Injustice 2

Developer: NetherRealm Studios
.Publisher: Warner Bros
Genre: Fighting
Release Date: May 16th, 2017

گیلد بازیسنتر : 9NE26
گروه تلگرام: Injustice 2 Community | BC

با تشکر از احسان @Kaine عزیر بابت کار های گرافیکی فوق العادش.​

آخرین ویرایش:

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
دوستان این سه نسخه دارد . نسخه معمولی و دو تا نسخه دیگه . قیمت نسخه سوم نزدیکه ۱۰۰ دلاره . مثل اینکه تمام کارترا و دی ال سی ها آزاده . کدوم بگیریم اقتصادی تره ؟ بعد دیسکت های توی بازار کدوم نسخه هستن ؟ تشکر
یه جوون مردی نبود ؟! :D

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
منم امروز رجیون ۲ گرفتم . گذاشتم برای آپدیت . هر چی گشتم رجیون ۱ پیدا نکردم . فکر کنم برای دی ال سی ها با این قیمت پوند حسابی پیاده شم :D:D
دوستان این کد darkseid به چه درد میخوره ؟

آخرین ویرایش:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
منم امروز رجیون ۲ گرفتم . گذاشتم برای آپدیت . هر چی گشتم رجیون ۱ پیدا نکردم . فکر کنم برای دی ال سی ها با این قیمت پوند حسابی پیاده شم :D:D
دوستان این کد darkseid به چه درد میخوره ؟
کرکتر Darkseid رو به بازی اضافه میکنه.

• Like
Reactions: arash_sard

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
دوستان کارکتر معروفتر که باهاش آسونتره و تونایی هاش بهتره کدومه ؟ کدوم بیشتر میارن ؟ مثل اسکورپیون و ساب زیره توی کمبت که معروفترن .

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
آقا من امروز multiverse caped crusader رو رفتم کامل ولی از 5 تیکه لباس epic فقط 4 تاش رو داد... چرا؟!!! رفتم equip کنم دیدم زره قسمت دست رو نداده.... ممکن هست بعدا اضافه شه؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
آقا من امروز multiverse caped crusader رو رفتم کامل ولی از 5 تیکه لباس epic فقط 4 تاش رو داد... چرا؟!!! رفتم equip کنم دیدم زره قسمت دست رو نداده.... ممکن هست بعدا اضافه شه؟
آقا من تو you-t-ubE هم داشتم براي راه هاي كامل كردن اين ست بتمن مي گشتم، مثل اينكه يك راهش همين caped crusader eventهست فقط تو event جاري من ديدم افراد ديگري هم gauntlet مربوط رو بعد از پايان multiverse نگرفتن، در صورتي كه بايد مي گرفتن... فلذا دسترسي به objective آخر event نميشه داشته باشن... :(

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
من کاراکتر redhood رو دانلود کردم ولی چطور باید انتخابش کنم ؟
توی قسمت انتخاب کاراکترها نیستش.
دوست عزیز فکر میکنم بعضی از کارکتر ها به جدول اضافه نمیشن به اون صورت . مثلا روی بتمن که برید رو همون عوض کنید red hood هم هست
همین وضعیت برای شخصیت هایی مثل reverse flash و power girl اگر درست گفته باشم صدق میکنه سدق

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
دوست عزیز فکر میکنم بعضی از کارکتر ها به جدول اضافه نمیشن به اون صورت . مثلا روی بتمن که برید رو همون عوض کنید red hood هم هست
همین وضعیت برای شخصیت هایی مثل reverse flash و power girl اگر درست گفته باشم صدق میکنه سدق
نه عزیز اگه ردهود رو بخرین و دانلود کنید دقیقا وسط کاراکترا هست و اسلاتش با بتمن فرق میکنه

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
من بازی رو آپدیت کردم الان رد هود رو نشون داد توی کاراکترها. ولی یه مشکل که دارم وقتی هست که می خوام با دو دسته بازی کنم. دسته دوم رو اکانت دیگه ای که می ذارم وقتی وارد بازی میشم save های اکانت اصلی رو لود نمی کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر