FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
چه قدر مسخره شده اینجا. ما عطسه هم میکنیم میشه فن بازی. تازه فقط اونایی که میگن فیفا خوبه فن هستن اونایی که میگن پس خوبه منطقی و واقعگرا.
چهار تا عکس گذاشتن تو توییتر هم آخه مگه تبلیغاته. لابد ea مستکبر و به قول یکی از بچه ها جهان خوار :D تبلیغات هم نباید بکنه که یه وقت مثل لایسنس ها موجب تضعیف ناجوانمردانه کونامی مظلوم نشه. چند برابر درمیاره چند برابر هم خرج می‌کنه.
صد بار گفتم باز هم میگم اگر فیفا این قدر ناجوانمردانه لایسنس ها رو انحصاری نمیکرد الان خیلی وقت پیش اسمی از فیفا نبود
نصف تلاش کونامی هر سال برای بدست اوردن لایسنسهاست
اگر مشکل لایسنس نبود تمام تمرکز کونامی میرفت رو جزییات بازی و دیگر شاهد مزه بازی طرفدارهای بی منطق فیفا نبودیم
تو خودت اگر ببینی تو ایران قانون کپی رایت بود و یه بازی فوتبالی هست که اسم تک تک بازیکنها ی ایران رو میگه و همشون هم اسامیشون درسته شک نکن میرفتی میخریدیش در مقابل بازی ای که اسامی بازیکنها و تلفظ گزارشگری درست نیست حالا هر چه قدر که گیم پلی اش درست باشه
کونامی هم کم اشتباه نداشته اگر فقط هر ساله همون ایرادهای نسخه pes 6 رو برطرف میکرد الان خیلی بیشتر پیشرفت میکرد
همین کونامی یه دستی به سرورهای بازیش بزنه و چند تا ایده خوب بده برای انلاین مطمین باش فروشش خیلی بیشتر از الانش میشه

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
کونامی اینقدر شرکت مسخره و منفوریه که هر کاری هم بکنه من بازیشو نمیخرم. مشکل لایسنس رو که خودشو راحت کرد دیگه. کلا ده تا تیم میسازه بازی رو منتشر می‌کنه میگه خودتون با آپشن فایل درست کنید.
گیم پلی پس شاید برا شما خوب باشه ولی من همون گیم پلی داغون فیفا رو بهش ترجیح میدم. دست به سرور کشیدن و ایده آنلاین دادن کار یکی دو روز نیست همین التیمیت تیم که شما می‌بینید از ۲۰۰۹ داره روش کار میشه که به اینجا رسیده. از اسمون نیفتاده یهو. باید ۷ ۸ سال پیش به اینا فکر می‌کرد نه الان.
خیلی برام جالبه بدونم الان شما که پس ۱۷ خریدی چی داری بازی میکنی ۹ ماهه؟ کلا چند دست پس۱۷ بازی کردی. شما که معتقدی گیم پلیش خداعه.
اگه نصف پیشرفت ea سر لایسنس باشه نصفش هم به خاطر ایده ها و بخش های مختلف بازیه.
گیم پلی پیس عالیه.نت ایرانداغونه.تازه من دارم باهمه اینها بازی میکنم وحال میکنم واصلاهم خسته نشدم.همین فیفافن ها بودندکه میگفتن توی ارناگیرمیکنه وازاین حرفها.دیگه فیفافنهااعصابشون ازجای دیگه خرده گیردادن به چیزدیگه لایسنس به رخ ما میکشن.ای ای بره بمیره بااون گیم پلی بدقلق وگرافیک نسل6.بله ای ای جهان خواره چون مال کشوریه که ماروتحریم کرده وهرسال هم منفورترین شرکت شناخته میشه.

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
فیکه؟؟ به نظر فیک نمیاد. اگه اینا اضافه شن که مردم همه سر به بیابون میذارن :))
رونالدینیو میخوام :(( :((
163884fba6c65db557304c0473f7bbba.jpg

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
فیکه؟؟ به نظر فیک نمیاد. اگه اینا اضافه شن که مردم همه سر به بیابون میذارن :))
رونالدینیو میخوام :(( :((
163884fba6c65db557304c0473f7bbba.jpg

زیدان،رونالدینیو و ژاوی توی بخش لجند باشن بعد برن سراغ کسی دیگه واسه معرفی این بخش ؟ :D میخوره فیک باشه ولی عج چیزیه :-(

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
فيفا 14 بهترين فيفاي اين نسل بود متاسفانه توي اين نظرسنجي نيست

نسبت به 15 بهتر بود ولی نسبت به 16 و 17 نه زیاد...!

فیفا 14 همون فیفا 14 نسل هفت بود با رزولیشن 1080!
سه تا باگ رو مخ هم داشت
1-شوت های کات دار اکثرا گل میشد
2-سانتر ها اکثرا به مهاجم میرسید و گل میشد(کلا مدافع ها در مواقع ارسال خنگ میشدن و ضربه سر اول رو اکثرا مهاجم ها میزدن)
3-پاسهای بلند پشت مدافع ها (L1+مثلث)هم اکثرا به مهاجم میرسید و گل های زیادی از این طریق زده میشد
ولی تو بقیه موارد انصافا خیلی بالانس بود...

• Like
Reactions: ehsas1

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
نسبت به 15 بهتر بود ولی نسبت به 16 و 17 نه زیاد...!

فیفا 14 همون فیفا 14 نسل هفت بود با رزولیشن 1080!
سه تا باگ رو مخ هم داشت
1-شوت های کات دار اکثرا گل میشد
2-سانتر ها اکثرا به مهاجم میرسید و گل میشد(کلا مدافع ها در مواقع ارسال خنگ میشدن و ضربه سر اول رو اکثرا مهاجم ها میزدن)
3-پاسهای بلند پشت مدافع ها (L1+مثلث)هم اکثرا به مهاجم میرسید و گل های زیادی از این طریق زده میشد
ولی تو بقیه موارد انصافا خیلی بالانس بود...
بنظرم درجه سختی لجندری بازیش خیلی خوب بود.لجندری از 15 به بعد خیلی آسون شده.البته تو 15 که cpu فقط پاسکاری بیخودی میکرد بدون طرح و برنامه اما تو 17 نسبت به 15 بهتر شده ولی کماکان ضعیفه
بازم معتقدم ea برای درجه سختی بازی باید از هوش طبیعی کمک بگیره مثل فورزا
بخش کاستوم تورنومنت آنلاین هم بشدت احساس میشه.خیلی ایده جالبی میتونه باشه هرچند فکر میکنم بازم بخش آنلاین دست نخورده میمونه

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
صد بار گفتم باز هم میگم اگر فیفا این قدر ناجوانمردانه لایسنس ها رو انحصاری نمیکرد الان خیلی وقت پیش اسمی از فیفا نبود
نصف تلاش کونامی هر سال برای بدست اوردن لایسنسهاست
اگر مشکل لایسنس نبود تمام تمرکز کونامی میرفت رو جزییات بازی و دیگر شاهد مزه بازی طرفدارهای بی منطق فیفا نبودیم
تو خودت اگر ببینی تو ایران قانون کپی رایت بود و یه بازی فوتبالی هست که اسم تک تک بازیکنها ی ایران رو میگه و همشون هم اسامیشون درسته شک نکن میرفتی میخریدیش در مقابل بازی ای که اسامی بازیکنها و تلفظ گزارشگری درست نیست حالا هر چه قدر که گیم پلی اش درست باشه
کونامی هم کم اشتباه نداشته اگر فقط هر ساله همون ایرادهای نسخه pes 6 رو برطرف میکرد الان خیلی بیشتر پیشرفت میکرد
همین کونامی یه دستی به سرورهای بازیش بزنه و چند تا ایده خوب بده برای انلاین مطمین باش فروشش خیلی بیشتر از الانش میشه
حالا چرا ناجوانمردانه؟! داستانی داره این قضیه لایسنس؟
به هر حال PES هرچقدر هم تو جوانب دیگه بازی پیشرفت کنه چون لایسنس کاملی نداره نمیتونه خیلیا رو به خرید بازی متقاعد کنه و این یه حقیقتِ.

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
IRAN NATIONAL TEAM FOR FIFA 18

برید از این دوست عزیزی که پست گذاشته برای اضافه شدن تیم ملی ایران واسه فیفا 18 حمایت کنید
هرچند بعیده تیم ملی ایران اضافه بشه ... ولی بالاخره یه تلاشی بکنیم، شاید اثر کرد.

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
والله فک نکنم یازندگان فیفا اصلا بدونن پس وجود داره !
چون تو فروش اصلا قابل قیاس نیستن .
فیفا فروشش مثل اونجرزه :Biggrin:
پس فروشش مثل اخراجی های یکه
<:-P
پس این بازیارو مقایسه نکنید پس بهترین بازی دنیا ام بشه بازم فروشش خیلی خیلی کمتره و تو دید نیست ...
فقط ایرانیان که تعداد پس باز توشون زیاده ( چون بازی آسونو نوب پسندیه ، یکی یه سال فیفا بازی کنه تا اخر عمر نمیتونه پس بازی کنه ) اونایی که بازی کردن میفهمن چی میگم

اگه نمیدونستن، ...خل بودن چند برابر پول بدن که لایسنس ها رو انحصاری کنن که رقیب نتونه استفاده کنه؟
بله فروشش بیشتره به همین دلیل که پول خرج تضعیف رقیب میکنه ! به جای پیشرفت خودش ...

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
حالا چرا ناجوانمردانه؟! داستانی داره این قضیه لایسنس؟
به هر حال PES هرچقدر هم تو جوانب دیگه بازی پیشرفت کنه چون لایسنس کاملی نداره نمیتونه خیلیا رو به خرید بازی متقاعد کنه و این یه حقیقتِ.

بله داستانی داره !
EA میره پول اضافه تر از لایسنس معمولی میده، مثلا میگه آقای انگلیس ! :D قیمت لایسنس ات چقدره؟ 10 تومن؟ خب من 30 تومن میدم !! ولی به شرط اینکه به هیچ شرکت دیگه ای غیر من لایسنس ندی !!
یعنی اون 20 تومن اضافه رو خرج تضعیف کردن رقیب میکنه، نه پیشرفت خودش !
اصطلاحا بهش میگن لایسنس انحصاری.
تو نید فور اسپید هم پورشه رو لایسنس انحصاری کرده که تو هیچ بازی ریسینگ دیگه ای هیچ شرکتی نتونه بسازه !
زمان ps2 هم یه بازی ورزشی (یادم نیست بیس بال بود یا فوتبال امریکایی) که 2k میساخت و از EA کیفیت و فروشش بالاتر بود ... EA رفت با فدراسیون قرارداد انحصاری بست که 2k اصلا نتونه بسازه !! و فقط خود EA بسازه !
اینو بهش میگن رقابت ناجوانمردانه ... اون داستانی گفتی، این داستانه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر