PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
برای بالا بردن دمیج اسلحه ها به غیر از جم و اون سنگ ها، باید کدوم گزینه رو بالا ببریم؟ چون امروز با یکی pvp میزدم طرف یک ضربه زد 1500 دمیج زد به ما |: ما کل سلاح رو تا +10 بالا بردیم با بهترین جم ها تو بهترین حالت 500 تا بیشتر دمیج نمیده.

pvp یه دنیای دیگس واسه خودش . بضی سلاحها به صورت تئوری قوی هستند اما عملا توی pvp نه تنها قوی نیستن بلکه کند هم هستن . الان قدرت اسلحه MoonLight من 1116 هست اما توی pvp بیشتر از 620 با R1 و 960 با R2 دمیج نمیده بقیش به خاطر Damage Reduction لباس حریف کسر میشه . یه سری موارد آموزشی هست که توی pvp به دردتون میخوره .

1- اگه صرفا میخواید پیروز مبارزه باشید و دنبال جمع کردن بلود اکو نیستین حتما سه تا Rune رو افزایش HP رو بزارید . گیج HP بیشتر توی هر دو حالت مهاجم و میزبان به درد میخوره .
2- ست لباسی رو انتخاب کنید که بیشترین مقاومت در برابر Phys Atk و Bloodting داشته باشه .
3- مهم : سبک مبارزتون ، نوع اسحله ای که دست میگیرین رو حتما بر اساس سبک مبارزه حریف عوض کنید .
مثال :
اگه حریفتون تو حالت سنگین اسلحه ها باهاتون مبارزه میکنه درمقابلش شما اسلحه های سبک و سریعتر رو استفاده کنید . اگه حرفه ای هستین خیلی راحت میتونین Vc بزنید بهش

اگه حریفتون دستش رو دکمه تیر تفنگه و مدام گان شات استفاده میکنه اصلا ازش فاصله نگیرید . در حالی که دورش میچرخید برید توی صورتش و ضربات سریع پی در پی بهش بزنید .

اگه حریفتون از اسلحه های سبک استفاده میکنه و ضربات پی در پی میزنه بهترین راه مقابله باهاش استفاده از گان شات و vc زدنه .

نکته : به هیچ عنوان در مقابل حرفه ای ها بیشتر از یک ضربه نزنید چون حتما قبل از زدن ضربه دوم vc میشین . از شیوه یک ضربه یک قدم به عقب استفاده کنید .

4- اکثر ست لباسها در مقابل Bolt ضعیف هستن پس همیشه همراهتون Bolt Paper داشته باشید .

5- یه سری ایتمها هستن که توی pvp خیلی تاثیر گذارن مثل Bone Marrow Ash یا Lead Elixir . اما من به شخصه تا حریفم عوضی بازی در نیاره و عادلانه مبارزه کنه ازشون استفاده نمیکنم .

6- بهترین جمها واسه بیلد اسلحه ها و استفاده توی pvp جمهای Tempering و Nurishing هستن . توی دانجنها دنبال ریتهای بالای این جمها بگردین . راهنمای به دست اوردن جمهای خاص

به طور کلی هر چی مبازراتتون بیشتر بشه دستتون میاد چیو کجا استفاده کنید .
---------------------------------------

امشب من یه ضد حال اساسی خوردم . فکر کنم رکورد از دست دادن بلود اکو رو شکوندم . 385،000،000 بلود اکو توسط نینجاهای قهرمانه مرگو یکجا رفت رو هوا :D

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
بهترین جای بازی واسه مبارزه در مقابل پلیر های دیگه کجاست؟ من بیشتر Forbidden Woods رو میرم، نود در صد مواقع 3 به یک میشم، ولی از اون جا که همیشه کسانی به اینجا میرسند اولین بارشون هست، منم نیو گیم پلاس 3 با لول 230 هستم، تا خرخره مسلح هر سه تاشون رو نابود میکنم:D:D:D از طریق همین کار Insight هام رسیدن به 99 تا، ولی احساس میکنم دیگه بازی بیش حد ممکن سخت شده |: رو نیو گیم پلاس 2 کل بازی رو از اول تا اخر رو 4 ساعت رفتم، الان تو نیو گیم پلاس 3 فقط یک هفتس رو amygdala موندم :-wو این که بهترین جای ممکن واسه فارم کردن کجاست؟ اخرین لول بازی چنده؟

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
بهترین جای بازی واسه مبارزه در مقابل پلیر های دیگه کجاست؟ من بیشتر Forbidden Woods رو میرم، نود در صد مواقع 3 به یک میشم، ولی از اون جا که همیشه کسانی به اینجا میرسند اولین بارشون هست، منم نیو گیم پلاس 3 با لول 230 هستم، تا خرخره مسلح هر سه تاشون رو نابود میکنم:D:D:D از طریق همین کار Insight هام رسیدن به 99 تا، ولی احساس میکنم دیگه بازی بیش حد ممکن سخت شده |: رو نیو گیم پلاس 2 کل بازی رو از اول تا اخر رو 4 ساعت رفتم، الان تو نیو گیم پلاس 3 فقط یک هفتس رو amygdala موندم :-wو این که بهترین جای ممکن واسه فارم کردن کجاست؟ اخرین لول بازی چنده؟
بعضی کامنت ها رو میخونم داغم تازه میشه:D
amygdala :x:-<
چقدر خوب بود این بازی یادش بخیر
همیشه و همه جا گفتم بهترین بازی تاریخ گیم واسه من همینه یعنی از اون هواپیما سفیده تو اتاری که 20-30 سال پیش بازی میکردم تا الان bb یه چیز دیگه بوده و البته اولین پلات من
اونموقع ها که پلاس و این چیزها نداشتم واسه دارک و بلود چه پدری در اومد از من تا فارم کنم
یادمه واسه بعضی ایتم ها قشنگ 1 هفته یک منطقه رو میرفتم و میومدم
عماد هی میگفت داغون شدی لااقل واسه فارم پلاس بگیر:))
یعنی آب شدم سر بعضی باس ها یادمه اون لعنتیه که رو پشت بام کتابخونه بود اوووووووووووف
الانه همه کو اپ و یو تیوب و از این ایکس شعرها میزنن میرن پلات میکنن:|
من یادمه رو اون گرگ اول بازی خدا شاهده 3 روز طول کشید بفهمم که بابا بزار بمیری بری سلاح ها رو بگیری بشر!:)):-":|
از 2015 تا 2016 طول کشید لعنتی:))

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
pvp یه دنیای دیگس واسه خودش . بضی سلاحها به صورت تئوری قوی هستند اما عملا توی pvp نه تنها قوی نیستن بلکه کند هم هستن . الان قدرت اسلحه MoonLight من 1116 هست اما توی pvp بیشتر از 620 با R1 و 960 با R2 دمیج نمیده بقیش به خاطر Damage Reduction لباس حریف کسر میشه . یه سری موارد آموزشی هست که توی pvp به دردتون میخوره .

1- اگه صرفا میخواید پیروز مبارزه باشید و دنبال جمع کردن بلود اکو نیستین حتما سه تا Rune رو افزایش HP رو بزارید . گیج HP بیشتر توی هر دو حالت مهاجم و میزبان به درد میخوره .
2- ست لباسی رو انتخاب کنید که بیشترین مقاومت در برابر Phys Atk و Bloodting داشته باشه .
3- مهم : سبک مبارزتون ، نوع اسحله ای که دست میگیرین رو حتما بر اساس سبک مبارزه حریف عوض کنید .
مثال :
اگه حریفتون تو حالت سنگین اسلحه ها باهاتون مبارزه میکنه درمقابلش شما اسلحه های سبک و سریعتر رو استفاده کنید . اگه حرفه ای هستین خیلی راحت میتونین Vc بزنید بهش

اگه حریفتون دستش رو دکمه تیر تفنگه و مدام گان شات استفاده میکنه اصلا ازش فاصله نگیرید . در حالی که دورش میچرخید برید توی صورتش و ضربات سریع پی در پی بهش بزنید .

اگه حریفتون از اسلحه های سبک استفاده میکنه و ضربات پی در پی میزنه بهترین راه مقابله باهاش استفاده از گان شات و vc زدنه .

نکته : به هیچ عنوان در مقابل حرفه ای ها بیشتر از یک ضربه نزنید چون حتما قبل از زدن ضربه دوم vc میشین . از شیوه یک ضربه یک قدم به عقب استفاده کنید .

4- اکثر ست لباسها در مقابل Bolt ضعیف هستن پس همیشه همراهتون Bolt Paper داشته باشید .

5- یه سری ایتمها هستن که توی pvp خیلی تاثیر گذارن مثل Bone Marrow Ash یا Lead Elixir . اما من به شخصه تا حریفم عوضی بازی در نیاره و عادلانه مبارزه کنه ازشون استفاده نمیکنم .

6- بهترین جمها واسه بیلد اسلحه ها و استفاده توی pvp جمهای Tempering و Nurishing هستن . توی دانجنها دنبال ریتهای بالای این جمها بگردین . راهنمای به دست اوردن جمهای خاص

به طور کلی هر چی مبازراتتون بیشتر بشه دستتون میاد چیو کجا استفاده کنید .
---------------------------------------

امشب من یه ضد حال اساسی خوردم . فکر کنم رکورد از دست دادن بلود اکو رو شکوندم . 385،000،000 بلود اکو توسط نینجاهای قهرمانه مرگو یکجا رفت رو هوا

یا تمام امام زاده ها :D . حتما لولت رو هم مکس نکردی درسته ؟ من دارم میسوزم از اینهمه بلاداکو بر باد رفته ، حستو خوب درک میکنم:D

بهترین جای بازی واسه مبارزه در مقابل پلیر های دیگه کجاست؟ من بیشتر Forbidden Woods رو میرم، نود در صد مواقع 3 به یک میشم، ولی از اون جا که همیشه کسانی به اینجا میرسند اولین بارشون هست، منم نیو گیم پلاس 3 با لول 230 هستم، تا خرخره مسلح هر سه تاشون رو نابود میکنم:D:D از طریق همین کار Insight هام رسیدن به 99 تا، ولی احساس میکنم دیگه بازی بیش حد ممکن سخت شده |: رو نیو گیم پلاس 2 کل بازی رو از اول تا اخر رو 4 ساعت رفتم، الان تو نیو گیم پلاس 3 فقط یک هفتس رو amygdala موندم :-wو این که بهترین جای ممکن واسه فارم کردن کجاست؟ اخرین لول بازی چنده؟

بهترین و شلوغ ترین جا واسه pvp زدن از لامپ Mergo's Loft Middle تا جایی که شوالیه ها هستند، هستش . مناطق دیگه هم هست ولی نه مثل این منطقه ، مثلا واسه تنوع Nightmare Frontier هم واسه pvp خوبه ولی همونطور که گفتم شلوغ ترین و بهترین جا از نظر پلایرهای حرفه ای از لامپ Mergo's Loft Middle به بعد هستش . کافیه بعد از لامپ از پله های بزرگ اون جا بری بالا و همونجا پای پله ها زنگ رو بزنی و منتظر باشی . بازیکن واسه pvp زدن اونجا زیاده ولی توجه کن اکثرا حرفه ای هستند . در مورد insight اگه به 99 رسیده خرجش کن برو توی شاپ insight و بلادراک بگیر نزار حروم بشه . همون منطقه ای که گفتم واسه فارم کردن بهترین جای بازیه به شرطی که شش هفت بار سریع بازی رو تمام کنی و به سخت ترین درجه بازی رسیده باشی . تحت اون حالت اگه از لامپی که گفتم شروع کنی و تا شوالیه ها و همچنین دو شوالیه پایین پله ها رو هم بزنی حدود یک میلیون بلاداکو ( اگه دو ریون Moon و Heir لول بالا رو کنار هم گذاشته باشی به همراه یه Heir لول دو ) در عرض سه دقیقه و خوردی میتونی بدست بیاری ( اگه اکثرشون رو کانتر کنی و بهشون VA بزنی ) یعنی حدودا ساعتی 60 میلیون بلاداکو .امیگدالا باس فرعی هستش حتما لازم نیست بزنیش . برای اینکه بازی رو به سخت ترین درجه بازی برسونی فقط باس های اصلی رو بزن تا بازی رو سریع تمام کنی . باسهای اصلی هم میشن به این ترتیب

Father Gascoigne
Vicar Amelia
Shadow of Yharnam
Rom, the Vacuous Spider
One Reborn
Mergo's Wet Nurse
Gehrman, The First Hunter

یعنی اینارو فقط بزنی بازی رو سریع تمام میکنی و دوباره از اول شروع میکنی

بعضی کامنت ها رو میخونم داغم تازه میشه:D
amygdala :x:-<
همیشه و همه جا گفتم بهترین بازی تاریخ گیم واسه من همینه یعنی از اون هواپیما سفیده تو اتاری که 20-30 سال پیش بازی میکردم تا الان bb یه چیز دیگه بوده و البته اولین پلات من
اونموقع ها که پلاس و این چیزها نداشتم واسه دارک و بلود چه پدری در اومد از من تا فارم کنم
عماد هی میگفت داغون شدی لااقل واسه فارم پلاس بگیر:))
یعنی آب شدم سر بعضی باس ها یادمه اون لعنتیه که رو پشت بام کتابخونه بود اوووووووووووف
الانه همه کو اپ و یو تیوب و از این ایکس شعرها میزنن میرن پلات میکنن:|
من یادمه رو اون گرگ اول بازی خدا شاهده 3 روز طول کشید بفهمم که بابا بزار بمیری بری سلاح ها رو بگیری بشر!:-":|
از 2015 تا 2016 طول کشید لعنتی:))
دقیقا لذت بازی به همین خاطره ها هستش . یادمه اون اوایل مثل سگ از اون گرگ ها میترسیدم :))

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
یا تمام امام زاده ها :D . حتما لولت رو هم مکس نکردی درسته ؟ من دارم میسوزم از اینهمه بلاداکو بر باد رفته ، حستو خوب درک میکنم:D
آره مکس لول نکرده بودم به خاطر pvp روی 520 مونده بودم . البته یه شانسی آوردم گشتم یه سیو از بازی توی فلشم پیدا کردم روی 300 میلیون سیو کرده بودم . [-o<^:)^

بهترین جای بازی واسه مبارزه در مقابل پلیر های دیگه کجاست؟ من بیشتر Forbidden Woods رو میرم، نود در صد مواقع 3 به یک میشم، ولی از اون جا که همیشه کسانی به اینجا میرسند اولین بارشون هست، منم نیو گیم پلاس 3 با لول 230 هستم، تا خرخره مسلح هر سه تاشون رو نابود میکنم:D:D:D

دوست عزیز انتخاب حریفایی که واسه مبارزه میان تو دنیات یا شما میری ربطی به منطقه بازی ندارن . انتخاب حریف توسط بازی براساس لولتون هست . اگه اشتباه نکنم Different Level واسه pvp حدود 140 هستش .
در مورد امیگدالا هم بگم یکی از اسونترین باسهای بازی هست . پست های قبلی روش زدنشو هم دوستان هم خودم نوشتیم . بازم مشکلی بود Pm بده با هم بزنیمش

واسه منم بعد از Evil 1 , 2 این بلود بهترین بازی عمرم بوده . من یکسالی هست بلود رو بازی میکنم . مدتهاست بازی رو تموم کردمو و فقط pvp میرم . همش منتظر بودم یه بازی بیاد که رها شم و بتونم دل بکنم ازش . بالاخره نیوح به دلم نشست . با اینکه الان کلا درگیر پروژه نیوح هستم اما بضی وقتا ناخوداگاه دستگاه که روشن میشه پشت سرش خودم میزارم توی مرگو :)) فکر کنم کارم به کمپ ترک اعتیاد بکشه :D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
آره مکس لول نکرده بودم به خاطر pvp روی 520 مونده بودم . البته یه شانسی آوردم گشتم یه سیو از بازی توی فلشم پیدا کردم روی 300 میلیون سیو کرده بودم . [-o<^:)^

دوست عزیز انتخاب حریفایی که واسه مبارزه میان تو دنیات یا شما میری ربطی به منطقه بازی ندارن . انتخاب حریف توسط بازی براساس لولتون هست . اگه اشتباه نکنم Different Level واسه pvp حدود 140 هستش .
در مورد امیگدالا هم بگم یکی از اسونترین باسهای بازی هست . پست های قبلی روش زدنشو هم دوستان هم خودم نوشتیم . بازم مشکلی بود Pm بده با هم بزنیمش

واسه منم بعد از Evil 1 , 2 این بلود بهترین بازی عمرم بوده . من یکسالی هست بلود رو بازی میکنم . مدتهاست بازی رو تموم کردمو و فقط pvp میرم . همش منتظر بودم یه بازی بیاد که رها شم و بتونم دل بکنم ازش . بالاخره نیوح به دلم نشست . با اینکه الان کلا درگیر پروژه نیوح هستم اما بضی وقتا ناخوداگاه دستگاه که روشن میشه پشت سرش خودم میزارم توی مرگو :)) فکر کنم کارم به کمپ ترک اعتیاد بکشه :D
اره دقیقا فقط نیوح بود که تونست یه ذره جای خالیه میازاکی رو پر کنه
تو فکرم گوتی بگیرم با یکی از بچه هایی قدیم که اونم همون اوایل پلات کرده بود از صفر مجدد دوتایی بریم تار و مار کنیم:))
چون من مزه ی کواپ بلود و دارک رو نچشیدم پلاس نداشتم اونموقع
کلا از اون بازی هاس که سالی یه بار باید بشینی 0تا صدشو بری :x

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
واسه یکی از سلاح هام Blood Rock میخوام کل بازی رو زیر و رو کردم پیدا نمیشه دیگه داره کم کم عصبانیم میکنه:| این همه بازی کردم قعلا فقط 3 تا سلاح رو مکس لول کردم، اونم فکر کنم تو دانجن ها بود، ولی کدومش رو دوستان میدونن؟B-(
در ضمن این باس فایت لورانس با هزار بدبختی میزنمش وقتی نصف میشه هیج جوره نمیشه زدش؟ من موندم واقعا کسی بدون coop تنهای تونسته اینو بزنه یا نه؟ من الان با لول 232 تا نصفش میزنمش پودرم میکنه با اون قیافه قشنگش(:|

Kingbebe

کاربر سایت
Mar 30, 2017
73
واسه یکی از سلاح هام Blood Rock میخوام کل بازی رو زیر و رو کردم پیدا نمیشه دیگه داره کم کم عصبانیم میکنه:| این همه بازی کردم قعلا فقط 3 تا سلاح رو مکس لول کردم، اونم فکر کنم تو دانجن ها بود، ولی کدومش رو دوستان میدونن؟B-(
در ضمن این باس فایت لورانس با هزار بدبختی میزنمش وقتی نصف میشه هیج جوره نمیشه زدش؟ من موندم واقعا کسی بدون coop تنهای تونسته اینو بزنه یا نه؟ من الان با لول 232 تا نصفش میزنمش پودرم میکنه با اون قیافه قشنگش(:|
بیام باهم بزنیمش؟

Sent from my HTC_M910x using Tapatalk

• Like
Reactions: Paradise Lost

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
(:|

خوب شما این همه اینسایت رو گذاشتی واسه چی . برو دریم هانتر 60 تا اینسایت بده یه دونه بلود راک بگیر . در ضمن چند صفحه قبل جناب MakeDream تمامی گلیفهایی که توشون بلودراک پیدا میشه رو گذاشتن .

در ضمن این باس فایت لورانس با هزار بدبختی میزنمش وقتی نصف میشه هیج جوره نمیشه زدش؟ من موندم واقعا کسی بدون coop تنهای تونسته اینو بزنه یا نه؟ من الان با لول 232 تا نصفش میزنمش پودرم میکنه با اون قیافه قشنگش

من تا دور ششم بازی و لول حدود 350 نمیدونستم coop و PVP چجوریه . اصلا چطوری باید انجامش بدم :-? کلا افلاین بازی میکردم . فقط از هانترای خود بازی کمک میگرفتم . الان که ماشاله زنگو نزده 20 تا هانتر خفن پیدا میشن واسه کمک . واسه این باس بهترین اسلحه ها Whirligig Sawو لودیج هستن اگه کسی نیومد کمک از فرقه Imurity استفاده کن تا از هانتر خود بازی کمک بگیری .

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خب Blood Rock که خیلی راحته ! تو هر دور بازی که به همراه DLC ،دوتا گیرت میاد
تازه میتونی بخری ،من فکر کنم الان بالای ۶۰-۷۰ تا دارم ازش :D
در مورد باس لورانس که من چند وقت پیش Old Hunter رو روی Ng+7 تموم کردم ،رسما اشکم رو درآورد !! یعنی از Orphan هم سختر بود ولی خب آخر زدمش !

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
من لورانس رو بار اول زدم اما لودویگ اشکمو دراورد ، اینقدر مُردم یه مدتی بازی رو ول‌کردم :)) دوباره برگشتم به زور کواپ زدمش، یعنی از Orphan هم بیشتر اذیتم کرد
توی NG+ 3 بودم که وارد اولدهانتر شدم
کلا هرچند کقت یه بار میرم سراغ بازی چند ساعتی بازی میکنم به یاد قدیما، همیشه هم حال میده

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
یعنی واقعا 60 تا اینسایت بدم واسه یکی از اونا؟ @_@ چرا اینقدر گرونن اصلا:-s هر چقدر فکر میکنم نمیتونم بکنم اینکارو:D
خوب به جایی میرسی که دیگه اینسایت کریی نداره واست عمو!:D الان زوره یه چند دور بازی کنی میدی میره! لیمتشم رو 99 هست خرج نکنی الکی میپره اینسایتایی که سره باسس و اینا بهت میده بازی!:D خسیس نباش بده بره!:p:p:p

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
بازی پلات شد:( تموم دانجن ها رو خودم تنهایی رفتم، عین مرد مبارزه کردم، قشنگ اون دانجن که همه چیز نصف میشد دقیقا یک هفته معتل کرد ما رو، سر بعضی باس ها رسما روانی شدم، ولی خب واقعا لذت بخش بود، و تا هست یادم نمیره این بازی رو:( قشنگ زد رو دارک سولز 2 برام، اونم خیلی ناموس بود:D بعد این میرم سراغ دارک سولز 3 با دی ال سی هاش، البته رو PC زدم اونو ولی خب برای بسته های الحاقیش:D بازی بنظرم از نظر ایتم و سلاح و و لباس در حد سری بازی های قبلی میازاکی نبود، و واقعا اذیت میکرد برای من، بعضی باس های بلاد منو یاد دارک 2 می انداخت، و همین طور بعضی باس های دارک سولز 3 منو یاد بلاد میاندازه، نمیدونم دارم اشتباه میکنم یا نه، ولی در کل این سری بازی واقعا خارق العادست و ، واقعا این ژاپنی ها نشون دادن اسطوره های بازی سازی هستن، اتمسفر، داستان، شخصیت های بازی واقعا یکتاز هستن و فقط خودشون هستن تو این صنعت دارن میتازن،هیچ بازی باهاشون قابل مقایسه نیست و در هیچ بازی همچین ایده هایی نداریم:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر