لوازم جانبی PS4

mahdi-psfan

کاربر سایت
Oct 21, 2015
118
با سلام
دوستان هر گونه نظر و راهنمایی در مورد خرید کیبورد و موس برای PS4 دارید ممنون میشم بفرمائید
نظر خودم روی مدل تاکتیکال هست
ولی میخوام بدونم تفاوت خاصی داره با مدلHORI Tac Pro
چون قیمت بالایی دارن واقعاً گیر کردم
هر راهنمایی کنید ممنون میشم
30610380762581432883.jpg

سلام.
والا نظر خواستی نظر بنده اینه که کلا نخر:D
اخه ps4 چه به موس و کیبورد.
البته خودم چون همیشه کنسول باز بودم درکی از موس کیبورد به اون صورت ندارم... ولی کلا جور در نمیاد این لوازم با کنسول.

• Like
Reactions: momo

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
با سلام
دوستان کسی دیگه نظری نداره در مورد موس و کیبورد ؟
شما دیوایسCronusmax plus رو خریداری کن و هر موس و کیبوردی که خودت دوست داری رو وصل کن بهش با هر برندی که دوست داری با قابلیت کاستومایزی که خودت میخوای...خیلی سخت پیدا میشه تو ایران شایدم پیدا نشه.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
شما دیوایسCronusmax plus رو خریداری کن و هر موس و کیبوردی که خودت دوست داری رو وصل کن بهش با هر برندی که دوست داری با قابلیت کاستومایزی که خودت میخوای...خیلی سخت پیدا میشه تو ایران شایدم پیدا نشه.
من نمیدونم شما در کدوم یکی از شهرهای ایران زندگی میکنید ولی توی تهران به اندازه 1 میلیون تا پیدا میشه که میفرمایید سخت گیر میاد یا پیدا نشه:D دو مدل هم داره یکی 450 تومن و دیگری 650 تومن:D

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
من نمیدونم شما در کدوم یکی از شهرهای ایران زندگی میکنید ولی توی تهران به اندازه 1 میلیون تا پیدا میشه که میفرمایید سخت گیر میاد یا پیدا نشه:D دو مدل هم داره یکی 450 تومن و دیگری 650 تومن:D
در تهران هستم و توپ خونرو کلا گشتم نبود..اصلا نمی دونستن چی هست... و فکر کنم یکی از کانال های تلگرامی داشت با قیمت بسیار پایینتر از این چیزی که شما میگی...380 تومن پلاسش.
خیلی چیزهای دیگم هست سخت پیدا میشه تو ایران...به طور مثال دسته Razer مخصوص ps4 یا دسته SCUF .... یادم کلا 1 مغازه داشت دسته Razer .کلا چیز عجیبی نیست که کم پیدا میشه...خریدار که کم باشه معمولا کسی نمیاره.

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوستان کسی دسته nacon رو داشته؟ میتونه از تجربش بگه؟
اگرم جایی برای خرید حضوری یا غیر حضوری با قیمت خوب داره بهم پیغام خصوصی بده

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
دوستان کسی دسته nacon رو داشته؟ میتونه از تجربش بگه؟
اگرم جایی برای خرید حضوری یا غیر حضوری با قیمت خوب داره بهم پیغام خصوصی بده
من نداشتم ولی حقیقتش چند بار خواستم بخرم اما وقتی دیدم هم بازار سنتر هم پرشین تولز هر کسی که دسته رو خریده داره میفروشه دلسرد شدم.
دسته که عالی هست از انواع کاستومایزهای دکمه ها بگیر تا تنظم حساسیت r2 و l2 تا تنظیم دکمه پشت دسته m1 که میتونی چندین دکمه ترکیبی رو تنظیم بکنی و با یک بار فشردن m1 در واقع چهارتا دکمه همزمان زده بشه و خوراک بازی های فایتینگه.
اما خب مساله اینجاست تمام این مسال چقدر روی برتری بازیکن تاثیر داشته که من دست کم پانزده نفر رو دیدم که دسته هاشونو بعد مدت کوتاهی فروختن !

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
من نداشتم ولی حقیقتش چند بار خواستم بخرم اما وقتی دیدم هم بازار سنتر هم پرشین تولز هر کسی که دسته رو خریده داره میفروشه دلسرد شدم.
دسته که عالی هست از انواع کاستومایزهای دکمه ها بگیر تا تنظم حساسیت r2 و l2 تا تنظیم دکمه پشت دسته m1 که میتونی چندین دکمه ترکیبی رو تنظیم بکنی و با یک بار فشردن m1 در واقع چهارتا دکمه همزمان زده بشه و خوراک بازی های فایتینگه.
اما خب مساله اینجاست تمام این مسال چقدر روی برتری بازیکن تاثیر داشته که من دست کم پانزده نفر رو دیدم که دسته هاشونو بعد مدت کوتاهی فروختن !
کلا تجربه دسته سیم دار رو روی PS3 داشتم که بسیار بد بود و دست و پا گیر
هرچقدر هم عالی باشه مشکل سیم دار بودنش خیلی بزرگه

bfrz

کاربر سایت
Dec 29, 2015
4
سلام دوستان ، امیدوارم حالتون خوب باشه
من چند روزیه پی‌اس۴ خریدم و کلا واسه بازیهای جنگی مثل بتل۱ و کال آف خریدمش که بتونم آنلاین بازی کنم یه ست کیبورد و موس هوری-زاک هم گرفتم براش و بتل۱ رو با اون بازی میکنم ، مشکل من با کیبورد نیس بلکه با موس هست و مشکل اینه که حتی وقتی دقت موس و حساسیتش رو تنظیم میکنم بازم موس با اون دقتی که میخوام حرکت نمیکنه و نمیشه خوب هدفگیری کرد و فقط میشه هدفهای نزدیک رو زد و بهیچ عنوان هدفهای دور رو نمیشه زد موس پد ایکس ۷ دارم حتی وقتی موس ایکس۷ رو هم به کیبورد وصل میکنم بهتر میشه ولی بازم مشکل وجود داره . خواهشا اگه میتونید راهنمایی کنید که چجور میشه دقت موس رو توی کامپیوتر مثلا تو بازی کانتر رو توی پی‌اس۴ داشت.ممنون

Sent from my VIE-L29 using Tapatalk

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
سلام دوستان ، امیدوارم حالتون خوب باشه
من چند روزیه پی‌اس۴ خریدم و کلا واسه بازیهای جنگی مثل بتل۱ و کال آف خریدمش که بتونم آنلاین بازی کنم یه ست کیبورد و موس هوری-زاک هم گرفتم براش و بتل۱ رو با اون بازی میکنم ، مشکل من با کیبورد نیس بلکه با موس هست و مشکل اینه که حتی وقتی دقت موس و حساسیتش رو تنظیم میکنم بازم موس با اون دقتی که میخوام حرکت نمیکنه و نمیشه خوب هدفگیری کرد و فقط میشه هدفهای نزدیک رو زد و بهیچ عنوان هدفهای دور رو نمیشه زد موس پد ایکس ۷ دارم حتی وقتی موس ایکس۷ رو هم به کیبورد وصل میکنم بهتر میشه ولی بازم مشکل وجود داره . خواهشا اگه میتونید راهنمایی کنید که چجور میشه دقت موس رو توی کامپیوتر مثلا تو بازی کانتر رو توی پی‌اس۴ داشت.ممنون

سلام من یک کلیپ مقایسه بین xim4 و hori tac pro دیدم وقتی به xim4 موس و کیبورد وصل میکرد کاملا مثل کامپیوتر جهتا تغییر میکردن مثلا وقتی موسو 10 سانت به سمت راست میبرد تو حالت برگشتم همینجوری بود 10 سانت به چپ حرکت میکرد نشانه گر موس ولی وقتی hori tac pro وصل کرد مثلا 20 سانت به راست موسو میبرد کلا 10 سانتی متر برمیگشت طرف خنده ش گرفته بود شاید مشکل شما طبیعی باشه :-??

• Like
Reactions: bfrz

bfrz

کاربر سایت
Dec 29, 2015
4
سلام من یک کلیپ مقایسه بین xim4 و hori tac pro دیدم وقتی به xim4 موس و کیبورد وصل میکرد کاملا مثل کامپیوتر جهتا تغییر میکردن مثلا وقتی موسو 10 سانت به سمت راست میبرد تو حالت برگشتم همینجوری بود 10 سانت به چپ حرکت میکرد نشانه گر موس ولی وقتی hori tac pro وصل کرد مثلا 20 سانت به راست موسو میبرد کلا 10 سانتی متر برمیگشت طرف خنده ش گرفته بود شاید مشکل شما طبیعی باشه :-??
وقتی میخوام فاصله دور رو هدف گیری کنم کار بسیار مشکل میشه بطوریکه موس رو میدم بالا حرکت نمیکنه باید خیلی بکشم بالا تا بیاد روی هدف اگرم هدف حرکت کنه که دیگه هیچ واویلاست ( تازه در حالتی که حساسیت و دقت موس رو کاملا تنظیم کردم ) واقعا تو ذوقم خورده ۴۰۰ هزار تومن پولش رو دادم آخرشم هیچ

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
هدست برا فقط ویس چی پیشنهاد میشه؟
برای ps4 فقط میخوای ویس راحت صحبت کنی و صدا رو بی خش بشنوی فکر نکم هدست لازم باشه. هدفون in ear headphones رو پیشنهاد میکنم.نویز گیرم داره عالیه یعنی.

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
وقتی میخوام فاصله دور رو هدف گیری کنم کار بسیار مشکل میشه بطوریکه موس رو میدم بالا حرکت نمیکنه باید خیلی بکشم بالا تا بیاد روی هدف اگرم هدف حرکت کنه که دیگه هیچ واویلاست ( تازه در حالتی که حساسیت و دقت موس رو کاملا تنظیم کردم ) واقعا تو ذوقم خورده ۴۰۰ هزار تومن پولش رو دادم آخرشم هیچ

مشکل شما acceleration و deceleration یی هست که دستگاه ایجاد میکنه که بسیاز بالاس برای این مدل حتی xim4 هم که بهتر عمل میکنه باز هم کاملا نمیتونه این مشکل و مشکل های دیگه رو حل کنه در کل تا اونجایی که من اطلاع دارم راهی برای رفع مشکل نیست و هنوز هم دستگاهی نیست که بتونه به طور دقیق و کامل براتون کارایی موس و کیبورد تو PC رو به کنسول منتقل کنه ( مخصوصا برای کسایی که به صورت بلند مدت با PC بازی کرده باشن این مشکلات خیلی بیشتر حس میشه )

Skyline GT-R

کاربر سایت
Oct 1, 2005
86
سلام دوستان.من یه هدست گلد گرفتم اما واقعا صداش خیلیی حس میکنم کمه! دلیلش چیه؟ دکمه sound رو میگیرم تا موقعی که دوتا بوق پشت سرهم بزنه و بعد هم ولوم رو تا همون مقدار که دوتا بوق میزنه میبرم بالا ولی صدای آنچنان بالایی نداره که حس کنم لازمه صداشو کم کنم. من با هدست ps3 دوستم بازی کردم یه طوری بود صداشو میزدم بالا نمیشد تحمل کرد مجبور میشدم بزنم صداشو پایین هر چند دقیقه! ولی هدست گلد که خودم گرفتم همش حس میکنم بازم ولوم میخوام. خواستم یه راهنمایی بکنید ممنون میشم واقعا به مشکل برخوردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر