Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
لعنتی چقدر راه مخفی داره:D
ویرایش: >:)
این یکی رو ببینید(لعنتی چطور اینو طراحی کردی:)))
پیشنهاد میکنم با حداقل 20 تا جون برید سمتش تا بیاد دستتون چطور رد شید
اصن تو فضاس لامصب:|:))
photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B0%DB%B7_%DB%B0%DB%B6_%DB%B2%DB%B3_%DB%B4%DB%B3_%DB%B1%DB%B1.jpg

Attachments

• 20170706_220825.jpg
    20170706_220825.jpg
    370.5 KB · مشاهده: 70
آخرین ویرایش:

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
راستی کلید چطوری میشه گرفت؟
توی دو تا مرحله از بازی ۳ تا عکس دکتر نئو میده که با رفتن مرحلش بهت کلید میده!
Sunset Vista
Jaws of Darkness
البته اینطور که من از تریلر ها دیدم اگر این مراحل رو که توسط عکس ها باز میشه رو ببازیم میشه دوباره رفتشون!
توی نسخه اورجینال اگر یکبار ببازین یعنی دوباره باید مرحله رو از اول شروع کنید و برسید که واقعا پدر در میاره!
واسه کلید دومی بالای ده بار رفتم تا تونستم ردش کنم!
راستی توی شماره یک با زدن جعبه چک پوینت تعداد جعبه ها هم ذخیره میشه یا نه؟

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
ناخنم شستم با انگشتم یکی شده یعنی قشنگ تخت شده شستم انقدر جامپ زدم با این کراش(انگار غلطک از روش رد شده):))
موند دوتا تروفی
یکیش مربوط به همه ی جم ها ک 7 تاش مونده فقط
و اون یکی (واویلا:D) مربوط به رلیک ها که خیلیش مونده:-<

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
ديديد اين مسخره بازيا كه كراش رو با سولز مقايسه ميكنن ! تازه كراش از نظر سختي زمان ps1 يه بازي ميان رده به حساب ميومد ! جدا بازيا خيلي كژوال شدن
من بودم که گفتم بعضی مراحل منو یاد سولز میندازه
کجای این حرف مسخرس از نظر شما؟
تقریبا تمامی بازی های 1 و4 رو بازی کردم
کراش 1 تو زمان خودش شاید سخت ترین بازی بود خیلی ها تمامش نکردن (به قولی 100 درصد)الان هم اره چیک پوینت ها اسونش کرده ولی مراحل جم رنگی اونم همونجور که گفتم بعضی هاش چون باید یک سره رفت تا اخر منو یاد سولز انداخت

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
ديديد اين مسخره بازيا كه كراش رو با سولز مقايسه ميكنن ! تازه كراش از نظر سختي زمان ps1 يه بازي ميان رده به حساب ميومد ! جدا بازيا خيلي كژوال شدن
نگاه سولز تو این نسل شده یه عادت برا همه که هر بازی سخت باشه میگن چقدر شبیه سولزه:D
یه جورایی سولز تو فرهنگ لغت جایه کلمه سخت رو گرفته مثلا میگن این باسه چقدر سولزه:))

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
آقا، من با کراش زندگی کردم! :D نه از این الکی پلکی ها، واقعی!!!! :D
از شما خواهش می کنم یه چند تا عکس از مراحلش بفرستید. :D مخصوصا لوکِیشن هائی که نسبت به نسخه اصلی تغییرات جالبی داشته! :D و مخصوصا مخصوصا از باس هاش! :D PLZ :D

• Like
Reactions: 235matin235

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
من بودم که گفتم بعضی مراحل منو یاد سولز میندازه
کجای این حرف مسخرس از نظر شما؟
تقریبا تمامی بازی های 1 و4 رو بازی کردم
کراش 1 تو زمان خودش شاید سخت ترین بازی بود خیلی ها تمامش نکردن (به قولی 100 درصد)الان هم اره چیک پوینت ها اسونش کرده ولی مراحل جم رنگی اونم همونجور که گفتم بعضی هاش چون باید یک سره رفت تا اخر منو یاد سولز انداخت
من اصلا نديدم كه شما همچين پستي زديد
تو تلگرام و اينستا پر شدهه از memes این دو تا ، مثل عکس باکس دارک سولز با اسم کرش باندیکوت ! یا یکیش که خوشم اومد یکی داشت کراش بازی میکرد ، اونایی که سولز بازی میکردن رو مسخره میکرد (اینا اسمش مسخره بازی نیست؟)

کراشم از لحاظ سختی کاملا یه بازی میان رده بود ! در مقابل بازیایی مثل مومیایی ، تنها در تاریکی و خیلی بازی دیگه که من الان حضور ذهن ندارم اسم بیارم .... اصلا سخت به نظر نمیومد خصوصا تموم کردن مراحلش

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
من اصلا نديدم كه شما همچين پستي زديد
تو تلگرام و اينستا پر شدهه از memes این دو تا ، مثل عکس باکس دارک سولز با اسم کرش باندیکوت ! یا یکیش که خوشم اومد یکی داشت کراش بازی میکرد ، اونایی که سولز بازی میکردن رو مسخره میکرد (اینا اسمش مسخره بازی نیست؟)

کراشم از لحاظ سختی کاملا یه بازی میان رده بود ! در مقابل بازیایی مثل مومیایی ، تنها در تاریکی و خیلی بازی دیگه که من الان حضور ذهن ندارم اسم بیارم .... اصلا سخت به نظر نمیومد خصوصا تموم کردن مراحلش
اره تمام کردن مراحل اسونه مثل 2 از 10 واسه سختی
اما گرفتن همه ی جم ها و رلیک ها مثل 7 از 10 هست سختیش(البته اون کراش 1 پلی 1 منظورمه نه اینی که همش چیکپوینته)
موافقم قطعا فن کراش یا سولز نباید اون یکی رو مسخره کنه
کلا بازی ها و کمپانی ها ارث پدران ما نیستن و واسه ما خاطره هستن و کلی هیجان
به قول شما مسخره بازی و به نظر منم بچه بازیه که چون مثلا منی که فاینال فانتزی هیچوقت بازی نکردم بیام مسخرش کنم و فن هاشو هم دیونه بدونم که عاشقشن!
متاسفانه جامعه ی بازی پر شده از این افراد

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
از ظهر هنوز نگذاشتن یه دقیقه بازی کنم:(
5 نفر از سن 3 (کوچیکه)سال تا 40 (بزرگه)سال نشستن دارن کراش بازی میکنن:-w
تازه اونم کراش 2 رو گذاشتن نامردا و تروفی هم گرفتن!!!!
بابا بزارین اون چند تا رلیک رو بگیرم یک رو پلات کنم:-s

• Like

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
اکتی 20july یه سری مراسمی میدارد، که یک بخشش پنل کراش هست و قراره در مورد نسخه های اورجینال و این تریلوژیه جدید صحبت کنند. و تهشم گفتن سورپرایز دارن که 100% همون DLC و مراحل حذف شده ی کراش1 خواهد بود:-"

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,431
نام
علی
اکتی 20july یه سری مراسمی میدارد، که یک بخشش پنل کراش هست و قراره در مورد نسخه های اورجینال و این تریلوژیه جدید صحبت کنند. و تهشم گفتن سورپرایز دارن که 100% همون DLC و مراحل حذف شده ی کراش1 خواهد بود:-"
یعنی به هیچ عنوان امیدی به CTR نی؟:|

• Like

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یعنی به هیچ عنوان امیدی به CTR نی؟:|
چرا نیست به همه چی امید داشته باش تو روز اول عرضه تو انگیلیس فقط ۳۰۰ هزار نسخه فروخته عالی بوده تو اروپا که اوله لانچش از هورایزون هم قوی تر بوده تو انگیلیس خودت تا تهش برو.. که تهش همون CTR و Bash و کرش جدید هست:)>-

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر