Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
312
لامصب چه سریع هم رفت نکرومنسر رو خرید، دست خوش بابا :D

بهترین اینه که بری ادونچر مُد و ریفت بری. مخصوصاً Greater Rift. اگه دوست با لول و پاراگون بالا داشته باشی که خیلی خیلی سریع لول آپ میشی، شاید هر ثانیه 5-6 تا لول :)) بستگی به لول دوستت و خودت و greater rift ـی که توش هستین داره.

واسه بیلد بربر هم میتونی به این دو سایت سر بزنی :
Diablo Fans
Icy Veins

• Like
Reactions: AhmadGr

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
983
نام
Ahmad
شما اینو اول بشکاف ببینیم یعنی چی بعد میگم چیکار کنی! :D
:)):)) منظورم از 133 همون paragon بود ببخشید من نووبم واسه همین یادم نبود اسمشو :D

بهترین اینه که بری ادونچر مُد و ریفت بری. مخصوصاً Greater Rift. اگه دوست با لول و پاراگون بالا داشته باشی که خیلی خیلی سریع لول آپ میشی، شاید هر ثانیه 5-6 تا لول :)) بستگی به لول دوستت و خودت و greater rift ـی که توش هستین داره.

Diablo Fans
Icy Veins

:D:D خیلی وقت بود دیابلو بازی نکرده بودم و اینکه خوشم نمیاد یه گیم رو ناقص داشته باشم
یا بازی رو نمیگیرم یا اگه بگیرم همه دی ال سی ها و مخلفاتشم میگیرم :p
آقا مرسی واسه راهنمایی و لینکا :x:x:x

• Like
Reactions: Khashayar91

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
983
نام
Ahmad

Diablo Fans
Icy Veins

از این لینکی که دادی بیلد BoneStorm رو امروز کاملش کردم ( به جز یه دونه Amulet )
عجب بیلد خفنیه
همه رو رنده میکنم میرم جلو :D:D:D ( GR 50 رو سولو زدم :| خودم هنوز باورم نمیشه :D:D:D:D )
تازه توی این سایته طرف paragon 3000 و همه آیتم هاش هم primal ancient هستن من هنوز اینا رو هم ندارم اینجوری میزنم :o
اینم لینک نکرومنسر من :
https://eu.battle.net/d3/en/profile/RAVAGER-21773/hero/95330066

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
312
نکرومنسر هنوز کلاس جدیدیه، بیلد های مختلف کم کم میدن و باید دید کدوم یکی میشه پایه ثابت نکرومنسر با توجه به set هاش.
به نظرم زیاد الان بازی نکن، بذار 20 جولای که شد و سیزن جدید شروع شد، اونجا بکوب.

به علاوه ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم که چطور با اکانت ایرانمون، نکرومنسر رو بخریم :/

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
983
نام
Ahmad
نکرومنسر هنوز کلاس جدیدیه، بیلد های مختلف کم کم میدن و باید دید کدوم یکی میشه پایه ثابت نکرومنسر با توجه به set هاش.
به نظرم زیاد الان بازی نکن، بذار 20 جولای که شد و سیزن جدید شروع شد، اونجا بکوب.

به علاوه ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم که چطور با اکانت ایرانمون، نکرومنسر رو بخریم :/

:| خب منم اکانتم ایرانه
چه ربطی داره ؟ :| :|

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,497
چجور اینقدر راحت آیتم پیدا میکنین؟
من تورنمنت 5 گروهی میرم هر چی پیدا میشه درصد منفی داره.
تورنمنت های بالاتر هم باید solo greater بریم که من زورم نمیرسه. پاراگون 300 هم هستم

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
983
نام
Ahmad
چجور اینقدر راحت آیتم پیدا میکنین؟
من تورنمنت 5 گروهی میرم هر چی پیدا میشه درصد منفی داره.
تورنمنت های بالاتر هم باید solo greater بریم که من زورم نمیرسه. پاراگون 300 هم هستم
من سه تیکه از لباسام رو با blood shard خریدم :D میدونم خیلی شانس دارم
واسه سولو GR هم فکر میکنی سخته
من خودم هم باورم نمیشد بتونم سولو برم :| الان GR lvl 60 رو هم سولو میزنم =P~ اما یه بیلد خیلی خوب باید ببندی
اد کن منو با هم بریم گیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر