آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

just-PC

کاربر سایت
Jun 26, 2016
25
نام
live-in :Somewhere in HELL
فقط میتونه در همون اکانت بصورت آنلاین بازی کنه امکان آفلاین بازی کردن و بازی در اکانت خودشو نداره
ممنون از جوابت
ولی آخه توی پست اول چیز دیگه ای گفتن
تازه با این چیزی که شما میگی پس این ا‌کانتای هکی که میفروشن چیه قضیش؟
اونارو که میگن بازی رو بزار تو لیست دانلودت بعد از اکانت طرف خارج شو و دیگه واردش نشو!

Sent from my SM-A310F using Tapatalk

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
ممنون از جوابت
ولی آخه توی پست اول چیز دیگه ای گفتن
تازه با این چیزی که شما میگی پس این ا‌کانتای هکی که میفروشن چیه قضیش؟
اونارو که میگن بازی رو بزار تو لیست دانلودت بعد از اکانت طرف خارج شو و دیگه واردش نشو!

خب الان مگر چیزی که گفتم چیزی غیر از پست اوله؟
شما دو نفری میتونید بازی کنید و مشکلی هم نیست فقط یکی فقط آنلاین و دیگری هردو خالت آنلاین و آفلاین میتونه بازی کنه
اکانت هکی هم اسمش با خودش و هر لحظه امکان اینکه صاحب اکانت از طریق سونی اکانتو پس بگیره و بازی شما قفل بشه هست

just-PC

کاربر سایت
Jun 26, 2016
25
نام
live-in :Somewhere in HELL
خب الان مگر چیزی که گفتم چیزی غیر از پست اوله؟
شما دو نفری میتونید بازی کنید و مشکلی هم نیست فقط یکی فقط آنلاین و دیگری هردو خالت آنلاین و آفلاین میتونه بازی کنه
اکانت هکی هم اسمش با خودش و هر لحظه امکان اینکه صاحب اکانت از طریق سونی اکانتو پس بگیره و بازی شما قفل بشه هست
توی پست اول گفته شده:
"برای مثال : شما بازی FIFA14 رو بصورت دیجیتالی خریده اید بعد پروفایل خودتان رو به دوست یا هر کسی که خواستید میدید تا رو PS4 خودش دانلود و اکتیو کند بعد می تواند FIFA14 رو دانلود و با "پروفایل خودش" بازی کنه "
اینم هست که توی پستای بعدی یه سریا گفتن میشه هر دونفر همزمان بازی کنن با یه اکانت که گفتن آره
ولی من وقتی میخام هردوتامون آن شیم من که پریماریم دوستم کیک میشه و پیام میده که اکانت من آنلاینه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
سلام دوستان
فرق پرايمري داشتن اكانت و نداشتن در چيه؟

راستي اينم بپرسم
اكانت برادرم رو كنسولش پرايمري هست وقتي من مشخصات اكانتش رو به كنسولم بدم و بعد بخوام پرايمري كنم
١- لازمه اون اول دي اكتيو كنه اكانتش رو تا من پرايمري كنم؟
٢-همزمان دو نفر پرايمري نميتونن باشن؟
٣-اگر الان من پرايمري كنم ميشم ظرفيت ٢ و برادرم ظرفيت ٣ ( هميشه بايد آنلاين باشه ) ؟
٤- اينكه من اصلا پرايمري نكنم چي چيزي رو از دست ميدم و واجبه حتما اين كار رو بكنم؟
٥- بخوام برادرم طرفيت ٢ باشه و من ظرفيت ٣ بايد چيكار كنم؟
ممنون

Last edited by a moderator:

meti_s1001

کاربر سایت
Jan 11, 2017
28
دوستان سلام
دوستم یه اکانت اصلی ( پرایمری ) داره ک روش پلاس یک ساله هم داره ، آنلاین بازی میکنه و اینا
من تازه کنسول خریدم
میخوام بازی آنچارتد رو ک از استور هم خریده برای خودم شیر کنم.
میشه روشش رو ساده بهم بگید ..

m_saeed63

کاربر سایت
Jan 22, 2015
11
سلام به همه دوستان
من تازه ps4 گرفتم و الان دوتا اکانت براش ساختم یکی مال من و یکی برای برادرم
میخوام بازی ظ2 بخرم چندتا سوال؟
اول اینکه یه اکانت جدید تو کنسول ایجاد میشه؟ یعنی میشه 3 تا اکانت؟
حالا اگه این اکانت جدید رو پرایمری میکنم رو کنسول و شروع میکنم به دانلود درسته؟
بعد از این اکانت جدیده ساین اوت میشم و اکانت خودمو اکتیو میکنم؟ حالا ایا دیگه این بازی ظ2 مال منه؟ و اون طرف نمی تونه کاری کنه من نتونم بازی کنم؟
اگه من یه پلاس بخوام بگیرم ربطی به این بازی نداره؟ و اینکه فرقی داره رو کدوم اکانت من یا برادرم اونو فعال کنم؟ و اینکه هردو میتونیم از پلاس به صورت کامل استفاده کنیم؟ و اگه یه روزی بخوام اکانت برادرمو به کس دیگه بدم بازم پلاس برای اون فعال هست یا نه؟
اگه یه بازی دیگه بگیرم و اکانت اونو اکتیو کنم این بازی الانم قفل نمیشه؟
ببخشید زیاد شد
ممنون

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان سلام
دوستم یه اکانت اصلی ( پرایمری ) داره ک روش پلاس یک ساله هم داره ، آنلاین بازی میکنه و اینا
من تازه کنسول خریدم
میخوام بازی آنچارتد رو ک از استور هم خریده برای خودم شیر کنم.
میشه روشش رو ساده بهم بگید ..

اکانتش رو از روی دستگاهش دی اکتیو میکنه، بعد اکانت رو میده بهت و تو توی دستگاهت اکتیو میکنی و بازیو میزاری برای دانلود اینطوری هم پلاش شیر میشه هم بازی

دوستان اگه اکانتی که باش بازی میکنیم رو ریستور کنیم بازی هکیمون میپره؟

نه

برای چی میخای ریستور لایسنس بزنی؟

yaser_9000

کاربر سایت
May 28, 2013
264
اکانتش رو از روی دستگاهش دی اکتیو میکنه، بعد اکانت رو میده بهت و تو توی دستگاهت اکتیو میکنی و بازیو میزاری برای دانلود اینطوری هم پلاش شیر میشه هم بازی

نه

برای چی میخای ریستور لایسنس بزنی؟

بازی کال اف دیوتی جدید رو گرفتم وسط بازی پیغام trial limit reached میده بازی کامل خریداری شده توی سایت اکتیویژن گفته ریستور لایسنس کنید

آخرین ویرایش:

BlackRoom

کاربر سایت
May 24, 2017
1
سلام اگه روی دستگاه یک اکانت پلاس باشه بعد یه اکانت دیگه توی همون دستگاه درست کنم چطور باید پلاس رو روی هر دو اکانت داشت یا از روی یکی غیر فعال کنیم روی اون یکی فعال

Shazem

کاربر سایت
Dec 3, 2013
316
نام
Ali
سلام دوستان. به یه جواب خیلی ساده نیازمندم
من دوستم GTA V رو دیجیتالی خریده. آیا من میتونم اکانتش رو بگیرم و بازی رو دانلود کنم و با اکانت خودم بازی کنم و هر دوتامون با اکانت های خودمون انلاین بازی کنیم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان. به یه جواب خیلی ساده نیازمندم
من دوستم GTA V رو دیجیتالی خریده. آیا من میتونم اکانتش رو بگیرم و بازی رو دانلود کنم و با اکانت خودم بازی کنم و هر دوتامون با اکانت های خودمون انلاین بازی کنیم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

بله میتونی

اکانت دوستت از روی دستگاه دی اکتیو میکه، میده به شما اکتیو میکنی و بازی رو میزنی برای دانلود دیگه راحت هر کسی توی اکانت خودش بازی میکنه

• Like
Reactions: Shazem

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
سلام دوستان.
من چند روزی هست که پیگیر این اکانت های شیرینگ شدم و هنوزم دقیق نفهمیدم قضیه چیه:|:D
یه راهنمایی میکنید؟
سه تا نکته ای که خیلی برام مهمه، اینه که تروفی های بازی رو داشته باشم و اگر هم زمانی از روی هارد پاکش کردم، بتونم دوباره دانلود و نصبش کنم. و مهمترینشون هم اینه که بتونم بازیها رو آنلاین و آفلاین تجربه کنم.
اصلا همچین امکانی دارن اکانت های شیرینگ؟ اگه ندارن که همینجوری با سختی بسیار فیزیکی تهیه کنیم:|
ضمن اینکه یه سایت مطمعن برای خرید این اکانت ها معرفی کنید بیزحمت.
ممنون

mostafa33

کاربر سایت
May 21, 2012
16
نام
مصطفی رستمی
سلام دوستان
اقا من اکانت خودم بیست تا بازی داره الان یک دستگاه دیگه خریدم میخوام اکانت خودمو رو اینم بزنم بعد با دوتاش بازی کنم یکی خونه دیگری محل کار ایا روش درسته چطوری وارد کنم ؟
ظرفیت دستگاه اول و دوم چی میشه ؟
یکی به زبان صریح فارسی توضیح بده ممنون

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان
اقا من اکانت خودم بیست تا بازی داره الان یک دستگاه دیگه خریدم میخوام اکانت خودمو رو اینم بزنم بعد با دوتاش بازی کنم یکی خونه دیگری محل کار ایا روش درسته چطوری وارد کنم ؟
ظرفیت دستگاه اول و دوم چی میشه ؟
یکی به زبان صریح فارسی توضیح بده ممنون

اگه اکانت مال خودته و بازی هم توش خریدی ، همون اکانت رو روی دستگاه هات وارد کن، کاری لازم نیست انجام بدی

اگه مشکل اینترنت توی محل کار داری اکانتت رو روی دستگاه محل کارت اکتیو کن که دیگه نیازی هم به نت نداشته باشی

• Like
Reactions: mostafa33

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر