آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
با سلام. دوست عزیز با توجه به پیام های اسپم زیاد، پیشنهاد می کنم تخفیف ها رو در یک کانال تلگرام اطلاع رسانی فرمایید
کانال واسه چی، خوب برید مستقیم از استور نگاه کنید. با هر دیواسی هم قابل مشاهده است!

• Like
Reactions: Twisted Mind

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
متاسفانه این هفته تخفیف جدیدی نداریم و همون قبلی ها 7 روز دیگه تمدید شدن.
منتهی یه کال اف سامر هم زدن که خیلی چیز خاصی نیست و dlc مدرن وارفر ریمستر که چندتا مپ اضافه میکرد برای اعضای پلاس 5 دلار تخفیف خورده و 10 دلار شده

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
نا اميد كننده بود كمي ! ولي خوب نكته مثبت قضيه اونجاست كه بازيايي كه دست نگه داشته بودم كه شايد هفته ديگه تخفيقات بهتري باشه الان بدون نگراني ميخرم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اصلا از اون اول قرار بود تخفیف های هفته بعدی جدید باشن؟ اگر اره یعنی باید گل گرفت اب ریخت رو سر این مدیریت استورشون:|
نه ، انتظار خودمون بود ! وگرنه توي پروفايل هر بازي مرفتي مدت تخفيفش رو دو هفته زده بود

• Like
Reactions: Paradise Lost

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
متاسفانه این هفته تخفیف جدیدی نداریم و همون قبلی ها 7 روز دیگه تمدید شدن.
منتهی یه کال اف سامر هم زدن که خیلی چیز خاصی نیست و dlc مدرن وارفر ریمستر که چندتا مپ اضافه میکرد برای اعضای پلاس 5 دلار تخفیف خورده و 10 دلار شده
مطمئنی قرار بوده تخفیف دومی هم درکار باشه؟ چون قبلا هم که چک کردم زمانش دو هفته بود به نظرم:-?
========
این گرگی در میان ما سابقه ی تخفیف بیشتر رو هم داره یا نه؟:D

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
دوستان یه ۱۴ دلار دارم. می‌خواستم بدونم middle earth و جرنی چه طورن؟ میارزن؟ gow رو گرفتم. پیشنهاد دیگه ای ندارید؟

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من که تو این تخفیف ها چیزی نخریدم البته دوستم خرید که با هم شریک هستیم و از طرفی پلاس رو هم تمدید نکردم این ماه فعلا

عوضش توی استیم خرید کردم :D خدایش وقتی تو استیم خرید میکنید معنی تخفیف رو تازه میفهمید :D

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
من که تو این تخفیف ها چیزی نخریدم البته دوستم خرید که با هم شریک هستیم و از طرفی پلاس رو هم تمدید نکردم این ماه فعلا

عوضش توی استیم خرید کردم :D خدایش وقتی تو استیم خرید میکنید معنی تخفیف رو تازه میفهمید :D
اره واقعا بازی left for dead رو زده بود ۲ دلار:o

• Like
Reactions: Democracy

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
دوستان یه ۱۴ دلار دارم. می‌خواستم بدونم middle earth و جرنی چه طورن؟ میارزن؟ gow رو گرفتم. پیشنهاد دیگه ای ندارید؟
Middle Earth مثل Assassin's Creedهاست با این تفاوت که روی بخش مبارزات بازی واقعاً کار شده و یه سیستم Nemesis داره که به دشمنهای معمولی شخصیت میده. داستانش اما خیلی معمولیه و چندان شخصیتهای به یادموندنی‌ای نداره.
Journey یه تجربۀ خاصه. بازی مورد علاقۀ من نیست و به طور کلی می‌تونم بگم آنچنان دوستش ندارم اما تجربه کردنش به نظرم واجبه.

• Like
Reactions: abt

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر