PlayStation GTA V Online | PS4

با سلام خدمت شما دوستان بازیسنتری
این بخش رو زدم تا از این به بعد ، بحث های مربوط به آنلاین بازی GTA V در این تاپیک ادامه داده بشه . دوستان هم می تونند IDهای خودشون رو تو این تاپیک بنویسن و هم دیگر رو اد کنن تا موقعی که بازی منتشر شد ، بتونند تو آنلاین برن حال و حول :D

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
پینگ مناسب باید چند باشه برای من معمولا 30 تا 40 هست
نه اينكه ديگه خيلى عاليه. مناسب بين ١٢٠ تا ١٦٠ هست:D. جدا از شوخى من فكر ميكنم شما پينگ رو با سرور هاى اروپا امتحان نكرديد. مثلا با سرور لندن يه تست بزنيد ببينيد چند ميده

• Like
Reactions: 4058423

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
نه اينكه ديگه خيلى عاليه. مناسب بين ١٢٠ تا ١٦٠ هست:D. جدا از شوخى من فكر ميكنم شما پينگ رو با سرور هاى اروپا امتحان نكرديد. مثلا با سرور لندن يه تست بزنيد ببينيد چند ميده
چطوری باید با سرور اروپا تست کنم دوست خوبم ببخشید زیاد سوال میکنم من اصلا انلاین بازی نکردم تاحالا

• Like
Reactions: stanley

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
چطوری باید با سرور اروپا تست کنم دوست خوبم ببخشید زیاد سوال میکنم من اصلا انلاین بازی نکردم تاحالا
خواهش ميكنم دوست عزيز. كارى نداره تو اينترنت سرچ كنيد ping test بعد سايت تست پينگ كه باز شد يه قسمت هست كه نوشته و سرور رو انتخاب ميكنيد ، بعد اطلاعات رو بهتون ميده.
پ.ن: Speedtest سايت خوبيه

• Like
Reactions: 4058423

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
راستی میشه خواهش کنم یکی توضیح بده ماجرای بخش آنلاین چیه ؟ داستان جدای بازی داره یا نه داستانی نیست و میفتیم تو شهر و بکش بکش !

چجوریه که تو این ویدئو ها نشون میده 50 نفر یه جا قرار میزارن و میرن اونجا و میریزن تو شهر بکش بکش 8-} خیلی حال میده فکر کنم من به خاطر همین رفتم دوباره GTA V گرفتم که انلاینش رو تجربه کنم اما قبل از پلاس گرفتن میخوام با 2 روز پلاس رایگان اکانته جدید تست کنم ببینم سرعتم خوب باشه هزینه کنم برای پلاس

AlienWare

کاربر سایت
Jun 12, 2017
46
نام
AmiR
داستان اونطوری مثل بخش آفلاین نداره ولی خب داستانی هم همینطوری روایت میشه که زیاد جالب نیست. داستان آنلاین هم قبل از ماجرای داستان بازی اتفاق میافته.
من به شخصه با آنلاینش حال نکردم:D یعنی خیلی درهم و مشخص نیست.
اگه با یک سری دوست پایه آنلاین بازی کردن باشی که همتون هم یک روز بیکار باشید بشینید پاش خیلی حال میده ولی همینطوری تک نفره بری زیاد جالب نیست.
بعد هم خیلیا از زمان PS3 آنلاینش رو شروع کردن و کلی پیشرفت کردن و امکانات بدست آوردن و با این شرایط بازی برای تازه کاری مثل شما یه مقدار سخته.
مثلا الان بری تو خیابون یه دفعه میبینی چند نفر با تانک های خفن افتادن دنبال ماشین های اسپورت خفن و یکی هم با جت داره اونا رو میزنه:D بعد تو کلت هم نداری:D

اینو خدایی راست میگه =))

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
داستان اونطوری مثل بخش آفلاین نداره ولی خب داستانی هم همینطوری روایت میشه که زیاد جالب نیست. داستان آنلاین هم قبل از ماجرای داستان بازی اتفاق میافته.
من به شخصه با آنلاینش حال نکردم:D یعنی خیلی درهم و مشخص نیست.
اگه با یک سری دوست پایه آنلاین بازی کردن باشی که همتون هم یک روز بیکار باشید بشینید پاش خیلی حال میده ولی همینطوری تک نفره بری زیاد جالب نیست.
بعد هم خیلیا از زمان PS3 آنلاینش رو شروع کردن و کلی پیشرفت کردن و امکانات بدست آوردن و با این شرایط بازی برای تازه کاری مثل شما یه مقدار سخته.
مثلا الان بری تو خیابون یه دفعه میبینی چند نفر با تانک های خفن افتادن دنبال ماشین های اسپورت خفن و یکی هم با جت داره اونا رو میزنه:D بعد تو کلت هم نداری:D
چه عادلانه ! خوبه پس ! چون ما ایرانی ها با این شرایط کاملا آشناییم =)) وقتی تو ایران به دنیا اومدیم انگار با لول 1 رفتیم تو دنیاای پر از لول بالاهای GTA V :D:))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: RedShift

babak13820209

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1
سلام دوستان خواهش میکنم کمکم کنید.
من تازه ps4 خریدم داشتم gta online بازی میکردم.
که یک روز زد سرور های راک استار غیر قابل دسترسی هستند.
دوستام با اینترنت های ضعیف تر بازی میکنن .
تازه فقط مال من اینجوریه.
با اینترنت های دیگه هم کار میکنه.
تست سرعت هم زدم سرعتش کافیه .
خواهش میکنم کمکم کنید .
اگه تونست حلش کنه یه پیام به
Dadfar221@gmail.com
بده پولی هم خواست در خدمتم.

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
دوستان کسی با مشکل کار نکردن R2 موقع تیر زدن برخورده؟
همه کار میکنه غیر تیر زدن
تو بازی های دیگه هم اوکیه ... فقط جی تی اینجوری شده

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر