Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
گزینه خوبیه:D میپسندم شدید:D

آخه جالب تیکه پاره میکنند:-" یعنی دلیل های جالبی برای ادامه ی زندگی هرکدوم پیدا میشه، اصلا خیلی خوبه:D

اتفاقا من شخصا انیمه ای که اکثرا یا همه پسر باشن بدم نمیاد! و شاید خوب هم باشه:D بستگی داره بخواد بزنه تو کار Yaoi یا نه! اگر بزنه که بره به درک! ولی اگر مثل kimi to boku باشه، خیلی هم خوب:-"
همین انیمه هم از موارد مثبتش اینه که همه شمشیرزن هاش پسرن:-" مثل سری فیت نکردن که هرکی دستشون رسیده برداشتن دخترش کردن و گزاشتن تو بازی و انیمه=)) (سر فرانسیس دریکش بد نیست البته=)) )

این زامبی ها کلا زامبین یا جماعتی اینا رو دارن احضار میکنند؟ اگر کلا زامبی هستن که هیچ!
ولی اگر جماعتی احضار کردن و بخوان به نتیجه ی خاصی برسن، اون فرق داره:-"

در مورد تغییر و انتخاب ها هم من همینو میگم خو:| کل حرفم همین بود:| با کوچک ترین تغییر، ممکنه هرچیزی تغییر کنه! و هیچ جوری نمیشه محاسبه کرد که اون تغییر به کجا ختم میشه! دیگه حساب کن در یک سطح وسیع باشه که چند صد سال رو هم پوشش بده!:-"

Kimi to Boku که اصلا ماجراش فرق میکنه عالیه :((

ولی خب یه امتحانی بکن چند قسمتی ازش ببین ولی اصلا داستان نداره و فقط مسخره بازی و این چیزاستا :D

والا خبر ندارم کسی احضارشون میکنه یا نه :D تو هانامارو که چیزی نگفتن تو بازیش هم تا جایی که من تو نت خوندم چیزی ندیدم البته من بیشتر داستان هر شخصیت رو رفتن دنبالشون تا داستان کلی

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
Adi Shankar داره برای Assassin's Creed هم انیمه میسازه :-?

He announced as such on his Facebook page, noting, “I'm happy to let you guys know that I've selected my next project. I played the first edition of Assassin's Creed the year I moved to Los Angeles to pursue my dream. At that moment I knew absolutely no one in the industry and could never have imagined that one day Ubisoft would ask me to take the world of Assassin's Creed and create an original anime story set in it as a series. If anyone tells you not to follow your passion in life they are wrong.”​

Assassin's Creed Anime Series Coming From Castlevania Showrunner Adi Shankar
Adi Shankar Named As Showrunner Of New Assassin’s Creed Series

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
یه سوال Angel Beats چرا اینقدر محبوبه؟ یکی از متوسط ترین (با تخفیف) کارهاییه که دیدم ولی واقعا چرا اینقدر کشته مرده داره؟
نزدیک ترین پنجره رو پیدا کن بپر پایین قطعا می فهمی:| :D
اگر هم نفهمیدی مشکلی نیست حداقل راحت می شی :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
یه سوال Angel Beats چرا اینقدر محبوبه؟ یکی از متوسط ترین (با تخفیف) کارهاییه که دیدم ولی واقعا چرا اینقدر کشته مرده داره؟
انجل بیتس یه کار دلی ـه. اگر از نظر احساسی با داستان ارتباط بگیری خیلی لذت می بری، اگر نه هم که این جوری میشی:D
این HxH کامله یا نصفه ولش کردن دیگه نساختن؟
سریال جدیدش رو میگی؟
تا قسمت 340 مانگا رو ساختن. بعد از اون هم چندان داستان تو مانگا جلو نرفته.
ماجراهای HxH هم جوری بود که توی انیمه به شما احساس نیمه کاره بودن نمیده.

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
نزدیک ترین پنجره رو پیدا کن بپر پایین قطعا می فهمی:| :D
اگر هم نفهمیدی مشکلی نیست حداقل راحت می شی :D
x_x
جدی درک نمیکنم،شخصیت هاش که کلا تو دیواره، داستان هم Meh:Dولی از نظز فنی خیلی خوب بودش.مشکل اصلی اینه حتی نمیتونم حدس بزنم شما چیش رو دیدید که خوشتون امده:/
انجل بیتس یه کار دلی ـه. اگر از نظر احساسی با داستان ارتباط بگیری خیلی لذت می بری، اگر نه هم که این جوری میشی:D
ای کاش من هم درک میکردمش بیشتر لذت میبردم،ولی خوب هنوزم نمیتونم درک کنم که اگه ارتباط میگرفتم چطور یک دفعه این نکات منفیش (از نظر من)،یک دفعه عوض میشد:D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
x_x
جدی درک نمیکنم،شخصیت هاش که کلا تو دیواره، داستان هم Meh:Dولی از نظز فنی خیلی خوب بودش.مشکل اصلی اینه حتی نمیتونم حدس بزنم شما چیش رو دیدید که خوشتون امده:/

ای کاش من هم درک میکردمش بیشتر لذت میبردم،ولی خوب هنوزم نمیتونم درک کنم که اگه ارتباط میگرفتم چطور یک دفعه این نکات منفیش (از نظر من)،یک دفعه عوض میشد:D
من شخصا با پس زمینه کاراکتر ها خیلی احساس همذات پنداری می کردم . یعنی به نظرم با واقعیت زندگی خیلی همخونی داشت و همینش خیلی جذبم کرد . غیر از اون واقعا با کمدیش هم فوق العاده حال کردم و این شیفت بین کمدی و درام انیمه که یه لحظه می خندوندت و لحظه بعد غمگینت می کرد . داستان هم به نظرم در آخر انسجام خوبی داشت در عین اینکه انسجام نداشت (چی گفتم :D)که همه این ها در مجموع باعث شد برای من وارد لیست ده اثر برتری بشه که دیدم ...

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
:Dاز کجا میشه دانلودش کرد اگه کسی لینکش داره بی زحمت بزاره

اگه دوبله انگلیسی کار رو میخوای...که تو سایت های دانلود فیلم و سریال فارسی، ریخته....
اگه هم دوبله ژاپنی ـش رو میخوای، دیروز HorribleSubs زحمت ـش رو کشیده و تو سایت ـش گذاشته.

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,001
نام
Ali
با ناروتو شيپودن تا نيمه راه رو اومدم ...
چه چيزيش خوبه؟ شخصيت هاي متنوع و جالب ، داستان گيرا ، با توجه به نوع كار اين انتظار ازش نميره ولي بعضي وقتها واقعا شيپودن واقعا حرف هاي ارزشمندي براي گفتن داره ، به عنوان مثال ديالوگ هاي پين و ناروتو واقعا قابل درك هست
چه چيزيش روي اعصابه؟ ميزان فلش بك و ساكورا:D (البته نه هميشه)
بچه ها از كجا خودم رو واسه فاجعه اماده كنم ؟ بروتو؟ يا شيپودن هم قراره نااميد كننده بشه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
با ناروتو شيپودن تا نيمه راه رو اومدم ...
چه چيزيش خوبه؟ شخصيت هاي متنوع و جالب ، داستان گيرا ، با توجه به نوع كار اين انتظار ازش نميره ولي بعضي وقتها واقعا شيپودن واقعا حرف هاي ارزشمندي براي گفتن داره ، به عنوان مثال ديالوگ هاي پين و ناروتو واقعا قابل درك هست
چه چيزيش روي اعصابه؟ ميزان فلش بك و ساكورا:D (البته نه هميشه)
بچه ها از كجا خودم رو واسه فاجعه اماده كنم ؟ بروتو؟ يا شيپودن هم قراره نااميد كننده بشه؟
کجاهای شیپودن هستی؟
شیپودن فقط اواخرش یکم خسته کننده بود (اونم بعضی جاهاش) بقیش فوق العاده بود
بعد از تموم کردن شیپودن هم بشین the last: naruto the movie رو ببین بعدم با تمام خاطرات خوشش به زندگیت ادامه بده :D
boruto naruto the movie و سری بروتو هم که اصلا نبینی بنظرم بهتره:-<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر