FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
صحبت درباره فیفا 14 شد یعنی یکی از بهترین گیم پلی های بازی های این نسل هشتم رو داشت ( روی ایکس باکس 360 هم که عالی بود یعنی نسخه نسل هفتمش هم عالی بود ) بازی به شدت بالانس بود و فقط و فقط مشکل هد زدن داشت ( بعد آپدیت ها کمی بهتر شده بود ) ولی به جز این، بازی هیچ مشکلی نداشت و من دقیقا یادمه چقدر کریرش رو بازی کردم و سی پی یو تو فیفا 14 یکی از بهترین سی پی یو هایی بود که تو نسل هشتم بود ! درجه لجندریش به شدت سخت و لذت بخش بود یعنی اگه شوت ارور رو هم میذاشتیم روی 53 دیگه بازی میشد خود واقعیت !

بهترین سیستم دریبلینگ بازی های فوتبالی رو تا این جای نسل هشتم فیفا 14 داشت بدون هیچ شکی ! یعنی سیستم دریبلینگ هنوز رو دستش نیومده ! واقعا عالی بود .

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
IRAN NATIONAL TEAM FOR FIFA 18

برید از این دوست عزیزی که پست گذاشته برای اضافه شدن تیم ملی ایران واسه فیفا 18 حمایت کنید
هرچند بعیده تیم ملی ایران اضافه بشه ... ولی بالاخره یه تلاشی بکنیم، شاید اثر کرد.

اینا بی فایده هست...یادتونه سر بتلفیلد تیری دانشجویان بسیجی:D نامه ای اعتراض آمیز به EA نوشتن ؟ در نهایت چی شد؟ EA گفت شما از قانون کپی رایت حمایت نمیکنید در نتیجه چون پول تو جیبمون نمیره از سمت شما حق اعتراض ندارید (پول تو جیب رو خوودم تفسیر کردم:D)

حتی همین مورد که تیم ملی ایران رو فیفا نداره دلیل اینه پشه ای برای ایرانی ها و کشورهای در حال پیشرفت در خاورمیانه و به کل آسیا ارزش قائل نیست و خب سران شرکتشم یکی امسال رییس جمهور تندروشون ترامپ هستند... سر همین چیز هم تو آمریکا هر ساله به عنوان بدترین شرکت شناخته میشه چون سیاست های تبعیض آمیزی داره...

البته نمیگم فقط EA اینطوره ها... نه... شرکتهای دیگه ای هم هستن مثل سونی که درخواست اضافه شدن زبان پارسی به PS4 بالای 10000 مثبت دریافت کرده و قانون شیر بلاگ سایت پلی استیشن اینه ایده شما به بیش از 6 هزار مثبت دست پیدا کنه قابل توجه سونی قرار میگیره و زبان عربی با 6 هزار مثبت بود که به کنسول و بازیهاش اضافه شد ولی به ما که میرسن حتی جوابمونم نمیدن...دلیل اینه ما تحریم هستیم و فرهنگ و قانونی در مورد کپی رایت نداریم و حتی 100 هزار مثبت هم هیچ تاثیری نمیزاره از دید اینها...

ولی در کل از تلاش نباید دست برداشتت به نظرم...اونقدر باید تحت فشارشون گذاشت تا به خاطر آروم شدن طرفدارها هم شده به خواستشون تن بدن....

در ضمن توی فروم رسمی فیفا خوب جواب اون بی شخصیت رو دادی:D

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
IRAN NATIONAL TEAM FOR FIFA 18

برید از این دوست عزیزی که پست گذاشته برای اضافه شدن تیم ملی ایران واسه فیفا 18 حمایت کنید
هرچند بعیده تیم ملی ایران اضافه بشه ... ولی بالاخره یه تلاشی بکنیم، شاید اثر کرد.
دو تا دلیل داره ۷۰ درصد به خاطر کپی رایته ۳۰ درصد به خاطر وجه بین المللی کشورمون یه جوری تو مغز مردمشون فرو کردن که فکر می‌کنن ایران تو بازی هم باشه بازی میشه تروریستی. اونا هم ترجیح میدن نباشه هر چند تو بخش جام جهانی ۲۰۱۴ بود.
اون خارجی بنده خدا هم راست می‌گفت. منظورش این بود آسیایی ها نتشون داغونه هر چی بیشتر بازی رو بخرن مجبوریم بیشتر بهشون بخوریم :)

• Like
Reactions: yonestm

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بله داستانی داره !
EA میره پول اضافه تر از لایسنس معمولی میده، مثلا میگه آقای انگلیس ! :D قیمت لایسنس ات چقدره؟ 10 تومن؟ خب من 30 تومن میدم !! ولی به شرط اینکه به هیچ شرکت دیگه ای غیر من لایسنس ندی !!
یعنی اون 20 تومن اضافه رو خرج تضعیف کردن رقیب میکنه، نه پیشرفت خودش !
اصطلاحا بهش میگن لایسنس انحصاری.
تو نید فور اسپید هم پورشه رو لایسنس انحصاری کرده که تو هیچ بازی ریسینگ دیگه ای هیچ شرکتی نتونه بسازه !
زمان ps2 هم یه بازی ورزشی (یادم نیست بیس بال بود یا فوتبال امریکایی) که 2k میساخت و از EA کیفیت و فروشش بالاتر بود ... EA رفت با فدراسیون قرارداد انحصاری بست که 2k اصلا نتونه بسازه !! و فقط خود EA بسازه !
اینو بهش میگن رقابت ناجوانمردانه ... اون داستانی گفتی، این داستانه !

والا دوستان یکجوری میگید فکر میکنیم کونامی یک شرکت مستقل و با بودجه محدود هست اونطرف EA دنیای پول ( اونم نه الان از 10 15 سال پیش)
دوست گل من کونامی دقت کنید یکی از ثروتمندترین کمپانی های بازی سازی در دنیا هست و در ژاپن از خیلی کمپانی های به نامی که میشناسید ثروتش بیشتر هست و اون 10 15 سال پیش حتی جزه ده کمپانی اول گیم از لحاظ ثروت محسوب میشده ! حالا تو این مزایده و پیشنهادات ها خوده کونامی مبلغ کمتری میخواد هزینه کنه EA مقصر هست ؟ ( دقت کن الان رو نمیگم از همون پونزده سال پیش رو میگم). کونامی در خیلی جاها نشون داده که به دنبال لایسنس لیگ های مختلف نیست وگرنه لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا براش مهم بود از وقتی یادمون میاد اونجا انحصاری بوده. تو این سالیان بلند بارها قرارداد های EA منقضی شدند ولی کونامی بازم انچنان تلاشی نکرده حالا این میشه مشکل از EA ?

میگم این داستان بیشتر از اینکه EA مقصر باشه بر میگرده به خوده کونامی یکی دو سال دیگه هم قرارداد لیگ المان با EA تموم میشه اونجا بازهم میبینیم کونامی نمیخواد هزینه کنه و باز 5 الی 10 سال دیگه همون اش و همون کاسه

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
گیم پلی پیس عالیه.نت ایرانداغونه.تازه من دارم باهمه اینها بازی میکنم وحال میکنم واصلاهم خسته نشدم.همین فیفافن ها بودندکه میگفتن توی ارناگیرمیکنه وازاین حرفها.دیگه فیفافنهااعصابشون ازجای دیگه خرده گیردادن به چیزدیگه لایسنس به رخ ما میکشن.ای ای بره بمیره بااون گیم پلی بدقلق وگرافیک نسل6.بله ای ای جهان خواره چون مال کشوریه که ماروتحریم کرده وهرسال هم منفورترین شرکت شناخته میشه.

حاجی آرنا چیه...من از بس توی آلتیمیت سرگرم میشم اصلا طرف آنلاین نمیرم که بخوام تو آرنا گیر کنم.... :-??:>

توی آرنا هم گیر کنم کابل لن اینترنت رو از پشت مودم میکشم و دوباره میزنمش و دوباره میرم بازی میکنم...

آلتیمت اینقدر سرگرم کننده و خوب هست که وقت بازی کردن قسمت آنلاین رو ندارم...با اینکه فیفا 16 همش آنلاین بازی میکردم...

توی سه ماه بالای 1500 تا بازی انجام دادم توی قسمت آلتیمیت... الانم دیگه توی آرنا گیر نمیکنه و از هر 10-15 تا بازی یک یا دوتا گیر میکنه...

توی آلتیمت هم نه توی سیزنش و نه توی فوت چمپیونزش مشکلی ندارم...و بازی برام بدون دیلی و لگ اجرا میشه :>

• Like
Reactions: atzoriha

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
حاجی آرنا چیه...من از بس توی آلتیمیت سرگرم میشم اصلا طرف آنلاین نمیرم که بخوام تو آرنا گیر کنم.... :-??:>

توی آرنا هم گیر کنم کابل لن اینترنت رو از پشت مودم میکشم و دوباره میزنمش و دوباره میرم بازی میکنم...

آلتیمت اینقدر سرگرم کننده و خوب هست که وقت بازی کردن قسمت آنلاین رو ندارم...با اینکه فیفا 16 همش آنلاین بازی میکردم...

توی سه ماه بالای 1500 تا بازی انجام دادم توی قسمت آلتیمیت... الانم دیگه توی آرنا گیر نمیکنه و از هر 10-15 تا بازی یک یا دوتا گیر میکنه...

توی آلتیمت هم نه توی سیزنش و نه توی فوت چمپیونزش مشکلی ندارم...و بازی برام بدون دیلی و لگ اجرا میشه :>
کابلو چرا درمیاری؟نت کنسولو یکی دو ثانیه قطع وصل کن خودش میپره تو منو :D

• Like
Reactions: atzoriha

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
والا دوستان یکجوری میگید فکر میکنیم کونامی یک شرکت مستقل و با بودجه محدود هست اونطرف EA دنیای پول ( اونم نه الان از 10 15 سال پیش)
دوست گل من کونامی دقت کنید یکی از ثروتمندترین کمپانی های بازی سازی در دنیا هست و در ژاپن از خیلی کمپانی های به نامی که میشناسید ثروتش بیشتر هست و اون 10 15 سال پیش حتی جزه ده کمپانی اول گیم از لحاظ ثروت محسوب میشده ! حالا تو این مزایده و پیشنهادات ها خوده کونامی مبلغ کمتری میخواد هزینه کنه EA مقصر هست ؟ ( دقت کن الان رو نمیگم از همون پونزده سال پیش رو میگم). کونامی در خیلی جاها نشون داده که به دنبال لایسنس لیگ های مختلف نیست وگرنه لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا براش مهم بود از وقتی یادمون میاد اونجا انحصاری بوده. تو این سالیان بلند بارها قرارداد های EA منقضی شدند ولی کونامی بازم انچنان تلاشی نکرده حالا این میشه مشکل از EA ?

میگم این داستان بیشتر از اینکه EA مقصر باشه بر میگرده به خوده کونامی یکی دو سال دیگه هم قرارداد لیگ المان با EA تموم میشه اونجا بازهم میبینیم کونامی نمیخواد هزینه کنه و باز 5 الی 10 سال دیگه همون اش و همون کاسه

اولا که یه توضیحی در مورد کونامی بدم ... کونامی بحثش از pes team جداس ! ... این تیم سازنده pes فقط یه بخش خیلی کوچک از کونامی عه که به نسبت تعداد کارکنان و سرمایه بسیار کمی که دارن واقعا عالی کار میکنن ... ولی متاسفانه کونامی اصلا حمایت کافی ازشون نمیکنه (همونطور که با کوجیما بد تا کردن ... تازه واسه تیم pes که حتی خیلی کمتر هم حمایت کردن معمولا) پس ما اگه در یه موردی از pes تعریف میکنیم به هیچ وجه به معنای تعریف از کونامی نیست !
همونطور که شما از کونامی بدت میاد که چرا با بازیساز مورد علاقه ت (کوجیما) بد تا کرده، مام از کونامی بدمون میاد که با تیم بازیسازی مورد علاقه مون که بهترین تجربیاات فوتبالی ما رو رقم زدن بد تا میکنه و سرمایه و حمایت واسه بازی نمیذاره ...
شما از کونامی بدت میاد دلیل نمیشه از متال گیر بدت بیاد
ما هم از کونامی بدمون میاد دلیل نمیشه از pes بدمون بیاد (اتفاقا هر دومون به دقیقا خاطر همون بازی ای که دوست داریم از کونامی بدمون میاد !!!
این قضیه بد بودن کونامی هیچ چیزی از سیاست چرک EA کم نمیکنه !!!
دیگه همه میدونن این EA هست که لایسنس انحصاری رو توی گیم باب کرده (و نه فقط تو فوتبال)
تو این مورد خاص تقصیر چندانی به کونامی وارد نیست که بعد از سالها یکی دو تا مقابله به مثل خیلی کوچیک کردن !
همچنین تقصیری وارد نیست که چرا پول شو زیاد وارد جنگ لایسنس انحصاری نمیکنه !! بلکه تقصیرش تو اینه که چرا پول صرف سرمایه گذاری فنی و استخدام کارمندان بیشتر نمیکنه ! ... اگه اینو بگی انتقادت قبوله ... ولی اون انتقادی که شما میگی اگه کونامی انجام میداد که دیگه فاجعه رخ میداد !!!

چون اگه اینکارو میکرد و جنگ لایسنس های انحصاری به صورت حراج ! سال به سال بالا و بالاتر میرفت دودش تو چشم کل صنعت گیم میرفت و سودش تو جیب فدراسیون ها و باشگاهها !!
اونوقت هر دو بازی ناقص میشدن چون نصف چیزا رو این انحصاری کرده و نصف چیزا رو اون یکی !!! (و هر دو هم با هزینه ای بسیار بیشتر از اینکه الان هزینه میکنن !!)
حالا غیر از ناقص بودن بازیا از نظر لایسنس ... این هزینه ای که سال به سال صرف این رقابت انحصاری میشد، از یه جای دیگه باید جبران میشد دیگه !!!
در نتیجه سرمایه گذاری تو بخش فنی کمتر میشد و همه پولا میچرخید سمت رقابت بردن لایسنس انحصاری ...
اینجوری برای گیمر دو سر ضرر بود که هم هر دو بازی از نظر لایسنس ناقص بودن! هم سرمایه گذاری بخش پیشرفت فنی کمتر میشد !!
پس برو خدا رو شکر کن که شرکت آشغال کونامی، این یه دونه اشتباهو حداقل نکرده ...

هر جوری هم حساب و کتاب کنی هیچ جای دفاعی نداره این قضیه لایسنس انحصاری که EA راه انداخته !!
اینکه مثلا بوندس لیگا تو pes نباشه، چه سودی به حال تو ئه فیفا فن داره؟؟؟ هیچی !! واقعا هیچی !! ولی به حال یه سری گیمر دیگه ضرر داره
اینکه مثلا ماشین پورشه تو فورزا نباشه چه سودی به حال فن نید فور اسپید داره ؟؟؟ بازم هیچی !! ولی به حال یه سری گیمر دیگه ضرر داره
با چه استدلالی حساب میکنی که اسم اینو رقابت ناسالم نذاری؟؟!!!!
اصلا کونامی هیچی ... شما دوست نداشتی لایسنس ها انحصاری نبود که مثلا 2k هم بتونه وارد عرصه ساخت فوتبال بشه و بشن سه تا رقیب؟؟
به حال من و توی گیمر بهتر نبود؟؟؟
خب عزیز من قبول کن EA داره به ضرر ما کار میکنه دیگه !! و سیاستش کثیفه ... میخواد رقابت سالم رو از بین ببره که حق انتخاب دیگه ای نداشته باشی !
اینکه کونامی فلان اشتباه رو کرده که چیزی از کثیف بودن کار EA کم نمیکنه !

چه اشکالی داشت EA لایسنس خودشو بگیره ولی دیگه انحصاریش نکنه ... کار به کار دیگران نداشته و هر کسی خواست بتونه واسه خودش لایسنس رو بگیره ...
بعد هر هر دو بتونن بسازن ببینن کی بهتر میسازه ... قبول داری که این میشه رقابت سالم؟
تازه خودشم میتونه اون خرج اضافه ای که میخواست واسه انحصاری کردن بده، بذاره رو بخش فنی بازیش خرج کنه

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
پیج careerm داخل اینستاگرام گفته که احتمال داره ea تو فیفا18
از کجا ؟؟

منظورت اینه که از psn ساین اوت کنم ؟؟
نه ساین اوت نمیخواد.تو تنظیمات کنسول قسمت نتورک برو اونجا تیک کانکت تو اینترنت رو بردار و بذار.درحد یکی دوثانیه
بعد خودش میپره تو منو بعد r3 بزن کانکت شو به سرور

• Like
Reactions: atzoriha and 947947

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
سلام به همگی...

اینو نگم میترکم:D

اینکه EAو کونامی و تمام شرکت های بازی سازی و کلا تمام جنبندگان این کهکشان اول به فکر سود خودشونن و بعد باقی ماجراها امریست واضح و مبرهن...
فقط
من نمیدونم دوستان pesفن که این رو میدونن و هر یه پست در میون هم میان یه طومار در رابطش مینویسن...
پس چرا
اینقدر سنگ سازندگان بازی محبوبشون رو به سینه میزنن و تا یکی میاد میگه اگه ea دزده کونامی هم همینطور رگ گردن مبارکشون متورم شده و طرف رو با خاک یکسان میکنن!!!
خداروشکر یه سری مرید و لایکر پا به رکاب هم دارن و همین باعث شده متوهم بشن که انگار هرچی اینجا میگن وحی منزله !!!
بگذریم...

آقا چرا خبری از فیفا نمیاد پس!؟
مگه ما دل نداریم یه عکس یا یه کلیپ از بازی بذاریم و پشت بندش شونصد تا از این شکلک ها(:o:fearscream:)
:D

آخرین ویرایش:

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
سلام به همگی...

اینو نگم میترکم:D

اینکه EAو کونامی و تمام شرکت های بازی سازی و کلا تمام جنبندگان این کهکشان اول به فکر سود خودشونن و بعد باقی ماجراها امریست واضح و مبرهن...
فقط
من نمیدونم دوستان pesفن که این رو میدونن و هر یه پست در میون هم میان یه طومار در رابطش مینویسن...
پس چرا
اینقدر سنگ سازندگان بازی محبوبشون رو به سینه میزنن و تا یکی میاد میگه اگه ea دزده کونامی هم همینطور رگ گردن مبارکشون متورم شده و طرف رو با خاک یکسان میکنن!!!
خداروشکر یه سری مرید و لایکر پا به رکاب هم دارن و همین باعث شده متوهم بشن که انگار هرچی اینجا میگن وحی منزله !!!
بگذریم...

آقا چرا خبری از فیفا نمیاد پس!؟
مگه ما دل نداریم یه عکس یا یه کلیپ از بازی بذاریم و پشت بندش شونصد تا از این شکلک ها(:o:fearscream:)
:D

چند هفته هم دندون رو جیگر بذار :D
تازه این جمعه futties فیفا ۱۷ میاد فیفا ۱۸ میخوای چیکار :)
خبر فعلی اینکه مثل اینکه چند نفر کد مربوط به اضافه شدن trade offer برا التیمیت رو پیدا کردن تو کد های fut.
و اینکه احتمال زیاد تو جرنی میشه به لیگ های لالیگا بوندس‌لیگا و لیگ فرانسه هم ترید شد چون اکانت توییتر آلکس هانتر صفحه این لیگا رو فالو کرده :) اگه اینطور باشه شاید مربی هاشونم لایسنس و ساخته شن مثل پرمیر لیگ.

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
چند هفته هم دندون رو جیگر بذار :D
تازه این جمعه futties فیفا ۱۷ میاد فیفا ۱۸ میخوای چیکار :)
خبر فعلی اینکه مثل اینکه چند نفر کد مربوط به اضافه شدن trade offer برا التیمیت رو پیدا کردن تو کد های fut.
و اینکه احتمال زیاد تو جرنی میشه به لیگ های لالیگا بوندس‌لیگا و لیگ فرانسه هم ترید شد چون اکانت توییتر آلکس هانتر صفحه این لیگا رو فالو کرده :) اگه اینطور باشه شاید مربی هاشونم لایسنس و ساخته شن مثل پرمیر لیگ.

جریان این futties چیه ؟؟

sbc هست ؟؟

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
جریان این futties چیه ؟؟

sbc هست ؟؟
یکی از باحال ترین بخش های التیمیته. تو هر زمینه ای ea چند تا نامزد از کارتایی که بیشترین استفاده و محبوبیت رو داشتن معرفی می‌کنه. مثلا دروازه بان، اسکیلر، شوت زن، فینیشر. حالا این نامزد ها از جمعه تا یه هفته کارت صورتی مساوی با اورال کارت اصلی شون می‌گیرن. مثلا باتلند ۸۲ صورتی که تو پک ها هستن. بعد تو این یه هفته رای گیری میشه هر کی که بیشترین رای رو آورد کارتش آپگرید میشه مثلا باتلند صورتی ۸۲ که شما هفته پیش در میارید میشه باتلند ۸۶. و مثلا کسی بگوویچ داشته باشه همون صورتی ۸۳ میمونه. مثل آپگرید کارت های OTW.

• Like
Reactions: 947947 and atzoriha

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر