دانلود بازی های پلی استیشن 4 همراه با آپدیت

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
اینجور که معلومه این سایت هم تعطیل شد چون لینک هاش همه بسته شده
این آسیا تک هم فقط ادعا داره اون از داستان اینکه آپلودش مجانی بود الان دوباره پولی شده اینم از این سایتش که نتونست چند ماه دوام بیاره
من نمیدونم وقتی میشه از مخابرات اینترنت فیرنوری گرفت و گیگی 1000 تومن نهایت میفروشه ( الان 100 گیگ رو حدود 100 میفروشه ) اینترنت رو چرا باید از آسیا تک گیگی 3 هزار تومن پول داد دست آخر هم هیچ خدمات اضافه ای نداد
من خودم مشترک قدیمی آسیا تک هستم ولی بزودی کوچ میکنم به فیبر نوری مخابرات که سرعتش چند 10 برابر آسیا تک هست با قیمت یک سوم و پیشنهاد میکنم شما هم همین کار رو کنید !!! این شرکت ها ورشکسته بشن حقشونه وقتی خدمات به مشتری نمیدونن چیه
اسیاتک هم گیگی ۱۰۰۰ میده

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
اسیاتک هم گیگی ۱۰۰۰ میده
والا به من و بقیه که گیگی 3 هزار تومن میفروشه .

الان روی یک خط مخابرات 1 ساله 100 گیک سرعت 16 مگ حدود 110 اینا درمیاد

اینم فاکتور آسیاتک خدمت شما با همون سرعت.حالا حساب بفرمایید گیگی چند در میاد

55555555555.jpg

بنده بحث قیمتی الان ندارم بحث اینه این شرکت نباید وقتی حدود 5 برابر داره بیشتر پول میگیره حداقل 2 برابر بیشتر امکانات بده !!! نه اینکه همون قبلی ها رو هم حذف کنه

آخرین ویرایش:

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
ظاهرا بنیاد بازیهای رایانه ای از طریق سایت فیلترینگ گیر داده بیشتر بازیایی که خودشون تایید کردن و گفتن حذف کنید

حالا من لیست بازیایی که بنیاد تائید کرده رو دادم به شرکت اونا باید با فیلترینگ و بنیاد صحبت کنن

حالا باید دید بنیاد چکار میکنه احتمالا آسیاتک باید کاری کنه تا بنیاد راضی شه

تا بنیاد راضی نشه اینا گیر میدن به بازیا

باز پیگیر هستم

والا به من و بقیه که گیگی 3 هزار تومن میفروشه .

الان روی یک خط مخابرات 1 ساله 100 گیک سرعت 16 مگ حدود 110 اینا درمیاد

اینم فاکتور آسیاتک خدمت شما با همون سرعت.حالا حساب بفرمایید گیگی چند در میاد

View attachment 77095

بنده بحث قیمتی الان ندارم بحث اینه این شرکت نباید وقتی حدود 5 برابر داره بیشتر پول میگیره حداقل 2 برابر بیشتر امکانات بده !!! نه اینکه همون قبلی ها رو هم حذف کنه

والا من یکی بیشتر بخاطر اینکه حجم میخرم ولی برای ماه بعد نمیره از آسیاتک شاکی هستم اون سری سر یک گیگ درسته ارزشی نداره ولی یک گیگ هم برای حجمی یک گیگ هستش کلی شاکی شدم و زنگ زدم ولی میگن ما حجم رو انتقال نمیدیم اعصابم رو ریختن بهم

رفیقم شاتل داشت عید بهش 5000 گیگ دانلود رایگان دادن حدود 400 گیگ فقط بازی آنلاین بازی کردش من رو میگید یک حسرتی خوردم 5000 گیگ فقط 18000 هزار تومن توی 15 روز عید یعنی من بودم دو تا هارد 2 ترا میخریدم کلش رو با سریال و فیلم پر میکردم

بعد بی انصاف 1 گیگ حجم رو انتقال نمیده به ماه بعدش

فکر کنم ارزش افروده خورده بهت که اینطوری درومده همینجوریش یک گیگ میگیریم 3000 تومن 270 تومن هم ارزش افزوده میاد روش حالا نمیدونم 100 گیگ چطوری هستش خودتون حساب کنید این ارزش افزوده هم شده خوب چیزی برای کشیدن جنس هم از ما ارزش افزوده میگیرن هم مخابرات رو قبضا حالا نمیدونم این ارزش افزوده چرا هردوطرف از ما میگیرن سر اینترنت

احتمالا امروز VPS وصل میگم احتمالا اگه وصل شد فقط من اول آپدیت بازیا رو برای دانلود میزارم اونایی که درخواست دادن چون اونا واجب تر هستش بعدش Crash رو میزارم چون جدید هستش بعدش دوباره ولفنشتاین رو باید بزارم چون پاک شدش

فقط امیدوارم امروز وصل شه VPS

اگه شانس باشه و سرعت دانلود رو روی 8 مگ گذاشته باشن احتمالا تا جمعه اگه بشه همه رو قرار بدم ولی اگه دوباره روی 1 تا 2 مگ باشه فکر کنم یکم زمان ببره دانلودشون از سایت PLAYSTATION

Last edited by a moderator:

sam09ft

کاربر سایت
Mar 13, 2014
145

mohsening

کاربر سایت
Nov 18, 2011
23
احتمالا امروز VPS وصل میگم احتمالا اگه وصل شد فقط من اول آپدیت بازیا رو برای دانلود میزارم اونایی که درخواست دادن چون اونا واجب تر هستش بعدش Crash رو میزارم چون جدید هستش بعدش دوباره ولفنشتاین رو باید بزارم چون پاک شدش

فقط امیدوارم امروز وصل شه VPS

اگه شانس باشه و سرعت دانلود رو روی 8 مگ گذاشته باشن احتمالا تا جمعه اگه بشه همه رو قرار بدم ولی اگه دوباره روی 1 تا 2 مگ باشه فکر کنم یکم زمان ببره دانلودشون از سایت PLAYSTATION
سلام یکاری کن یه کانال تلگرام بساز هر لینکی بمیاد گیر میده بزار اونجا فعلا ملت بتونن استفاده کن حیفه

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
سلام دوستان

VPS الان وصل شدش من اول آپدیتا رو قرار میدم چون واجب تر هستش بعدش بازی Crash و ولفنشتاین رو فقط ظاهرا باز این سایت آپدست برای PS4 خراب شده آپدیت جدید چیزی اومده بزارید ممنون حتی بازیایی که آپدیت لینکشون رو گذاشته بودید ولی آپدیت جدیدتر براش اومده

• Like
Reactions: voldmort

mohsening

کاربر سایت
Nov 18, 2011
23
سلام دوستان

VPS الان وصل شدش من اول آپدیتا رو قرار میدم چون واجب تر هستش بعدش بازی Crash و ولفنشتاین رو فقط ظاهرا باز این سایت آپدست برای PS4 خراب شده آپدیت جدید چیزی اومده بزارید ممنون حتی بازیایی که آپدیت لینکشون رو گذاشته بودید ولی آپدیت جدیدتر براش اومده
سلام لینک تمام اپدیت ها که تو کانالم هست چرا استفاده نمی کنی

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
سلام لینک تمام اپدیت ها که تو کانالم هست چرا استفاده نمی کنی

بیشتریشون ریجن دو هستن و اوناییکه اینجا لینک رو گذاشتن ریجن دارن فعلا واچ داگ و پی دی رو گرفتم از کانال یه سری هم بازی هستش که فعلا آپدیتایی که درخواست دادن و بازیا رو بگیرم بعدش میرم سراغ کانال اونایی که تو سایت نیست رو اضافه میکنم مخصوصا بازیا

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
بچه ها همه آپدیتا و بازیا رو گرفتم ولی چهار تاش رو بیشتر نتونستم بزارم داخل سایت

آسیاتک دو روزه که قطعی وصلی داره برای من

ولی امروز دیگه خیلی قطع و وصل میشه فکر کنم برای شما هم همینطوره

بقیش رو فردا میزارم امیدوارم تا فردا مشکل رو حل کنن

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
درود
داداش بازیهایی که اپدیتاشو میزاری اسماشو اینجا بگو تا بچه ها بدونن کدوم بازیها برزو رسانی شده
این طوری یه ساعت باید داخل بازیها دنبال بگردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر