Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

latest

Ghost Recon Wildlands یکی از بازی های در دست ساخت Open World و Tactical Shooter هست که توسط Ubisoft Paris ساخته و توسط Ubisoft برای PC, PlayStation 4, Xbox One منتشر خواهد شد. این دهمین قسمت Tom Clancy's Ghost Recon خواهد بود و اولین بازی با ویژگی محیط Open World هست. این بازی از setting عالی که در Ghost Recon: Advanced Warfighter معرفی شد استفاده میکند.

Game Setting

داستان بازی در بولیوی اتفاق میافتد که در بازی بزرگترین پخش کننده مواد مخدر از جمله کوکائین در سرار جهان است. محموله های این گونه مواد مخدر توسط کارتل Santa Blanca کنترل میشوند، یک موسسه قدرتمند که نفوذ آن منطقه را بی ثبات کرده. افزایش قدرت این Cartel های مواد مخدر به دلیل اینکه آنها به عنوان بک خطر جهانی تبدیل میشوند دولت آمریکا را نگران میکند پس ارتش آمریکا یک گروه حرفه ای سرباز ها به نام "The Ghosts" را برای نابودی و فاش کردن رابطه این Cartel ها و دولت محلی عازم بولیوی میکند.

Gameplay
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands یک بازی در سبک Tactical Shooter است که در بولیوی اتفاق میافتد. پلیر ها به جای اعضای تیم "The Ghosts" بازی میکنند که یک تیم حرفه ای در ارتش آمریکا هستند. بازی از ترکیب آینده محوری که در Future Soldiers و Adanced Warfighter استفاده شده بود بسیار دور شده، اما در کل زمان بازی در عصر مدرن است مانند بازی Tom Clancy's Ghost recon در نتیجه تسلیحات نظامی بازی واقع گرایانه هستند و بشتر به اسلحه هایی که هم اکنون ارتش ها در سراسر دنیا استفاده میکنند شباهت دارند ولی، بازی دارای برخی تجهیزات مانند، Drone ها که میتوان از آنها برای تگ کردن نیروهای دشمن و اهداف استفاده کرد. این بازی اولین ورودی به سبک Open World این سری است که دارای 9 اقلیم مختلف شامل: کوهستان، جنگل، صحرا، دشت نمکی و ... و همچنین سیستم آب و هوایی دینامیک و تغییر شب و روز را نیز ارائه میکند. اتمام مراحل در طول روز به بازیکن اجازه میدهد تا دشمن را سریع تر شناسایی کنند در حالی که بازی کردن در شب تاریک به آنها یک مزیت تاکتیکی میدهد از این جهت که شب به آنها کمک بزرگی برای مخفی شدن میکند. بازیکنان قبل از شروع ماموریت باید ابتدا محل را شناسایی کنند. وسایل نقلیه مختلفی نیز در بازی حضور خواهند داشت مانند Dirt Bike ، Helicopter و Dune Buggies و... . Wildlands برخلاف نسخه های قبلی دارای Side-Missions هم خواهد بود.

در زمان بازی مراحل، بازیکنان میتوانند از راه های مختلفی برای رسیدن به نقطه شروع هر مرحله بروند. بازیکنان میتوانند با چتر از هلیکوپتر پریده، پیاده روی کرده و یا به سمت Objective ها رانندگی کنند. بازیکنان میتواننداز روش های متنوعی برای اتمام هر Objective استفاده کنند، مثل استفاده از سبک Stealth، نبرد نزدیک (Melee) و یا استفاده از انواع اسلحه های دور برد و نزدیک بردی که در بازی قرار دارند. در بین مراحل بازیکنان میتوانند در محیط دنیا گشت و گذار نمایند و بازی دارای Outpost هایی است که میتوانید آنها را از بین ببرید. بازیکنان همچنین میتوانند دشمنان را از نزدیک برای دفاع با یک دست نگه داشته و با دست دیگر شلیک نمایند.

این پست آپدیت خواهد شد.
هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.

Last edited by a moderator:

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
دوستان من مشکلی که در بازی دارم اینه که مثلا وقتی میخام یک وسیله ی نقلیه سوار شم(متورسیکلت - ماشین) مشکل سرعت دارم و تند نمیرن! این یه باگه آیا؟ روی ps4 بازی میکنم!

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
دوستان من مشکلی که در بازی دارم اینه که مثلا وقتی میخام یک وسیله ی نقلیه سوار شم(متورسیکلت - ماشین) مشکل سرعت دارم و تند نمیرن! این یه باگه آیا؟ روی ps4 بازی میکنم!
سلام.شما r2 دستت نیم سوز شده.حتما دسته slim که جدید هستن تهیه کن.
منم دقیقا همین مشکل رو توی گوست داشتم و تمام وسایل نقلیه کند حرکت میکردن.
همچنین توی بتل1 سری اسلحه های شات گان و استایپ اصلا شلیک نمیکردن و مجبور بودم فقط اسلحه رایفل بردارم.یا توی اینفینیت وارفر با تاخییر اسلحه شلیک میکرد.
دسته اسلیم خریدم کاملا تمام مشکلات حل شد.

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
سلام.شما r2 دستت نیم سوز شده.حتما دسته slim که جدید هستن تهیه کن.
منم دقیقا همین مشکل رو توی گوست داشتم و تمام وسایل نقلیه کند حرکت میکردن.
همچنین توی بتل1 سری اسلحه های شات گان و استایپ اصلا شلیک نمیکردن و مجبور بودم فقط اسلحه رایفل بردارم.یا توی اینفینیت وارفر با تاخییر اسلحه شلیک میکرد.
دسته اسلیم خریدم کاملا تمام مشکلات حل شد.
ممنون از جوابت.. بله دسته ی دیگه ام رو تست کردم مشکل حل شد! واقعا برای سونی باید تاسف خورد با این جنس ضعیف محصولاتش

• Like
Reactions: James Bond and ps34

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
واقعا بنظرم در حق بازی ظلم شده....درسته بازی بی عیب و نقص نیست اما واقعا سرگرم کننده هست حتی در حالت کاملا آفلاین.نمیدونم چرا اما وقتی بازی میکنم به شدت یاد متال گیر فانتوم پین می افتم حتی میشه بعضی از مراحل و پایگاه های دشمن رو حتی بدون شلیک یه گلوله فتح کرد و یا برعکس درخواست بمباران و نیروی کمکی بدی برای راه انداختن یه جهنم واقعی و یکی از چیزهای خوب بازی اینه خیلی سریع نمیشه تمام اسکیلهارو باز کرد چون واقعا نیاز به وقت داره و همین باعث میشه بنظرم خوب کار کنیم تو بازی تا راحت لول آپ بشیم.....من نسخه بدون آپدیت دارم میرم فقط نمیدونم چرا بعضی جاها یه باگهای عجیبی داره مثلا من تو یه منطقه 11تا دست نوشته جمع کردم ولی بازی تو نقشه اش میگه 9تا!!!تو ریوایو کردن هم که بعضی اوقات هم تیمی ها عینه جلبک عمل میکنن.....یبار باگ گرفته بود هرچی دستور شلیک میدادم با اینکه رو هدف قفل کرده بودن بعد شلیک هدف نمیمرد:-??.....یبار هم باگ گرفته بود درون رو حالت اسکن مونده بود هیچ هدفی علامت گذاری نمیکرد و یبار دیگه اصلا درون یا دوربین یوز نمیشد:-?......یبار باگ گرفته بود یهو از تو کامیون بین راهی 50تا دشمن ریسپاون شدن و فریم بازی رسید به 5:-/
در کل تو این 4 روز بازی هر روز یجور باگ گرفته و مجبور کرده ریستارت کنم بازیو:-sامیدوارم بعد آپدیت حداقل باگهاش کمتر بشه

• Like
Reactions: AMIRREZA-GAME

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
8 و نیم گیگ

من تازه بازیو شروع کردم، لولم ۴ هست... ایدی تون رو بدید ادد کنم باهم بازی کنیم ( مخصوصا لول پایین ها )
8 و نیم گیگ

من تازه بازیو شروع کردم، لولم ۴ هست... ایدی تون رو بدید ادد کنم باهم بازی کنیم ( مخصوصا لول پایین ها )
داش ادد میکنم 2تا تروفی آنلاین داره با هم بگیریم.
دوستان س دیگه ای هم بود بگه ادد کنم

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
8 و نیم گیگ

منم لولم پایینه تازه شروع کردم اد کنید باهم بریم هنوز اولاشم!
فقط من تا 30 اخر هفته بعد نیستم.
آیدیمfcbayernmunch10

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
تو مراحلی که باید یه هواپیما یا هلیکوپتر رو بدزدیم! بعدش میگه ببرش به rebel held airport
اینجا رو هرچی تو نقشه میگردم پیدا نمی کنم

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
تو مراحلی که باید یه هواپیما یا هلیکوپتر رو بدزدیم! بعدش میگه ببرش به rebel held airport
اینجا رو هرچی تو نقشه میگردم پیدا نمی کنم
قطعا باید با رنگ سبز در نقشه باشه! اگر نباشه 100 درصد باگی چیزی گرفتار شدی :D
آپدیت اخر رو گرفتی؟؟

• Like
Reactions: w.rooney

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر