WWE 2K18

« بـــــســـمـ اللهـ الــــرحـمـنـ الـــرحیــمـ »

06095049319715061680.png

2k چند ساعت پیش با انتشار تریلری رسما " WWE 2K18 " را برای انتشار در سال 2017 تایید کرد ، این بازی در 17 اکتبر منتشر خواهد شد . نکته جالب نبود نسخه های نسل هفتمی و PC هست . که فعلا خبری از انتشار این بازی برو این پلتفرم ها نیست !

پلتفرم ها : PS4 ، XBOX ONE

فعلا اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده ، به محض انتشار اخبار جدید به پست اضافه خواهد شد .

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _

کـاور:

35314085687935839209.jpg

2do15c252ytmm8rfmul5.jpg

تـریلر

در قسمتی از تریلری کفشهای کرت انگل هال اف فیمر کمپانی رو نشون میده که میشه گفت کرت انگل در این نسخه از بازی حضور داره . بازی دارای دو پک کلکتور و دلوکس هست که اطلاعاتشون بعدا میاد کسایی که کلکتور بخرن 4 روز زودتر دسترسی پیدا میکنن .​

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
کم کم دارم امیدوار میشم ... منتظریم یه تریلر گیم پلی بیاد زودتر تا با کیفیت فول اچ تماشا کنیم و مقایسه کنیم با نسخه 17
سه ماه دیگه بازی منتشر میشه نه خبری نه هیچی مثل فیفا! یه تریلر درست و درمون نداره چرا؟
10 جولای متمرکز بر کورت انگل احتمال زیاد امسالم خبری از شوکیس نباشه ولی نسخه pc و سوییچ دیر یا زود تایید میشن گفته شده

• Like
Reactions: SiminSecret

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
10 جولای متمرکز بر کورت انگل احتمال زیاد امسالم خبری از شوکیس نباشه ولی نسخه pc و سوییچ دیر یا زود تایید میشن گفته شده

دقیقا هدف از این تریلر که ست رولینز میزنه همه چیو نابود میکنه و منظورش اینه که دوران قدیمی کشتی کج تموم شده و باید تمرکز روی جدیدا باشه ، چیه دقیقا؟ نه شو کیس داره نه رود تو رسلمنیا نه هیچی! کلا اینا داغونن ... مای کریر و یونیورس که خیلی زود تکراری میشه ، مسابقات معمولی هم تعدادشون کمه و حالت های چالش بر انگیز و سخت نداره ... امیدوارم یه فکری به حالش بکنن حالا که موتورش عوض شده

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
احتمالا شوکیس مثل 17 به صورت دی ال سی میزنن که پول بیشتری بزنن به جیب پارسال که شوکیس داشت اما خیلی خوب نبود فقط من به خاطر استینگ ولفپک ان دبلیو او خریدمش
من که از این نسخه راضی بودم به خاطر راسترهای قدیمش فکر نکنم امسال دیجیتالی بخرم از اونهایی هست که معمولا صبر میکنم ارزون بشه بخرم
تا ببینم چه تحویل میدن اگر واقعا موتور را عوض کرده باشن و گیم پلی و گرافیک از اینه که هست خیلی خیلی بهتر شده باشه و راسترهای مورد علاقه ام هم باشه شاید یک اکانتش خریدم باید صبر کرد و دید چیکار کردند هرچند من به توکی امیدوارم

• Like
Reactions: SHANSER

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
احتمالا شوکیس مثل 17 به صورت دی ال سی میزنن که پول بیشتری بزنن به جیب پارسال که شوکیس داشت اما خیلی خوب نبود فقط من به خاطر استینگ ولفپک ان دبلیو او خریدمش
من که از این نسخه راضی بودم به خاطر راسترهای قدیمش فکر نکنم امسال دیجیتالی بخرم از اونهایی هست که معمولا صبر میکنم ارزون بشه بخرم
تا ببینم چه تحویل میدن اگر واقعا موتور را عوض کرده باشن و گیم پلی و گرافیک از اینه که هست خیلی خیلی بهتر شده باشه و راسترهای مورد علاقه ام هم باشه شاید یک اکانتش خریدم باید صبر کرد و دید چیکار کردند هرچند من به توکی امیدوارم

خسته نشدی فرشید از بازی کردن با اسطوره ها؟ :D از زمانی که یادمه تو تاپیک X360 هنوز موقع ای که کنسول های نسل هشت نیومده بودن ، شدیدا انتظار میکشیدی توی لیست کاراکتر ها ، قدیمی ها هم باشن. عشقت گلدبرگ بود که اضافه شد ، استیو آستین هم که همیشه بود ، کوین نش هم همینطور ، منتظر کدوم کاراکتری دقیقا؟

• Like

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خسته نشدی فرشید از بازی کردن با اسطوره ها؟ :D از زمانی که یادمه تو تاپیک X360 هنوز موقع ای که کنسول های نسل هشت نیومده بودن ، شدیدا انتظار میکشیدی توی لیست کاراکتر ها ، قدیمی ها هم باشن. عشقت گلدبرگ بود که اضافه شد ، استیو آستین هم که همیشه بود ، کوین نش هم همینطور ، منتظر کدوم کاراکتری دقیقا؟
امسال مهرداد بهترین احتمالا لیست راستر ها رو داره بازی خود تهیه کننده گفته ۱۷۰ تا ۲۰۰ نفر بازگشت انکل و هاردی ها بعد سالها بعد بازی TLC ۶ نفره بین هاردی ها و ادم و کریستین هم که هر سال هستن با دادلی ها احتمالا از اونور احتمالا واریوور که پای ثابت بازی هست از نظر راستر تضمینه

• Like

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من به شحصه ارزوم حضور انگل بود و هاردی ها که رسیدم بهشون امسال باید انگل بگیرم حتما سرودش ادم به وجد میاره اسکنشم میکنن خیلی خوب در میاد چهرش

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
امسال مهرداد بهترین احتمالا لیست راستر ها رو داره بازی خود تهیه کننده گفته ۱۷۰ تا ۲۰۰ نفر بازگشت انکل و هاردی ها بعد سالها بعد بازی TLC ۶ نفره بین هاردی ها و ادم و کریستین هم که هر سال هستن با دادلی ها احتمالا از اونور احتمالا واریوور که پای ثابت بازی هست از نظر راستر تضمینه

فکر کنم اگه مرحوم کریس بنوا رو هم بسازن دیگه عالی میشه ... یه مسابقه هشت نفره Ladder برگزار کنی : اج و کریستین ، هاردی بویز ، دادلی بویز ، وای 2 جی و بنوا

• Like

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
فکر کنم اگه مرحوم کریس بنوا رو هم بسازن دیگه عالی میشه ... یه مسابقه هشت نفره Ladder برگزار کنی : اج و کریستین ، هاردی بویز ، دادلی بویز ، وای 2 جی و بنوا
بنوا دیگه رفت تو لیست سیاه کمپانی امکان ساختش صفر درصده بجای بنوا برای اون دو نفر دیگه باید به فکر دو تا زوج دیگه باشی:D

• Like

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
خب چیکار کنم من خودم قدیمی هستم دیگه اصلا نتونستم خودم را با دنیای کشتی کج امروز مچ کنم واقعا هیچکدوم از راسترهای فعلی ارزش برام ندارند که حتی بیام به خاطرشون پول بازی بدم من الان با 17 کاملا به همه چیز رسیدم همینطور که خودت گفتی واسه همین برای این نسخه نه عجله دارم نه هیجان زده هستم
واسه همین میگم ببینم تغییراتش امسال چی هست ایا ارزش داره ایا برتری نسیت به نسخه قبل اونقدر داره که برم براش پول بدم و دیجیتالی با سیزن پس بخرم ؟
من همیشه معیارم راستر هست بعد خود بازی
خب شما میگی من را از 360 یادته باید بگم من از سال 1997 که روی پلی استیشن 1 بازی wcw thunder بازی میکردم تا الان برام کاراکتر مهم بوده و البته گرافیک وش
توی نسخه 17 در واقعه بعد از 20 سال همه چیز را به من داد انگار مخصوص من ساختن
بهترینهای wcw , nwo توش بودن به علاوه ساخت سوپراستار که امسال خیلی خوب و کامل بود من فقط نیاز به ساخت 7 نفر دیگه دارم کاش میتونستم عکسهاشون را بزارم توی سایت حدود 80 نفری ساختم که عالی شدند کارهام کلی فالور داره و هر روز ازم تقاضا میکنن که بارشون فلان سوپراستار را بسازم
بی تعارف بگم من به زودی و تازه میخوام شروع کنم بازی کنم نسخه 17 را و فکر میکنم که کلا کارم با نسخه های کشتی کج تموم میشه و بقیه را دسته 2 میخرم یکم باهاش بازی میکنم و میفروشم
بله همینطور که فبلا گفتم با امدن و رفتن گلدبرگ دنیای کشتی کج تموم شد

• Like

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خب چیکار کنم من خودم قدیمی هستم دیگه اصلا نتونستم خودم را با دنیای کشتی کج امروز مچ کنم واقعا هیچکدوم از راسترهای فعلی ارزش برام ندارند که حتی بیام به خاطرشون پول بازی بدم من الان با 17 کاملا به همه چیز رسیدم همینطور که خودت گفتی واسه همین برای این نسخه نه عجله دارم نه هیجان زده هستم
واسه همین میگم ببینم تغییراتش امسال چی هست ایا ارزش داره ایا برتری نسیت به نسخه قبل اونقدر داره که برم براش پول بدم و دیجیتالی با سیزن پس بخرم ؟
من همیشه معیارم راستر هست بعد خود بازی
خب شما میگی من را از 360 یادته باید بگم من از سال 1997 که روی پلی استیشن 1 بازی wcw thunder بازی میکردم تا الان برام کاراکتر مهم بوده و البته گرافیک وش
توی نسخه 17 در واقعه بعد از 20 سال همه چیز را به من داد انگار مخصوص من ساختن
بهترینهای wcw , nwo توش بودن به علاوه ساخت سوپراستار که امسال خیلی خوب و کامل بود من فقط نیاز به ساخت 7 نفر دیگه دارم کاش میتونستم عکسهاشون را بزارم توی سایت حدود 80 نفری ساختم که عالی شدند کارهام کلی فالور داره و هر روز ازم تقاضا میکنن که بارشون فلان سوپراستار را بسازم
بی تعارف بگم من به زودی و تازه میخوام شروع کنم بازی کنم نسخه 17 را و فکر میکنم که کلا کارم با نسخه های کشتی کج تموم میشه و بقیه را دسته 2 میخرم یکم باهاش بازی میکنم و میفروشم
بله همینطور که فبلا گفتم با امدن و رفتن گلدبرگ دنیای کشتی کج تموم شد
امسال انگل هم هست حالش بیشتره من شنیدم بازی بالای ۱۵۰ راستر داره قدیمی ها یکسریشون تو ویدیو ها تایید شدن مثل Rick Rude و Honky .. درست میگی اینا خودشونم میدونن هنین راستر ها که باعث میشن بازی چند برابر بفروشه امسال احتمالا دوباره گلدبرگ هم هست

• Like
Reactions: trust n1

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
امسال انگل هم هست حالش بیشتره من شنیدم بازی بالای ۱۵۰ راستر داره قدیمی ها یکسریشون تو ویدیو ها تایید شدن مثل Rick Rude و Honky .. درست میگی اینا خودشونم میدونن هنین راستر ها که باعث میشن بازی چند برابر بفروشه امسال احتمالا دوباره گلدبرگ هم هست
صد در صد اگر بخوان راستر قدیمی را کنار بگذارن شک نکن فروششون نصف میشه هر چی باشه سرمایه اصلی wwe هستند
امسال احتمالا خیلی زیاد گلدبرگ هست معمولا اینها هر سالی که یک دی ال سی میدن سال بعد توی باری قرار میدن
خب حالا امسال کرت انگل هست من فکر میکنم دی ال سی باشه مثل گلدبرگ
اینجوری کمپانی سود میکنه . حالا اگر کرت را بسازن طبیعی هست که راسترهای لجند اون دوره را هم بگذارن اینجوری مسابقات اون سالها حال میده درست که من wcw دوست دارم اما زمان wwf را خیلی دوست داشتم خیلی هیجان داشت فعلا به جز راستر چیری که ازشون انتظار دارم ساحت راحتتر و کاملتر سوپراستار هست و بهتر شدن سرورهاش و البته از همه مهتر قرار دادن مسابقه تگ تیم 4 نفر به 4 نفر در واقع 8 نفر توی رینگ که این یک ایراد بزرگ از قدیم بوده خصوصا امسال که دیگه برای 360 و ps3 وجود نداره دیگه بهونه ندارن باید موتور بازی را عوض کنن

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
صد در صد اگر بخوان راستر قدیمی را کنار بگذارن شک نکن فروششون نصف میشه هر چی باشه سرمایه اصلی wwe هستند
امسال احتمالا خیلی زیاد گلدبرگ هست معمولا اینها هر سالی که یک دی ال سی میدن سال بعد توی باری قرار میدن
خب حالا امسال کرت انگل هست من فکر میکنم دی ال سی باشه مثل گلدبرگ
اینجوری کمپانی سود میکنه . حالا اگر کرت را بسازن طبیعی هست که راسترهای لجند اون دوره را هم بگذارن اینجوری مسابقات اون سالها حال میده درست که من wcw دوست دارم اما زمان wwf را خیلی دوست داشتم خیلی هیجان داشت فعلا به جز راستر چیری که ازشون انتظار دارم ساحت راحتتر و کاملتر سوپراستار هست و بهتر شدن سرورهاش و البته از همه مهتر قرار دادن مسابقه تگ تیم 4 نفر به 4 نفر در واقع 8 نفر توی رینگ که این یک ایراد بزرگ از قدیم بوده خصوصا امسال که دیگه برای 360 و ps3 وجود نداره دیگه بهونه ندارن باید موتور بازی را عوض کنن
اتفاقا تو بخش ساخت راستر ها هم تغییراتی دادن مثل عظلات و جثه ها بالا تنه پایین تنه و مسابقات ۸ نفره هم تایید شده انواع مختلفش چه لادر چه تگ تیم همه مدلش هست خوب شده امسال داره میره به ریشه ها بازی

• Like
Reactions: trust n1

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
نسخه کلکتور هم مشخص شد همه هستن امسال فکر کنم از اون لیست راستر های پر و پیمون هست

نسخه‌ی (Cena (Nuff شامل محتویات نسخه‌ی دیلاکس WWE 2K18 می‌شود؛ یعنی سیزن پس بازی، کشتی‌گیران باتسیتا (Batista) و راب ون دم (Rob Van Dam) و دو مدل مختلف از جان سینا (John Cena) با نام‌های One Night Stand و Wrestlemania 26.

علاوه بر این‌ها، این نسخه از بسته‌بندی ویژه‌ای بهره می‌برد و حاوی اکشن فیگور جان سینا به همراه نماد شانزدهمین قهرمانی و تصویری با دست نوشته‌ی وی است. ضمناً این نسخه چندین Supercard برای جان سینا، باتسیتا و راب ون دم را در بازی اصلی با خود به همراه دارد. در آخر، باید بگوییم که قیمت این نسخه‌ی کلکسیونی ۱۴۹٫۹۹ دلار است.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این افراد که تو تریلر اولی تایید شدن همشون ضمنی
به جرات میتونم بگم امسال یکی از قوی ترین و بعترین لیست راستر ها برای بازی بسته شده فقط بدیش اینه یکسریشون مثل انگل و ... باید جدا خرید از پک ها یا از لایو ولی کسایی که بخاطر راستر میخوان بخرن امسال اصلا شک نباید بکنن از این لیست قوی تر بعیده دیگه

1. Andre The Giant
  2. Big Boss Man
  3. Bret Hart
  4. Brutus Beefcake
  5. Cactus Jack
  6. Chris Jericho
  7. Diesel
  8. Dusty Rhodes
  9. Edge
  10. Goldberg
  11. Jake "The Snake" Roberts
  12. JBL
  13. Macho Man Randy Savage
  14. Mankind
  15. Papa Shango
  16. Ric Flair
  17. Shawn Michaels
  18. Sting
  19. Stone Cold Steve Austin
  20. Tatanka
  21. Ted DiBiase
  22. The Undertaker
  23. Triple H
  24. Ultimate Warrio

moricj77

کاربر سایت
Jul 26, 2017
40
ما ک شانسی نداشتیم هم 15 و هم 17 افت فریم شدید داشتم با اینکه سیستم مناسب بود بازم افت فریم داشتم :Cursing:
حتما این نسخه هم ک بیاد لگ بزنه اه :Cursing:

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر