دانلود بازی های پلی استیشن 4 همراه با آپدیت

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
درود رفیق
جریان چیه که قطع کردن؟
خبر دارین که چرا همچین کردن!؟

والا منم نمیدونم الانم تست کردم هنوز وصل نیستش خودمم پلیم چندتا آپدیت داده ولی هرگز از شبانم استفاده نمیکنم برای آپدیت کردن منتظرم وصل بشه سریع بزارم برا دانلود تو آسیاتک

• Like
Reactions: voldmort

sam09ft

کاربر سایت
Mar 13, 2014
145
والا منم نمیدونم الانم تست کردم هنوز وصل نیستش خودمم پلیم چندتا آپدیت داده ولی هرگز از شبانم استفاده نمیکنم برای آپدیت کردن منتظرم وصل بشه سریع بزارم برا دانلود تو آسیاتک
داداش اینو چطوری میشه پیگیری کرد ؟
شاتل اپدیت بازی های دو روز پیش رو هم گذاشته ولی الان بعضی بازی های اسیاتک دو هفته عقب ه
تا vps بخواد وصل بشه و اینا قراربگیره خوب اپدیت بعدی میاد و همین اش و همین کاسه اس

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
دو هفته کجاست یه هفته هستش قطع هستش

والا باور کنید خبری بشه من همون لحظه اینجا میگم شروع میکنم از اول آپدیت کردن

متاسفانه ظاهرا ویندوزش رو عوض میخوان کنن منتظریم کاراش رو انجام بدن

من حتی بازی ولفنشتاین رو برای یه بنده خدایی دانلود کردم که اینجا درخواست داده بود تازه دانلودش تموم شده بود و میخواستم بزارم فشرده شه تا تو سرور بزارم یه ساعت بعدش کلا VPS قطع شده و فکر کنم باید از اول بزارم دانلود شه

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
عجب فقط به اسیا دی ال گیر میدن بازیها رو
شاتل لند الان کالاف ها با جی تی ای داره کسی گیر نمیده
مصادیق مجرمانه فقط برای اسیا دی ال هست فک کنم بقیه رو کار ندارن

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
اینجور که معلومه این سایت هم تعطیل شد چون لینک هاش همه بسته شده
این آسیا تک هم فقط ادعا داره اون از داستان اینکه آپلودش مجانی بود الان دوباره پولی شده اینم از این سایتش که نتونست چند ماه دوام بیاره
من نمیدونم وقتی میشه از مخابرات اینترنت فیرنوری گرفت و گیگی 1000 تومن نهایت میفروشه ( الان 100 گیگ رو حدود 100 میفروشه ) اینترنت رو چرا باید از آسیا تک گیگی 3 هزار تومن پول داد دست آخر هم هیچ خدمات اضافه ای نداد
من خودم مشترک قدیمی آسیا تک هستم ولی بزودی کوچ میکنم به فیبر نوری مخابرات که سرعتش چند 10 برابر آسیا تک هست با قیمت یک سوم و پیشنهاد میکنم شما هم همین کار رو کنید !!! این شرکت ها ورشکسته بشن حقشونه وقتی خدمات به مشتری نمیدونن چیه

• Like
Reactions: voldmort

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر