم شد. مثل قسمت سوم نميشد اما واقعا ارزشش رو داشت و خيلى كيف داد.
دوستان كسى اين كتاب رو داره؟
137521072415458_2Final%20Book_Cover_PSD_Mockup%202.jpg

ميخواستم برم سراغ كتاب اصلى، اميدوار بودم ترجمه شدش پيدا بشه كه اينو پيدا كردم! نميدونم ترجمش چطوره، كسى كتاب رو گرفته؟ نظرش چيه؟
بعید میدونم نسخه ی چاپیش موجود باشه ، چون فقط pdf دادن که تو سایت میشه خرید ولی همه ی کتاب ها ترجمه شده نیست فقط یکی دوتاست
ول من کل کتاب ها رو انگلیسی دارم اینم لینکش
witcher.rar - آپلود عکس و فایل رایگان
خيلى ممنونم. چقدر هم زياده! انتظار نداشتم :D

آخرین ویرایش:

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
خب قسمت دوم هم تموم شد. مثل قسمت سوم نميشد اما واقعا ارزشش رو داشت و خيلى كيف داد.
دوستان كسى اين كتاب رو داره؟
ميخواستم برم سراغ كتاب اصلى، اميدوار بودم ترجمه شدش پيدا بشه كه اينو پيدا كردم! نميدونم ترجمش چطوره، كسى كتاب رو گرفته؟ نظرش چيه؟
بعید میدونم نسخه ی چاپیش موجود باشه ، چون فقط pdf دادن که تو سایت میشه خرید ولی همه ی کتاب ها ترجمه شده نیست فقط یکی دوتاست
ول من کل کتاب ها رو انگلیسی دارم اینم لینکش
witcher.rar - آپلود عکس و فایل رایگان

• Like
Reactions: -7- and stanley

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
دوستان من دو بار بازی رو رفتم .. تنها تروفی هاییش که گیرشونم همین گوئنت هاشه ... چه طور میتونم همشون رو بگیرم و اینکه هر دو بار به شکل تحقیر امیزی تو اون مسابقات گوئنت تو همون بازی اول باختم ! اصلا بردن ازش غیر ممکنه با اون کاراتاش .

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,432
نام
محمد
دوستان من دو بار بازی رو رفتم .. تنها تروفی هاییش که گیرشونم همین گوئنت هاشه ... چه طور میتونم همشون رو بگیرم و اینکه هر دو بار به شکل تحقیر امیزی تو اون مسابقات گوئنت تو همون بازی اول باختم ! اصلا بردن ازش غیر ممکنه با اون کاراتاش .
تورنمنت هاش که چندان سخت نیست :D حالا نمیدونم چه کارتهایی داری ولی با یه دست خوب راحت میشه ردشون کرد. تو اینترنت یه سرچ بزن چند جا هست که کامل توضیح دادن کجا میشه همه کارت ها رو پیدا کرد.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
Spy !!! یه دک Northenrealm میبندی، با هرچی Spy جا داره، حریف نفس نمیتونه بکشه:D
البته فکر کنم برای فینال یا یکی دیگه از مسابقات، از مانستر استفاده کردم:D

اون تورنومنت ها هم اگر ببازی فکر کنم میپرن...سیو قبلش داری دیگه؟:D (یا بهتر بگم در صورت باخت، از سیو قبلش بازی رو ادامه دادی؟) اول باید کارت هات رو کامل کنی تقریبا، بعد بری اونجا:D

• Like
Reactions: a2010

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر