Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

Ahmad220

کاربر سایت
Jun 22, 2012
141
نام
احمدرضا
فرق خاصی نداره, فقط پیروزی مهمه. من 15-16 mvp هم داشتم و امتیاز بالاتری حتی نگرفتم, چه برسه به ثاثیر روی رنک.
طبق elo سیستم، Mvp و HS Rate توی 10 تا مچ اول خیلی مهمه، همینطور تو بقیه ی رنک آپ.
مثلا شما 10 تا مچ بدون Mvp هم ببری رنک آپ میشی ولی 3 تا مچ با HS rateــه خوب و +4 MVP ببری هم رنک آپ میشی. سیستم رنک دهی کانتر خیلی چیز دقیقیه.

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
طبق elo سیستم، Mvp و HS Rate توی 10 تا مچ اول خیلی مهمه، همینطور تو بقیه ی رنک آپ.
مثلا شما 10 تا مچ بدون Mvp هم ببری رنک آپ میشی ولی 3 تا مچ با HS rateــه خوب و +4 MVP ببری هم رنک آپ میشی. سیستم رنک دهی کانتر خیلی چیز دقیقیه.
سیستم رنکینگ کانتر که Elo نیست... هیچوقت رسماً valve نگفته که کیل و هدشات و mvp و ... تاثیر دارن و ندارن , همش تئوری های ساختگیه و هر کس یه نظری داره ... ولی بخوام بر اساس تجربه بگم, هیچ فرقی نداره. فقط باید 3مچ پشت سر هم ببری واسه یه رنک آپ :D اگرم داخل مچ سوم باختی, باید بازم 2بار پشت سر هم ببری تا بری بالا(تا بوده همین بوده واسه من).

آخرین ویرایش:

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
سیستم رنکینگ کانتر که Elo نیست... هیچوقت رسماً valve نگفته که کیل و هدشات و mvp و ... تاثیر دارن و ندارن , همش تئوری های ساختگیه و هر کس یه نظری داره ... ولی بخوام بر اساس تجربه بگم, هیچ فرقی نداره. فقط باید 3مچ پشت سر هم ببری واسه یه رنک آپ :D اگرم داخل مچ سوم باختی, باید بازم 2بار پشت سر هم ببری تا بری بالا(تا بوده همین بوده واسه من).
دقیقا ELO هست و بستگی داره چطور بازی انجام بدی وگرنه 7 بار هم ببری ممکنه رانک اپ نشی
www.pcgamer.com/csgo-ranks-explained/

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
دقیقا ELO هست و بستگی داره چطور بازی انجام بدی وگرنه 7 بار هم ببری ممکنه رانک اپ نشی
www.pcgamer.com/csgo-ranks-explained/
شبیه Elo ... ایده هاش بر اساس glicko2 هستش اما نسبت به اون خیلی بهتره. 7بار پشت سر هم ببری و رنک آپ نشی ؟ مگه میشه :D اکانتای boostingی که ملت داخل vertigo boostها استفاده میکنن, داخل تیمی که خود booster هست, رنک آپ میشن همراه باهاش, در حالی که هیچ تحرکی ندارن. معلومه که بستگی داره چطور بازی کنی, ناسلامتی باید مسابقه رو برنده بشی .توی حالت معمولی هم یه نفر گند بزنه, کُل تیم ضرر میخورن و احتمالاً برنده نمیشن.

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
شبیه Elo ... ایده هاش بر اساس glicko2 هستش اما نسبت به اون خیلی بهتره. 7بار پشت سر هم ببری و رنک آپ نشی ؟ مگه میشه :D اکانتای boostingی که ملت داخل vertigo boostها استفاده میکنن, داخل تیمی که خود booster هست, رنک آپ میشن همراه باهاش, در حالی که هیچ تحرکی ندارن. معلومه که بستگی داره چطور بازی کنی, ناسلامتی باید مسابقه رو برنده بشی .توی حالت معمولی هم یه نفر گند بزنه, کُل تیم ضرر میخورن و احتمالاً برنده نمیشن.
دقیقا من بردم نشدم تعداد کیل هام پایین بود،احتمالا تو توی گلد مونده بودی که سه بار بردی رنک آپ شدی

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
خدایی انصافه با 41 کیل بازی رو مساوی کنی؟ خدایی انصافه هم تیمی هام توی بازی 1 کلمه صحبت نکردن؟ نه فقط میکروفون، چت هم نمی کردن لعنتیا:| بعد 1 ماه می ریم یه دست Comp بزنیم اینجوری می شه:| خیلی Saltyـم الان:D

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
داخل سیلور گیر بیوفتی خیلی بَده. الان حتی اگه یه چیت هم بخری و کُلی کیل بگیری, بقیه تیمت گند میزنن به بازیت و بازم نمیتونی بیای بالا :D پیشنهاد من boost کردنه.
یه نفر رو میشناسم که اونم یه نفر رو میشناسه که اون یکی یه نفر رو میشناسه که از سیلور1 به سیلور الایت مستر میبرتت, با پرداخت 40 تومن =D>

شما فرض کن من سیلور 3 میفتم.
از سیلور 3 به nova 1 چند میگیره؟
ایمیلی شماره ای چیزی داری ازش؟ :D
ببخشید اگه چیترها نوب باشند که هستند شماها هم در رده ی اونا قرار میگیرید:Dاین بازی بر اساس مهارت هست بعد می خوایین boostکنین؟:-??

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
دقیقا من بردم نشدم تعداد کیل هام پایین بود،احتمالا تو توی گلد مونده بودی که سه بار بردی رنک آپ شدی
فرقی نداره. برای lem به first class هم تست کردم و شده :D عجب شانسی داشت 7تا پشت سر هم بُردی :| هیچوقت به عمرم نشده بعد 3-4تا بُرد با هم تیمی های خوب بیوفتم یا مشکل نت پیدا نکنم.

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
ببخشید اگه چیترها نوب باشند که هستند شماها هم در رده ی اونا قرار میگیرید:Dاین بازی بر اساس مهارت هست بعد می خوایین boostکنین؟:-??
بله درست میگید :D
کار غیر انسانی ای هست :D
-امروز توی مچ های نهایی که خیلی حساسه و باید جبران کنم، چون خوب بازی میکردم هم تیمی هام گفتن وال هک داری و هم ریپورت کردن هم کیک :|
یه هفته هم کول داون خوردم :|
لعنت :|

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
خوب مسابقات کراکوف ده دقیقه دیگه شروع می شن. به نظرم SK شانس قهرمانی خوبی داره:D C9 هم فک کنم بتونه بیاد بالا، ولی قطعا 1-2 باخت رو میاره. امکان قهرمان شدنش صفره ولی:D

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
Sk خوب برد :D
-
الان من 8 تا مچ برنده دارم و شما فرض کنید که دو تای دیگه رو در شرایط ایده آل میبرم.
با 5 6 تا باخت و 10 تا برد که حدود 7 تاشون mvp و hs rate خیلی خوبی داشتم چه سیلوری میفتم؟
دیگه بیخیال گلد نووا شدم.
ولی مطمئنم که با تلاش خودم میتونم تیم رو کری کنم و از سیلور بیام بیرون.
ولی واقعا از سیلور کندن خیلی زمانبر و سخت هست؟
یه سوال دیگه:اگه توی یه مچ چیتر باشه و بعدا چیتر بن بشه اون مچ روی رنک تاثیر داره؟چون توی دو تا از باخت هام aim bot داشت طرف توی یه مچ هم دو تا از این پلیرا که توی بیس دور خودشون میچرخن بودن.
تکلیف چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر