Battlefield 1 Multiplayer | PC [پست اول خوانده شود]

بنام خدا

تاپیک بازی بتلفیلد 1 (مولتی پلیر)
در این تاپیک به بحث و تبادل نظر در مورد بخش مولتی پلیر بازی بتلفیلد 1 خواهیم پرداخت

تاپیک به مرور آپدیت خواهد شد
برای یحث راحع به بخش campaign بازی به این تاپیک مراجعه کنید

large.img_copy.jpg

تاریخ عرضه بازی ۲۱ اکتبر ۲۰۱۶ (۳۰ مهر)‌ می باشد

آخرین ویرایش:

the saw

کاربر سایت
Feb 26, 2012
298
نام
رمضون
مولتی تایتان فال که فک کنم مُرده. شما برو تو کار آورواچ یا بتلفیلد4 حداقل, البته کانتر هم میتونی(آورواچ از همشون بهتره).
عزیز من این 3 بازی با اینکه شوتر هستن ولی کاملا متفاوت هستن واسه سلیقه های مختلف شما نمیتونی بگی اورواچ از همشون بهتره

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
عزیز من این 3 بازی با اینکه شوتر هستن ولی کاملا متفاوت هستن واسه سلیقه های مختلف شما نمیتونی بگی اورواچ از همشون بهتره
در اینکه اورواچ از همشون بهتره که شکی نیست . هم نمرات بالاتر, هم تنها goty محور آنلاین عه و نه مشکل نت کد و نه پلیر کم و نه چیتر ... منم سلیقم به بتلفیلد میخوره اما وقتی میبینم مشکل hitreg داره و با هزارتا دردسر و تحریم باید چونه بزنی, میرم سراغ یه بازی بدون دردسرتر که میشه کانتر یا اورواچ ((البته به این دلیل دیگه بتلفیلد1 بازی نمیکنم که دیدم یه ایرانی داره داخل بخش آنلاین چیت میزنه (یه چیت مجانی از سایت MPGH:|و طبیعتاً هیچوقت هم بن نمیشه چون آنتی چیت کلاینتی نداره بتل1) ... بدتر از اون اومده یه عکس از بازیش گرفته که چیت داخلش معلوم بوده اما تو تلگرام آپلودش کرده و گفته ببینید من چقدر حرفه ایم (stats نهایی رو گذاشته بود), عکس رو هم بعدش پاک کرد اما خوب اون رو من ذخیره کرده بودم و وقتی عکس رو دوباره بهش نشون میدادم میگفت که این چیت نیست =)))).

• Like
Reactions: Paradise Lost

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
در اینکه اورواچ از همشون بهتره که شکی نیست . هم نمرات بالاتر, هم تنها goty محور آنلاین عه و نه مشکل نت کد و نه پلیر کم و نه چیتر ... منم سلیقم به بتلفیلد میخوره اما وقتی میبینم مشکل hitreg داره و با هزارتا دردسر و تحریم باید چونه بزنی, میرم سراغ یه بازی بدون دردسرتر که میشه کانتر یا اورواچ ((البته به این دلیل دیگه بتلفیلد1 بازی نمیکنم که دیدم یه ایرانی داره داخل بخش آنلاین چیت میزنه (یه چیت مجانی از سایت MPGH:|و طبیعتاً هیچوقت هم بن نمیشه چون آنتی چیت کلاینتی نداره بتل1) ... بدتر از اون اومده یه عکس از بازیش گرفته که چیت داخلش معلوم بوده اما تو تلگرام آپلودش کرده و گفته ببینید من چقدر حرفه ایم (stats نهایی رو گذاشته بود), عکس رو هم بعدش پاک کرد اما خوب اون رو من ذخیره کرده بودم و وقتی عکس رو دوباره بهش نشون میدادم میگفت که این چیت نیست =)))).

fairlight مثل بنز بن میکنه امتحانش مجانیه ! :-h:DB-(

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
fairlight مثل بنز بن میکنه امتحانش مجانیه ! :-h:DB-(
fairlight :Confused:
برای ff ملت از یه ss cleaner و یه esp و احتمالاً یه aimbot با fov پایین استفاده میکنن و دیگه هم ترک نمیشن . اونایی که بن میشن اکثریت از magic+heal bullet استفاده میکنن(یا کلاً هر چیزی غیر از اون دوتا, مثله تغییر bps یا ... ). دیگه حتی اکتیویژن که هیچ اهمیتی به کاربرای پی سی نمیده برای CoD, هم از آنتی چیت کلاینتی استفاده میکنه و هم آنتی چیت سرور سایدش ....

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
مثل اینکه این ماه ی مپ جدید عرضه میشه و ماه بعد یعنی اگست هم ی dlc جدید میاد ، به نظر مپ جالبیه ، ی امکان جدید به بازی اضافه میشه برای اونها که سیزن پس ندارن ، علاوه بر premium friend میتونن 10 ساعت به صورت رایگان از مپ جدید و تمام dlc های پولی استفاده کنن و دیگه نیاز به فعال شدن پریمیوم فرند از طرف کسی نیست و مستقیما خودشون میتونن بازی کنن ،

Internal

کاربر سایت
Feb 6, 2010
274
نام
مهدی
آپدیت جدید در حدود 4 گیگابایت و شامل مپ شب - شهر جدید امروز عرضه شد.
برای بازی کردن این مپ داشتن DLC اول الزامی است.
(لحنم کنکوری شد :D )

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
مثل اینکه این ماه ی مپ جدید عرضه میشه و ماه بعد یعنی اگست هم ی dlc جدید میاد ، به نظر مپ جالبیه ، ی امکان جدید به بازی اضافه میشه برای اونها که سیزن پس ندارن ، علاوه بر premium friend میتونن 10 ساعت به صورت رایگان از مپ جدید و تمام dlc های پولی استفاده کنن و دیگه نیاز به فعال شدن پریمیوم فرند از طرف کسی نیست و مستقیما خودشون میتونن بازی کنن ،
تا 27 جولای پریمیم تریال فعاله.
الان تخفیف خورده پریمیم پس و 170 اینا میشه خریدش. من خودم شاید نقشه های بعدی اومد گرفتم تنها چیزی که وسوسم میکنه برای پریمیم RSC هستش (کلاس مدیک).

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
تا 27 جولای پریمیم تریال فعاله.
الان تخفیف خورده پریمیم پس و 170 اینا میشه خریدش. من خودم شاید نقشه های بعدی اومد گرفتم تنها چیزی که وسوسم میکنه برای پریمیم RSC هستش (کلاس مدیک).

به نظرم بعد از کلاس scout کلاس medic بهترینه چه از نظر تنوع سلاح ها همینطور اسلحه های کاربردی که میتونه به جای scout هم استفاده بشه مثل Mondragon Sniper
DLC جدید in the name of Tsar هم 21 ماه اگست عرضه میشه .

• Like
Reactions: BucketHead

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر