PlayStation Final Fantasy XII The Zodaic Age Remastered

Final-Fantasy-XII-The-Zodiac-Age_2016_06-06-16_007.jpg_600.jpg

بالاخره اسکوئر نسخه ریمستر فاینال فانتزی 12 رو معرفی کرد . بازی سال 2017 ریلیز میشه و از رزولوشن بالاتر و کیفیت گرافیکی و صوتی بالاتری نسبت به نسخه قدیمی برخورداره. اطلاعاتی که از بازی اومده :

-based on FINAL FANTASY XII INTERNATIONAL ZODIAC JOB SYSTEM
-Background, character model, fonts and all 2D parts are higher resolution
-Movie scenes are higher resolution
-Uses current-gen graphics tech
-7.1 surround sound
-higher quality audio
-Japanese and English voice
-Option between original BGM and newly recorded BGM
-shorter loading time
-auto-save feature
-turbo mode
-بک گراند ها و مدل های کرکترها به همراه فونت ها و ... با روزلوشن بالا
-صدای 7.1
-دوبله ژاپنی و انگلیسی
- قابلیت Auto Save
-زمان های Loading کوتاه تر
-کات سین های با کیفیت و رزولوشن بالاتر .

عکس هایی از نسخه ریمستر :

Final-Fantasy-XII-The-Zodiac-Age_2016_06-06-16_006.jpg_600.jpg

Final-Fantasy-XII-The-Zodiac-Age_2016_06-06-16_002.jpg_600.jpg

FF12-Zodiac-Age-PS4-Ann.jpg

آخرین ویرایش:

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
2,966
پیدا کردنشون خودش کلی طول میکشه که هیچ باید باز معمای باز کردنشونم کشف کننین :d

هرکدوم از esper ها خودش یه معمای خاص و زمان بر داره، تازه بعد چند هفته که تونستین کشفش کنین ممکنه با یه ضربه کشته بشین:D مجبور میشین همه راه و از اول برین :D

یادمه خیلی شانسی تونستم Cuchulain (اسمش درست یادم نیست چجوری نوشته میشد) رو پیدا کردم یه قسمت توی مپ بود که نمیشد بریم باید کلی اهرم رو دستکاری میکردی تا اون قسمت باز میشد تازه هیولاهایی که کناره اهرم ها بود هم خیلی قوی بودن باید هر دفعه با یه سری هیولای قوی میجنگیدیم فاصله ی هر اهرم با اهرم دیگه هم خیلی طولانی بود و باید از راه های پیچیده میرفتم تا بتونم اهرم پیدا کنم ولی وقتی تونستم پیداش کنم فکر میکردم دارم خواب میبینم :D تازه وقتی بهش رسیدم انقدر قوی بود که مردم :|:|

بدبختی اینجا بود ساعت ها طول کشیده بود مسیرش رو باز کنم و مجبور شدم دوباره همه ی اون راه ها رو برم از اول :(( سره همین Esper یادمه میخواستم سیو بازی رو پاک کنم و سیدیش رو بشکنم:((

بعضیاش مثلا میگه باید چند تا esper رو داشته باشید تا دانجنش رو بتونید برید که انقدر سخت و طولانین ممکنه تا قبل اینکه به باس دانجن برسید از اون هیولاهای قوی که توی دانجن هست بار ها کشته بشید:D

بعضی از دانجن ها هستن که مپ ندارن مجبور میشید خودتون نقشه ش رو بکشید که گم نشید:D بعضی معما هام هست باید همش یه کاغذ خودکار کنارتون باشه حساب کتاب کنید:D

بعضی وقتام هست تو مپ یه جایی رو پیدا میکنید که میگه فعلا اجازه ورود به اینجا رو ندارید باید فلان چیز رو داشته باشید بعد 100 ها ساعت بازی بالاخره شانسی اون وسیله ای رو که میخواد رو پیدا میکنید
اگه من باشید که از خوشحالی یه سکته خفیف میزدنید :D

یه سری هیولای لول بالا و قوی حتی توی قسمت های لول پایین هست که همش دلتون میخواد یه زمانی قوی بشید که بتونید اینا رو بکشید ببینید چی میشه

یه سری ترافی (دقیق یادم نیست اسمش چی بود) رو با کشتن موجودات فوق خفن و قوی بدست میارید (یکی بود انقدر بزرگ بود تو صفحه اصلا جا نمیشد) که جاها و زمان ها و آب و هوایی که باید باشه تا ظاهر بشن هیچکدوم رو اصلا توضیح نمیدن باید از مردمی که تو شهر ها هست بپرسید که چجوری پیداشون کنید:D همین پیدا کردن اینا خودش یه چند سالی طول میکشه :D

البته به لطف اینترنت همه این چیزایی که گفتم با یه به سرچ ساده میتونید دیگه الان پیدا کنید ولی اینکار رو نکنید هیجان این بازی به اینه که خودتون بتونید پیداشون کنید

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
ign چند روز پیش یه لیست از برترین دنیا های بازی های نقش افرینی داده بود و ...................رتبه 5 لیست بودش

5. Ivalice (Final Fantasy Tactics, Vagrant Story, Final Fantasy XII)

Ivalice is one of the deepest and richest worlds that Square Enix has ever created. Spanning across Final Fantasy Tactics, Vagrant Story, and Final Fantasy XII, Ivalice marries the aesthetic of medieval Europe and the Mediterranean with the iconic magic and creatures of the FF series. It’s a world rife with complex characters, political intrigue, and a mythology filled with the giant summons that we’ve loved for decades. Ivalice is one of the darker and more mature worlds in the Final Fantasy series, and shares more in common with Westeros than with Midgar.

کلا همه چیز اطراف بازی خوبه یه ائورای مثبت پوشونده دور بازی رو که هی ما رو بیشتر از قبل هایپ کنه و به له له زدن بیفتم

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
2,966
من بازی رو خریدم که اینبار بتونم Zodiark رو شکستش بدم ( آخرین Esper :D) واسه باز کردنش باید همه ی esper ها رو داشته باشین:D
و فوق سخت ترین دانجن بازی رو باید برید تازه بعد ساعت ها که بتونید بهش برسید وقتی که جونش به 20% میرسید ضد ضربه میشد و پشت هم limit break میزد (یادم نیست اسمش چی بود ضربه نهایی هر esper )
همه چی اگه فول هم باشید سره این باس میمیرید چون ضربه نهایی در هر صورت میکشتتون و وقتی 20% میشه پشت هم میزنه هر چقدر هم تحمل کنید و پشت هم همدیگه رو زنده کنید همه آیتم ها و مانا تموم میشه
این باس رو یادمه چند بار تکرار کردم نتونستم شکستش بدم و نمیدونم چی شد که دیگه بازی نکردم ولی اینبار شکستش میدم:D

لطفا اگه راهش رو بلدین ننویسین چون این همه مدت هیچ ویدئوی آمورشی رو ندیدم واسه چنین روزی:D
اگه جایی ببینم بازی رو ریفاند میکنم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
پیدا کردنشون خودش کلی طول میکشه که هیچ باید باز معمای باز کردنشونم کشف کننین :d

هرکدوم از esper ها خودش یه معمای خاص و زمان بر داره، تازه بعد چند هفته که تونستین کشفش کنین ممکنه با یه ضربه کشته بشین:D مجبور میشین همه راه و از اول برین :D

یادمه خیلی شانسی تونستم Cuchulain (اسمش درست یادم نیست چجوری نوشته میشد) رو پیدا کردم یه قسمت توی مپ بود که نمیشد بریم باید کلی اهرم رو دستکاری میکردی تا اون قسمت باز میشد تازه هیولاهایی که کناره اهرم ها بود هم خیلی قوی بودن باید هر دفعه با یه سری هیولای قوی میجنگیدیم فاصله ی هر اهرم با اهرم دیگه هم خیلی طولانی بود و باید از راه های پیچیده میرفتم تا بتونم اهرم پیدا کنم ولی وقتی تونستم پیداش کنم فکر میکردم دارم خواب میبینم :D تازه وقتی بهش رسیدم انقدر قوی بود که مردم :|:|

بدبختی اینجا بود ساعت ها طول کشیده بود مسیرش رو باز کنم و مجبور شدم دوباره همه ی اون راه ها رو برم از اول :(( سره همین Esper یادمه میخواستم سیو بازی رو پاک کنم و سیدیش رو بشکنم:((

بعضیاش مثلا میگه باید چند تا esper رو داشته باشید تا دانجنش رو بتونید برید که انقدر سخت و طولانین ممکنه تا قبل اینکه به باس دانجن برسید از اون هیولاهای قوی که توی دانجن هست بار ها کشته بشید:D

بعضی از دانجن ها هستن که مپ ندارن مجبور میشید خودتون نقشه ش رو بکشید که گم نشید:D بعضی معما هام هست باید همش یه کاغذ خودکار کنارتون باشه حساب کتاب کنید:D

بعضی وقتام هست تو مپ یه جایی رو پیدا میکنید که میگه فعلا اجازه ورود به اینجا رو ندارید باید فلان چیز رو داشته باشید بعد 100 ها ساعت بازی بالاخره شانسی اون وسیله ای رو که میخواد رو پیدا میکنید
اگه من باشید که از خوشحالی یه سکته خفیف میزدنید :D

یه سری هیولای لول بالا و قوی حتی توی قسمت های لول پایین هست که همش دلتون میخواد یه زمانی قوی بشید که بتونید اینا رو بکشید ببینید چی میشه

یه سری ترافی (دقیق یادم نیست اسمش چی بود) رو با کشتن موجودات فوق خفن و قوی بدست میارید (یکی بود انقدر بزرگ بود تو صفحه اصلا جا نمیشد) که جاها و زمان ها و آب و هوایی که باید باشه تا ظاهر بشن هیچکدوم رو اصلا توضیح نمیدن باید از مردمی که تو شهر ها هست بپرسید که چجوری پیداشون کنید:D همین پیدا کردن اینا خودش یه چند سالی طول میکشه :D

البته به لطف اینترنت همه این چیزایی که گفتم با یه به سرچ ساده میتونید دیگه الان پیدا کنید ولی اینکار رو نکنید هیجان این بازی به اینه که خودتون بتونید پیداشون کنید

هیچ اسپیری مضخرف و تر و ضد حال تر 13 همینشون زودیاک نبود !! تو سخت ترین دانجئون بازی ! بدون سیو باید بری بهش برسی ! بعدشم به خودت میای که گیم اور شدی و باید مسیر دو- سه ساعته دانجئون رو طی کنی تا دوباره بهش برسی با خودت میگی این دفعه مثل دفعه قبل نیست و فهمیدم باید چی کار کنم و باز قبل اینکه بفهمی چی شده مردی و باز دوباره از اول (تازه اگه اونقدر قوی باشی که تو مسیر نکشنت) بعد 5-6 بار تکرار این مسیر تازه میفهمی که تو چه دامی افتادی و جدا از قدرت و مهارت و باید زمان سنجی هم بکنی !تازه بعد فهمیدن راز وو قلقش باز یه 5-6 بار دیگه حداقل مهارتت رو به چالش بکشی تا بتونی این اسپر مضخرف رو کپچر کنی ....

یکی دیگه از خاطرات شیرینمم تو سیاهچال برج اخر بازی خوردم یه موجود نیم وجبی(همون که تو یه کوزه قایم شده اگه دیده باششید) (نمیدونم چرا تا ذیدمش عرق سرد نشست روی صورتم ! با خودم گفتم این همه هیولا رو زدم حتی غول ته دانجئون هم که یه خدا بود زدم ! این فسقلی عددی نیست ! بعد 30 ثانیه انچنان هراسان و وحشت زده تو اون تاریکی دنبال راه فرار و خروجی بودم که اصلا مسیر رو هم گم کردم و گیم اور شدم ..... هیچوقت اون خفت رو یادم نمیره ...کلا بازی برام پر شگفتی بود !

البته امیدوارم اوتو سیو بازی این چلنج های وحشتناک رو خراب نکنه !

ازتون عاجزانه استدعا دارم با یوتیوب و اینا بازی رو برای خودتون نابود نکنید ! حداقل یه بار سعیتون رو بکنید که خودتون کشف کنید ! ببنید بعد موفقیت چه حس ادونچر عجیب غریبی بهتون دست میده ! اگه باز مشکل داشتید بیاید اینجا بپرسید ! حداقل جوری راهنماییتون میکنیم که هم سر نخ بیاد دستتون هم اون حس که خودتون تلاش کردید از دست نره .

من بازی رو خریدم که اینبار بتونم Zodiark رو شکستش بدم ( آخرین Esper :D) واسه باز کردنش باید همه ی esper ها رو داشته باشین:D
و فوق سخت ترین دانجن بازی رو باید برید تازه بعد ساعت ها که بتونید بهش برسید وقتی که جونش به 20% میرسید ضد ضربه میشد و پشت هم limit break میزد (یادم نیست اسمش چی بود ضربه نهایی هر esper )
همه چی اگه فول هم باشید سره این باس میمیرید چون ضربه نهایی در هر صورت میکشتتون و وقتی 20% میشه پشت هم میزنه هر چقدر هم تحمل کنید و پشت هم همدیگه رو زنده کنید همه آیتم ها و مانا تموم میشه
این باس رو یادمه چند بار تکرار کردم نتونستم شکستش بدم و نمیدونم چی شد که دیگه بازی نکردم ولی اینبار شکستش میدم:D

لطفا اگه راهش رو بلدین ننویسین چون این همه مدت هیچ ویدئوی آمورشی رو ندیدم واسه چنین روزی:D
اگه جایی ببینم بازی رو ریفاند میکنم
واو به خودم که شکستش دادم ...99

.......................................

روش های فارم کردن و ترفند های خیلی سریع اورپاور شدن رو هم اگه هر کی خواست یه سر نخایی بهش میدم ! که واقعا حاصل ساعت ها هانت کردن و گشت و گذاره ! بعضی از ایتم ها که خیلی محدود دراپ میشن رو واقعا باید 100 بار یه کریچر یا مانستر رو بکشید تا گیرش بیارید

آخرین ویرایش:

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
2,966
واو به خودم که شکستش دادم ...99
.......................................

روش های فارم کردن و ترفند های خیلی سریع اورپاور شدن رو هم اگه هر کی خواست یه سر نخایی بهش میدم ! که واقعا حاصل ساعت ها هانت کردن و گشت و گذاره ! بعضی از ایتم ها که خیلی محدود دراپ میشن رو واقعا باید 100 بار یه کریچر یا مانستر رو بکشید تا گیرش بیارید
ایول
مشکل اینجاست که انقدر دانجنش سخت و مضخرف بود با کلی ازون هیولا سمی ها هر کدومشونم اندازه یه باس جون داشتن :D که تا میخواستم به zodiark برسم ساعت ها طول میکشید بعد یه جوری ساخته بودن دانجن رو که نمیتونستی حتی فقط تا خود باس بدویی و با هیچ هیولایی نجنگی چون اون هیولا ها هم slow داشتن هم سم و یه قسمتشم بود باید توی یه اتاقی با کلی ازینا بجنگی تا قفل باز بشه ( انقدر دانجنش رو رفتم که بعد 10 سال هنوز یادم نرفته :D)
تازه وقتی به باس میرسیدم تا کم کردن جونش به 20 یا 10% دقیق نمیدونم سریع میشد ولی بعد دیگه ضد ضربه میشد تا میخواستم بفمم که رازش چیه پشت هم ضربه نهایی میزد game over میشدم
بعد دیگه واقعا تنبلیم میکرد که اون دانجن رو از اول برم و راه دیگه ای هم نداشتم که بگم برم خودم رو قوی تر کنم برگردم از اون قوی تر دیگه واقعا نمیشد بشی همه چیم فول شده بود

• Like
Reactions: J. Constantine

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
ایول
مشکل اینجاست که انقدر دانجنش سخت و مضخرف بود با کلی ازون هیولا سمی ها هر کدومشونم اندازه یه باس جون داشتن :D که تا میخواستم به zodiark برسم ساعت ها طول میکشید بعد یه جوری ساخته بودن دانجن رو که نمیتونستی حتی فقط تا خود باس بدویی و با هیچ هیولایی نجنگی چون اون هیولا ها هم slow داشتن هم سم و یه قسمتشم بود باید توی یه اتاقی با کلی ازینا بجنگی تا قفل باز بشه ( انقدر دانجنش رو رفتم که بعد 10 سال هنوز یادم نرفته :D)
تازه وقتی به باس میرسیدم تا کم کردن جونش به 20 یا 10% دقیق نمیدونم سریع میشد ولی بعد دیگه ضد ضربه میشد تا میخواستم بفمم که رازش چیه پشت هم ضربه نهایی میزد game over میشدم
بعد دیگه واقعا تنبلیم میکرد که اون دانجن رو از اول برم و راه دیگه ای هم نداشتم که بگم برم خودم رو قوی تر کنم برگردم از اون قوی تر دیگه واقعا نمیشد بشی همه چیم فول شده بود
سختیش این باس همون مسیریه که باید طی کنی ، رازش پشت اون مسیر که حواست پرت کشتن این گودزیلا ها میشه گم میشه ! اگه اتوسیو که تو ریمستر گذاشتن پشت در تالار زودیارک کار کنه فکر کنم راحت بتونی بکشیش! با لول 99 و نیزه زودیاک و اکسکالیبور هم دو جای بازی احساس نا امنی میکنی و شش دنگ حواست رو جمع میکنی یکی عمق هنن ماینزه ... یکی هم طبقات زیر زمینیه ریدورانا ! اصلا نمیشه گاردت رو پایین بیاری ! راحت گیم اور میشی

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
بازی پری-لود شد با حجم 37.8 گیگ! در پوست خود نمیگنجیم از زور خوشحالی
در پوست خود میگنجیم از عصبانیت:| بازی حجمش مشخص شده ولی نمیشه دانلودش کرد:|:|:| من که هرچی کلیک کردم به لیست دانلودام اضافه نشد:| میره رو Waiting میمونه:|:|:|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps3_360_wii

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بازی پری-لود شد با حجم 37.8 گیگ! در پوست خود نمیگنجیم از زور خوشحالی
در پوست خود میگنجیم از عصبانیت:| بازی حجمش مشخص شده ولی نمیشه دانلودش کرد:|:|:| من که هرچی کلیک کردم به لیست دانلودام اضافه نشد:| میره رو Waiting میمونه:|:|:|
چه كردن كه حجم بازي انقدر رفته بالا

pixxy

کاربر سایت
Nov 25, 2008
67
نام
Seyed Mohsen
برای یه تازه کار که باید بالای 500 ساعت بازی کنه (برای خودم 900 ساعت طول کشید ) تازه بازم به نظرم غیر ممکنه بتونه تو این زمانم همه سوراخ سمبه ها رو پیدا کنه .... پس که محیط بازی عظیمه و سوراخ سمبه داره !

ولی خب من که دیگه یه 1200 ساعتی جویدمش روی ps2 حداقل برای پلات کردنش 250 ساعت کفایت میکنه البته با این توربو 4x که گذاشتن برای گشت و گذار !

ولی بازم یادمه همه اصلحه ها رو نتونستم بگیرم چون اخرین فرگمنت رو نتونستم گیر بیارم و بخرمش ! بدون اون فرگمنت هیچ کدوم از اخرین سلاح های هر کلاس که باید از بازار میخریدی باز نمیشد حتی اگه مواد اولیه اش رو به دست اورده بودی !

خوشبختانه برای پلاتش همه اصلحه ها رو نمیخواد ! خودشونم فهمیدن چه کاره طاقت فرساییه ! و همین طور کشتن تمام جک و جونورای بازی هم ندیدم جز تروفی ها باشه.(تو اسکای پایرت اینا جایزه داشتن)

البته این دفعه حتما این دو تا رو هم میگیرم ... چون تو نسخه معمولی بعد از تموم کردن داستان و ماموریت های فرعی بازی خیلی کسل کنننده میشد ! هی برمیگشتم از اول بازی میکردم! الان به لطف جستجوی سریع کار راحته !

البته گیمرای یوتیوبی تمام مصاعب بازی رو با یه سرچ 10 ثانیه ای به رحمت تبدیل میکنن

من هنوز PS2 رو نگه داشتم. یکیش یه همین دلیل. فاینال فانتزی 12. هنوز سیو چهارصدو خورده ای ساعت از بازی رو هم نگه داشتم. اون زمان خواهر کوچیکم کلافه شده بود از اینکه میدید همش دارم همین بازی رو میرم. همیشه میگفتم این همه بازی ریمستر شد چرا این نه. آخرشم نتونستم نیزه زودیاک رو بگیرم.

• Like
Reactions: J. Constantine

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
من هنوز PS2 رو نگه داشتم. یکیش یه همین دلیل. فاینال فانتزی 12. هنوز سیو چهارصدو خورده ای ساعت از بازی رو هم نگه داشتم. اون زمان خواهر کوچیکم کلافه شده بود از اینکه میدید همش دارم همین بازی رو میرم. همیشه میگفتم این همه بازی ریمستر شد چرا این نه. آخرشم نتونستم نیزه زودیاک رو بگیرم.
منم هنوز دارمش تنها ديسکی هم که داخلشه همین بازیه
اتفاقا سال پيش تو فكرش بودم دستگاه رو دوباره راه بندازم و بازيش كنم كه خبر ريمستر اومد!
من اخر نتونستم تورنسل و اسكورپيول تيل و ارتميس رو بگيرم
.........،،،،.،.،،،،
دوستان واقعا بازي فردا مياد ! نه خبري از نقداش هست و نه بازي تو بازار پيدا ميشه! جريان چيه ؟

• Like
Reactions: pixxy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر