Dark Souls GaMe Community

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
عالی یعنی عالی بود انصافا
پس پیگمی عین تام ریدل(ولدمورت)عمل کرده و اومده روحش رو تقسیم کرده
پ.ن:آرتوریاس
crying.gif
فقط پیگمی نبوده که روحش رو تقسیم کرده گویین هم روحش رو بین بچه هاش چهار شوالیه ارشدش(جناب دراگون اسلیر، آرتوریاس، گوف و کیاران) و البته سیت بی فلس و چهار پادشاه نیولاندو تقسیم کرده
اما برسیم به دارک سولز 2
در بازی دوم می فهمیم که با ریختن لرد سول ها به داخل آتش دنیا برای مدتی به روال عادی بر می گرده تا اینکه دوباره لرد سول ها بدن های جدیدی پیدا می کنند و دوباره آتش رو به افول می گذاره و دوباره یه اندد برگزیده میاد و لرد سول ها رو جمع می کنه و میریزه داخل آتش
نکته مهم در مورد لرد سول ها اینه که دارای اراده هستند و صرفا وظیفه شون این نیست که طرف رو مثل گویین خوشتیپ کنند شما به چهار باس اصلی دارک 2 دقت کنید دو دیر فروجا که روح سیت بی فلس گرفته بود دائما دنبال راز جاودانگی و کرستال ها بود lost sinner دوباره مثل آیزالیث سعی می کنه آتش نخستین رو بازسازی کنه iron king سعی در خودسوزی داره و روتن درست مثل نیتو در اعماق زمین به دنبال مرگ و میر آدما هست پس یعنی این لرد سول ها هستند که اراده ویژه ای به پیگمی ها میدن
در این بین وندریک به عنوان یکی از چندین و چند اندد برگزیده دوباره مثل شخصیت شماره اول لرد سول ها رو جمع می کنه در این بین عاشق ناشاندرا میشه و اونو به عنوان ملکه خودش در میاره ناشاندرا از خطر غول ها برای گویین میگه و گویین هم با یه ارتش عظیم به سراغ غول ها میره و یه چیز باارزش ازشون می دزده دقیقا نمی دنم که اون چیز باارزش چیه ناشاندرا از وندریک می خواد که شعله اولیه رو بازگیراند (یا حداقل درب مکان شعله اولیه رو باز کنه ) ولی وندریک از این کار سرباز می زنه سول واسل رو می شکنه و لرد سول ها رو آزاد می کنه و دنیا رو در اغما می بره نه آتش نخستین رو شعله ور می کنه و نه قصد خاموشی اونو داره در این بین با برادرش آلدیا به دنبال راه حلی کاملی برای این نفرین می افته چون ریختن لرد سول ها به داخل آتش فقط یه درمان موقته وندریک هم برای اینکه دست کسی به شعله نخستین نرسه در یک اتاق زندانی میکنه و محافظانی برای خودش برمی گزینه (ولستاد دست راست پادشاه محافط ارشد پادشاه میشه ) و کم کم در همان اتاق تبدیل به هالو می شود
آلدیا تلاش زیادی برای درمان نفرین می کنه و اونو در خارج از چرخه آتش می بینه برای همین به دنبال ساخت موجودی ابدی خارج از چرخه می افته (اژدهای باستان)
اما ناشاندرا کیه ؟؟؟ناشاندرا همسر وندریک ملکه درنگلیک کسی نیست جز دختر مانوس (یا تکه ای از روح مانوس ) اون با بازی دادن شخصیت اول داستان سعی به رسیدن به آتش اولیه داره به همین دلیل ازمون می خواد که وندریک رو ملاقات کنیم و حلقه پادشاه رو بدست بیاریم

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
فقط پیگمی نبوده که روحش رو تقسیم کرده گویین هم روحش رو بین بچه هاش چهار شوالیه ارشدش(جناب دراگون اسلیر، آرتوریاس، گوف و کیاران) و البته سیت بی فلس و چهار پادشاه نیولاندو تقسیم کرده
اما برسیم به دارک سولز 2
در بازی دوم می فهمیم که با ریختن لرد سول ها به داخل آتش دنیا برای مدتی به روال عادی بر می گرده تا اینکه دوباره لرد سول ها بدن های جدیدی پیدا می کنند و دوباره آتش رو به افول می گذاره و دوباره یه اندد برگزیده میاد و لرد سول ها رو جمع می کنه و میریزه داخل آتش
نکته مهم در مورد لرد سول ها اینه که دارای اراده هستند و صرفا وظیفه شون این نیست که طرف رو مثل گویین خوشتیپ کنند شما به چهار باس اصلی دارک 2 دقت کنید دو دیر فروجا که روح سیت بی فلس گرفته بود دائما دنبال راز جاودانگی و کرستال ها بود lost sinner دوباره مثل آیزالیث سعی می کنه آتش نخستین رو بازسازی کنه iron king سعی در خودسوزی داره و روتن درست مثل نیتو در اعماق زمین به دنبال مرگ و میر آدما هست پس یعنی این لرد سول ها هستند که اراده ویژه ای به پیگمی ها میدن
در این بین وندریک به عنوان یکی از چندین و چند اندد برگزیده دوباره مثل شخصیت شماره اول لرد سول ها رو جمع می کنه در این بین عاشق ناشاندرا میشه و اونو به عنوان ملکه خودش در میاره ناشاندرا از خطر غول ها برای گویین میگه و گویین هم با یه ارتش عظیم به سراغ غول ها میره و یه چیز باارزش ازشون می دزده دقیقا نمی دنم که اون چیز باارزش چیه ناشاندرا از وندریک می خواد که شعله اولیه رو بازگیراند (یا حداقل درب مکان شعله اولیه رو باز کنه ) ولی وندریک از این کار سرباز می زنه سول واسل رو می شکنه و لرد سول ها رو آزاد می کنه و دنیا رو در اغما می بره نه آتش نخستین رو شعله ور می کنه و نه قصد خاموشی اونو داره در این بین با برادرش آلدیا به دنبال راه حلی کاملی برای این نفرین می افته چون ریختن لرد سول ها به داخل آتش فقط یه درمان موقته وندریک هم برای اینکه دست کسی به شعله نخستین نرسه در یک اتاق زندانی میکنه و محافظانی برای خودش برمی گزینه (ولستاد دست راست پادشاه محافط ارشد پادشاه میشه ) و کم کم در همان اتاق تبدیل به هالو می شود
آلدیا تلاش زیادی برای درمان نفرین می کنه و اونو در خارج از چرخه آتش می بینه برای همین به دنبال ساخت موجودی ابدی خارج از چرخه می افته (اژدهای باستان)
اما ناشاندرا کیه ؟؟؟ناشاندرا همسر وندریک ملکه درنگلیک کسی نیست جز دختر مانوس (یا تکه ای از روح مانوس ) اون با بازی دادن شخصیت اول داستان سعی به رسیدن به آتش اولیه داره به همین دلیل ازمون می خواد که وندریک رو ملاقات کنیم و حلقه پادشاه رو بدست بیاریم
این دراگون اسلایر همون نامردی نیست که رو هوا می ایستاد هیکل مهیبی داشت توی دارک سولز3؟؟؟؟؟؟؟؟؟
که جثه ی بزرگی داشتو فکر کنم یه سپر بزرگ دستش بود و خیلی هم قوی بود!همونه؟
speak%20no%20evil.gif

سیت همون اژدهاس؟که خیانت کرد به مابقی اژدهاها؟(جمع اژدها میشه اژدهاها؟:D )
وندریک خیلی باهوش بوده!
واقعا تشکر از توضحاتتون خیلی خوب بودن
clap.gif

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
این دراگون اسلایر همون نامردی نیست که رو هوا می ایستاد هیکل مهیبی داشت توی دارک سولز3؟؟؟؟؟؟؟؟؟
speak%20no%20evil.gif

وندریک خیلی باهوش بوده!
clap.gif
نه این اون نیست ایشون با یار غارشون جناب اسماگ سخت ترین باس کل سری هستند این دو نفر به حدی منو تو بازی اذیت کردند که داشتم کم کم دارک سولز رو به خاطرشون بیخیال میشدیم یعنی هنوزم که هنوزه هیچ موجودی تو سری سولز به اندازه این دو نفر منو اذیت نکردند
این دراگون اسلیر همونیه که تو دارک شما اونو تحت عنوان old dragonslayer می بینید البته کاملا مشخص نیست که این شخص خود اورستین باشه و البته شما تو دارک سولز 3 ست آرمور و سلاحش رو بعد از کشتش نیملس کینگ پیدا می کنید
اون خوشتیپه جناب دراگون اسلیر هستند :D
ornstein-smough-large.jpg

سیت هم همون اژدهایی هست که برعکس بقیه اژدهاها:D جاودانه نبود (بی فلس لقبشه ) به بقیه خیانت می کنه و گویین هم قسمتی از لرد سولش رو به سیت میده
وندریک به نظر خودم هم بسیار باهوش بوده وقتی از ذات اصلی ناشاندرا با خبر میشه میره undead crypt می دونی چرا ؟؟؟ چون برای رسیدن به undead crypt باید از منطقه shrine of amana بگذری (همون منطقه خوفناک که زن ها در حال آواز خوندن هستند ) حالا دقت کردی اوناچی می خونند ؟؟؟we sing for those who bear death and dark:D برای همینه که ناشاندرا که خودش قسمتی از مانوسه نمی تونه از این منطقه عبور کنه برای همین ما رو خر می کنه که بریم حلقه پادشاه رو بیاریم:D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
نه این اون نیست ایشون با یار غارشون جناب اسماگ سخت ترین باس کل سری هستند این دو نفر به حدی منو تو بازی اذیت کردند که داشتم کم کم دارک سولز رو به خاطرشون بیخیال میشدیم یعنی هنوزم که هنوزه هیچ موجودی تو سری سولز به اندازه این دو نفر منو اذیت نکردند
این دراگون اسلیر همونیه که تو دارک شما اونو تحت عنوان old dragonslayer می بینید البته کاملا مشخص نیست که این شخص خود اورستین باشه و البته شما تو دارک سولز 3 ست آرمور و سلاحش رو بعد از کشتش نیملس کینگ پیدا می کنید
اون خوشتیپه جناب دراگون اسلیر هستند :D
ornstein-smough-large.jpg

سیت هم همون اژدهایی هست که برعکس بقیه اژدهاها:D جاودانه نبود (بی فلس لقبشه ) به بقیه خیانت می کنه و گویین هم قسمتی از لرد سولش رو به سیت میده
وندریک به نظر خودم هم بسیار باهوش بوده وقتی از ذات اصلی ناشاندرا با خبر میشه میره undead crypt می دونی چرا ؟؟؟ چون برای رسیدن به undead crypt باید از منطقه shrine of amana بگذری (همون منطقه خوفناک که زن ها در حال آواز خوندن هستند ) حالا دقت کردی اوناچی می خونند ؟؟؟we sing for those who bear death and dark:D برای همینه که ناشاندرا که خودش قسمتی از مانوسه نمی تونه از این منطقه عبور کنه برای همین ما رو خر می کنه که بریم حلقه پادشاه رو بیاریم:D
ای ناشاندرای لعنتی:D
اره این لباسو یادمه گرفتم اتفاقا خیلی بهم فاز میداد فکر کنم توی +ng دیگه قشنگ همشو تنم کردم(چون انصافا خیلی سنگین بود)
من خیلی دوست دارم دارک1 رو تجربه کنم و امیدوارم یه روزی ریمیک بشه واسه ps4:-<
چون اول بلود بازی کردم( اولین بازی بود که رو ps4 بازی کردم،من یه راست از ps2 پریدم4 واس همین خیلی از بازی ها رو تجربه نکردم البته به لطف ریمستر تونستم دارک 2 رو بازی کنم)
پشت سر بلود رفتم دارک سولز3 تازه اومده بود تو بازار و منم که عاشق میازاکی شده بودم:D
پشتش انقدر گشتم تا دارک2 رو یه نفر از خارج واسم اورد و بازی کردم:D
یعنی دقیقا بلود و دارک 3 و 2 رو همینطور پشت هم بازی کردم انقدر این سبک منو شیفته ی خودش کرده بود
پ.ن:درود بر این میازاکی

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
ای ناشاندرای لعنتی:D
اره این لباسو یادمه گرفتم اتفاقا خیلی بهم فاز میداد فکر کنم توی +ng دیگه قشنگ همشو تنم کردم(چون انصافا خیلی سنگین بود)
من خیلی دوست دارم دارک1 رو تجربه کنم و امیدوارم یه روزی ریمیک بشه واسه ps4:-<
چون اول بلود بازی کردم( اولین بازی بود که رو ps4 بازی کردم،من یه راست از ps2 پریدم4 واس همین خیلی از بازی ها رو تجربه نکردم البته به لطف ریمستر تونستم دارک 2 رو بازی کنم)
پشت سر بلود رفتم دارک سولز3 تازه اومده بود تو بازار و منم که عاشق میازاکی شده بودم:D
پشتش انقدر گشتم تا دارک2 رو یه نفر از خارج واسم اورد و بازی کردم:D
یعنی دقیقا بلود و دارک 3 و 2 رو همینطور پشت هم بازی کردم انقدر این سبک منو شیفته ی خودش کرده بود
پ.ن:درود بر این میازاکی
من خودم عاشق آرمور اورستین (دراگون اسلیر هستم ) تو دارک 1 اگه می خواستید ست آرمورش رو بدست بیارید تو مبارزه باهاش حتما باید نفر دوم می کشتیدش که همین کابوس سختی این باس رو چندین برابر می کرد (دیگه سختی قابل تحمل نبود:D) تو دارک 3 هم که بعد از نیملس کینگ آرمورش رو پیدا کردم فقط همین آرمور رو می پوشم البته آرمور آرتوریاس رو هم دوست دارم
دارک 1 سیستم خیلی بالایی نمی خواد راحت روی سیستم های قدیمی اجرا میشه بگیر بازی کن به نظر من بهترین بازی fronsoftware همین دارک سولز 1 هستش

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
توییتر دارک سولز پرسیده بهترین موسیقی سری از نظر شما؟

بدون شک Soul of Cinder.
خوب دارک سولز با موسیقی عالی پیوند خورده مثلا موسیقی دراگون اسلیر آرمور معرکه بود یا موسیقی لوتریک و لوریان و همین سول اف سیندر اگه برگردیم به دارک سولز 2 اون موسیقی حماسی خارق العاده لوکینگ گلس نایت یا موسیقی دلنشین sir alonne و کلی مثال دیگه یا تو دارک سولز 1 موسیقی گوییندولین و مونلایت باترفلای ولی من خودم شخصا با هیچ موسیقی مثل اونی که سر باس فایت maiden astraea تو دیمنز سولز زده میشد خاطره ندارم واقعا بی نظیر بود
اگه فقط سه گانه دارک سولز رو مد نظرش بود من موسیقی سیف رو انتخاب می کنم و اون حس غم داخلش

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
speak%20no%20evil.gif

وندریک خیلی باهوش بوده!
clap.gif

اژدهاکش ها یا همون دارگون اسلیر ها بخشی از سپاه جاویدان:D فرمانده گویین بودن که رهبریشون برعهده ی سر ارنشتاین کیبر بوده:D پخشن تو دنیای بازی. صرفاً یکی نیستن.

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی

بدون شک Soul of Cinder.
موسیقی خوب خیلی زیاد بود ولی Firelink Shrine دارک سولز یک واقعاً یه چیز دیگه بود. حسش رو با کلمات نمیشه درست وصف کرد. همین الان دوباره گوشش میدم دارک سولز یک که هیچی دارک سولز سه هم میاد جلو چشام. برای من تم اصلی سری هست اصلاً. :D
بعد از اون Soul of Cinder. :D

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد

بدون شک Soul of Cinder.

موسیقی متن فایرلینک شراین وقتی که چشم سیاه رو به فایرکیپر نشون میدیم و راجبه betreyal حرف میزنیم. اهنگ محوطه عوض میشه یه ویولون سل خیلی بی رحم با پیانو شروع میشه.
هر سه نسخه ی سولز در انتخاب اهنگ متن واقعأ حرفه ای و زیبا عمل کردن. بخش دوم مبارزه با soul of cinder که میشه همون اهنگ متن مبارزه با گویین رو در نظر بگیرید..وسط یک میدان نبرد سراسر اکشن و درگیری آهنگ متن بسیار اروم و ریتم ارامش بخش به گوش میرسه. اهنگ متن باس های زیر
یورم/ ابیس واچرز و نیملس کینگ + اهنگ مبارزه با آریاندل تو دی ال سی اول از جمله به یاد موندنی ترین ها در کل سه نسخه بودن.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
فقط یه انتخاب :D

فکر کنم تا حالا چند بار گفتم که دلیل انتخاب این آهنگم چی بوده. من عاشق گوین بودم و دفعه اولی که باهاش مبارزه کردم واقعا روم تاثیر گذاشت. به شدت هم تاثیر گذاشت. از همون 2012 تا الان هنوز زنگ گوشیم موسیقی گوین هست. وقتی با سول آو سیندر مبارزه کردم و به فاز دوم رسیدم، یهو خشکم زد. اینکه کرکتر محبوبت توی سولز دوباره با یه ظاهر دیگه جلوت ظاهر بشه و همون موسیقی که دوست داشتی این دفعه با ریتم اثر گذار تر با پیانو و ویولُن زده میشه واقعا اشکم رو در آورد و گذاشتم منو بکشه:D تم سول آو سیندر خیلی عمیق تر از تم اصلی گوین هست برام و واقعا باید به یوکا کیتامورا دست مریزاد گفت که موسیقی سولز 3 رو به حد کمال رسونده و نصف بار بازی رو به دوش میکشه>:D<

انتخاب بعدیم بدون شک Epilogue بازی هست. من روانی آهنگ هایی هستم که یه دختر ناله میکنه توش :D مثل همین Epilogue و تم خواهر فریدا و Nameless Song و بقیه.

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
نه طائل :D نمیدونی فهمیدی یا نه اما من سربازم. یه جای خیلی خیلی داغون و پست. الان 10 ماه هم هست از خدمتم گذشته. احساس پوچی بهم دست داده و اونجا ناخواسته با دنیای سولز فکر میکنم و میبینم چقدر اوضاع شبیه اونه :D

فکر کنم در این مورد اشتباه میکنی. چون روز به روز تعداد Undead ها بیشتر و بیشتر میشه افراد بیشتری با Dark Sign زاده میشن و یه سری هم ناگهانی دچار نفرین میشن و فقط مختص انسان ها هم نیست. یعنی اصن همین باعث شد گوین و بقیه به فکر ساختن Northern Asylum بیوفتن و Undead ها رو بفرستن اونجا. یا حتی شوالیه هایی که به شکار اونا فرستاده میشدن اما خودشون هم نفرین میشدن.
هالوو ها انسان نمیشن طائل :D این یه روند بی بازگشته چون روحشون رو از دست دادن در حالیکه توی فاز اول (Undead) هنوز روحشون رو دارن. نفرین (Dark Sign) از روح طرف تغذیه میکنه و اینقدر روحش رو میخوره که دیگه چیزی ازش باقی نمیمونه و هویتش رو از دست میده.
فکر کنم چیزی که گفتی دقیقا برعکسه. یعنی اگه آتش لینک بشه، از این به بعد دیگه کسی مثلا تا 1000 سال نفرین نمیشه و Dark Sign رو نداره ولی اونایی که هستن باقی میمونن. اگرم لینک نکنیم، اوضاع همونی میشه که الان هست. الان لردران چجوریه؟:D پر از Undead و Hollow و یه جای درب و داغون که در نهایت کل سرزمین رو میگیرن.

متوجه منظورت نمیشم :D دقیق تر راجع به این لینک کردن هیومنیتی به آتش توضیح بده :D

این چه جاییه که خدمت میکنی؟اینترنت هم داره که.. بازی رو ول کن از خودت بگو علی:D

• Like
Reactions: BARDI YA

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
بدون شک Soul of Cinder.

بدون هیچ شک و شبهه ای آهنگ "Gwyn,lord of cinder" در شماره اول بهترین آهنگ بازی هست...... .
این آهنگ صرفا به خاطر زیباییش بهترین نیس به این خاطر بهترین آهنگ بازی هست که چکیده و کلیت چرایی،عملکرد و نتایجی که عملکردهای شخصیت های دنیای دارک سولز داشتن رو تو یه آهنگ به تصویر می کشه....خیلی خیلی مینیمال و کوبنده

تو خیلی از بازیها لحظات احساسی بازی یا لحظات آروم بازی آهنگای آرومی دارن و این طبیعی وقابل انتظار ولی چه کسی انتظار داره باس آخر بازی که قبل از روبرو شدن باهاش پشت سر هم در مورد عظمت و ابهتش اونطور صحبت شده با یه همچین آهنگی به استقبالش بریم؟؟؟
این آهنگ به زیبایی نتیجه کارهای gwyn رو نشون میداد....کسی که شاید تصمیماتش چندان هم اشتباه و غلط نبود ولی ناگزیر بود و سرنوشت یک ملت و خودش رو از روی ناگزیری به طور فاجعه آمیزی رقم زد(دلم خواست یک بار دیگه برم ds1 بزنم:(()

+

آهنگ soul of cinder خوبه ولی اون دلیل و فلسفه محکمی مثه آهنگ Lord of cinder پشتش نیس.....بیشتر یه حالت نوستالژیک ایجاد کردن تا طرفدارا کیف کنن

.

آخرین ویرایش:

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
حالا که بحث انتخاب بهترین آهنگ شد بحث بهترین باس سری رو هم داشته باشیم خیلی خوب میشه
ترتیب خاصی ندارن. اونایی که واقعاً از مبارزه باهاشون لذت بردم.

Ornstein و Smough

Sir Artorias the Abysswalker

Sif .... کشتنش بی رحمی زیادی میطلبه. هم ایشون هم اون گرگی که تو دارک سولز 3 بود رو خیلی دوست داشتم ولی خب چه کار کنیم به روحشون برای آپگرید نیاز داشتم:)):))

Four Kings .. اینا لامصب خیلی شاخ بودن:))محاله کسی دارک سولز بازی کنه اینا یادش بره.

هرچی اژدها تو بازی بود. البته اون سوسولاشون که تو دارک سولز 2 بودن رو فاکتور بگیرید:))

Manus Father of the Abyss

و لرد گوین.

--------------------

دارک سولز 2 یه مشکلی که داشت این بود که تعداد باس هاش زیاد بود ولی کیفیتشون پایین بود. باس داریم تا باس:)) من یادمه اولین باری که دارک 2 رو شروع کردم ظرف 3 ساعت سه چهار تا باس کشته بودم:| این در صورتیه که تنها باس هایی چون ارنشتاین و اسماگ به تنهایی ممکنه سه چهار ماه طول بکشه=)):)) به همین دلیل اسم خاصی از باس های عنوان دوم نمیبرم. اونم از پادشاهشون وندریک...بی لیاقت:D آبروی هرچی پادشاه بود برده بود. نگهبانش یعنی Velstadt به نظرم پادشاه بر حق دارک سولز 2 بود. مردونه اومد جنگید.
اون اژدهای کهن که خیلی آروم نشسته بود و کاری به کارمون هم نداشت چیز قشنگی بود + LOST Sinner !!

---------------------

دارک سولز 3

اول اینکه بگم جناب YHORM با اون هیکل و جثه ی گولاخش حقش نبود که بشه تنها با سه چهار ضربه ی اون شمشیر بادیه از پا در بیاد. توهین به یک قوم بود این باس فایت:)) قومی به نام جاینت ها.. شما همون Giant Lord در دارک سولز 2 رو در نظر بگیرید برای کشتنش کمی به چالش کشیده شدیم ولی یورم رو با دو سه تا جای خالی و یه دوسه تا شارژ شمشیر میشه کشت.. تازه اون یارو شبیه سیب زمینی بود:)) اسم لعنتیش یادم رفته..اونو تو بازی هر جا هست نجات بدید دیگه نیاز نیست اصلا بجنگید با یورم..خودش دهنشو سرویس میکنه..

Champion Gundyr باس بسیار قابل احترامی بود واسم.

Abyss Watchers رو به شدت دوست داشتم. هم داستان پشتش رو هم فلسفه ی میدان مبارزه و چرخه ای که دچارش بودن و کلاً هر چیز به AByss ربط پیدا کنه تو جهان دارک سولز رو دوست داشتم.

جناب پاتنیف سالیوان هم بسیار زیبا طراحی شده بود.

Nameless King

خواهر فرایدا و پدرش آریاندل به معنای واقعی کلمه زیبا بود مبارزه باهاشون. بسیار عالی و حماسی بود.

SOul of Cinder هم که جای خود رو داره. البته ایشون صرفاً یک نماد بود از تمام باس های دنیای دارک سولز.

و اما باس مورد علاقه ی من تو دارک سولز 3 کسی نیست جز پرنس لوریان\m/\m/\m/ یادمه از قصد چندین بار مردم تا فقط ابهت و طراحی مبارزه ی بی نظیر این برادر ها رو ببینم.

از اون کاپرا دیمن هم تو دارک سولز 1 متنفر بودم. تو یک محیط تنگ باید با یه بی شعور به تمام معنی بجنگی. ظلم مطلق.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر