روش اتصال DS4 ( کنترلر PS4 ) به گوشی های اندروئیدی از طریق بلوتوث

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
سلام
دوستان امشب به طور اتفاقی روشی رو پیدا کردم که از طریق اون میتونید DS4 یا دسته PS4 رو به گوشی های اندروییدی وصل کنید و ازش لذت ببرید . خودم قبلا چندین بار تست کرده و نتیجه ای نگرفته بودم به این صورت که گوشی دسته رو پیدا میکرد ولی به اون وصل نمیشد ولی اکنون این روش رو روی چند تا گوشی تست کردم و جواب گرفتم از قبیل blackberry priv ( بلک بری پریو ) و سامسونگ J7 و گوشی خودم که سامسونگ گلکسی S8+ بود با اندرویید 7 که البته در گوشی های قبلی با اندرویید 6 در قسمت منو به راحتی عمل میکرد و تمام گزینه ها قابل استفاده بود ولی گوشی S8+ با اندرویید 7 در قسمت منو جواب نمی داد .
خوب روش بسیار سادست به این ترتیب که بلوتوث گوشی خودتون رو روشن کنید و اونو در حالت اسکن کردن قرار بدید حالا به سراغ دسته PS4 خودتون برید و با فشردن و نگه داشتن دکمه SHARE و همزمان دکمه PS ( دکمه ای که کنسول رو از طریق اون روشن و خاموش میکنید ) دسته رو به حالت اسکن ببرید . حال وقتی که در لیستی که گوشی پیدا میکنه اسم دسته PS4 رو دیدید ( که معمولا wireless controller دیده میشه ) بایستی به طور سریع و چندین بار به صورت متوالی روی اون کلیک کنید توجه کنید اینجا خیلی مهمه گفتم که باید چندین بار به صورت سریع روی wireless controller کلیک کنید زمانی که به حالت pairring در میاد این عمل رو تکرار کنید چون اگر دقت کنید با یک بار کلیک کردن و رها کردن در حالت pairring می مونه و هیچ اتفاقی رخ نمیده ولی با این روش به راحتی paire میشه و دسته به گوشی connect میشه . متاسفانه بازی های زیادی روی گوشی ها نبودند که تست بگیرم ولی در بازی maxpayne به راحتی و خیلی عالی جواب میداد.
دوستان بنده قبلابا سرچ هایی که انجام داده بودم چیزی در این خصوص پیدا نکرده بودم و از هر کسی میپرسیدم کسی جواب نمیداد با این که قبلا توی یه سری تصاویر دیده بودم که این کار و انجام میداند و به هر حال این مشکل از این طریق حل شد . گفتم که این مطلب واسه اولین بار اینجا مطرح کنم تا دوستان گلم استفاده کنند و لذت ببرند . فقط این که هر جایی خواستید مطرح کنید ذکر منبع کنید ( بازی سنتر ) و اگر استفاده کردید و مطلب به دردتون خورد یه دعا در حق ما .

موفق و پیروز باشید.

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
دوستان میتونید در مورد بازی هایی که تست میکنید توی همین تاپیک بحث کنید . مثلا چه بازی های جواب میده یا چه بازی هایی جواب نمیدن یا این چه کارهایی در خصوص بازی های خاص باید انجام داد ( آخه اصلا کسی نگفته از این روش جواب گرفته یا این که نه قبلا با روش راحت تری وصل میشده ) . ؟

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
بنده یک بار دسته رو به تبلتم وصل کردم ولی سرعت عملش خیلی پایین بود. در ضمن به گوشیم که سامسونگ هست اصلا وصل نشد .
دوست عزیز از روشی که من در بالا توضیح دادم استفاده کن ببین جواب میده یا خیر ؟؟ درضمن سعی کن تلاش کنی و مدل گوشی رو هم لطف کنید اعلام کنید .

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
دوستان اگر می خواین از دسته برای تمام بازی ها استفاده کنید نیاز به نرم افزار هست
یه نرم افزار هست که نیاز به روت داره .... دسته رو شناسایی می کنه و بعدش شما می تونید روی صفحه محل جهت ها و جواستیک هارو مشخص کنید
برای بازی هایی که دسته رو نمی شناسن کاربرد داره
با دسته ی ps3 و دسته ی ipega تست کردم کار کرد .... تقریبا روی تمام بازی ها کار می کنه
اسمش الان یادم نیست ولی اگر لازم داشتید بگید که اسمشو پیدا کنم

• Like
Reactions: amin200200

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
دوستان اگر می خواین از دسته برای تمام بازی ها استفاده کنید نیاز به نرم افزار هست
یه نرم افزار هست که نیاز به روت داره .... دسته رو شناسایی می کنه و بعدش شما می تونید روی صفحه محل جهت ها و جواستیک هارو مشخص کنید
برای بازی هایی که دسته رو نمی شناسن کاربرد داره
با دسته ی ps3 و دسته ی ipega تست کردم کار کرد .... تقریبا روی تمام بازی ها کار می کنه
اسمش الان یادم نیست ولی اگر لازم داشتید بگید که اسمشو پیدا کنم
خوب دوست عزیز اول دسته باید توسط گوشی شناخنه بشه و بعدش به هم connect بشند بعد کاری که شما گفتید رو انجام داد .

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
خوب دوست عزیز اول دسته باید توسط گوشی شناخنه بشه و بعدش به هم connect بشند بعد کاری که شما گفتید رو انجام داد .

اون که بعله
در مورد پست دوم همین تاپیک توضیح دادم که شما پرسیدین روی چه بازی هایی کار می کنه .... منظورم این که با یه نرم افزار خیلی ساده می شه برای تمام بازی ها استفاده کرد

• Like
Reactions: amin200200

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
اون که بعله
در مورد پست دوم همین تاپیک توضیح دادم که شما پرسیدین روی چه بازی هایی کار می کنه .... منظورم این که با یه نرم افزار خیلی ساده می شه برای تمام بازی ها استفاده کرد
مرسی دوست عزیز از راهنمایی ولی اگر اسم نرم افزار یا لینکی ازش اینجا قرار بدید بد نیستش چون در این خصوص هست میتونه خیلی کمک کنه به دوستان . به هر حال از شما سپاسگزارم .

• Like
Reactions: shylord

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
مرسی دوست عزیز از راهنمایی ولی اگر اسم نرم افزار یا لینکی ازش اینجا قرار بدید بد نیستش چون در این خصوص هست میتونه خیلی کمک کنه به دوستان . به هر حال از شما سپاسگزارم .
باشه شب اسمشو می گم ..... الان بیرونم

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
اسم برنامه GKM touch
نیاز به روت داره
اگر گوشیت دسته رو بشناسه این برنامه هم به احتمال 90 درصد می شناسه
کار خاصی هم نمی خواد انجام بدی .... میری داخلش استارت رو میزنی .... کلید زیاد کردن ولوم رو میزپی یه صفحه باز می شه برای تنظیم کردن کلید های که کجای صفحه قرار بدی

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
رو گوشی j7 prime تست کردم رو pairing میمونه وصل نمیشه
دوست عزیز سعی کن واسه connect شدن چندین بار سریع روی اون کلیک کنی من خودم روی j7 تست کردم به صورت معمولی بزنی در حالت pairing میمونه ولی تا رفت به حالت pairing شما روی اون چندین بار توی همون حالت تند و تند کلیک کن و اگر نشد دوباره تکرار کن تا وصل بشه و وقتی connect شد دیگه تمومه و سری های بعد راحت میشناسه دسته رو و راحت کانکت میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر