سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
دقیقا چکار میکنید که وصل نمیشه توضیح بدید ببینم کجاش رو اشتباه میرید
بهترین روش از نظر من اینه که لینکارو با نرم افزار دربیارید (اینجوری دیگه کدش هم اشتباه نمیشه از طرف دیگه هم چند ساعت وقت برای unzip نمیذارید) بعد بدید به دانلود منیجر بقیه لینکاشو دربیاره براتون و بذاره تو لیست
از طریق تنظیمات دانلود منیجر هم مسیر فایلای pkg رو با همون مسیر temporary directory دانلود منیجر یکی کنید اینجوری بعد از تموم شدن دانلود فایل منتقلش نمیکنه به یه مسیر که باعث کند شدن سیستم بشه مسیر auto pick نرم افزار psx هم باهاشون یکی کنید
برای اپدیتا هم که orbismodding فایل pkg و اخرین اپدیتو میده بهترین گزینس ولی الان دوباره خراب شده تا درست بشه تنها راه برای اپدیت بازیایی که قبلا نصب نکردینشون سایتای ایرانیه
قبلا با وایفای وصل میکردم نمیشد. ولی الان با کابل وصل کردم درست شد.:Dلینکا رو با 1.0 و 2 و3 و ... درست کردم. فقط یه مشکلی دارم اینه که هادرم پره!! :|موندم این 30 گیگ رو چطوری رو هارد دانلود کنم. باید فایلای اضافی رو پاک کنم. اخه هارد اکسترنالم دستم نیس فعلا.

قشنگ

کاربر سایت
Jun 6, 2011
320
نام
سید حجت الله
دوستان سایت خارجی سراغ ندارید؟ سروره سونی که داغونه که دیتا+آپدیت بازی های پلی فور رو دانلود کنم .سایت های ایرانی مثل شاتل لند دیتا بازی ها رو کامل ندارند.

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان سایت خارجی سراغ ندارید؟ که دیتا+آپدیت بازی های پلی فور رو دانلود کنم .سایت های ایرانی مثل شاتل لند دیتا بازی ها رو کامل ندارند.
تنها راه اینه دیتارو با psx دربیارید برای اپدیتم میشه از orbismodding استفاده کرد که درواقع ابزاره و با کد لینک اپدیتو درمیاره که الانم خراب شده دوباره
هیچ جای دنیا نمیان اینترنتو به این شکل ارائه بدن که ملت شبا بشینن دانلود کنن یا محدوده با قیمت کم یا نامحدود با خیال راحت از خود کنسول دانلود میکنن بنابراین بجز سایتای ایرانی هیچ جا لینک دیتای بازیارو پیدا نمیکنید

قشنگ

کاربر سایت
Jun 6, 2011
320
نام
سید حجت الله
تنها راه اینه دیتارو با psx دربیارید برای اپدیتم میشه از orbismodding استفاده کرد که درواقع ابزاره و با کد لینک اپدیتو درمیاره که الانم خراب شده دوباره
هیچ جای دنیا نمیان اینترنتو به این شکل ارائه بدن که ملت شبا بشینن دانلود کنن یا محدوده با قیمت کم یا نامحدود با خیال راحت از خود کنسول دانلود میکنن بنابراین بجز سایتای ایرانی هیچ جا لینک دیتای بازیارو پیدا نمیکنید
مثل این که این سایت orbismodding از کار اوفتاده .... خب سایت های ایرانی هم دیتا رو ناقص میزارن بعضی ریجن هارو نمیزارن که مجبوریم با psx لینکشو بدست بیاریم و با سرعت بسیار کند از سروره سونی با منیجر دانلود کنیم.

راهی نیست که بشه با سرعت بالا از سرور سونی دانلود کرد با تغییر آی پی و.... چیزه دیگه ای

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
مثل این که این سایت orbismodding از کار اوفتاده .... خب سایت های ایرانی هم دیتا رو ناقص میزارن بعضی ریجن هارو نمیزارن که مجبوریم با psx لینکشو بدست بیاریم و با سرعت بسیار کند از سروره سونی با منیجر دانلود کنیم.

راهی نیست که بشه با سرعت بالا از سرور سونی دانلود کرد با تغییر آی پی و.... چیزه دیگه ای
من همیشه بازیارو مستقیم از سرورای سونی میگیرم هیچ تفاوت سرعتی هم ندارم فقط موقع وصل شدن به سرور و اولش یکم سرعت پایینه بعدش با سرعت عادی دانلود میکنم اگه سرعتتون پایینه احتمال زیاد از سرویس دهندس و فکر نکنم بشه کاریش کرد

voxamiri

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1
سلام دوستان یه راهنمایی می خواستم
من برنامه psx رو اجرا کردم با موفقیت هم انتقال دیتا میدم ولی حدودا در هر 6 یا 10 گیگ انتقال ارور بستن برنامه رو لبتا بم میده و انتقال متوقف میشه ممنون میشم راهنماییم کنید

siavashb

کاربر سایت
Nov 19, 2011
8
سلام
خواهش می کنم از همه اساتید به سوالات من دقیق جواب بدین.
1- آیا برای ارتباط مستقیم ps4 به لب تاپ آیا نیاز به سخت افزار خاصی در نوع مادربورد یا کارت شبکه لب تاپ هست ؟
2- آیا در قسمت lan در لب تاپ ، میشه IP رو به حالت دستی داد (توی هر رنجی مثلا 192.168.1.55) بعد همون IP رو در پروکسی به کنسول زد ؟ چون تنها با اینکار قسمت IP check رو successful میده ولی بازهم internet check رو fail میشه.
من چندین بار با کابل مستقیم امتحان کردم ( با رعایت همه موارد ذکر شده تا اینجا در تاپیک مثل غیر فعال کردن فایروال و share کردن اینترنت وایفای بر روی LAN و ...) و ولی متاسفانه موفق نشدم.
فقط از طریق ارتباط مودم - کابل - لب تاپ و مودم - کابل - کنسول تونستم دیتا رو انتقال بدم. اون هم توی چک کردن اینترنت fail میده ولی دیتا با psx منتقل میشه
یک نکته اینکه در لب تاپ من وقتی کابل LAN وصل بشه WIFI لب تاپ دیگه کانکت شدن اینترنت و حتی دیده شدن نیست و اتوماتیک قطع و disable میشه من برای اینکار یه دانگل وای فای گرفتم و اینترنت رو از اونجا روی لن ، share می کنم.
ممنون میشم راهنمائی کنین

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
سلام
خواهش می کنم از همه اساتید به سوالات من دقیق جواب بدین.
1- آیا برای ارتباط مستقیم ps4 به لب تاپ آیا نیاز به سخت افزار خاصی در نوع مادربورد یا کارت شبکه لب تاپ هست ؟
2- آیا در قسمت lan در لب تاپ ، میشه IP رو به حالت دستی داد (توی هر رنجی مثلا 192.168.1.55) بعد همون IP رو در پروکسی به کنسول زد ؟ چون تنها با اینکار قسمت IP check رو successful میده ولی بازهم internet check رو fail میشه.
من چندین بار با کابل مستقیم امتحان کردم ( با رعایت همه موارد ذکر شده تا اینجا در تاپیک مثل غیر فعال کردن فایروال و share کردن اینترنت وایفای بر روی LAN و ...) و ولی متاسفانه موفق نشدم.
فقط از طریق ارتباط مودم - کابل - لب تاپ و مودم - کابل - کنسول تونستم دیتا رو انتقال بدم. اون هم توی چک کردن اینترنت fail میده ولی دیتا با psx منتقل میشه
یک نکته اینکه در لب تاپ من وقتی کابل LAN وصل بشه WIFI لب تاپ دیگه کانکت شدن اینترنت و حتی دیده شدن نیست و اتوماتیک قطع و disable میشه من برای اینکار یه دانگل وای فای گرفتم و اینترنت رو از اونجا روی لن ، share می کنم.
ممنون میشم راهنمائی کنین
1. نه. فقط یه مودم و یه کامپیوتر که لن وصل بشه( اصولا همه دیگه این قابلیت رو دارن)
بسته به فاصله کامپیوتر میتونید ps4 رو یا با لن یا با وایفای وصل کنید.
2.در ضمن شما هر ip که psx بهتون میده رو توی پراکسی ps4 وارد کنید. حالا چه اون ip اتومات روی لپتاپ ست شده باشه یا چه دستی. خود psx اون ip نهایی رو به شما میده. مطمئینید که روی کامپیوتر نرم افراز درست باز میکنید( run as admin کنید)
فقط این رو میدونم که وقتی شما لن مودم رو وصل کردین به لپتاپ دیگه نیازی به وای فای خود لپتاپ ندارین دیگه. اون از طریق مودم (روتر) به پی اس 4 وصل میشه

آخرین ویرایش:

siavashb

کاربر سایت
Nov 19, 2011
8
1. نه. فقط یه مودم و یه کامپیوتر که لن وصل بشه( اصولا همه دیگه این قابلیت رو دارن)
بسته به فاصله کامپیوتر میتونید ps4 رو یا با لن یا با وایفای وصل کنید.
2.در ضمن شما هر ip که psx بهتون میده رو توی پراکسی ps4 وارد کنید. حالا چه اون ip اتومات روی لپتاپ ست شده باشه یا چه دستی. خود psx اون ip نهایی رو به شما میده. مطمئینید که روی کامپیوتر نرم افراز درست باز میکنید( run as admin کنید)
فقط این رو میدونم که وقتی شما لن مودم رو وصل کردین به لپتاپ دیگه نیازی به وای فای خود لپتاپ ندارین دیگه. اون از طریق مودم (روتر) به پی اس 4 وصل میشه
ضمن تشکر
یکی از اساتید مغازه دار که دیدم داره به واسطه مودم دیتا رو میریزه پیشنهاد کردم از اتباط مستقیم کنسول به لب تاپ استفاده کنه که کلی مسخره کرد که ما خودمون اینکاره هستیم و ... و اینکار نیاز به مادربورد خاص و خیلی گرونی داره و ... ما هرچی گفتیم قبول نکرد تا اینکه من شک کردم اینجا سوال کردم که نیاز به سخت افزار خاصی هست یا نه .
نرم افزار رو هم درست باز میکنم . بله ، وقتی از مودم به لب تاپ وصل بشه به وای فای نیازی نیست ولی عرض بنده در زمان اتصال مستقیم لب تاپ به کنسول است . یک بار دیگه پست من رو بخونین لطفا.
مطمئنم اشکال در share نشدن اینترنت wifi به LAN باید باشه ولی هر کاری بگید کردم دیگه نمدونم واقعاً

آخرین ویرایش:

Mehradnew

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1
سلام
دوستان‌
همه مراحل رو‌انجام میدم
اما توی‌مرحله اول تست کانکشن ارور‌میده.
میشه یه دوست عزیزی منو راهنمایی کنه! ؟
این شمارمه
09383045853

ایدی تلگرامم‌اینه
mehradnew

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
ضمن تشکر
یکی از اساتید مغازه دار که دیدم داره به واسطه مودم دیتا رو میریزه پیشنهاد کردم از اتباط مستقیم کنسول به لب تاپ استفاده کنه که کلی مسخره کرد که ما خودمون اینکاره هستیم و ... و اینکار نیاز به مادربورد خاص و خیلی گرونی داره و ... ما هرچی گفتیم قبول نکرد تا اینکه من شک کردم اینجا سوال کردم که نیاز به سخت افزار خاصی هست یا نه .
نرم افزار رو هم درست باز میکنم . بله ، وقتی از مودم به لب تاپ وصل بشه به وای فای نیازی نیست ولی عرض بنده در زمان اتصال مستقیم لب تاپ به کنسول است . یک بار دیگه پست من رو بخونین لطفا.
مطمئنم اشکال در share نشدن اینترنت wifi به LAN باید باشه ولی هر کاری بگید کردم دیگه نمدونم واقعاً
ببخشید من متوجه نشدم که شما در مورد ارتباط مستقیم سوال داشتین!
من تست کردم با وای فای و لن همزمان. وای فای من که قطع نشد!!! نمیدونم چطور برای شما قطع میشه!
برای انتقال مستقیم هیچی نمیخواد. البته اگه مادر برد و کارت شبکه با پهنا باند یک گیگا بیت داشته باشین و کابل مناسب استفاده کنید میشه تا بیشتر از 100 مگا بایت در ثانیه انتقال داد. که البته این حجم هزینه برای کاربر خونگی صرف نداره. ولی با همون لن مادربرد معمولی هم جواب میده.
اگر هم میبینید باز هم با وصل کردن لن وای فای قطع میشه از همون مودم استفاده کنید راحت تره!
یه مطلب دیگه هم اینه که گفتین دیتا رو انتقال میده ولی نت ندارین رو کنسول. اصولا نباید اینطوری باشه. من وقتی با psx وصل میشم و دیتا رو کپی میکنم اینترنت هم دارم همزمان!!!

• Like
Reactions: siavashb

ahmadleyli313

کاربر سایت
Feb 8, 2017
57
سلام چندتا سوال داشتم خواهش میکنم جواب بدین هزینه ش هرچقدر باشه میدم تلگرام و شماره تماسم:۰۹۳۹۸۹۷۵۰۱۵
من لب تاب رو با لن وصل میکنم به مودم ‍‍‍‍‍‍ps4 رو هم با لن وصل میکنم به مودم
یکی دو بار موفق به انتقال دیتا شدم اونم فقط برای بازی هایی که حجمشون زیر ۴ گیگ بوده
میخواستم بدونم
۱.من یه اکانت هکی گرفتم بازیهاش رو گذاشتم توی لیست دانلود که خودم دیتاش رو بریزم چون هزینه ش زیاد میشد اگه طرف برام میریخت.
میخواستم بگم الان مثلا بازی بتلفیلد رو واسه دانلود استارت میزنم داخل ps4 و لینکش که داخل برنامه psx میاد رو از psx کبی میکنم توی دانلود منیجر و فایلهای ۴ گیگی بهم میده.
داخل ps4 که حجم فایل رو نشون میده بعد زدن دانلود این حجم به دو قسمت تقسیم میشه که فکر کنم یه قسمت دیتا و قسمت دیگه ابدیت هست اما توی psx که فایل های ۴ گیگی رو کبی میکنم توی دانلود منیجر حجم فایلها یا کمه یا زیاد و اخرش هم که تمام میشه موفق به انتقال دیتا نمیشم و بعد اون همه تلاش میبینم داره از خود نت اصلی دانلود میکنه دیتا از لب تاب انتقال بیدا نمیکنه مثلا حجم بتلفیلد ۴۰ گیگ هست و کنارش یه حجم دیگه نوشته که واسه ابدیتش عست و مثلا اون ۱۳ گیگ باشه و من توی ps4 دانلود رو استارت میزنم و از psx شروع میکنم به کبی کردن فایلهای ۴ گیگی که اگه قرار باشه فقط دیتا رو بده باید ده تا ۴ گیگی بده و اگه قرار باشه دیتا و ابدیت رو باهم بده باید ۱۳ تا ۴ گیگی و یه دونه یک گیگی بده اما کلا ۱۲ تا ۴ گیگی میدهمشکل دومم اینه که بعضی وقتا همه چیز اکی هست و مثلا فایل زیر ۴ گیگ هم هست اما بازم از اینترنت اصلیم دانلود میکنه و ترافیکم هدر میره با سرعت ۱ مگایبایت
۳.آیا میشه با لن ps4 و لب تاب رو هم به هم و۲ل کنم؟هردوتاشون الان با لن به مودم وصل هستن و ایا اگه به هم وصلشون کنم سرعت انتقال بالا میره؟

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
دوستان در روشی که مستقبما لپ تاپ با لن به کنسول وصل میشه، من در شیر کردم نت از لپتاپ مشکل دارم.
در تست کانکشن میزنه اینترنت قطعه.
مراحل رو کامل میرم. انتی ویروس و فایروال رو قطع میکنم اما بازم ارور میده

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
سلام چندتا سوال داشتم خواهش میکنم جواب بدین هزینه ش هرچقدر باشه میدم تلگرام و شماره تماسم:۰۹۳۹۸۹۷۵۰۱۵
من لب تاب رو با لن وصل میکنم به مودم ‍‍‍‍‍‍ps4 رو هم با لن وصل میکنم به مودم
یکی دو بار موفق به انتقال دیتا شدم اونم فقط برای بازی هایی که حجمشون زیر ۴ گیگ بوده
میخواستم بدونم
۱.من یه اکانت هکی گرفتم بازیهاش رو گذاشتم توی لیست دانلود که خودم دیتاش رو بریزم چون هزینه ش زیاد میشد اگه طرف برام میریخت.
میخواستم بگم الان مثلا بازی بتلفیلد رو واسه دانلود استارت میزنم داخل ps4 و لینکش که داخل برنامه psx میاد رو از psx کبی میکنم توی دانلود منیجر و فایلهای ۴ گیگی بهم میده.
داخل ps4 که حجم فایل رو نشون میده بعد زدن دانلود این حجم به دو قسمت تقسیم میشه که فکر کنم یه قسمت دیتا و قسمت دیگه ابدیت هست اما توی psx که فایل های ۴ گیگی رو کبی میکنم توی دانلود منیجر حجم فایلها یا کمه یا زیاد و اخرش هم که تمام میشه موفق به انتقال دیتا نمیشم و بعد اون همه تلاش میبینم داره از خود نت اصلی دانلود میکنه دیتا از لب تاب انتقال بیدا نمیکنه مثلا حجم بتلفیلد ۴۰ گیگ هست و کنارش یه حجم دیگه نوشته که واسه ابدیتش عست و مثلا اون ۱۳ گیگ باشه و من توی ps4 دانلود رو استارت میزنم و از psx شروع میکنم به کبی کردن فایلهای ۴ گیگی که اگه قرار باشه فقط دیتا رو بده باید ده تا ۴ گیگی بده و اگه قرار باشه دیتا و ابدیت رو باهم بده باید ۱۳ تا ۴ گیگی و یه دونه یک گیگی بده اما کلا ۱۲ تا ۴ گیگی میدهمشکل دومم اینه که بعضی وقتا همه چیز اکی هست و مثلا فایل زیر ۴ گیگ هم هست اما بازم از اینترنت اصلیم دانلود میکنه و ترافیکم هدر میره با سرعت ۱ مگایبایت
۳.آیا میشه با لن ps4 و لب تاب رو هم به هم و۲ل کنم؟هردوتاشون الان با لن به مودم وصل هستن و ایا اگه به هم وصلشون کنم سرعت انتقال بالا میره؟
دوست عزیز اینکه شما میگید تو کنسول فاید دانلود دو قسمتی میشه در واقع دو قسمتی نشده و ربطی هم به اپدیت اینا نداره ،شما اگه کنار اون فایلی که حجمش کمتر هست رو بخونید نوشته Data to start application یعنی مقدار دیتایی که اگه دانلود بشه میشه بازی رو اجرا کرد تا بقیه حجم بازی هم دانلود بشه و مورد بعدی هم اینکه این دو تا بخش از هم جدا نیستن در واقع شما اگه سرعت دانلود و حجم دانلود شده کنارشون رو نگاه کنید میبیند که هردو مقادیر یکسانی دارند به عبارت دیگه مثلا اگه حجم بازی 40 گیگ باشه و بالاش نوشته باشه Data to start application به حجم 10 گیگ بعد از اینکه 10 گیگ رو دان کنید میتونید برید تو بازی و بقیه 30گیگ رو درون بازی براتون میتونه دانلود کنه ، پس هیچ ربطی به قضیه ی آپدیت اینا نداره
......................................
در مود سوال دومتون شما باس لینکی رو تو دانلود منیجر کپی پیست کنید که حجمش 4 گیگ باشه و بعدش هم بعد از تمام شدن اون پارت 4 گیگی ، دوباره همون لینک اولیه رو تو idm کپی پیست کنید ولی با این تفاوت که کنار فایل PKG که قبلش عدد 0 نوشته شده رو به 1 تغییر بدید تا لینک پارت دوم رو به شما بده و دانلود کنید و سپس هم به 2 و.... همینطور ادامه بدید تا کلا به جایی برسید که پارت نهایی شما حجمی زیر 4 گیگ داشته باشه بعد هم تمای فایل های دانلود رو تو یه پوشه خاص بریزید و سپس برنامه psx رو اجرا کنید و در قسمت Setting
رو بخش Auto Find ReplaceFile کلیک کنید و آدرس پوشه ای که دیتای بازی رو دانلود کردید رو بهش بدید و تمممامممم ، حالا برنامه رو نبندید و به سراغ کنسول برید و وقتی روی Resume download بزنید میبینید که داره با سرعتی نجومی دیتا رو انتقال میده ( و اشتباه نکنید چیزی رو دانلود دیگه نمی کنه بلکه داره دیتا رو از رو pc انتقال میده فقط باید کمی صبر داشته باشید)
....................................
در مورد سوال اخرتون هم دقیقا چیزی در این رابطه تا حالا نشنیده بودم ، ولی اگه روش بالا رو به درستی اجرا کنید مطمئن باشید که ساده ترین روش موجود برای انتقال دیتا هست همون psx هست

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
892
نام
مهدي
سلام دوستان

من 6 -7 ماه یه مشکلی دارم با این برنامه که بعد از چند دقیقه برنامه ارور stopped working میده
ولی قبل 6 ماه پیش دستگاه رو میزاشتم با 10 بازی خودش ردیفی میریخت
الان باید بالای سرش باشم تا بعد از ارور دوباره برنامه رو باز کنم
یعنی برای ریختن یه بازی 10-20 بار برنامه ارور میده دیگه تازگی ها خیلی اذیت میکنه
قبلا لینک رو یه بار چک میکرد و بازی رو میریخت
ولی الان هی برنامه سرور و لینک بازی و دیتا رو چک میکنه و همش فعاله
همین باعث میشه برنامه بعد از چک کردن log بین عدد 40 تا 50 رسید ارور بده

کسی تونسته این مشکل رو حل کنه

Attachments

• photo_2017-07-11_12-55-47.jpg
    photo_2017-07-11_12-55-47.jpg
    140.9 KB · مشاهده: 12
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر