Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
معلومه که نمیشه !
مشکل من خودم نیستم که.
مشکل باخت هام اکثرا ربطی به نحوه بازی من ندارن.یعنی شاید من خوب بازی میکنم ولی یا افراد دیگه خیلی نوبن یا:
یه بار توی تیمم 3 تا از همون afk های نمیدونم چی واسه رنک آپ تیم مقابل افتادن.
دو بار چون پینگم اوضاعش خراب بود کیک کردن منو.
دو دفعه تیم مقابل چیتر افتاده بود.
و...
-کیک شدن از مچ تاثیری روی رنک میزاره؟

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
مشکل من خودم نیستم که.
مشکل باخت هام اکثرا ربطی به نحوه بازی من ندارن.یعنی شاید من خوب بازی میکنم ولی یا افراد دیگه خیلی نوبن یا:
یه بار توی تیمم 3 تا از همون afk های نمیدونم چی واسه رنک آپ تیم مقابل افتادن.
دو بار چون پینگم اوضاعش خراب بود کیک کردن منو.
دو دفعه تیم مقابل چیتر افتاده بود.
و...
-کیک شدن از مچ تاثیری روی رنک میزاره؟
بله, هر وقت اون مچ تموم شد, تاثیر منفی روی رنکت میزاره.

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
بله مث اینکه از اتاق فرمان اشاره کردن بنده 7 تا competitive matches won دارم و اشتباها چون توی بعضی سرور ها unranked ها رو سیلور 1 میزد من فکر کردم سیلور 1ام :|
با این حساب فکر کنم 3 تا مچ دیگه هم عملا تاثیری نداشته باشه و توی سیلور گیر میکنم.
از همین الان من رو سیلوری نوب خطاب کنید :D
(شاید یه اکانت دیگه درست کردم cs go رو از اول درست و حسابی برم.چون قبل با این سیستم مچ و رنک آپش اصلا آشنا نبودم حسابی گند زدم به اکانتم :| :(( :(( :(( )

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
توی این 3 تا آیا میشه تحولی ایجاد کرد؟
مثلا همیشه نفر اول تیمت باشی و کیل هات بالا باشه یا با اختلاف ببری و... اینا تاثیری دارن؟

Ahmad220

کاربر سایت
Jun 22, 2012
141
نام
احمدرضا
توی این 3 تا آیا میشه تحولی ایجاد کرد؟
مثلا همیشه نفر اول تیمت باشی و کیل هات بالا باشه یا با اختلاف ببری و... اینا تاثیری دارن؟
توصیه میکنم با پارتی بری ، اگرم رفتی حتما HeadShot-Rate رو ببر بالای 45% یعنی بیشتر سعی کن هد بزنی . دوم اینکه رفیقات بمب و بدن تو بکاری یا بمب و بدن تو Defuse کنی برای Mvp گرفتن . تو این چند تا Matchـــ ای که مونده برات اگر +4 MVP داشته باشی با HS Rate خوب ، شاید بشه از سیلور نجاتت داد بری Nova

• Like
Reactions: Cr3diT0r

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
توصیه میکنم با پارتی بری ، اگرم رفتی حتما HeadShot-Rate رو ببر بالای 45% یعنی بیشتر سعی کن هد بزنی . دوم اینکه رفیقات بمب و بدن تو بکاری یا بمب و بدن تو Defuse کنی برای Mvp گرفتن . تو این چند تا Matchـــ ای که مونده برات اگر +4 MVP داشته باشی با HS Rate خوب ، شاید بشه از سیلور نجاتت داد بری Nova
فرق خاصی نداره, فقط پیروزی مهمه. من 15-16 mvp هم داشتم و امتیاز بالاتری حتی نگرفتم, چه برسه به ثاثیر روی رنک.

• Like
Reactions: Cr3diT0r

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
دوستان دعا کنید سیلور نیوفتم.یا حداقل اون آخریش بیفتم.:D
از صبح تا الان مداوم دارم دث مچ تمرین میکنم تا این 3 تا رو با اقتدار ببرم :D

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
لول. من که سیلور 3 افتادم:)) سیلور شدی اددم کن باهم در بیایم از این منجلاب:))
پ.ن: البته Comp نمی زنم زیاد، هی ترس از دیسکانکت شدن(یا مهمون ناخونده اومدن:|) دارم:))

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
داخل سیلور گیر بیوفتی خیلی بَده. الان حتی اگه یه چیت هم بخری و کُلی کیل بگیری, بقیه تیمت گند میزنن به بازیت و بازم نمیتونی بیای بالا :D پیشنهاد من boost کردنه.
یه نفر رو میشناسم که اونم یه نفر رو میشناسه که اون یکی یه نفر رو میشناسه که از سیلور1 به سیلور الایت مستر میبرتت, با پرداخت 40 تومن =D>

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
داخل سیلور گیر بیوفتی خیلی بَده. الان حتی اگه یه چیت هم بخری و کُلی کیل بگیری, بقیه تیمت گند میزنن به بازیت و بازم نمیتونی بیای بالا :D پیشنهاد من boost کردنه.
یه نفر رو میشناسم که اونم یه نفر رو میشناسه که اون یکی یه نفر رو میشناسه که از سیلور1 به سیلور الایت مستر میبرتت, با پرداخت 40 تومن =D>
شما فرض کن من سیلور 3 میفتم.
از سیلور 3 به nova 1 چند میگیره؟
ایمیلی شماره ای چیزی داری ازش؟ :D

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
واقعا اشتباه کردم.از اول اصلا با سیستم مچ و رنک آپ آشنا نبودم مچ رو جدی نمیگرفتم ولی الان فهمیدم سرنوشت اکانتمو تغییر دادم :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر