گفتگو درباره سریال های شرقی

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
Defendant , Saimdang Light diary , Chicago Typewriter , Voice , Tunnel ,

?!?!?
خوب حال نکردم باشون والا چی کنم؟:D چیکاگو رو فقط تونستم تحمل کنم تا 8 الان دیدم اونم بخاطر یکی بازیگر نقش اولش بخاطر اینکه تو fashion king عاشقش بازیش شدم یکی هم اهنگش خیلی قشنگه
ولی این best hit رو حتما ببینید:D

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,110
نام
پرهام
خوب حال نکردم باشون والا چی کنم؟:D چیکاگو رو فقط تونستم تحمل کنم تا 8 الان دیدم اونم بخاطر یکی بازیگر نقش اولش بخاطر اینکه تو fashion king عاشقش بازیش شدم یکی هم اهنگش خیلی قشنگه
ولی این best hit رو حتما ببینید:D
اگه ژاپنی میخوای Hanzawa Naoki رو نگاه کن یکی از بهترین سریال هایی که تو عمرم دیدم ! + Masato Sakai بازیگر اصلیش به شدت دوست داشتنیه :D !
@Police _ 110 شما هم موافقی مگه نه :D ؟

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
منم خیلی از سریال های کره ای امسال راضی نبودم با اینکه تعداد کار ها زیاد سده ولی کار خوب توشون کم پیدا میشه البته بیشترشون رو تا اخر دنبال میکنم کم پیش میاد دراپ بشن

جدیدآ هم بدجور زذن تو کار سبک های قدیمی منم خیلی با کارهای تاریخی کنار نمیام:D

در ادامه هم باعث شگفتی که بعد از چند سال کسی هم تو این تاپیک رفت و امد میکنه :D

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
اگه ژاپنی میخوای Hanzawa Naoki رو نگاه کن یکی از بهترین سریال هایی که تو عمرم دیدم ! + Masato Sakai بازیگر اصلیش به شدت دوست داشتنیه :D !
@Police _ 110 شما هم موافقی مگه نه :D ؟
با ژاپنی و تایوانی حال نمیکنم زیاد نمیچسبن بهم بخاطر زبونشونه فک کنم
البته اینی که گفتی رو چک میکنم ببینم دنیا دسته کیه:D
منم خیلی از سریال های کره ای امسال راضی نبودم با اینکه تعداد کار ها زیاد سده ولی کار خوب توشون کم پیدا میشه البته بیشترشون رو تا اخر دنبال میکنم کم پیش میاد دراپ بشن

جدیدآ هم بدجور زذن تو کار سبک های قدیمی منم خیلی با کارهای تاریخی کنار نمیام:D

در ادامه هم باعث شگفتی که بعد از چند سال کسی هم تو این تاپیک رفت و امد میکنه :D
اخ اخ گفتی این تاریخیا بد جور رو اعصابن انصافا من که بمیرم سمتشون نمیرم مگر این که مثل همین best hit یا روف تاپ پرنس سفر زمانی باشن:D
تاپیک باحالیه من که پایم بچه ها هم پایه باشن گرمش میکنیم:D

• Like
Reactions: emperor 69

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
دیشب هم دو قسمت اول سریال جدید Bride of the Water God رو دبدم به نظر سریال بدی نمیرسه بهش امیدوارم :D

-------------------------------------

ما هم به شدت از حضور دوستان تو این تاپیک و فعالیت کردن خوشحال میشیم هر چند که تو این چند سال زیاد تو جذب مخاطب موفق نبودیم :D

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
دیشب هم دو قسمت اول سریال جدید Bride of the Water God رو دبدم به نظر سریال بدی نمیرسه بهش امیدوارم :D

ما هم به شدت از حضور دوستان تو این تاپیک و فعالیت کردن خوشحال میشیم هر چند که تو این چند سال زیاد تو جذب مخاطب موفق نبودیم :D
شبیه legend of blue sea لابد؟:D
میخوام women of dignity رو شروع کنم احساس میکنم سریال قشنگی باشه

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,110
نام
پرهام
با ژاپنی و تایوانی حال نمیکنم زیاد نمیچسبن بهم بخاطر زبونشونه فک کنم
البته اینی که گفتی رو چک میکنم ببینم دنیا دسته کیه:D

اخ اخ گفتی این تاریخیا بد جور رو اعصابن انصافا من که بمیرم سمتشون نمیرم مگر این که مثل همین best hit یا روف تاپ پرنس سفر زمانی باشن:D
تاپیک باحالیه من که پایم بچه ها هم پایه باشن گرمش میکنیم:D
من برعکس با زبان کره ای اصلا حال نمیکنم :D !

اگه خودمون هم همیجوری پست بدیم میتونیم زنده نگرش داریم :D

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
به به چه تاپیک خوبی رو آوردین بالا :D
من گول بازیگرای Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo رو خوردم ( Idol هاشون :-" ) نشستم دیدمش نمیگم کار بدی بود ولی خوبم نبود متاسفانه فقط به خاطر اسم بازیگراش افتاد سر زبونا . شنیدم سری چینیش بهتر از کره ایشه البته ، موندم اونو ببینم یا نه :-?
الانم در حال حاضر همین The Best Hit و Bad Thief Good Thief و همچنین Lookout رو میبینم .
The best hit که توضیح دادن دوستان :D
Lookout بد نیست با شخصیت مرد اصلیش حال میکنم به خاطر اون میبینمش و داستانشم که فساد تو پلیس و دادستانا و ... است .
bad thief good thief هم به نظرم خیلی خوبه ! داستانو خوب پیش میبره از بازیگراشم به جز ۱ ی ۲ مورد خوشم میاد داستانشم تو مایه های همین فساد و ... است که بحثای خانوادگی و ... هم توش داره .
یک سوال من چون تازه اومدم تو این خط اطلاع ندارم کره ای ها همیشه انقدر تو فاز فساد اداری و ... بودن یا سره این قضایای اخیر کشورشون زدن تو این خطا ؟

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
شبیه legend of blue sea لابد؟:D
میخوام women of dignity رو شروع کنم احساس میکنم سریال قشنگی باشه

Bride of the Water God داستان در مورد خدای اب که از سرزمین خدایان برای انجام ماموریت مجبوره به دنیای انسان ها بیاد و وقتی هم میرسه تقریبآ هیچی از دنیای ادما نمیدونه و قدرت های خداییش هم دچار مشکله

تو این دوقسمت که روند خوبی داشته و طنزش رو هم دوست داشتم . قبل از اینکه پخش بشه بیشتر از شباهتش با گوبلین صحبت بود که فعلآ من و خیلی یاد اون سریال نمیندازه

women of dignity رو هم نگاه نکردم فکر هم نمیکنم خیلی با سبک من سازگاری داشته باشه بازم اگه دیدی و خوشت اومد یه خبری بده:D

من برعکس با زبان کره ای اصلا حال نمیکنم :D !

اگه خودمون هم همیجوری پست بدیم میتونیم زنده نگرش داریم :D

من نه با کره ای مشکل دارم نه ژاپنی ولی انصافآ هیچی از صحبت چینی ها متوجه نمیشم حتی بعضی وقت ها اسم هاشونم در مکالمات تشخیص نمیدم چه برسه به بقیه چیز ها باز کره ای و ژاپنی یه سری کلمات و جمله بلدم

ایشالا که ادامه بدیم و تاپیک نخوابه

به به چه تاپیک خوبی رو آوردین بالا :D
من گول بازیگرای Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo رو خوردم ( Idol هاشون :-" ) نشستم دیدمش نمیگم کار بدی بود ولی خوبم نبود متاسفانه فقط به خاطر اسم بازیگراش افتاد سر زبونا . شنیدم سری چینیش بهتر از کره ایشه البته ، موندم اونو ببینم یا نه :-?
الانم در حال حاضر همین The Best Hit و Bad Thief Good Thief و همچنین Lookout رو میبینم .
The best hit که توضیح دادن دوستان :D
Lookout بد نیست با شخصیت مرد اصلیش حال میکنم به خاطر اون میبینمش و داستانشم که فساد تو پلیس و دادستانا و ... است .
bad thief good thief هم به نظرم خیلی خوبه ! داستانو خوب پیش میبره از بازیگراشم به جز ۱ ی ۲ مورد خوشم میاد داستانشم تو مایه های همین فساد و ... است که بحثای خانوادگی و ... هم توش داره .
یک سوال من چون تازه اومدم تو این خط اطلاع ندارم کره ای ها همیشه انقدر تو فاز فساد اداری و ... بودن یا سره این قضایای اخیر کشورشون زدن تو این خطا ؟

چه سریالای عجیب و غریبی میبینی نه اینکه بد باشه نه ولی غیر از The Best Hit اون دوتای دیکه خیلی عامه پسند نیستن مخصوصآ Bad Thief Good Thief که من خودم اصلآ بچگی هاشون رو نگاه نکردم:D

Lookout هم بد نبوده ولی مشکل اینجاست که نقش اول مردش خیلی در حریان سریال نیست و بیشتر سریال روی نقش اول زن سریال میچرخه

The Best Hit سریال خوبی بوده و بازیگرای خوبی داره که به نقش ها میخورن ازش راضیم:-bd

نشون دادن فساد تو زمینه دولت تو کره همیشه بوده تو سریال ها ولی تو این سال ها سریال های بیشتری هستند که یه این موضوعات میپردارند

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
وای وای چینی که خیلی داغونه =)) همش شی شین شاشون شی همش شه هست کلا حسه ادمو میپرونن:))
کره ایی ها تو دو سبک خوبن فقط یکی طنز یکی هم غمگین باقی سبکا و پلیسی و تاریخی و این حرفشانو بریز دور این سبکا بخوایم خوب میریم امریکایی نگاه میکنیم 100 لول بهتره:D
باید یه نگاه به ارشیوم بکنم یه چند تا اسم گلچین کنم بزارم اینجا
فعلا در انتظار 4 قسمت بعدی the best hit :Smoke1:
@emperor69
امشب استارتشو میزنم خبرتون میکنم حتما اگه خوب بود حمله کنید بش:)):-bd

آخرین ویرایش:

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
Bride of the Water God

چه سریالای عجیب و غریبی میبینی نه اینکه بد باشه نه ولی غیر از The Best Hit اون دوتای دیکه خیلی عامه پسند نیستن مخصوصآ Bad Thief Good Thief که من خودم اصلآ بچگی هاشون رو نگاه نکردم:D

Lookout هم بد نبوده ولی مشکل اینجاست که نقش اول مردش خیلی در حریان سریال نیست و بیشتر سریال روی نقش اول زن سریال میچرخه

The Best Hit سریال خوبی بوده و بازیگرای خوبی داره که به نقش ها میخورن ازش راضیم:-bd

نشون دادن فساد تو زمینه دولت تو کره همیشه بوده تو سریال ها ولی تو این سال ها سریال های بیشتری هستند که یه این موضوعات میپردارند

کلا اول عکسای سریالو نگاه میکنم خوشم اومد میرم سراغش :-"

bad thief good thief خوبه که چرا عامه پسند نیست ؟ :-? بچگیشونم خوب بود به نظرم یکی از خوبیاش اینه سرعت خوبی داره نه زیاد کنده نه زیاد تنده واسه همین تو بچگیشونم اینجوری نبود که الکی کش بدن شخصیت مورد علاقمم تو سریال برادر بزرگست .

Lookout از شخصیت اصلی زنش بدم میاد ! فقط به خاطر مرده میبینم :D این آخرا هم نقش مرده بیشتر شده دیگه .

همم نمیدونستم پس کلا تو فاز فسادن :-?

پ.ن : دوستان نظری راجع به سریال Secret Forest دارین ؟ و اینکه کلا سریال خوب یه چندتا معرفی کنین بی زحمت :D

==============================

کره ایی ها تو دو سبک خوبن فقط یکی طنز یکی هم غمگین باقی سبکا و پلیسی و تاریخی و این حرفشانو بریز دور این سبکا بخوایم خوب میریم امریکایی نگاه میکنیم 100 لول بهتره:D

اتفاقا مسئلش همینه که فاز اینا تو همون سبکای پلیسی و ... هم با آمریکاییا فرق داره واسه همین به نظرم ارزششو داره آدم بشینه اون سبکارم نگاه کنه بازم بر میگرده به سلیقه ی شخص که خوشش میاد از فازه اینا یا نه .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: CriRo7

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
کلا اول عکسای سریالو نگاه میکنم خوشم اومد میرم سراغش :-"

bad thief good thief خوبه که چرا عامه پسند نیست ؟ :-? بچگیشونم خوب بود به نظرم یکی از خوبیاش اینه سرعت خوبی داره نه زیاد کنده نه زیاد تنده واسه همین تو بچگیشونم اینجوری نبود که الکی کش بدن شخصیت مورد علاقمم تو سریال برادر بزرگست .

Lookout از شخصیت اصلی زنش بدم میاد ! فقط به خاطر مرده میبینم :D این آخرا هم نقش مرده بیشتر شده دیگه .

همم نمیدونستم پس کلا تو فاز فسادن :-?

پ.ن : دوستان نظری راجع به سریال Secret Forest دارین ؟ و اینکه کلا سریال خوب یه چندتا معرفی کنین بی زحمت :D

Bad Thief Good Thief و سریال های این مدلی بیشتر به خاطر قسمت های بالاش و همینطور قرار گرفتن تو بخش سریال های خانوادگی خیلی تو ایران مورد استقبال قرار نمیگرند هر چند که تو خود کره اینجور سریال ها معمولآ از ریتینگ های خوب بیننده برخوردارند

Secret Forest هم من 6 قسمت ازش دیدم سریال خوبی بوده تا اینجا نمیدونم پزشک اسب رو قبلآ دیدی با نه ولی بازیگر نقش اولش اونه و داستان در مورد دادستانی که درگیر فساد در رتبه های بالا دادستانی و پلیس هستش

خوبی این سریال تا اینجا این بوده که گروه خوب و بد وجود نداره و هر کدوم از شخصیت ها برای منافع خودشون کار میکنن

بارم این سریال جوری نیست که همه خوششون بیاد سبک خاصی داره اگه از اینجور سریال ها خوشتون میاد برید طرفش

سریال خوب هم زیاده سبک و اینکه قبلآ چه سریال هایی دیدین و خوشتون اومده مهم برای معرفی کردن سریال :D

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
Bad Thief Good Thief و سریال های این مدلی بیشتر به خاطر قسمت های بالاش و همینطور قرار گرفتن تو بخش سریال های خانوادگی خیلی تو ایران مورد استقبال قرار نمیگرند هر چند که تو خود کره اینجور سریال ها معمولآ از ریتینگ های خوب بیننده برخوردارند

Secret Forest هم من 6 قسمت ازش دیدم سریال خوبی بوده تا اینجا نمیدونم پزشک اسب رو قبلآ دیدی با نه ولی بازیگر نقش اولش اونه و داستان در مورد دادستانی که درگیر فساد در رتبه های بالا دادستانی و پلیس هستش

خوبی این سریال تا اینجا این بوده که گروه خوب و بد وجود نداره و هر کدوم از شخصیت ها برای منافع خودشون کار میکنن

بارم این سریال جوری نیست که همه خوششون بیاد سبک خاصی داره اگه از اینجور سریال ها خوشتون میاد برید طرفش

سریال خوب هم زیاده سبک و اینکه قبلآ چه سریال هایی دیدین و خوشتون اومده مهم برای معرفی کردن سریال :D

همم جالبه فکر میکردم ایرانیا حال کنن با اینجور سریالا :-?

Secret Forest به نظرم جالب میاد با توجه به توضیحات برم ببینمش :D

تازه زدم تو خط سریالای شرقی چیز زیادی ندیدم تا حالا :D
Moon Lovers , Falling in love with soon jung , Emergency couple , Beautiful Mind , 49 Days و Guardian: The Lonely and Great God با این چیزایی که الان دارم میبینم .
ژاپنیم یدونه One Litre of Tears که اول همین تاپیک پیشنهاد کرده بودین .
سبکم فرقی نداره اکشن باشه ، رمنس باشه فقط داستان و شخصیتای خوب داشته باشه :D

• Like
Reactions: CriRo7

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
درود
شخصا مدتیه که سریال‌های کره‌ای رو دنبال نمی‌کنم، ولی میون اونایی که خونواده تعریف کردن، یکی دوتا اسم یادم مونده:
یکی «ملکه کی» (Empress Ki) که همون‌طور که از اسم‌ش برمیاد تاریخیه. می‌گن داستان خیلی خوب و درگیرکننده‌ای داره.
یکی هم «دوباره ۲۰ سالگی» (Twenty Again) که مربوط به زمان حاله و ماجرای مادریه که سر یه قضایایی تصمیم می‌گیره بره به دانشگاه. می‌گن کمدی دلچسبیه. بازیگر اصلیش هم کارش خیلی خوبه.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
خوب women of dignity رو دیدم
فعلا چیزه از خودش نشون نداده که بگم این سریال خوبه یا بد
این سریال به دو قسمت تقسیم میشه یه قسمت راجع به 4 تا زن و شوهره که درگیر خیانت و اینجور چیزان که مایه طنز داره ولی قسمت دیگه سریال که من خوشم اومد یه پرستاره (که درواقع کلاه بردار) به عنوان پرستار پدربزرگه اون به خانواده یکی از اون 4 تا که گفتم نفوذ کرده و مخ طرفو میزنه این قسمت سریال تمش غمگین بازیگرم بازیگره معروفیه خیلی خوشم اومد فعلا ادامه میدم ببینم چه خبره
با این همه تجربه به حرف من گوش کنید برید اول از همه what happend in bali رو ببینید که جزوه واجباته با اینکه ماله یه قرن پیشه بعد از اونم stair way heaven بعد tree heaven اینا می ارزن به 600 تا سریال امروزی اهنگا شاهکار بازیگرا فوقالعاده بعد برید سراغه باغه مخفی
بعد بیاید سراغه این لیست دیگه هر کدومو دوست داشتید ببینید:
جدی تر:
kill me heal me
healer
fashion king
marrige contract

بیشتر تمه طنز:
my love from stars
bride of century
marrige whit out dating
she was pretty
full house

فکر کنم یه 200 تا دیگه هست که کم کم یادم بیاد حضور ذهن ندارم الان ولی ندیدن این what happend in bali جزو گناهان کبیرست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر