Anthem

Developer: BioWare
Publisher: Electronic Arts
Engine: Frostbite
Platforms: X1 PS4 PC
Genre: Action-RPG
Release Date: February 22, 2018

در E3 امسال از IP جدید BioWare که پیش از این با نام Project Dylan شناخته می شد، پرده برداری شد. بازیکنان به عنوان Freelancer در دنیایی مشترک با سایر بازیکنان به مبارزه و اکتشاف خواهند پرداخت. کلاس ها در این عنوان بر اساس لباسی هایی (که با نام Javelin شناخته مبشود.) طبقه بندی میشود. هر جاولین دارای قابلیت های منحصر به فرد می باشد و بازیکنان قادر به تعویض جاولین در هز زمانی از بازی خواهند بود. در هنگام لانچ بازی شامل 4 کلاس زیر می باشد.

Ranger

کلاس پیش فرض بازی بوده و دارای پارامتر های مناسبی در ضمینه ی کامبت، تحرک و دفاع می باشد.

Colossus

نسبت به کلاس های دیگر کند تر بوده اما در عوض دارای دفاع بسیار خوب بوده و شعاع حرکات عالی دارد.

Storm

این کلاس معادل معادل کلاس های دارای جادو در بازی های مشابه می باشد. دارای توانایی های مختلف المانی می باشد.

Interceptor

دفاع و قدرت پایین تر این کلاس به واسطه ی سرعت بالا و چابکی جبران می شود.

جاولین ها دارای قابلیت شخصی سازی بسیار عمیق بوده و تمام المان های آن ها از قبیل رنگ، توانایی ها و ... قابل تغییر می باشد.

آخرین ویرایش:

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
  • Like
Reactions: -Poormaz-

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
:))آره کار یه یوتیوبر ناشی بوده حالا انداختن گردن سونی که همچین کاری کرده خداییش اگه درست باشه خیلی خجالت آوره همچین کاری من که بعید میدونم سونی این کارو کرده باشه[-(
مسئله اینه که یوتیوبر ناشی نبوده. این کانال رسمی پلی استیشین توی یوتیوب هست. خیلی خیلی عجیبه. توی عکس که کاملا مشخصه توی فیلم دست بردن. اصلا چرا باید اینکار رو بکنه. از بس توی یوتیوب ملت بهشون حرف زدن ویدیو رو از کانالشون حذف کردن. :))

sam09ft

کاربر سایت
Mar 13, 2014
145
عوضش با نهایت گرافیک بازیش میکنی وقتی رو ps4 و xbox one گرافیکش توذوقت زد اونوقت میری xbox one x میخری:D
یکی از دلایلی که پلی 4 گرفتم قیمتش بود
یه دسته دو تمیز رو گرفتم 900 تومن
اگه میخواستم 2-3 تومن خرج کنم pc میگرفتم که قطعا از xbox one x هم قوی تر بود

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,401
یکی از دلایلی که پلی 4 گرفتم قیمتش بود
یه دسته دو تمیز رو گرفتم 900 تومن
اگه میخواستم 2-3 تومن خرج کنم pc میگرفتم که قطعا از xbox one x هم قوی تر بود

کامپیوتر 2 - 3 تومنی به هیچ عنوان بازده اش اندازه X one x نیست ، برای اون سطح گرافیک اگه بخوای حداقل 5 میلیون باید هزینه کنی

• Like
Reactions: moxA.J

sam09ft

کاربر سایت
Mar 13, 2014
145
کامپیوتر 2 - 3 تومنی به هیچ عنوان بازده اش اندازه X one x نیست ، برای اون سطح گرافیک اگه بخوای حداقل 5 میلیون باید هزینه کنی
x1 x مطمئنا 4k با تنظیمات الترا اجرا نمیکنه مثل بقیه کنسول ها مدیوم
با 3 تومن میشه سیستم با gtx1060 بست تازه میتونی بعضی قطعه ها رو دسته دو بگیری ارزون ترم درمیاد

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,401
x1 x مطمئنا 4k با تنظیمات الترا اجرا نمیکنه مثل بقیه کنسول ها مدیوم
با 3 تومن میشه سیستم با gtx1060 بست تازه میتونی بعضی قطعه ها رو دسته دو بگیری ارزون ترم درمیاد

با قیمتی معادل ایکس باکس وان ایکس چه کامپیوتری می‌توان ساخت - زومیت

تو این لینک میتونی توضیحات مفصل در این زمینه رو ببینی ، البته اینم در نظر بگیر که One X بیاد ایران قیمت معقولش به دو میلیون تومن نمیرسه
البته منم 5 میلیونو زیاد گفتم اما دیگه حدود چهار میلیون رو شاخشه برا Pc ، در ضمن One X خیلی از بازی هارو 60fps اجرا میکنه .

Silent Siren

کاربر سایت
Aug 31, 2014
207
نام
مهدی
Mass Effect veteran Casey Hudson returns to BioWare as GM
When I left BioWare three years ago, it was the most difficult decision of my career. I needed some time off, needed a bit of change, and wanted to get involved in the new wave of disruptive technologies that were emerging.
The last few years have been transformative for me, from having time to reflect on what I most want to do, to working with new technologies at platform scale. And now, I’m thrilled to have the opportunity to return to lead BioWare — a studio that I think of as home.
حیف نبود واقعا همچین فردی داخل جبهه Main-Stream صنعت نباشه.

sam09ft

کاربر سایت
Mar 13, 2014
145
با قیمتی معادل ایکس باکس وان ایکس چه کامپیوتری می‌توان ساخت - زومیت

تو این لینک میتونی توضیحات مفصل در این زمینه رو ببینی ، البته اینم در نظر بگیر که One X بیاد ایران قیمت معقولش به دو میلیون تومن نمیرسه
البته منم 5 میلیونو زیاد گفتم اما دیگه حدود چهار میلیون رو شاخشه برا Pc ، در ضمن One X خیلی از بازی هارو 60fps اجرا میکنه .
البته این مطلب احتمالا از سایتی چیزی ترجمه کردن چون قیمت ها خیلی ناجوره یه درایو 50-60 تومن اینجا زده 43 دلار که میشه 200 تومن
رم 8 ddr3 رو زده 47 دلار ولی 8 ddr4 قیمت 300 تومن
پول ویندوز و این چیزا هم که هیچی دیگه :)
بعد سیستمی که ببندی هزارتا کارایی داره
من که بخوام 2.5-3 خرج یه کنسول کنم پول بیشتری میذارم روش کیس میگیرم راحت (بازی کوپی هزینه اشتراک گلد و این چیزا هم هست)

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
البته این مطلب احتمالا از سایتی چیزی ترجمه کردن چون قیمت ها خیلی ناجوره یه درایو 50-60 تومن اینجا زده 43 دلار که میشه 200 تومن
رم 8 ddr3 رو زده 47 دلار ولی 8 ddr4 قیمت 300 تومن
پول ویندوز و این چیزا هم که هیچی دیگه :)
بعد سیستمی که ببندی هزارتا کارایی داره
من که بخوام 2.5-3 خرج یه کنسول کنم پول بیشتری میذارم روش کیس میگیرم راحت (بازی کوپی هزینه اشتراک گلد و این چیزا هم هست)
درایو بلوری هست تازه 4K نیست مدل 4K اش که سیستم دومه ۱۳۰ دلار قیمت داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر