آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

seyedmousa

کاربر سایت
May 10, 2017
13
سلام
دوستان این The Last of Us: Left Behind Stand Alone
و الان توی استور قیمتش رو 4.99 زده همونی هست که توی خود بازی last of us هست که برای ps4 اومده و توی دیسکش هست ؟
حقیقتش دیسکش رو دارم - اگه این که به شما ها گفتم شامل دیسک بازی ریمسترش نیست نیست لطفا بگین که بخرمش
ممنون از همه شماها

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
نه 34 تا تروفی باید بگیری واسه پلاتش، بازیش خوبه، مثل بازهای قدیمیه، CO OP آنلاین هم داره باحاله اگه با یکی دیگه بازی کنی

مرحله هاش 5 تاش با 3 نوع هواپیما مختلف، چندین بار میشه بازیش کرد اصلا خسته نمیشی

چنتا تریلر از گیم پلی ببین اگه خوشت اومد بگیر
بعضی ها خیر سربازی رو زدن و کراش رو پوکوووندن :D:D:D

• Like
Reactions: aliahmadi2

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
سلام
دوستان این The Last of Us: Left Behind Stand Alone
و الان توی استور قیمتش رو 4.99 زده همونی هست که توی خود بازی last of us هست که برای ps4 اومده و توی دیسکش هست ؟
حقیقتش دیسکش رو دارم - اگه این که به شما ها گفتم شامل دیسک بازی ریمسترش نیست نیست لطفا بگین که بخرمش
ممنون از همه شماها
بله
همونی هست که همراه دیسک ریمستر اومده

• Like
Reactions: seyedmousa

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
ببخشید که مربوط نیست ولی
داداش میشه پلاس درست تلفظ کنی؟خیلی پافشاری میکنی رو پلاز ولی اشتباس
تلفظش اینه
BrE /plʌs/
; NAmE /plʌs
هم British همAmerican میشه پلاس
سورس
:|:| الان دقيقا چه فاجعه اي رخ ميده مثلا ! من عادت كردم ميگم پلاز ، مشكليه ؟ الان مثلا اومدم گفتم ايني كه من ميگم درسته ؟ پا فشاري !!!!!

• Like
Reactions: J. Constantine

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
421
نام
حامد
اینهمه از استور ایمیل اومد که اگر 100 دلار خرید کنید چقدر بهتون هدیه داده میشه آخرشم هیچی...
منو چند تا از دوستان هم خرید کردیم و کدی گیرمون نیومد(حالا جالبیش اینجاست که اونا کدشون رو از من میخوان!!!/:))
گرچه دو سه روز دیگه مونده ولی من که چشمم آب نمیخوره...
کسی هست که این کدها ی15 دلاری براش ارسال شده باشه؟؟؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
اینهمه از استور ایمیل اومد که اگر 100 دلار خرید کنید چقدر بهتون هدیه داده میشه آخرشم هیچی...
منو چند تا از دوستان هم خرید کردیم و کدی گیرمون نیومد(حالا جالبیش اینجاست که اونا کدشون رو از من میخوان!!!/:))
اینکه با خرید 100 دلار 15 دلار هدیه میگیری جریانش اینه که مدت زمان فرصت برای خرید 100 دلار از استور یه بازه ی زمانی ای داره بعدش مدت زمان ارسال کدهای 15 دلاری از طرف سونی هم تاریخ و یه بازه ی زمانی دیگه ای داره.
نگران نباش انشالله میفرستن برات

• Like
Reactions: big mama jan

anima066

کاربر سایت
Jul 20, 2008
60
من برای فبریه اومد برام اما برای این جدیده هنوز نیومده تا چهارشنبه 5 جولای باید بفرستن

• Like

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
:|:| الان دقيقا چه فاجعه اي رخ ميده مثلا ! من عادت كردم ميگم پلاز ، مشكليه ؟ الان مثلا اومدم گفتم ايني كه من ميگم درسته ؟ پا فشاري !!!!!
فاجعه اي رخ نميده فقط اينجا برادرانه گفتم كه يهو از رو عادت جاي ديگه درست بگي
اين دوستمون درست گفتن شما بنويس پلاز

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
دوست عزیز فاجعه چیه ! اینو برای خودت گفت ، که اشتباهت رو درست کنی !
یه تشکر خشک و خالی بهتر از این چیزی بود که گفتی

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
تا 5 جولای کد هارو میفرسته برای من هم هنوز چیزی نیمده احتمالا همون چهارشنبه پنجشنبه میفرسته.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر