Escape From Tarkov | PC

https___forum.bazicenter.com_attachments_1617108872395-png.200145_.jpg

عنوان Escape from Tarkov یک بازی FPS-MMO می باشد که داستان محور است و دارای المان های Hardcore نیز می باشد که بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی کار را برای پلیر ها راحت نمی کند.

داستان بازی از آن جایی شروع می شود که ماموران حکومتی شهر Tarkov روسیه را بنا به دلایلی قرنطینه می کنند و حالا این شهر به میدان جنگی میان ارتش های خصوصی و مزدوران شده است.
بازی المان های شوتر و RPG را با هم ادغام کرده و از سیستم Loot و Inventory بسیار جذابی بهره می برد.

تا به حال اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست، اما 3 تریلر از بازی منتشر شده که در زیر قرار گرفته اند. همچنین بتا بازی در زمان نا معلومی از 2016 شروع می شود که می توانید از سایت اصلی بازی برای آن ثبت نام کنید.

Escape From Tarkov

Last edited by a moderator:

amirxbk2

کاربر سایت
Oct 8, 2016
24
خبر خوب این که سازنده ها در حال جلب نظر استیم هستن تا همین الان هم کلی نسخه پیش فروش شده .
چیزی که جالبه اینکه بازی هیچ کلاینتی نداره و فقط بر اساس hardware id کار میکنه این یعنی روی چند سیستم امکان نصب وجود نداره .
لینک دانلود براتون ایمیل میشه و شروع به دانلود ستاپ و بعد اقدام به نصب می کنید .

بازی دارای co op پنج نفره است اما می تونید تک نفره هم بازی کنید .
بازی دارای چرخه آب و هواییِ و چرخه های روز و شبش هر کدوم 6h طول میکشه
بازی دارای 10 عدد Raid یا موقعیتِ که میتونید به صورت آفلاین یا آنلاین اون رو بازی کنید .
شب های بازی کاملا تاریکِ به طوریکه شما برای دید به دوربین دید در شب نیازداری و کسانی که این رو تو لوت شون دارن نسبت به شما برتری کامل دارن .
بازی دارای Traders هست و شما می تونید با پرداخت پول ازشون موارد مورد نیازتون رو تامین کنید . این پول رو می تونید از داخل بازی با لوت کردن سایرین تامین کنید .
شما با یک کلت کمری هم از فاصله 10 متری قابلیت هدشات و damage زدن رو داری و بسته به لوت طرف مقابل این دمیج متغیره .
بازی دارای Extraction point که در آخر باید به این نقطه برسید و از مپ خارج بشید این همون نقطه ایه که سایرین ای که زودتر به این نقطه رسیدن کمپ زدن و منتظرن تا خیلی راحت کیل بگیرن و لوت جمع کنن .
مدت زمان رسیدن تا این نقطه و عبور از اون حتی تا 1 الی 2 ساعت و یا بیشتر هم طول خواهد کشید .

unity 5 قابلیت های زیادی داره منتها باید تیمی روش کار کنه که به قول معروف این کاره باشه و escape from tarkov واقعا با این موتور شاهکاره اگر تو بیلد آخر اون دانگرید رو درست کنن و بشه مثل ویدیو اولیه ای که برای معرفی بازی نشون دادن واقعا تا چندین سال نیاز به شوتر دیگه ای ندارم .
سلام و تشکر از دوست عزیز بابت راهنمایی هایی که کردین من نزدیک یک سالی میشه داشتم پولم را جم میکردم واسه نسخه 130 دلاری
حالا که دیدم تو ماه آینده میشه نسخه 49 دلاری رو هم بازی کرد به فکر خرید حتمی اون واسه الان افتادم شما که همه چیز رو راهنمایی کردین
میشه بگین چطوری این بازی رو باید الان خرید از کجا؟

• Like
Reactions: Annunaki ™

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
سلام و تشکر از دوست عزیز بابت راهنمایی هایی که کردین من نزدیک یک سالی میشه داشتم پولم را جم میکردم واسه نسخه 130 دلاری
حالا که دیدم تو ماه آینده میشه نسخه 49 دلاری رو هم بازی کرد به فکر خرید حتمی اون واسه الان افتادم شما که همه چیز رو راهنمایی کردین

خواهش !
شما هر نسخه ای تهیه کنید موقع خرید روی صفحه پرداخت از شما 20 تا 30$ بابت Tax میگیره
فرضا نسخه استاندارد ادیشن از 49 دلار میشه 79 الی 80 دلار
و همینطور نسخه های گرون تر با افزایش قیمت مواجه میشن .
خودم نسخه left ehind رو گرفتم که با احتساب قیمت 77$ بعلاوه 21% مالیات تقریبا 98$ در اومد .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: -Poormaz-

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
با بیت کوین میشه راحت خرید بازی رو. اما صبر کنید بیاد رو استیم بعد بگیرید اگه عجله ندارید و نمیخواید بتا رو بازی کنید. چون هنوز معلوم نیست کسایی که الان میخرن بهشون کی برای فعالسازی تو استیم داده میشه یا نه.
برای خرید هم 6% حدودا مالیات میخوره و نسخه معمولی 47 دلار میشه.
wliu_1.png

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
هر کشوری مالیت مختص به خودش رو داره!
اما گویا بد Region Lock هست، آخر صفحه نوشته که فقط نسخه های Europe هستن که توی هر کشوری فعال می شن!

بله اما بعد میشه ریجن رو به چیزی که خودتون میخواین چنج کنید . حتی میتونید نسخه ای که خریداری کردید به ی نسخه بالاتر با پرداخت مبلغ اندکی آپگرید کنید از داخل پروفایل .
فعلا که ساپورتشون در حد جلبکِ . شما 21 صفحه براشون توضیح بنویسی 1 خط مینویسه که مثلا برو اونجا روی اون کلیک کن ! همین !
بعید میدونم به کسانی که پیش خرید کردن دوباره یک steam key بدن . بازی هنوز کلاینت نداره شاید ی کلاینت اختصاصی برای خودش ایجاد بشه !
و سایرین هم روی استیم بازی رو تهیه کنن اما هیچ چی استیم نمیشه خدایی !

• Like
Reactions: armin_shadow

amirxbk2

کاربر سایت
Oct 8, 2016
24
خواهش !
شما هر نسخه ای تهیه کنید موقع خرید روی صفحه پرداخت از شما 20 تا 30$ بابت Tax میگیره
فرضا نسخه استاندارد ادیشن از 49 دلار میشه 79 الی 80 دلار
و همینطور نسخه های گرون تر با افزایش قیمت مواجه میشن .
خودم نسخه left ehind رو گرفتم که با احتساب قیمت 77$ بعلاوه 21% مالیات تقریبا 98$ در اومد .
من تا حالا به غیر از استیم و اورجین بازی خرید نداشتم اینو چطوری باید بخرم باید به کمک سایت هایی مثل payment24 بخرم
یا راه های دیگه ای هم هست؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
من تا حالا به غیر از استیم و اورجین بازی خرید نداشتم اینو چطوری باید بخرم باید به کمک سایت هایی مثل payment24 بخرم
یا راه های دیگه ای هم هست؟
اکانت بیت بسازید مستقیم بخرید
فروشنده هایی که انجام بدن هم زیاده
پی پال اگه هم پشتیبانی میکنه خیلیا الان پرداختای پی پال انجام میدن میتونید بهشون بگید

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
خب من طاقت نیاوردم و به نسخه EOD آپگرید کردم و به جمع تسترهای نسخه الفا پیوستم .
بازی ی کلاینت به حجم 50 مگابایت داره و بعد نصب و لاگین شروع به دانلود می کنه .
ی پچ هم امروز اومده که سرورهای ocean/asia رو اضافه کرده . همه در حال خوشحالین نمیدونم چه اتفاقی افتاده اما توییتر شون شلوغه

xrrh_sfv_launcher.jpg
xc46_sfv_launcher_2.jpg
راجب چیزی که تو نت شایع شده که اگر شما بازی رو پیش خرید کنید می تونید دوستتون رو به بتا تست اینوایت کنید داخل فروم پرسیدم .

dowh_forum.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: -Poormaz- and bezad

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
خب من طاقت نیاوردم و به نسخه EOD آپگرید کردم و به جمع تسترهای نسخه الفا پیوستم .
بازی ی کلاینت به حجم 50 مگابایت داره و بعد نصب و لاگین شروع به دانلود می کنه .
ی پچ هم امروز اومده که سرورهای ocean/asia رو اضافه کرده . همه در حال خوشحالین نمیدونم چه اتفاقی افتاده اما توییتر شون شلوغه

xrrh_sfv_launcher.jpg
xc46_sfv_launcher_2.jpg
راجب چیزی که تو نت شایع شده که اگر شما بازی رو پیش خرید کنید می تونید دوستتون رو به بتا تست اینوایت کنید داخل فروم پرسیدم .

dowh_forum.jpg

کیفیت پینگ در چه خاله؟ لگی چیزی توش نیست؟ من یه بار پردسیده بودم گفتن در اینده ممکنه روی استیم هم عرضه شه. حالا من اگه اینو همیجوری بگیرم و روی استیم هم عرضه شه میتونم به استیم کوچ کنم؟
کلام اخر : چند واست افتاد؟

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
درود
عرضه شدن بازی بروی استیم هنوز کاملا 100% مشخص نیست ! و این منوت به انتشار رسمی بازیه که احتمالا بین 4 تا 6 ماه آینده خواهد بود . بعد از اون باید دید چقدر از بازی استقبال میشه . یا همین الان بگیرید ( بعد از شروع close beta تو این ماه ) یا هر وقت روی استیم عرضه شد . ( شاید هم نشه ) .
راستش هنوز جرات نکردم مولتی بزنم و فعلا دارم با AI سر و کله میزنم . باورتون بشه یا نه این بهترین هوش مصنوعیه که تا به امروز میبینم . اصلا قابل باور نیست . صدا گذاری بازی ی چیزی از عالی اونورتره . گرافیک خوبه اما اونقدر اپتیمایز نیست مخصوصا برای پردازنده های چند هسته ای !

من اول نسخه left behind رو گرفته بودم 75 یا 77$ و بعد با 65 دلار آپگرید کردم به نسخه edge of darkness limited edition !

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
325
درود
عرضه شدن بازی بروی استیم هنوز کاملا 100% مشخص نیست ! و این منوت به انتشار رسمی بازیه که احتمالا بین 4 تا 6 ماه آینده خواهد بود . بعد از اون باید دید چقدر از بازی استقبال میشه . یا همین الان بگیرید ( بعد از شروع close beta تو این ماه ) یا هر وقت روی استیم عرضه شد . ( شاید هم نشه ) .
راستش هنوز جرات نکردم مولتی بزنم و فعلا دارم با AI سر و کله میزنم . باورتون بشه یا نه این بهترین هوش مصنوعیه که تا به امروز میبینم . اصلا قابل باور نیست . صدا گذاری بازی ی چیزی از عالی اونورتره . گرافیک خوبه اما اونقدر اپتیمایز نیست مخصوصا برای پردازنده های چند هسته ای !

من اول نسخه left behind رو گرفته بودم 75 یا 77$ و بعد با 65 دلار آپگرید کردم به نسخه edge of darkness limited edition !
شما با هوش مصنوعی آرما قبلا بازی کرده بودی

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
شما با هوش مصنوعی آرما قبلا بازی کرده بودی

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

بله بازی کردم .
در این حد میگم ، شما برو تاریک ترین جای نقشه بی سر و صدا بشین میاد پیدات میکنه .
وای به حال اینکه راه بری [-o<:-s:-wx_x
. تو این بازی صدای هر قدم با قدم قبلی یا بعدی متفاوته . چیزی که اذیت می کنه دیالوگ و خنده ایه که بعدش میکنه %-(~X(دیگه کارش از مصنوعی گذشته کاملا طبیعیه

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
مد pveچند ب چنده؟
بازیکن اول کار هیچی نداره ؟
بازی باید از نقطه aبه نقطهb رفت درست حالا اگه نریم چی میشه همرم کشتیم :D
نمیدونم چرا هنوز جوین نششدم با گیم
یکی جوینم بده :D

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
مد pveچند ب چنده؟
بازیکن اول کار هیچی نداره ؟
بازی باید از نقطه aبه نقطهb رفت درست حالا اگه نریم چی میشه همرم کشتیم :D
نمیدونم چرا هنوز جوین نششدم با گیم
یکی جوینم بده :D

- مود PVE یک به توان بی نهایتِ در واقع تا شما EXTRACTION POINT رو پیدا نکید از درو دیوار میان
- چرا بسته به LOOT ای که قبلا گرفتی و قبل شروع داخل بک پک گذاشتی می تونی تا دندون مسلح باشی یا فقط با ی نایف و ی خشاب اسلحه کمری
- نه شما باید مستقیم به EXTRACTION POINT برید ، به ازای هر KILL در آخر راند به شما XP تعلق می گیره اگه اکسترکت نکنی باید تا صبح بکشی
- هر وقت 135 دلار دادی خود به خود جوینت میاد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر