سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
اگه دیجیتالی میگیرید و مثلا ریجن اکانتتون 1 هست توی سایتا دیتای ریجن 1 رو دانلود کنید معمولا کنار کد ریجن اون کد هم میزنن توی سایتا
اگه فیزیکی میگیرید هم به همین صورته ولی فیزیکی ممکنه کد خاصی داشته باشه برای همین بهتره قبل از دانلود با نرم افزار کد رو چک کنید روی همون لینکی که نرم افزار میده کد هست همون عکسی که گذاشتید هم ببینید مشخصه
پس الان چون بازی دیجیتالی من ریجن 2 هست باید دیتای ریجن 2 دانلود کنم؟اینا رو هم که دان کردم ارزشی نداره؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
پس الان چون بازی دیجیتالی من ریجن 2 هست باید دیتای ریجن 2 دانلود کنم؟اینا رو هم که دان کردم ارزشی نداره؟
بله باید دیتای مربوط به CUSA05282 رو دانلود کنید اونایی که دانلود کردید هم به هیچ دردی نمیخورن میتونید پاکشون کنید

• Like
Reactions: sayron_14

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
بله باید دیتای مربوط به CUSA05282 رو دانلود کنید اونایی که دانلود کردید هم به هیچ دردی نمیخورن میتونید پاکشون کنید
سوال اخر
اگه من دیتای بازی رو مثلا 10 گیگش رو با کنسول دان کرده باشم میتونم از سایت بقیه رو دان کنم یعنی وصل میشه یا باید حتما از اول وارد کنم؟

و اینکه همه بازیهای ریجن 21 همین کده؟

Last edited by a moderator:

aef156

کاربر سایت
Jun 17, 2017
6
اگه دیجیتالی میگیرید و مثلا ریجن اکانتتون 1 هست توی سایتا دیتای ریجن 1 رو دانلود کنید معمولا کنار کد ریجن اون کد هم میزنن توی سایتا
اگه فیزیکی میگیرید هم به همین صورته ولی فیزیکی ممکنه کد خاصی داشته باشه برای همین بهتره قبل از دانلود با نرم افزار کد رو چک کنید روی همون لینکی که نرم افزار میده کد هست همون عکسی که گذاشتید هم ببینید مشخصه
منم مشکلم مثل همین دوستمون بود با این تفاوت که کد کاملا درست هست
در واقع خوده نرم افزار فایلارو پیدا نمیکنه و وقتیم که دستی ادرس فایلو میدم کلا میزنه cannot download (اینم بگم که تو چند گیگ اول هیچ مشکلی نبود و از شیش گیگ به بعد اینجوری شد) ممنون میشم کمک کنید

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
منم مشکلم مثل همین دوستمون بود با این تفاوت که کد کاملا درست هست
در واقع خوده نرم افزار فایلارو پیدا نمیکنه و وقتیم که دستی ادرس فایلو میدم کلا میزنه cannot download (اینم بگم که تو چند گیگ اول هیچ مشکلی نبود و از شیش گیگ به بعد اینجوری شد) ممنون میشم کمک کنید
عکس بذارید از برنامه
مطمئنید اخرین اپدیت بازی رو دارید؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
به هر حال اگه اخرین اپدیتم نباشه لااقل باید اخراش اینجوری بشه ولی الان از چهل گیگ فقط شیش تاش منتقل میشه
دلیل نمیشه گاهی وقتا 2 دقیقه بعد از ریختن اپدیت میخواد
بعدم ممکنه فایل dp باشه که سایتای ایرانی نمیذارن برای دانلود

aef156

کاربر سایت
Jun 17, 2017
6

Attachments

• 20170708_194818.jpg
    20170708_194818.jpg
    349 KB · مشاهده: 11
Last edited by a moderator:

قشنگ

کاربر سایت
Jun 6, 2011
320
نام
سید حجت الله
سلام یه مشکلی دارم هرکاری میکنم نمیتونم آفلاین دیتا رو انتقال بدم کیل زون هست
یه مقداریش انتقال یافته بقیه اش Cannot Download رو میده ولی وقتی مستقیم به اینترنت وصل میکنی دیتارو دانلود میکنه !! ولی دیتای آفلاین رو ادامه نمیده ولی آفلاین خیر ....
دیتاشو از psx لینک هاشو گرفتم چیکار کنم / دیتاشو کامل گرفتم. در یک پوشه

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
سلام یه مشکلی دارم هرکاری میکنم نمیتونم آفلاین دیتا رو انتقال بدم کیل زون هست
یه مقداریش انتقال یافته بقیه اش Cannot Download رو میده ولی وقتی مستقیم به اینترنت وصل میکنی دیتارو دانلود میکنه !! ولی دیتای آفلاین رو ادامه نمیده ولی آفلاین خیر ....
دیتاشو از psx لینک هاشو گرفتم چیکار کنم / دیتاشو کامل گرفتم. در یک پوشه
آفلاین که نمیشه دیتا انتقال داد !!! حتما باید آنلاین باشید و حتما هم باید با ای پی که از طریق برنامه psx گرفتید به اینترنت وصل بشید و به هیچ وجه برنامه psx رو از روی کامپیوتر نبندید تا زمانی که دیتا بازی کاملا رو کنسول بیاد.
شما اگه همه کارا رو درست انجام داده باشید وقتی رو بازی مورد نظر resume بزنید میبینید که داره دانلود میکنه ولی ایندفعه با سرعت مافوق صوت :D پس کمی تامل کنید ( حدود چند دقیقه تا یه ربع بسته به حجم بازی )

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
دوستان اخرش تونستم برنامه رو با کنسول وصل کنم.. حالا لینک بازی رو گرفتم. قدم بعدی چیه؟با این لینکا چیکار کنم؟ این لینکا رو همینجوری دانلود کنم یا تو سایتای فارسی بگردم از سرور ایران دانلود کنم؟ بهترین روش چیه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان اخرش تونستم برنامه رو با کنسول وصل کنم.. حالا لینک بازی رو گرفتم. قدم بعدی چیه؟با این لینکا چیکار کنم؟ این لینکا رو همینجوری دانلود کنم یا تو سایتای فارسی بگردم از سرور ایران دانلود کنم؟ بهترین روش چیه؟
دقیقا چکار میکنید که وصل نمیشه توضیح بدید ببینم کجاش رو اشتباه میرید
بهترین روش از نظر من اینه که لینکارو با نرم افزار دربیارید (اینجوری دیگه کدش هم اشتباه نمیشه از طرف دیگه هم چند ساعت وقت برای unzip نمیذارید) بعد بدید به دانلود منیجر بقیه لینکاشو دربیاره براتون و بذاره تو لیست
از طریق تنظیمات دانلود منیجر هم مسیر فایلای pkg رو با همون مسیر temporary directory دانلود منیجر یکی کنید اینجوری بعد از تموم شدن دانلود فایل منتقلش نمیکنه به یه مسیر که باعث کند شدن سیستم بشه مسیر auto pick نرم افزار psx هم باهاشون یکی کنید
برای اپدیتا هم که orbismodding فایل pkg و اخرین اپدیتو میده بهترین گزینس ولی الان دوباره خراب شده تا درست بشه تنها راه برای اپدیت بازیایی که قبلا نصب نکردینشون سایتای ایرانیه

• Like
Reactions: rezaa2016

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر