Dishonored 2

news_e3_dishonored_2_formally_announced-16642.jpg

Developer : Arkane Studios
Publisher : Bethesda Softworks
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PC
Genre : Action-adventure, stealth
Release Date : 11 Nov 2016

بازی در طی کنفرانس E3 2015 شرکت بتسدا توسط شرکت Arkane معرفی و در بهار 2016 منتشر خواهد شد.

بازی به شما اجازه کنترل دو کاراکتر Corvo Attano و Emily Kaldwin رو خواهد داد که هر کدام دارای قدرت های خاصی هستند. هر دو دارای نشان مخصوص بر روی دستشان هستند و سلاح ها و جادو ها و ابزار مخصوص به خود را دارند. تمامی المان های نسخه اول بازی، مثل اول شخص بودن، مخفی کاری عمیق و قتل های فجیع، در این شماره نیز وجود دارند. محیط بازی بزرگتر از قبل شده و این بار در کنار شهر Dunwall، شهری به نام Karnaca نیز قابل دسترس خواهد بود.

داستان 15 سال بعد از اتفاقات شماره اول رخ می دهد. جایی که لرد Regent نابود شده و مصیبت طاعون به تاریخ پیوسته است. در این میان یه قدرت یا فرد ماورایی از دنیای خارج از دنیای اصلی، برای کسب تاج و تخت Emily وارد داستان میشود. حالا بازیکن باید در نقش Crovo یا Emily برای همیشه تاج و تخت را برگرداند و به این قضیه خاتمه دهد.

عکس ها از سایت گیمرساید و تریلر CG بازی گرفته شده است:

تریلر رونمایی :

Dishonored 2 - Official E3 2015 Announce Trailer

mY1jw.png

720p

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
اقا تو این دی ال سی می خوان outsider رو بکشن:|
مگه کسی زورش میرسه اینو بکشه؟:D این خودش اهدا کنه مارک به بقیس پس راحتم میتونه پس بگیره خیلی کنجکاو شدم ببینم جریان چیه:D

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
متاسفانه بازی رو با تاخیر زیاد خریدم. باید بگم فوق العادس ! واقعا ارزش چندین بار بازی کردن رو داره. شاهکاره! تعجب میکنم که استقبال ازش کمه.
به همه علی الخصوص کسایی که شماره 1 رو هم بازی نکردن پیشنهاد میکنم، یکی از ناب ترین تجربه هاتون میشه

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,325
نام
امیرعلی
تعجب میکنم که استقبال ازش کمه
بخاطر این که توی بدترین زمان ممکن توی سال عرضه شد! تداخلش با این همه AAA باعث شد زیاد مورد توجه قرار نگیره. اشتباهی که Bethesda سر Prey هم دوباره تکرار کرد!

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
متاسفانه بازی رو با تاخیر زیاد خریدم. باید بگم فوق العادس ! واقعا ارزش چندین بار بازی کردن رو داره. شاهکاره! تعجب میکنم که استقبال ازش کمه.
به همه علی الخصوص کسایی که شماره 1 رو هم بازی نکردن پیشنهاد میکنم، یکی از ناب ترین تجربه هاتون میشه
واقعا جزو شاهکارهای پارسال بود
یه بحث تاریخ عرضه نامناسب بازی بود ولی بحث دیگه اینه که منتقدا هم خیلی بازی رو بزرگ نکردن درحالی که بازی واقعا یونیک بود.
ارج نهادن بازی هایی مثل دیس انرد واقعا برای این صنعت لازمه، یه چنین بازی هایی هستن که باعث پیشرفت این صنعت میشه.
من هنوز PREY رو بازی نکردم و نمیدونم چطوره ولی ARKANE با دیس انرد نشون داد واقعا استدیویوی طراز اولیه.
بی صبرانه منتظر DLC بازی هستم ....

• Like
Reactions: voldmort

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
یه نکته ای که هست اینه که بازی بغضی جاها به شدت افت فریم داره! من فک کنم به 18 19 میرسه حتی , البته من رو اسلیم بازی میکنم رو پرو رو نمیدونم

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
یه نکته ای که هست اینه که بازی بغضی جاها به شدت افت فریم داره! من فک کنم به 18 19 میرسه حتی , البته من رو اسلیم بازی میکنم رو پرو رو نمیدونم
بله متاسفانه تنها ایرادش همینه که افت فریم داره بعضی مواقع
البته وقتی یه عنوان همه چیزش تاپ باشه میشه به راحتی از این عیب چشم پوشی کرد:)

• Like
Reactions: emad-360

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی

داداش بازيو اپديت كردين؟

چون من با اپديتاش بازي كردم افت فريم خيلي خيلي كم شده بود

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
داداش بازيو اپديت كردين؟

چون من با اپديتاش بازي كردم افت فريم خيلي خيلي كم شده بود
آره اگه اشتباه نکنم 14 گیگ آپدیت داشت ، اوایل چتر 3 افت فریم وحشتناکی داشت
همه جا نداره بعضی جاها اینجوری میشه

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
تریلر جدید Dishonored: Death of the Outsider فوق‌العاده بود...به نظر بهترین تریلری هستش که بعد از E3 منتشر شده :D<:-P
حتما ببینید: Youtube
محتواش مثل یه بازی کامل به نظر میرسه...امیدوارم ازش استقبال بشه و توی فروش خوب عمل کنه.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
تریلر جدید Dishonored: Death of the Outsider فوق‌العاده بود...به نظر بهترین تریلری هستش که بعد از E3 منتشر شده :D<:-P
حتما ببینید: Youtube
محتواش مثل یه بازی کامل به نظر میرسه...امیدوارم ازش استقبال بشه و توی فروش خوب عمل کنه.
تریلر عالی بود واقعا حال کردم فکر اینبار تمرکز بیشرشون رو مبارزه تن به تنه تا مخفی کاری:D
ولی من هنوز تو کتم نمیره اینا میخوان چطوری یه خدا رو بکشن:|

• Like
Reactions: FUTURE

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,401
سلام دوستان این دیتاش ریجن یک و دو فرق داره ps4 ؟
من ریجن یک هستم ولی چن تا پارتش رو اشتباهی ریجن دو دانلود کردم ( پارت های یک گیگابایتی گذاشته بود سایته )
راهی داره یا باید دوباره اونارو R1 دانلود کنم ?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر