سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

ahmadleyli313

کاربر سایت
Feb 8, 2017
57
دوست عزیز اینکه شما میگید تو کنسول فاید دانلود دو قسمتی میشه در واقع دو قسمتی نشده و ربطی هم به اپدیت اینا نداره ،شما اگه کنار اون فایلی که حجمش کمتر هست رو بخونید نوشته Data to start application یعنی مقدار دیتایی که اگه دانلود بشه میشه بازی رو اجرا کرد تا بقیه حجم بازی هم دانلود بشه و مورد بعدی هم اینکه این دو تا بخش از هم جدا نیستن در واقع شما اگه سرعت دانلود و حجم دانلود شده کنارشون رو نگاه کنید میبیند که هردو مقادیر یکسانی دارند به عبارت دیگه مثلا اگه حجم بازی 40 گیگ باشه و بالاش نوشته باشه Data to start application به حجم 10 گیگ بعد از اینکه 10 گیگ رو دان کنید میتونید برید تو بازی و بقیه 30گیگ رو درون بازی براتون میتونه دانلود کنه ، پس هیچ ربطی به قضیه ی آپدیت اینا نداره
......................................
در مود سوال دومتون شما باس لینکی رو تو دانلود منیجر کپی پیست کنید که حجمش 4 گیگ باشه و بعدش هم بعد از تمام شدن اون پارت 4 گیگی ، دوباره همون لینک اولیه رو تو idm کپی پیست کنید ولی با این تفاوت که کنار فایل PKG که قبلش عدد 0 نوشته شده رو به 1 تغییر بدید تا لینک پارت دوم رو به شما بده و دانلود کنید و سپس هم به 2 و.... همینطور ادامه بدید تا کلا به جایی برسید که پارت نهایی شما حجمی زیر 4 گیگ داشته باشه بعد هم تمای فایل های دانلود رو تو یه پوشه خاص بریزید و سپس برنامه psx رو اجرا کنید و در قسمت Setting
رو بخش Auto Find ReplaceFile کلیک کنید و آدرس پوشه ای که دیتای بازی رو دانلود کردید رو بهش بدید و تمممامممم ، حالا برنامه رو نبندید و به سراغ کنسول برید و وقتی روی Resume download بزنید میبینید که داره با سرعتی نجومی دیتا رو انتقال میده ( و اشتباه نکنید چیزی رو دانلود دیگه نمی کنه بلکه داره دیتا رو از رو pc انتقال میده فقط باید کمی صبر داشته باشید)
....................................
در مورد سوال اخرتون هم دقیقا چیزی در این رابطه تا حالا نشنیده بودم ، ولی اگه روش بالا رو به درستی اجرا کنید مطمئن باشید که ساده ترین روش موجود برای انتقال دیتا هست همون psx هست
سلام ممنون از جوابت اما در مورد سوال دوم دقیقا کاری که گفتی رو انجام میدم و وقتی به فایل زیر 4 گیگ میرسم مجموع فایل هایی که بهم میده از حجمی که توی کنسول نوشته یا کمتره یا بیشتر دلیلشو نمیدونم

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
سلام دوستان

من 6 -7 ماه یه مشکلی دارم با این برنامه که بعد از چند دقیقه برنامه ارور stopped working میده
ولی قبل 6 ماه پیش دستگاه رو میزاشتم با 10 بازی خودش ردیفی میریخت
الان باید بالای سرش باشم تا بعد از ارور دوباره برنامه رو باز کنم
یعنی برای ریختن یه بازی 10-20 بار برنامه ارور میده دیگه تازگی ها خیلی اذیت میکنه
قبلا لینک رو یه بار چک میکرد و بازی رو میریخت
ولی الان هی برنامه سرور و لینک بازی و دیتا رو چک میکنه و همش فعاله
همین باعث میشه برنامه بعد از چک کردن log بین عدد 40 تا 50 رسید ارور بده

کسی تونسته این مشکل رو حل کنه

طبق تجربه شخصیم زمانیکه تعداد لاگها از 350 تا بیشتر بشه یا اینکه حدودا حجمی معادل 6-7 گیگ منتقل کنه نرم افزار ارور میده.یعنی تقریبا هر 20 دقیقه.
من که دیگه عادت کردم هر 20 دقیقه یبار ریستش کنم دوباره برم سر کار و زندگیم!

• Like
Reactions: mikelwar

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
892
نام
مهدي
طبق تجربه شخصیم زمانیکه تعداد لاگها از 350 تا بیشتر بشه یا اینکه حدودا حجمی معادل 6-7 گیگ منتقل کنه نرم افزار ارور میده.یعنی تقریبا هر 20 دقیقه.
من که دیگه عادت کردم هر 20 دقیقه یبار ریستش کنم دوباره برم سر کار و زندگیم!
سلام

اخی قبلا اینجوری نبود
چرا اینجوری شده

ضمنا سرعت انتقال من 50 تا 80 هستش
یعنی هر 3-4 دقیقه بیرون میندازه

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
سلام ممنون از جوابت اما در مورد سوال دوم دقیقا کاری که گفتی رو انجام میدم و وقتی به فایل زیر 4 گیگ میرسم مجموع فایل هایی که بهم میده از حجمی که توی کنسول نوشته یا کمتره یا بیشتر دلیلشو نمیدونم
دوست عزیز بیشتر مواقع برای همه همین اتفاق میفته مثلا حجم بازی 40 گیگه که تو برنامه ، 48.5 یا مثلا 49 گیگ دیتا برا دانلود میذاره که هیچ جای نگرانی نیست شما در هر صورت به درستی تمام اون کارا رو انجام بدید کسنول تمام دیتا رو شناسایی میکنه و به راحتی میتونید بازی رو اجرا کنید

سلام دوستان

من 6 -7 ماه یه مشکلی دارم با این برنامه که بعد از چند دقیقه برنامه ارور stopped working میده
ولی قبل 6 ماه پیش دستگاه رو میزاشتم با 10 بازی خودش ردیفی میریخت
الان باید بالای سرش باشم تا بعد از ارور دوباره برنامه رو باز کنم
یعنی برای ریختن یه بازی 10-20 بار برنامه ارور میده دیگه تازگی ها خیلی اذیت میکنه
قبلا لینک رو یه بار چک میکرد و بازی رو میریخت
ولی الان هی برنامه سرور و لینک بازی و دیتا رو چک میکنه و همش فعاله
همین باعث میشه برنامه بعد از چک کردن log بین عدد 40 تا 50 رسید ارور بده

کسی تونسته این مشکل رو حل کنه

درود
دوست عزیز این کارا رو انجام بدید بینید درست میشه
اگه ویندوزتون رو تازه عوض کردید و قبل از عوض کردن مشکل نداشتید یکی از احتمالات اینه که مشکل از ویندوزتون باشه برا همین عوضش کنید
مورد بعدی هم اینکه چک کنید برنامه به آخرین نسخه اپدیت باشه که فک کنم ورژن 1.8 باید باشه اگه اشتباه نکنم
موقع انتقال دیتا به هیچ عنوان تا جایی که امکان داره از نت استفاده نکنید به خصوص اگه همزمان با انتقال دیتا دارید دانلود میکنید حتما تمامی دانلود هارو استاپ کنید چون یکی از دلایل به وجود اومدن این مشکل همینه
اگه تمام این کارا رو انجام دادید ولی بازم مشکل داشت ، کلا از اول برنامه رو یه دور پاک کنید و دوباره اقدام به نصبش کنید

Navidabbasi

کاربر سایت
Jul 12, 2017
2
سلام و خسته نباشید به دوستان گل
اقا یه راهنمایی کنید
من قبلا ویندوزم ۸.۱ بود
قبلا دیتاهام افلاین میریختم بدون اینکه به نت وصل باشه کنسول و شبکه وایفای رو شیر میکردم روی شبکه لن
ولی حالا ویندوزم رو ارتقا دادم و ویندوز ۱۰ نصب کردم
انتی ویروس که نداره. فایروال هم خاموش کردم
شبکه وای فای هم شیر کردم روی لن
ولی دستگاه psx رو نمیشناسه و لینک نمیده و تنظیمات ایپی هم درست وارد کردم
از دوستان کسی میتونه کمک کنه ممنونتون میشم بدجوری حالم گرفته.

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
من یه مشکلی دارم موقعی که میخواستم ئیتا بتل 1 بریزم تا 30 گیگ ک ریخم کنسول ارور داد ک دیتا خرابه قبلا این اتفاق میوفتاد باز میزدم یه 20 مگ دوباره با psx میگرفت بعد ارور میداد الان همونم نمیگیره تا با پروکسی وصل ممیکنم میگه دیتا خرابه حتی گزاشتم خودشم دان شه(بدون psx)ولی باز نشد چ کنم در ضمن من چند ماه پیش با همین دیتا بازی رو تا اخر ریختم پس مطمعنم دیتا خراب نیست ممنون میشم کمک کنید

ahmadleyli313

کاربر سایت
Feb 8, 2017
57
اگه حجمش کمتر هم باشه مشکل نداره؟
دوست عزیز بیشتر مواقع برای همه همین اتفاق میفته مثلا حجم بازی 40 گیگه که تو برنامه ، 48.5 یا مثلا 49 گیگ دیتا برا دانلود میذاره که هیچ جای نگرانی نیست شما در هر صورت به درستی تمام اون کارا رو انجام بدید کسنول تمام دیتا رو شناسایی میکنه و به راحتی میتونید بازی رو اجرا کنید

درود
دوست عزیز این کارا رو انجام بدید بینید درست میشه
اگه ویندوزتون رو تازه عوض کردید و قبل از عوض کردن مشکل نداشتید یکی از احتمالات اینه که مشکل از ویندوزتون باشه برا همین عوضش کنید
مورد بعدی هم اینکه چک کنید برنامه به آخرین نسخه اپدیت باشه که فک کنم ورژن 1.8 باید باشه اگه اشتباه نکنم
موقع انتقال دیتا به هیچ عنوان تا جایی که امکان داره از نت استفاده نکنید به خصوص اگه همزمان با انتقال دیتا دارید دانلود میکنید حتما تمامی دانلود هارو استاپ کنید چون یکی از دلایل به وجود اومدن این مشکل همینه
اگه تمام این کارا رو انجام دادید ولی بازم مشکل داشت ، کلا از اول برنامه رو یه دور پاک کنید و دوباره اقدام به نصبش کنید

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
اگه حجمش کمتر هم باشه مشکل نداره؟
شما پست منو یه بار دیگه بخونید ، من دقیقا برای حالتی که حجمش کمتره توضیح دادم
ولی به طور کلی نه مشکلی نیست اتفاقات اگه حجمش بیشتر باشه یعنی مشکلی وجود داره

Navidabbasi

کاربر سایت
Jul 12, 2017
2
سلام و خسته نباشید به دوستان گل
اقا یه راهنمایی کنید
من قبلا ویندوزم ۸.۱ بود
قبلا دیتاهام افلاین میریختم بدون اینکه به نت وصل باشه کنسول و شبکه وایفای رو شیر میکردم روی شبکه لن
ولی حالا ویندوزم رو ارتقا دادم و ویندوز ۱۰ نصب کردم
انتی ویروس که نداره. فایروال هم خاموش کردم
شبکه وای فای هم شیر کردم روی لن
ولی دستگاه psx رو نمیشناسه و لینک نمیده و تنظیمات ایپی هم درست وارد کردم
از دوستان کسی میتونه کمک کنه ممنونتون میشم بدجوری حالم گرفته.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,402
من همیشه با خود کنسول دانلود میکردم و یکی دوباری اومدم با PSX گرفتم و خلاصه تجربیاتم اینه :
دیگه غلط بکنم از psx استفاده کنم :|:| ،
من بازی هارو تو تایم شبانه دانلود میکنم و به جرئت میتونم بگم این برنامه برا من دو سه برابر خود کنسول زمان میبره دلیلشو تو جریانی که با ریختن Battlefield1 داشتم میگم :
من اولش پونزده گيگ با خود كنسول دانلود كرده بودم بعد زدم به psX لينك پكيج ٣ اومد ، بعد خودم همينجوري عددشو ادامه دادم تا پكيج ٨ كه عددش اعشاري شد بعد زدم به ps4 تا يه جايي ريخت يهو آپديت اومد يه شب ديگه آپديتو گرفتم دوباره زدم داشت ميريخت يهو يه آپديت ديگه اومد يه شب ديگه اونم گرفتم بعد امروز زدم تا يه سى گيگ ريخت بعد يهو پكيج ١ و صفر اومد

در یک جمله بخوام مشکل PSX رو خلاصه کنم اینه : برنامه همه لینک هارو از اول رو نمیکنه
و من هم انقد روز های متوالی میگذشت و میدیدم هی داره لینک جدید نشون میده حوصلم نمیشد تا شبانه و روز بعد صبر کنم و تو همون روز دانلودشو ادامه میدادم این شد که علاوه بر اعصاب خوردی یه 30 هزار تومنی هم سر همین ریختن بتل فیلد خرج ترافیک اینترنت شد ...

دلیل گذاشتن این پست این بود که به دوستان ( خصوصا اونایی که تازه PS4 گرفتن ) بگم اینی که همه میگن خود کنسول سرعتش پایینه و با PSX بهتره فورا باور نکنید ، اول خودتون یبار با کنسول امتحان کنید اگه بد بود برید سراغ PSX ،من که با خود PS4 شبی 12 الی 14 گیگ دانلود میکردم ( کمه ؟؟!!:| ) و به هیچ عنوان هم اینطور اعصاب خوردی نداشتم .

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
من همیشه با خود کنسول دانلود میکردم و یکی دوباری اومدم با PSX گرفتم و خلاصه تجربیاتم اینه :
دیگه غلط بکنم از psx استفاده کنم :|:| ،
من بازی هارو تو تایم شبانه دانلود میکنم و به جرئت میتونم بگم این برنامه برا من دو سه برابر خود کنسول زمان میبره دلیلشو تو جریانی که با ریختن Battlefield1 داشتم میگم :
من اولش پونزده گيگ با خود كنسول دانلود كرده بودم بعد زدم به psX لينك پكيج ٣ اومد ، بعد خودم همينجوري عددشو ادامه دادم تا پكيج ٨ كه عددش اعشاري شد بعد زدم به ps4 تا يه جايي ريخت يهو آپديت اومد يه شب ديگه آپديتو گرفتم دوباره زدم داشت ميريخت يهو يه آپديت ديگه اومد يه شب ديگه اونم گرفتم بعد امروز زدم تا يه سى گيگ ريخت بعد يهو پكيج ١ و صفر اومد

در یک جمله بخوام مشکل PSX رو خلاصه کنم اینه : برنامه همه لینک هارو از اول رو نمیکنه
و من هم انقد روز های متوالی میگذشت و میدیدم هی داره لینک جدید نشون میده حوصلم نمیشد تا شبانه و روز بعد صبر کنم و تو همون روز دانلودشو ادامه میدادم این شد که علاوه بر اعصاب خوردی یه 30 هزار تومنی هم سر همین ریختن بتل فیلد خرج ترافیک اینترنت شد ...

دلیل گذاشتن این پست این بود که به دوستان ( خصوصا اونایی که تازه PS4 گرفتن ) بگم اینی که همه میگن خود کنسول سرعتش پایینه و با PSX بهتره فورا باور نکنید ، اول خودتون یبار با کنسول امتحان کنید اگه بد بود برید سراغ PSX ،من که با خود PS4 شبی 12 الی 14 گیگ دانلود میکردم ( کمه ؟؟!!:| ) و به هیچ عنوان هم اینطور اعصاب خوردی نداشتم .
برای بازیایی که هی آپدیت حجیم و متوالی میدن استفاده از این نرم افزار ریسکیه
چون فقط با جدیدترین آپدیت کار میکنه
اما برای بقیه بازیا عالیه

من بازیارو از شاتل لند دانلود میکنم و خیلی راحت میریزم تو کنسول

12 گیگم برای دانلود با کنسول خوبه
ولی در برابر PC هیچی نیست
من Until Dawn رو که 47گیگ بود تو یه شب دان کردم:D
بازی GoW III هم نزدیک 40گیگ بود تو یه شب آوردم:D
فرداشونم(یا همون صبحشون:D) خیلی راحت انتقالشون دادم
تو هاردم هم گذاشتمشون که وقتی حذفشون کردم دوباره بتونم بریزمشون تو کنسول

برای من سرعت دانلود با کنسول خیلی کمه...

• Like
Reactions: mikelwar

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
یه نکته من بگم
کسایی که سرعت تو کنسول کمه براشون چون سرعت تک کانکشنشون کمه
دوست عزیز برا من سرعت دانلود رو کنسول زیاد فرقی با pc نداره شاید در حدود 100 الی 200 کلیوبایت برا ثانیه اختلاف باشه مثلا سرعت دانلود از idm برای من 1 مگ باشه با کنسول حدودا 800 کیلوبات بر ثانیه میشه ، ( که اگه به ip برنامه psx از کسنول وصل شم سرعت دانلود از کنسول به 1.5 مگ بر ثانیه هم برام میرسه) ولی مشکلی هست که وسط دانلود از طریق کنسول قطع و وصلی زیاد داره!!!!:-?? نمیدونم نه اینکه نت قطع بشه ها ولی مثلا یهو 700 کیلوبایت در 1 ثاینه دان میکنه بعد وایمیسه پس از 4 الی 5 ثانیه بعد دوباره دان میکنه:-??
شما راه حلی برای این مشکل نمیدونید؟
حالا این تک کانکشن رو چه طور میشه ردیفش کرد؟

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
دوستان mass effect andromeda یه دمو گذاشته برای دانلود با حجم 45 گیگ.
اگه من دیتای بازی اصلی رو بگیرم میشه با psx منتقلش کرد؟
قبول میکنه؟

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
سلام
من دیتای بازی cod رو از رایانه دانلود کردم و میخواستم با psx منتقل کنم الان تا 10 گیگ انتقال داد ولی دوباره رفت رو دانلود عادی از نت!!!

مشکل کجاست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر