PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
اخه شمشیر دستش هم مثل شمشیر لوفسکا بود حالا بگذریم از این اون ادلا تاثیری داری اومدنش یا نه چون دوباره باید برگردم اونجا اگر نه که برم برای ادامه بازی کشتن عنکبوت بعدش برم برای باس The One Reborn یا برم NIGHTMARE FRONTIE و amygdalia فرقی داره ترتیبش ؟
و خون اریانا تاثیر یا ویژگی خاصی رو هانترم داره که ادلا ناراحت میشه زیادی ازش بگیرم ؟

آدلا کلا دو تا آیتم داره . یکی خونش هستش Blood of Adella ، اون یکی هم اگه توی Hypogean Gaol یا وقتی فرستادیش Odeon بکشیش ، بهت ریون Oedon Writhe +1 رو میده که با هر Visceral Attacks به دشمنان ، یک تیر به تعداد تیرهات اضافه میشه . پیشبرد بازی کلا اونطوری هستش که خودت دوست داری . باس های فرعی رو هر زمانی دوست داشتی میتونی بزنی ولی باس های اصلی رو برای پیشبرد داستان بازی باید حتما بزنی . در مورد خون آدلا هم نه ، خون ضعیفیه و برای اوایل بازی شاید خوب باشه . وقتی میزنیش یه کوچولو به جونت اضافه میشه و برای مدت زمان بیست ثانیه به میزان کمی به جونت اضافه میشه . البته اگر خون آریانا رو ازش گرفته باشی نمیتونی خون آدلا رو ازش بگیری بهت میگه خون اون خانمه رو گرفتی خجالت نمیکشی از منم میخوای ؟ برو دیگه نبینمت . برو ترکش کن پاک شو بعد بیا پیش من . یه همچین چیزی میگه :D

من یه اشتباه کردم بلوری با دی السی رو داشتم فروختم رفت البته بازی رو پلات کردم اما مگه عتش بلادبورن گذاشت بعد دنبال بازی میگشتم مگه دیگه بود تا اینکه یه جا سفارش دادم برام رجیون یک پلمپ گرفت بدون دی ال سی متاسفانه قبلی رجیون دو بود که سیوها بهم نمیخورن الان دارم از اول میرم حالا بماند یه کد دانجن بود تو دانجن اول اون کد رو زدم رفتم برا بازی تو یه قسمتش یه صندوق بود بازش کردم شمشیر لودویگ که عشق منه بود الان او کد رو کسی داره که من بدون دی ال سی به اون شمشیر برسم البته نا گفته نماند که فکر کنم اون دانجنو خود پلیرا ساخته بودن ممنو از دوستان

شمشیر لودویک حالت Uncanny Holy Blade

توی چالیس Cursed and Defiled Pthumeru Root Chalice
دو تا گلیف
brkepzqq لایه اول
bjs2rx72 لایه اول قبل از مرحله اصلی

شمشیر لودویک حالت Ludwig's Lost Holy Blade

چالیس های Isz Root Chalice و Sinister Isz Root Chalice
سه تا گلیف
6ig4ifre لایه سوم
gc2nhw6u لایه اول
9fzgw3ec لایه سوم

شکل معمولیشو هم در داخل بازی بعد از اینکه Radiant Sword Hunter Badge رو در بالاترین اتاق Healing Church Workshop در داخل یه جعبه گرفتی با قیمت 20 هزار بلاداکو میتونی از شاپ هانتر دریم بخری

Old Hunter

کاربر سایت
Feb 9, 2017
46
آدلا کلا دو تا آیتم داره . یکی خونش هستش Blood of Adella ، اون یکی هم اگه توی Hypogean Gaol یا وقتی فرستادیش Odeon بکشیش ، بهت ریون Oedon Writhe +1 رو میده که با هر Visceral Attacks به دشمنان ، یک تیر به تعداد تیرهات اضافه میشه . پیشبرد بازی کلا اونطوری هستش که خودت دوست داری . باس های فرعی رو هر زمانی دوست داشتی میتونی بزنی ولی باس های اصلی رو برای پیشبرد داستان بازی باید حتما بزنی . در مورد خون آدلا هم نه ، خون ضعیفیه و برای اوایل بازی شاید خوب باشه . وقتی میزنیش یه کوچولو به جونت اضافه میشه و برای مدت زمان بیست ثانیه به میزان کمی به جونت اضافه میشه . البته اگر خون آریانا رو ازش گرفته باشی نمیتونی خون آدلا رو ازش بگیری بهت میگه خون اون خانمه رو گرفتی خجالت نمیکشی از منم میخوای ؟ برو دیگه نبینمت . برو ترکش کن پاک شو بعد بیا پیش من . یه همچین چیزی میگه :D

شمشیر لودویک حالت Uncanny Holy Blade

توی چالیس Cursed and Defiled Pthumeru Root Chalice
دو تا گلیف
brkepzqq لایه اول
bjs2rx72 لایه اول قبل از مرحله اصلی

شمشیر لودویک حالت Ludwig's Lost Holy Blade

چالیس های Isz Root Chalice و Sinister Isz Root Chalice
سه تا گلیف
6ig4ifre لایه سوم
gc2nhw6u لایه اول
9fzgw3ec لایه سوم

شکل معمولیشو هم در داخل بازی بعد از اینکه Radiant Sword Hunter Badge رو در بالاترین اتاق Healing Church Workshop در داخل یه جعبه گرفتی با قیمت 20 هزار بلاداکو میتونی از شاپ هانتر دریم بخری
ممنون بابت توضیحات یعنی تو خود بازی اصلی میشه شمشیر رو گرفت

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623

بله میشه منم تو بازی گرفتمش فکر میکنم بعد از اینکه باس blood starved beast رو زدی در کوچیکه تو لامپ کتدارل وارد باز میشه از اونجا میری Radiant Sword Hunter Badge رو میگری شمشیر رو تو فروشگاه میخری

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
بله میشه منم تو بازی گرفتمش فکر میکنم بعد از اینکه باس blood starved beast رو زدی در کوچیکه تو لامپ کتدارل وارد باز میشه از اونجا میری Radiant Sword Hunter Badge رو میگری شمشیر رو تو فروشگاه میخری

دوستمون به طور کامل توضیح دادن . یه توضیح تکمیلی بهش اضافه می کنم . بعد از اینکه وارد اون در کوچیک شدی به یه آسانسور میرسی . از اون آسانسور برو بالا وارد یه اتاق و از راه داخل اون اتاق به یه ساختمان برج مانند میرسی که همون Healing Church Workshop هستش . شما از پله ها و نردبون این برج بالا برو تا به بالاترین اتاق این برج برسی . Radiant Sword Hunter Badge در داخل یک جعبه در این اتاق قرار داره . بگیرش و بعدش با 20 هزار تا بلاد اکو میتونی توی شاپ هانتر دریم شمشیر لودویک رو بخری

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
بالاخره بعد از ماه ها دوری از بازی اومدم سراغش این دفعه با DLC (گرمن رو نزده بودم ) خلاصه دیگه پرونده DLC و گرمن رو بستم فعلا واسه NG : دی
دیشب رسیدم به Orphan of Kos تعریف سختیشو زیاد شنیده بودم
دهنمو خلاصه سرویس کرد دیشب ، امروز تیریپ ( : دی ) parry برداشتم phase اولشو کلا پری کردم اصلا یه صفایی داد این ویسرال زدنا
بخش دوم باس هم بالاخره با صبر و حوصله و زیاده نخواهی تموم کردم .
لارنس اما خیلی آسون بود خیلیا باش مشکل داشتن من کبابش کردم بار چهارم فک کنم.
اصلا آدم بازیرو تموم میکنه دوست داره بیاد هی ازش بحرفه ، لیدی ماریا هم سخت بود هم لذت بخش کلا خیلی باس دلنشینی بود. و اما لادویگ ، به به دهنمو ج* داد (نه به اندازه Kos ) اما وقتی زدم اصلا یه حس خوبی داد.

خلاصه این که امیدوارم میازاکی هی بازی بسازه هر چی میسازه فقط بسازه : (

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
رو NG+ چقدر بازی آسونه
البته منم خیلی قشنگ باس هارو میزنم -.-
جهار تا باس اولو که فعلا نمردم یه بارم
برای لذت بردن کامل از سختی بازی بهتره بازی رو شش هفت بار تمام کنی سریع تا برسی به سخت ترین درجه بازی، اونجا واقعا لذت بخشه بازی

برای استفاده از اسلحه های گرم کدوم رو باید بالا ببریم؟
گزینه bloodtinge مال ارتقا قدرت سلاح گرم هستش

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
برای بالا بردن دمیج اسلحه ها به غیر از جم و اون سنگ ها، باید کدوم گزینه رو بالا ببریم؟ چون امروز با یکی pvp میزدم طرف یک ضربه زد 1500 دمیج زد به ما |: ما کل سلاح رو تا +10 بالا بردیم با بهترین جم ها تو بهترین حالت 500 تا بیشتر دمیج نمیده.

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
دوستان تعداد این خون ها رو چطوری از 20 تا بیشتر کنیم؟ همینطور فشنگ های اسلحه ها و بقیه ایتم ها؟

برای اینکه تعداد جون بیشتری حمل کنی باید ریون های Communion رو بگیری که از +1 تا+5 در بازی وجود داره . محل قرارگیری این 5 تا به ترتیب

+1 بعد از باز شدن اون در کوچیک توی Cathedral Ward بعد از زدن باس Blood-starved Beast
+2 توی منطقه Lecture Building
+3 در کلینیک لوفسکا توی یه جعبه
+4 بعد از زدن باس Celestial Emissary
+5 به صورت شانسی توی چالیس Pthumeru Ihyll Root Chalice

برای افزایش میزان تعداد تیرهایی که حمل میکنی باید از ریون Formless Oedon استفاده کنی که اینم از +1 تا +5 اون در بازی وجود داره

+1 کلینیک لوفسکا رو باید اول به عنوان منطقه امن معرفی کنی . بعدش باید اون دختر جوونی که اول بازی بهت جعبه موسیقی داد رو بفرستی اونجا تا بتونی بعد از اینکه از راه مخفی رفتی کلینیک لوفسکا بعد از زدن Celestial Mob بگیریش
+2 توی چالیس های Lower Pthumeru Root Chalice و Sinister Lower Pthumeru Root Chalice به صورت رندوم میتونی پیداش کنی
+3 بعد از زدن اون پیرزن قرمز رنگ توی کاتدرال وارد به دست میاریش
+4 بعد از فعال کردن آسانسور کاتدرال وارد وارد اون بشو و بالا برو تا در ادامه در سمت مخالف ورودت بهش برسی
+5 توی چالیس Pthumeru Ihyll Root Chalice به صورت رندوم دراپ میشه

مابقی آیتم ها هر کدوم میزان مشخصی برای حمل و همراه داشتن یا ذخیره شدن در انبار داره و از اون بیشتر نمیشه

برای بالا بردن دمیج اسلحه ها به غیر از جم و اون سنگ ها، باید کدوم گزینه رو بالا ببریم؟ چون امروز با یکی pvp میزدم طرف یک ضربه زد 1500 دمیج زد به ما |: ما کل سلاح رو تا +10 بالا بردیم با بهترین جم ها تو بهترین حالت 500 تا بیشتر دمیج نمیده.

در حالت کلی bloodtinge هستش ولی با افزایش بخش های دیگه هم کمابیش به قدرت اسلحت به صورت محدود اضافه میشه . اینکه میبینی دمیج زیادی داشت حتما لولش خیلی بالا بود و جم خوبی انداخته بود . باید دنبال جم های خوب واسه اسلحت بگردی ضمن اینکه بعضی از آیتم ها قدرت و دمیج تیر اسلحت رو زیاد میکنند مثل Bone marrow ash که میتونی به تعداد 10 عدد همیشه همرات داشته باشی

• Like
Reactions: Paradise Lost

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر