مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

dariushsz2

کاربر سایت
Sep 18, 2010
297
نام
احسان
سوال خدمت دوستان.
بازی battlefeild1 تازه خریدم و آپدیت 12 گیگ داده بهم.از دیشب 1درصد اپدیت شد و هرکاری کردم دیگه آپدیت نمیشه.چندبار هم pause کردم و دوباره شروع کردم ولی بازم مونده رو همون.بازیهای دیگم آپدیت میشن ولی از دیشب تاحالا یه ذره هم جلو نرفته.مشکل از سرعت اینترنت میتونه باشه؟ یا چیز دیگه.لطفا راهنماییم کنین

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سوال خدمت دوستان.
بازی battlefeild1 تازه خریدم و آپدیت 12 گیگ داده بهم.از دیشب 1درصد اپدیت شد و هرکاری کردم دیگه آپدیت نمیشه.چندبار هم pause کردم و دوباره شروع کردم ولی بازم مونده رو همون.بازیهای دیگم آپدیت میشن ولی از دیشب تاحالا یه ذره هم جلو نرفته.مشکل از سرعت اینترنت میتونه باشه؟ یا چیز دیگه.لطفا راهنماییم کنین
سلام ! کمی صبر کنی از اون یک درصد هم رد میشه نگران نباشی ، این مشکل به خاطر سرعت پایین نت توی کشور عزیزم ایرانه ! :D

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
سوال خدمت دوستان.
سلام برای من یکبار اینجوری شد ولی دانلود کرده بود بعد از اینکه دانلودو pause کردم خواستم دوباره ادامه شو دانلود کنم دیدم 12 گیگ بود شده بود 10

mohamad mehdi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
44
سلام من دیشب اسلیم ps4 رم را بعد بازی خاموش کردم
اون روند خاموش شدن که چراغ باید چند تا چشمک بزنه تا خاموش بشه را نداشت مستقیم خاموش شد.
بعد که دوباره خواستم روشن کنم با دسته روشن نشد
با خود دکمه پاور کنسول کنسولا روشن کردم یه نوار تو سیف مود تا صد درصد رفت و بعد اخطار داد و در اخر به حالت قبل و عادی برگشت
این اتفاق تا حالا دو بار برام افتاده توی یک هفته

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
دوستان من بازیه FFXII رو گرفته بودم هرکاری میکردم توی نصب ارور Cannot Install میداد! Rebuild Database و پاک کردن و دوباره نصب کردنو با خود نت بجای PSX دانلود کردنو همه ی اینارو امتحان کردم نشد که نشد! یه سرچ توی نت زدم دیدم یکی گفته از صفحه ی اصلی بازیو پاک کن درسته میشه!منم گفتم همه ی راهارو که رفتم اینم برم و در کمال ناباوری درست شد!!! بازیرو از صفحه ی اصلی کنسول با دکمه ی OPTIONS پاک کنید تا دیگه در نصب بعدی این ارور رو نده!

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
سلام دوستان
PS4 من دیشب فراموش کردم خاموش کنم و تا ساعت 2 ظهر روشن بوده
الان وقتی روشن میکنم حدودا بعد 5 دقیقه یهو یا هی تصویر میپره دوباره میاد یا صدای باری خش دار میشه و دستگاه خاموش میشه!!
بعضی وقتا هم تصویر میپره و دستگاه روشن میمونه ولی دیگه خاموش نمیشه و باید از برق بکشم
کسی اطلاعی داره از این مشکل؟!

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام دوستان
PS4 من دیشب فراموش کردم خاموش کنم و تا ساعت 2 ظهر روشن بوده
الان وقتی روشن میکنم حدودا بعد 5 دقیقه یهو یا هی تصویر میپره دوباره میاد یا صدای باری خش دار میشه و دستگاه خاموش میشه!!
بعضی وقتا هم تصویر میپره و دستگاه روشن میمونه ولی دیگه خاموش نمیشه و باید از برق بکشم
کسی اطلاعی داره از این مشکل؟!
دستگاه اگر یعد یک مدت بیکار بمونه اوتوماتیک میره رو ریست مود.مال شما همین طور روشن بوده؟

• Like
Reactions: mohamada

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام من دیشب اسلیم ps4 رم را بعد بازی خاموش کردم
اون روند خاموش شدن که چراغ باید چند تا چشمک بزنه تا خاموش بشه را نداشت مستقیم خاموش شد.
بعد که دوباره خواستم روشن کنم با دسته روشن نشد
با خود دکمه پاور کنسول کنسولا روشن کردم یه نوار تو سیف مود تا صد درصد رفت و بعد اخطار داد و در اخر به حالت قبل و عادی برگشت
این اتفاق تا حالا دو بار برام افتاده توی یک هفته
اون لود شدنشه و پیش میاد گاها
واسه شما دقیقا سر چه چیزی اینجور شده نمیدونم
ولی واس من وقتی برق بره و درواقع یهو خاموش بشه این مدلی روشن میشه(چندساله!)

mohamad mehdi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
44
اون لود شدنشه و پیش میاد گاها
واسه شما دقیقا سر چه چیزی اینجور شده نمیدونم
ولی واس من وقتی برق بره و درواقع یهو خاموش بشه این مدلی روشن میشه(چندساله!)
سلام دوست عزیز
من یه بار بابام یهو کنسولا از برق کشید وسط بازی
الان بعضی وقتا که بازیم تموم میشه خاموش میکنم کنسولا اینجوری میشه

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
دوستان یک مشکل جدید با دسته ps4 برام پیش اومده، دیشب داشتم درایو کلاب بازی میکردم، دیدم هر چقدر رو R2 فشار میدم ماشین اصلا بزرو راه میره، اصلا نمیشه بازی کرد باهاش، قبلا اینجوری نبود، تموم مسابقه ها رو ستاره میگرفتم، الان از اخر اول میشم، تو بازی بلاد هم بعضی مواقع باید چند با R2 رو با زور فشار بدم تا ضربات سنگین رو بزنه...مشکل از چیه؟

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
دوستان یک مشکل جدید با دسته ps4 برام پیش اومده، دیشب داشتم درایو کلاب بازی میکردم، دیدم هر چقدر رو R2 فشار میدم ماشین اصلا بزرو راه میره، اصلا نمیشه بازی کرد باهاش، قبلا اینجوری نبود، تموم مسابقه ها رو ستاره میگرفتم، الان از اخر اول میشم، تو بازی بلاد هم بعضی مواقع باید چند با R2 رو با زور فشار بدم تا ضربات سنگین رو بزنه...مشکل از چیه؟
سلام
مشکل تریگر های دسته خیلی رایجه توی همین فروم بچرخین به افرادی بر میخورین مثل من!
یا ریبون لیطات دسته مشکل داره که با تعویض درست میشه یا مشکل از ایسی هست که شاید با ریبال کردن درست شه ولی احتمااش کمه.
دسته شما سری فته؟
باز دوستان اگر اطلاعات تکمیلی داشتن میگن

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
سلام
مشکل تریگر های دسته خیلی رایجه توی همین فروم بچرخین به افرادی بر میخورین مثل من!
یا ریبون لیطات دسته مشکل داره که با تعویض درست میشه یا مشکل از ایسی هست که شاید با ریبال کردن درست شه ولی احتمااش کمه.
دسته شما سری فته؟
باز دوستان اگر اطلاعات تکمیلی داشتن میگن

دسته مشکل داشته باشه؟ اره همون نسخه اولیه ps4 هست! عجیبه واقعا خیلی مزخرفه اگر اینطوری باشه |||||||||||||||||||: دسته ایکس باکس 360 4 ساله دارم هنوز عین روز اول داره کار میکنه، دسته ایکس باکس وان یک ساله دارم یک ترابایت بازی روش بازی کردم همچین مشکلاتی نداره واقعا خیلی مزخرفه رو این دسته شاید بزور 4-5 تا بازی رو انجام داده باشم، خدایی خیلی زوره اگر مشکل سخت افزاری باشه ||||||||:

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
دسته مشکل داشته باشه؟ اره همون نسخه اولیه ps4 هست! عجیبه واقعا خیلی مزخرفه اگر اینطوری باشه |||||||||||||||||||: دسته ایکس باکس 360 4 ساله دارم هنوز عین روز اول داره کار میکنه، دسته ایکس باکس وان یک ساله دارم یک ترابایت بازی روش بازی کردم همچین مشکلاتی نداره واقعا خیلی مزخرفه رو این دسته شاید بزور 4-5 تا بازی رو انجام داده باشم، خدایی خیلی زوره اگر مشکل سخت افزاری باشه ||||||||:
دقیقا من هم مثل شما شدم ولی آخر سر قبول کردم و رفتم یه سری اسلیم خریدم تازه ببشتر از موبایلم حواسم بهش بود تا آسیب نبینه ! به شارژ موبایل وصل نکردم دکمه ها رو آروم فشار میدادم و ... ولی قسمتم شد
حالا شما یه خورده باهاش ور برو شاید درست شد
ریستش کن و خاموش روشن و تمیز کاری و ...
انشالله سخت افزاری نباشه

• Like
Reactions: Paradise Lost

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
راهی هست بتونم دسته وان رو بهش وصل کنم؟
فکر نکنم بشه همینجوری وصل کرد فقط با مبدل میشه که اونم ارزششو نداره
حتی دسته ps3 هم نمیشه وصل کرد
بهتره یه دسته اسلیم بگیری مشکلت حل بشه بازم قبلش ببر بیرون شاید بتونن همونو درستش کنن
دسته فت کلا کیفیتش همینه خیلیا این مشکلو دارن البته برای منم سری فت هست و با اینکه خیلی وحشیانه ازش استفاده میکنم ولی هنوز چیزیش نشده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر