آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
سلام ایا بازم تخفیف هست تو هفته هایه دیگه یا تموم شد

Sent from my PLK using Tapatalk
هر هفته تخفیف هایی داده میشه و اصلا چیزی نیست که تموم بشه فقط گاهی اوقات مثل این هفته تخفیف نمیزارن

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
علت اصلی تخفیف نخوردن این هفته احتمالا مربوط به Amazon Prime Day میشه که همه چیز تخفیف های عالی می خوره در سایت آمازون و در سراسر دنیا حتی بازی ها البته مال اونوری هاست

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
سلام ایا بازم تخفیف هست تو هفته هایه دیگه یا تموم شد

من دقت کردم چند نوع تخفیف هست:
وسط سال
هفتگی
مخصوص اعضای پلاس
و تخفیف های مقطعی مثل تخفیف قبل از اومندن تریلرهای فیفا18 که واسه فیفا17خورد

• Like
Reactions: shylord

ahmadreza.2153

کاربر سایت
Mar 7, 2017
388
من دقت کردم چند نوع تخفیف هست:
وسط سال
هفتگی
مخصوص اعضای پلاس
و تخفیف های مقطعی مثل تخفیف قبل از اومندن تریلرهای فیفا18 که واسه فیفا17خورد
ممنون داداش من تخفیفاتی رو میگم که بازی هایه خوب رو اف بزنه کی میزاره؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
ممنون داداش من تخفیفاتی رو میگم که بازی هایه خوب رو اف بزنه کی میزاره؟

بستگی داره دیگه ... ممکنه خود ناشرا تخفیف بدن که بازیایی که دوست داری توش باشه ... البته من ندیدم ناشرای غربی تو تخفیفای مختص خودشون چیزای دندون گیری بدن ... شرقی ها بهترن !
ماهانه فلش سیل داریم که کیفیتش فراز و نشیب داره ... یه بار انقدر خوبه که از دست میری ... یه بار حاضر نیستی نگاهشم کنی

اما تخفیف های بزرگ مثل چیزی که این دو هفته بود در سال 4 بار بیشتر رخ نمیده ...

بلک فرایدی
سال نو میلادی
تخفیفات بهاره (که مصادف میشه با عید پاک ) که امسالم برای استور us خبری نبود .
و همین تخفیفات تابستونی !

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
شاید اینجا جاش نباشه ولی از اونجا که دوستان اینجا بازیه دیجیتالی میگیرن گفتم این تجربه شاید به کارشون بیاد!
دوستان من بازیه FFXII رو گرفته بودم هرکاری میکردم توی نصب ارور Cannot Install میداد! Rebuild Database و پاک کردن و دوباره نصب کردنو با خود نت بجای PSX دانلود کردنو همه ی اینارو امتحان کردم نشد که نشد! یه سرچ توی نت زدم دیدم یکی گفته از صفحه ی اصلی بازیو پاک کن درسته میشه!منم گفتم همه ی راهارو که رفتم اینم برم و در کمال ناباوری درست شد!!! بازیرو از صفحه ی اصلی کنسول با دکمه ی OPTIONS پاک کنید تا دیگه در نصب بعدی این ارور رو نده!

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
سلام rainbow six بنظرتون کی تخفیف میخور؟ :-?
سلام .
کلا غیر قابل پیش بینی هست.سال گذشته سونی به صورت بازه های زمانی 3ماهه توی بلاگش تمام بازی هایی که قراره در چه تاریخی تخفیف بخورن و حتی مقدار تخفیف رو به طور دقیق مشخص میکرد اما متاسفانه از شروع 2017 بیخیال این قضیه شد به خاطر اینکه بعضی ناشرها معتقد بودن ممکنه به فروش بازی ها صدمه بزنه و ملت دست بکشن از خرید بازی ها که خوب تخفیف بگیرن.
اما در مورد رینبو.این بازی خیلی به مراتب زیادی تخفیف خورده و بازم خواهد خورد.اخرین بارشم بعد از نمایشگاه E3 بود که ای کاش همون موقع میخریدیش چون همین تازگی ها تخفیف خورده ممکنه کمی طول بکشه مجدد آف بخوره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر