Gears of War 4 | PC

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & Windows 10

در کنفرانس E3 مایکروسافت مشخص شد Gears of War 4 به صورت همزمان برای ویندوز 10 نیز عرضه میشود

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :
- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
صلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر :

Characters

Weapons

Enemies

تریلرها :

گیم پلی جدید
لینک : Gears of War 4 - Conquering the fort

Gears of War 4 E3 2015 Gameplay Demo
- لینک

...

TOMORROW- لینک

با تشکر از @Musician

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
مرسی
و اینکه بازی با این cpu قابل اجراست ؟ چون موقع اجرا صفحه اول رو که نشون میده خارج میشه .
cpu g2020
ممکنه با تغییر نت یا آی پی حل بشه ، اما سی پی یو ـتون ضعیف تر از Min سیستم مورد نیاز هست :

cr3r_en-us_pcspecs_norating-e654eb3751194fb895e4c936478df0ae.png

• Like
Reactions: nod33

WW_EA

کاربر سایت
Aug 5, 2010
199
نام
EHSAN
من نتونستم بازی رو از استور آپدیت کنم. چی کار کنم؟
حتی اگه سیستم رو شب روشن بزارم فرداش میام می بینم کنسل شده
هنوز رو آپدیت 30 گیگابایتی ماه پیش موندم حالا باز یه آپدیت 4 گیگی واسه جولای داده
دوستان چه طوری آپدیت کردین شما؟

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
من نتونستم بازی رو از استور آپدیت کنم. چی کار کنم؟
حتی اگه سیستم رو شب روشن بزارم فرداش میام می بینم کنسل شده
هنوز رو آپدیت 30 گیگابایتی ماه پیش موندم حالا باز یه آپدیت 4 گیگی واسه جولای داده
دوستان چه طوری آپدیت کردین شما؟
آپدیت حجیم 30 گیگی رو که اصلا من نتونستم دانلود کنم و مجبور شدم کل بازی ـرو از اول دانلود کنم ، باز دانلود های زیر 10 گیگ مشکلی ندارن

• Like
Reactions: WW_EA

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
آقا ممکن هست حجم درایوی که بازی روش نصب هست کم باشه، وقت آپدیت این بازی یک فایل هم حجم خود بازی تو اون درایو ایجاد میشه و بعد از آپدیت پاک میشه (عملا زمان آپدیت مثلا بازی 110 گیگ هست شما باید 110 گیگ هم فضای خالی داشته باشین)، شاید برای بعضی ها مشکل این بوده، error دانلود رو بخونین حتما!!!

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
یه Hotfix برای آپدیت اخیر با حجم 393.6 مگ عرضه شد :

• Fixed an exploit where immediately swapping to another weapon while revving the Torque Bow shows the player having a different weapon when they are still revving the Torque Bow
  • Avalanche: Fixed an issue where players could be killed in the Avalanche area if an Avalanche occured during a round transition.
  • Reclaimed Windflare: Adjustments to the Lightning Strike fizzle to ensure it represents the actual damage radius of the Strike

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

WW_EA

کاربر سایت
Aug 5, 2010
199
نام
EHSAN
آپدیت حجیم 30 گیگی رو که اصلا من نتونستم دانلود کنم و مجبور شدم کل بازی ـرو از اول دانلود کنم ، باز دانلود های زیر 10 گیگ مشکلی ندارن

میشه ادرس سایتی که ازش دانلود کردین رو پی ام بدین؟
پیشاپیش مرسی

bozmajehi_naz

کاربر سایت
Jan 5, 2009
1
دوستان من به یه مشکلی در خرید هورد پک Elite خوردم:
بازی من اشتراکی است و نمیتونم با اکانتی که بازی فعال شده برم داخل بازی پک بخرم چون همون ابتدا قبل از اینکه منو بازی بیاد، بازی Error میده که اکانت استور(همونی که بازی باهاش فعال شده) با اکانت ایکس باکس(برای خودمه) فرق میکنن...بنابراین من با اکانت خودم تو استور رفتم و این Error برطرف شد.
اکانتمو شارژ کردم و داخل بازی موقع خرید خواست که یه آدرس بدم که از yellowpage یه چیزی دادم اما در مرحله آخر خرید Error داد:

we're are having trouble processing your payment and we'd like to get it sorted out
این بخاطر اینه که من با اکانت خودم بازیو نخریدم؟ :-?:-?:-? حالا راه حلی هم داره؟
ممنون

eddiethehead

کاربر سایت
Sep 1, 2017
2
سلام دوستان
من بازی میخوام با باورشل نصب کن و سی دی کی اورجینال هم گرفتم اما تو درایو C جا کافی ندارم و بیغام زیر میده میزنه جای کافی موجود نیست چجوری تو یک درایو دیگه نصبش کنم فایل دیتا تو یک درایو دیگست و ۲۰۰ گیگ هم جای خالی داره
خواهشن راهنمای کنید

Attachments

• 1.png
    1.png
    82.8 KB · مشاهده: 18

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,639
نام
hamid
دوستان من تا حالا اين بازيو نرفتم هيچکدومشو
حالا میخام شما دوستان بهم بگین اول کدومو برم. به ترتیب بگین تا برم بخرمشون
ممنونتون میشم

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
دوستان من تا حالا اين بازيو نرفتم هيچکدومشو
حالا میخام شما دوستان بهم بگین اول کدومو برم. به ترتیب بگین تا برم بخرمشون
ممنونتون میشم
فقط ریمستر شماره ی اول و همین شماره 4 روی PC عرضه شده. شماره 2 و 3 روی Xbox هست.

eddiethehead

کاربر سایت
Sep 1, 2017
2
سلام دوستان
من بازی میخوام با باورشل نصب کن و سی دی کی اورجینال هم گرفتم اما تو درایو C جا کافی ندارم و بیغام زیر میده میزنه جای کافی موجود نیست چجوری تو یک درایو دیگه نصبش کنم فایل دیتا تو یک درایو دیگست و ۲۰۰ گیگ هم جای خالی داره
خواهشن راهنمای کنید
از تو storage تغییر دادم درست شد ممنون LOOOOOOOOOOOOL

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر