PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
این قضیه همجنسگرا بودن الی به تک بودنش تو دنیای گیم بشدت کمک میکنه البته + همه نکات و خصوصیات عالی که از قبل میدونستیم

اون صحنه بوس که تو DLC بود وقتی برای اولین بار دیدم شکه شدم ولی بعد چند لحظه احساس کردم خوشحالم که الی رو شاد دیدم و تونسته به کسی رو دوست داشته باشه :((

آقاااا ولی خدایی یه بوس دلیل همجنسگرایی نمیشه ها:D

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
مگه الی همجنسگرا بود ؟ بخاطر اون صحنه Left behind میگید یا خود سازنده ها گفتن ؟
اگه اینطور باشه واقعا زیاده روی کردن چون بیل هم همجنسگرا بود چه خبره دیگه #-o

خود Neil Druckmann خیلی وقت پیش تایید کرده که الی همجنسگراس، بیل هم همینطور
کلا Neil علاقه زیادی به همجنسگراها داره مثل اینکه:D

آقاااا ولی خدایی یه بوس دلیل همجنسگرایی نمیشه ها:D

مطمینی؟:D
............................

به شخصه هیچ اهمیتی نمیدم به این چیزا، فقط یه شاهکار دیگه بدن بزنیم به بدن:D

Sent from my E6833 using Tapatalk

• Like
Reactions: mikelwar

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
من خودمم خوشم نمیاد هی میان تو فیلما و بازی ها تبلیغشو میکنن
ولی شاید این دوستمون منظورش اینه اینطوری بار عاطفی داستان بیشتر میشه و داستان عمیق تری رو شاهد خواهیم بود
این تبلیغ نیست...واقعیت جامعشونه که خیلیا جرئت اشاره کردن بهش رو ندارن...مخصوصا تو صنعت بازی. چون خیلیا هستن که با این چیزا هنوز کنار نیومدن و ممکنه روی فروش تاثیر زیادی بزاره. ملت هنوزم با دیدن یه شخصیت سیاه پوست روی جلد بازی، روانی میشن! دیگه چه برسه به این قضیه! دلیل اینکه توی خود بازی بهش اشاره نشد و فقط توی DLC مختصرا بهش اشاره شده هم احتمالا همینه...
همین که ملت با بازی کردن dlc هنوزم انکارش میکنن و قضیه رو نمیتونن بپذیرن و دنبال تایید رسمی هستن، همه چیو مشخص میکنه :D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
من هنوز تو کتم نمیره ملت چطوری از یه بوس به این تنیجه رسیدن(شایدم جایه دیگه ای هم اشاره شده من نمیدونم)
ولی تا جایی که من میدونم خارجیا وقتی یکی خیلی بهشون نزدیک باشه و براش جان فدایی بکنه و از این جور چیزا در شرایط خیلی خاص و بحرانی و عاطفی و غیره میان همو بوس میکنند:D حالا درسته هیچ جوره تو ک فرهنگ ما و طرز قکر ما نمیره:D ولی نمونش رو زیاد دیدم چه تو زندگیه عادیشون چه تو فیلماشون(مخصوصا بین زن ها) ولی دلیل به همجسنگرایی نمیشه:D یه جور ابراز علاقه شدید هست براشون که خیلی طرف براش مهمه و دوسش دارن نه این که عاشقشن:D
من که تا یه پله بالاتر از بوس رو نمبینم باورم نمیشه:))

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
من هنوز تو کتم نمیره ملت چطوری از یه بوس به این تنیجه رسیدن(شایدم جایه دیگه ای هم اشاره شده من نمیدونم)
ولی تا جایی که من میدونم خارجیا وقتی یکی خیلی بهشون نزدیک باشه و براش جان فدایی بکنه و از این جور چیزا در شرایط خیلی خاص و بحرانی و عاطفی و غیره میان همو بوس میکنند:D حالا درسته هیچ جوره تو ک فرهنگ ما و طرز قکر ما نمیره:D ولی نمونش رو زیاد دیدم چه تو زندگیه عادیشون چه تو فیلماشون(مخصوصا بین زن ها) ولی دلیل به همجسنگرایی نمیشه:D یه جور ابراز علاقه شدید هست براشون که خیلی طرف براش مهمه و دوسش دارن نه این که عاشقشن:D
من که تا یه پله بالاتر از بوس رو نمبینم باورم نمیشه:))
داداش خوده نویسنده گفته ملت کجا بود؟

Is Ellie gay?

Druckmann: “Now when I was writing it I was writing it with the idea that Ellie is gay, and when the actresses were working they were definitely working with the idea that they’re both attracted to each other. That was the subtext and intention that they were playing with from the opening cinematic when they’re holding each other’s hands for too long, or when Riley bites her on the neck; there’s that chemistry there from the get go that was important for us so that we earned that moment when they kissed each other. So that it wasn’t just out of the blue but also wasn’t so overt that you’re like “Oh of course. Just get on with it.”

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
ولی تا جایی که من میدونم خارجیا وقتی یکی خیلی بهشون نزدیک باشه و براش جان فدایی بکنه و از این جور چیزا در شرایط خیلی خاص و بحرانی و عاطفی و غیره میان همو بوس میکنند:D
تحلیل واقعا از این بهتر نداشتی :D مثلا من اینطور با خودم فکر میکنم که اگه زیادی محبتو جانفدایی کنم میتونم از بوس هم جلوتر برم :)) قانون محبت در خارج :-" ما ایرانیا هم عاشق جانفدایی :D

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بعضی از کاربرا هستن انگار وظیفه خود میدونن مخالفت کنن ، حالا هر تاپیکی میخواد باشه
پست نمیده مگر برای مخالفت یا ترول یا عبور تانک وار از روی کاربر با خشن ترین الفاظ و جمله بتدی
بعد شعور همه رو میبره زیر سوال جز خودش و همراهاش
اینجا رینگ بکس هست آیا ؟!

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
انقدر سخت نگیرید 2نیا 2روزه:D
ماشاله همه هم اهل سینما و فیلم و سری هستن دیگه این قضایا به حدی زیاد شده که معمولی شده مخصوصا تینیجری های این چندساله
کم کم توی گیم هم ورود میکنه!
ما که واسمون فرقی نمیکنه اتفاقا اونایی که این داستان همجنسگراییه الی رو میکوبن نفر اول پیش خرید میکنن:D

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
انقدر سخت نگیرید 2نیا 2روزه:D
ماشاله همه هم اهل سینما و فیلم و سری هستن دیگه این قضایا به حدی زیاد شده که معمولی شده مخصوصا تینیجری های این چندساله
کم کم توی گیم هم ورود میکنه!
ما که واسمون فرقی نمیکنه اتفاقا اونایی که این داستان همجنسگراییه الی رو میکوبن نفر اول پیش خرید میکنن:D
دقیقا :p:-j

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
الان الی همجنس گرا باشه چه نباشه برا شما فرق داره تو خرید بازی

داستان نسخه ۱ که کلا محور عشق و علاقه پدر به بچه اش بود بیینم شماره ۲ رو محور اصلی داستان چیه ؟

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
الان الی همجنس گرا باشه چه نباشه برا شما فرق داره تو خرید بازی

داستان نسخه ۱ که کلا محور عشق و علاقه پدر به بچه اش بود بیینم شماره ۲ رو محور اصلی داستان چیه ؟
محور نسخه دوم هم عشقو علاقه الی به دوست دخترشه:D:p

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
ورود قضیه همجنسگرا بودن و فمینیسم داخل بازیا خیلی بیش از حد داره همه گیر میشه ! ی مقدار به سلیقه اکثریت افراد جامعه احترام بزارن بد نیست ! الان اگه الی همجنسگرا نبود نمیتونستن ی داستان غنی بسازن ؟ داستان شماره 1 مشکل داشت مگه ؟

فکر میکنم یه مقدارم به سلیقه اقلیت جامعه ، دیگران احترام بزارن هم بد نیست ! کلا نمیشه همه چی برای خودمون! اگه این موضوع نبود هم احتمالا داستان خیلی خوبی میتونستن بسازن ... ولی از نظر خود من چیز یونیک و تاثیر گذاری از اب در نمیومد ... ضمن اینکه فکر میکنم دوره دیو و دلبر و سفید برفی و سیندرلا ها سر اومده ... مردم چیزای جدید و منحصر به فرد میخوان
البته باید ببنیم گرایشات جنسی و عاطفی الی چقدر تو شماره 2 تاثیر گذار هست اصلا ....

من که ناراحت نشدم چون دوس نداشتم دست هیچ مردی جز من بهش بخوره :D

(:|:|:|(:|

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
مثلا من اینطور با خودم فکر میکنم که اگه زیادی محبتو جانفدایی کنم میتونم از بوس هم جلوتر برم :))
:|:|:|
سطح فکرت کمرمو شکست یعنی از کجایه متن من به این نتیجه رسیدی؟:|
مگه هر کی برا کسی که دوست داره محبت با جان فدایی کنه باید حتما بوسش کنه یا بره یه مرحله جلوتر؟
سطح فکر پایینت رو لازم نیست همه جا نشون بدی

• Like
Reactions: mikelwar

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
:|:|:|
سطح فکرت کمرمو شکست یعنی از کجایه متن من به این نتیجه رسیدی؟:|
مگه هر کی برا کسی که دوست داره محبت با جان فدایی کنه باید حتما بوسش کنه یا بره یه مرحله جلوتر؟
سطح فکر پایینت رو لازم نیست همه جا نشون بدی
تا جایی که من میدونم خارجیا وقتی یکی خیلی بهشون نزدیک باشه و براش جان فدایی بکنه و از این جور چیزا در شرایط خیلی خاص و بحرانی و عاطفی و غیره میان همو بوس میکنند:D
خودت حرف خودتو نقض میکنی بعد اسم پست منو میزاری سطح پایین ، حداقل زحمتو حوصله ی خوندن پست خودتو به خودت بده ، سطح فکر آدم از آداب معاشرتش مشخص میشه .:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر