آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Twisted Mind

کاربر سایت
Feb 11, 2016
31
دوستان به نظرتون Bound , The unfinished swan, Trine Trilogy ,Flower , Flow , The vanishing of Ethan Carter ارزش خرید داره ؟
اگه هم تجربه کردین این بازیارو ممنون میشم از تجربتون بگین.

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
کسی اینجا بازی اپیزدویک مثل game of thrones شیر کرده!؟
مشکل اینه: اکانت دوستم که پلاس داره رو وارد میشم، بازی رو (نسخه سیزن پس) رو میزارم واسه دانلود ولی فقط اپیزود اول(که توی استور رایگان هم هست) میره واسه دانلود!
وقتی برمیگردم ئاخل اکانت خودم و میرم توی لایبری بقیه add-on ها رو پولی زده!
این مشکل وساه بازی life is strange هم واسم پیش اومده بود!
لطفن راهنمایی کنید

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
سوال کلی تر، اکانت من معمولیه، مال دوستم پلاسه و اکتیو رو کنسولم. من می تونم بازیهای فری پلاس رو با اکانت خودم بازی کنم؟

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
سوال کلی تر، اکانت من معمولیه، مال دوستم پلاسه و اکتیو رو کنسولم. من می تونم بازیهای فری پلاس رو با اکانت خودم بازی کنم؟
بله میتونید هم بازیهای پلاسی که Free میشه رو با اکانت خودتون بازی کنید و هم از پلاس اکانت دوستتون برای انجام بازیهای آنلاین استفاده کنید

• Like
Reactions: Saeedrz70

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
کسی اینجا بازی اپیزدویک مثل game of thrones شیر کرده!؟
مشکل اینه: اکانت دوستم که پلاس داره رو وارد میشم، بازی رو (نسخه سیزن پس) رو میزارم واسه دانلود ولی فقط اپیزود اول(که توی استور رایگان هم هست) میره واسه دانلود!
وقتی برمیگردم ئاخل اکانت خودم و میرم توی لایبری بقیه add-on ها رو پولی زده!
این مشکل وساه بازی life is strange هم واسم پیش اومده بود!
لطفن راهنمایی کنید
بله بازیهای اپیزودیک رو هم میشه شیر کرد ... بعضی وقتها که اپیزودهای دیگه رو داخل اکانت خودتون پولی نشون میده کافیه یکبار با اکانت دوستتون بازی رو اجرا کنید و بعد برگردید و با اکانت خودتون وارد بازی بشید و بازی کنید

• Like
Reactions: Saeedrz70

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
دوستان به نظرتون Bound , The unfinished swan, Trine Trilogy ,Flower , Flow , The vanishing of Ethan Carter ارزش خرید داره ؟
The vanishing of Ethan Carter بازی قشنگی هستش و تم جنایی و حل پرونده قتل داره و سبکش خیلی شبیه Murdered Soul Suspect هستش
Flow و Flower هم سبک خاصی دارن و من توصیه میکنم اول تریلر ببین ازشون
Trine هم هر سه نسخه اش بازیهای جالبی هستن به خصوص نسخه 2 ولی لذت اصلی این سری به Co op بازی کردنشون هستش که اگر رفیق پایه داشته باشی شدید لذت بخشه و متاسفانه نسخه 3 این قابلیت رو نداره ولی با این حال به صورت تک نفره هم میشه یک دور تمومشون کرد و لذت برد

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اين بازيا مثل باند و فلاور و جورني بازي هاي حسي هستن ! اينطور نيست كه بشنيد از گيم پلي و داستان و چلش ها لذت ببريد ! اين بازيا فقط حس فوقالعاده منتقل ميكنن !
ترين هم بي شك يكي از بهترين پلتفرمر هاست كه تجربش بر همگان واجبه خصوصا ٢و٣

Twisted Mind

کاربر سایت
Feb 11, 2016
31
The vanishing of Ethan Carter بازی قشنگی هستش و تم جنایی و حل پرونده قتل داره و سبکش خیلی شبیه Murdered Soul Suspect هستش
Flow و Flower هم سبک خاصی دارن و من توصیه میکنم اول تریلر ببین ازشون
Trine هم هر سه نسخه اش بازیهای جالبی هستن به خصوص نسخه 2 ولی لذت اصلی این سری به Co op بازی کردنشون هستش که اگر رفیق پایه داشته باشی شدید لذت بخشه و متاسفانه نسخه 3 این قابلیت رو نداره ولی با این حال به صورت تک نفره هم میشه یک دور تمومشون کرد و لذت برد

تریلر ها و قسمتی از گیم پلیشون رو دیده بودم ، ولی خب اکثر پلیر ها از کنترل Flow شکایت میکردن.
murdered soul suspect رو بازی نکردم متاسفانه ولی از بازی های story-driven کلا خوشم میاد ، خودتون بازی کردین The vanishing of Ethan Carter رو ؟ نقد های ضد نقیضی راجع به بازی خوندم. ولی خب متا بازی 82 هست . به نظر میاد تجربه لذت بخشی باشه . (اتمسفر بازی خیلی خوب طراحی شده به نظرم)

Trine ها متا ی بالایی دارن ، فقط به خاطر تجربه ی یونیک و محیط و پازل های بازی هست یا داستان خوبی هم دارن؟

ممنون از پاسخت :)

Twisted Mind

کاربر سایت
Feb 11, 2016
31
اين بازيا مثل باند و فلاور و جورني بازي هاي حسي هستن ! اينطور نيست كه بشنيد از گيم پلي و داستان و چلش ها لذت ببريد ! اين بازيا فقط حس فوقالعاده منتقل ميكنن !
ترين هم بي شك يكي از بهترين پلتفرمر هاست كه تجربش بر همگان واجبه خصوصا ٢و٣

جِرنی رو تجربه نکردم و توی این مید یر سل حتما میخرمش! (ولی خیلی خوشم میاد ازش با توجه به گیم پلی هایی که دیدم)
باند به نظرم خیلی بازی جالبی اومد ولی حس می کنم خسته کننده میشه بعد یه مدت ... شما خودتون باند رو بازی کردین ؟
Trine رو با توجه به تعریف شما و دوستان و متای بازی میخریم ، باشد که خوشمون بیاد :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر