لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

shangoli1

کاربر سایت
Feb 23, 2014
103
نام
محمد
سلام دوستان psx انگار اپدیت داده به من یه پیام که ورژن 2.0.0.0 رو نشون داده بود لطفا اگه کسی سایتی یا لینیکی از ورژن جدید داره بران بفرسته من نتونستم پیدا کنم

saeed1134

کاربر سایت
Oct 17, 2016
46
سلام دوستان دوتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدهید امروز کال اف دیوتی لگسی را گرفتم دوتا برگه داخلش هست که کد داره میدونم که یکیش ماله کال اف ریمستر هست اما کد دومی برای چیه ممنون

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
  • Like
Reactions: negrasombra

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان سایت https://www.orbismodding.com/ بازم به فنا رفته؟باز نمیکنه برام حتی با چ*ی*ز شکن
یه سوال دیگه درمورد این سایت.اگه یه اپدیتی برا یه بازی بیاد این فورا میذاره یا اینکه یه چندساعتی طول میکشه تا لینکشو بذاره؟
یکی محبت کنه آپدیت کراش رجین 1 رو بهم بده.دمتون گرم

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
از دوستان کسی موفق شده لینک بازی Final Fantasy XII - The Zodiac Age - Region 1 رو بگیره؟ برا من حجمش اومده ولی نمیتونم دانلود کنم! بازیو پیش خرید کردم ولی گفتن pre-load داره!:| حالا نمیدونم زود رفتم سراغش یا چی؟:| تشکر.

13675

کاربر سایت
Nov 1, 2012
53
نام
محمد
سلام!
این Until dawn رو وقتی میخوام بریزم، تا 15 گیگ اولش رو میره، اما بعدش گیر میکنه.... Auto replace رو هم زدم ولی بازم گیر میکنه!!
هرکدوم از فایل های بازی یا آپدیتم که خودم به صورت دستی وارد میکنم بازم گیر میکنه.....
(البته بگم که وقتی میخواد انتقال رو شروع کنه ار فایل سوم شروع میکنه یعنی 02 و بعد میره 03 و همینجوری از هرکدوم از فایل ها یه مقدار کم انتقال میده و میپره فایل بعدی!!!!!)
چیکارش کنم؟؟؟؟!!!!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام!
این Until dawn رو وقتی میخوام بریزم، تا 15 گیگ اولش رو میره، اما بعدش گیر میکنه.... Auto replace رو هم زدم ولی بازم گیر میکنه!!
هرکدوم از فایل های بازی یا آپدیتم که خودم به صورت دستی وارد میکنم بازم گیر میکنه.....
(البته بگم که وقتی میخواد انتقال رو شروع کنه ار فایل سوم شروع میکنه یعنی 02 و بعد میره 03 و همینجوری از هرکدوم از فایل ها یه مقدار کم انتقال میده و میپره فایل بعدی!!!!!)
چیکارش کنم؟؟؟؟!!!!

مطمعنی آخرین آپدیت بازی رو داری؟

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان آپدیت کراش رجین 1 رو کسی نداره؟
============
نظرتون چیه یه گروه تلگرامی بزنیم دوستان لینکشون رو با اسم و رجین قرار بدن؟با سرچ هم فوری پیدا میشه کرد

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
سلام!
چیکارش کنم؟؟؟؟!!!!
اینجا رو ببین.....

• Like
Reactions: ehsas1 and 13675

shangoli1

کاربر سایت
Feb 23, 2014
103
نام
محمد
دوستان آپدیت کراش رجین 1 رو کسی نداره؟
============
نظرتون چیه یه گروه تلگرامی بزنیم دوستان لینکشون رو با اسم و رجین قرار بدن؟با سرچ هم فوری پیدا میشه کرد
.........................
دوستان عزیز کانال تلگرام ما بیش از یک سال هست که داره فعالیت میکنه ولینک بازیا و اپدیتای جدید و قرار میده میتونید جوین شید و بهره ببرید
با تشکر
@linkupdate

• Like
Reactions: ehsas1 and MO021

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر