PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
:|:|:|
ناموسا داری شوخی میکنی یا جدی میگی؟:|
ناموسا دارم جدی میگم :|
حیوانات چرا باید درگیر کارهای بشر بشن
ویرایش
نمیگم اصلا جذاب نیست و حتما باعث خطرناک تر شدن محیط میشه
من تو دلم راضی نیستم

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
ناموسا دارم جدی میگم :|
حیوانات چرا باید درگیر کارهای بشر بشن
:|
چه ربطی داره؟ الان تو بازی یه حیوون زامبی بشه مثلا به غیرت سگ جنابعالی برمیخوره دیگه پارس نمیکنه؟:|
بهش میگن بازی برا لذت بردنه همینطور که ما داریم فیلمشو میبینیم اگه قرار باشه اینطوری فکر کنی تو هیچ بازی نباید تفنگ باشه چون دارن با جون ادمیزاد بازی میکنند فکر نکنم بالاتر از جون انسان چیز دیگه ای باشه:|
بحث گیم رو با عقایدتون قاطی نکنید
من از این که طرفدار حقوق حیوانات هستی خیلی استقبال میکنم همین الان دارم ویدئو های ازار به حیوانات رو میبینم اعصابم میریزه بهم ولی اینا هیچ ربطی به بازی ندارن

• Like
Reactions: Jack cooper

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
چه ربطی داره؟ الان تو بازی یه حیوون زامبی بشه مثلا به غیرت سگ جنابعالی برمیخوره دیگه پارس نمیکنه؟:|
#:-S
وای آدم جرات نمیکنه حتی نظر بده
من حتی به تگهداری حیوان فقط برای لذت بردن و فقط با اینکه دوست دارم هم اعتقاد ندارم و مخصوصا اینایی که تو خونه حیوانات رو تو قفس نگر میدارن که جنایت کار میگم

بهش میگن بازی برا لذت بردنه همینطور که ما داریم فیلمشو میبینیم اگه قرار باشه اینطوری فکر کنی تو هیچ بازی نباید تفنگ باشه چون دارن با جون ادمیزاد بازی میکنند فکر نکنم بالاتر از جون انسان چیز دیگه ای باشه:|
بحث گیم رو با عقایدتون قاطی نکنید
من از این که طرفدار حقوق حیوانات هستی خیلی استقبال میکنم همین الان دارم ویدئو های ازار به حیوانات رو میبینم اعصابم میرزه بهم ولی اینا هیچ ربطی به بازی ندارن
خب حالا این مورد شاید بشه یه جوری قبول کرد

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
خب حالا این مورد شاید بشه یه جوری قبول کرد
داداش می خوایی یه طومار بنویسیم بعدم بدیم همه امضا کنند اون با این متن که تو هیچ بازی نباید کشتار ادمیزاد و حیوان و نه هیچ گونه توهینی و ازاری به این دو باشه چون یک سری بی فرهنگ و کم عقل که سطح فکریشون زیر صفر مطلقه با دیدن این صحنه ها ممکنه برن بیرون از این کارا کنند:|

• Like

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
اصلا مهم نیست گوتی باشه یا نه مهم اینه که برا طرفداراش بهترینه در ضمن به نظرم قطعا جایگاه دراکمن تو صنعت گیم بسیار بالاتر از جایگاه نولان تو سینماست من دارکمن رو تو صنعت گیم موسس میدونم یه چی تو مایه های جایگاه کوبریک تو سینما.

انصافا ازین حرفا نزنین دیگه بزارین بازی بیاد حالشو ببریم ، کاربرای اینجا تو این چند سال کاری با تلو کردن من که باش حال کردم دیگه حالم بهم میخوره اسمشو میشنوم :-&

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
دلست مطمئنن یه تجربه گیمینگه نابه که تجربش واقعا ارزشمنده . اونوقت علته اصلیه این که این بازی منحصربفرده اینه که تو تمومه زمینه ها کامله ، شامله داستان ، گیمپلیه ، گرافیک و موسیقی . خوب خیلی کم پیش میاد یه همچین بازی ساخته بشه . بعد خداوکیلی طراحیه شخصیت ها تو این بازی یه چیزه دیوانه کنندست ، ما روزی هزارتا فیلمو بازی میکنیم که رابطه دختر و پدر رو نشون میدن ولی کدومشون مثله دلست اشک ادمو در میارن. من بعد از دلست تو این 6 سال تنها رابطه ای که اشکمو در اورد رابطه کوپر با مورفی تو اینتراستالر بود . در کل خیلی هنر میخواد که یه بازی بتونه بعد از هزار بار رفتن مثل روزه اولش باشه که البته این کاره ناتی رو برایه پارت 2 خیلی سخت میکنه اما ناتی همه جوره قابل اعتماده .

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
همون تریلر معرفی پارت دو رو درخت آثار حیوانات وحشی (خودم خرسو حدس میزنم) بود
استقبال میشه چون همون خرس آخر بازی دیز گان تو E3 انگیزه منو واسه رودرویی با یه حیوون آلوده چند برابر کرد .

• Like

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
همون تریلر معرفی پارت دو رو درخت آثار حیوانات وحشی (خودم خرسو حدس میزنم) بود
استقبال میشه چون همون خرس آخر بازی دیز گان تو E3 انگیزه منو واسه رودرویی با یه حیوون آلوده چند برابر کرد .
خرس:blink1::blink1::blink1:
فکرشم میکنم ترسناکه چه برسه تو بازی باشه اونم خرس زامبی

• Like
Reactions: THELASTOFUSA_IR

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
بازی انقدر براشون تاثیرگذار بوده که تصمیم گرفتن اسم ویژه ای روی دخترشون بزارن : الی :x

نیل لایک کرده ، منم همینطور :tearsofjoy:

79f_screenshot_۲۰۱۷۰۷۰۶-۱۷۲۴۰۸-432x768.png
خدا رو شکر نیل اسم این دختره رو یه چیز شیک گذاشت که ملت دارن اسم دخترشون رو میذارن
مثلا میذاشت صدیقه کسی حاظر بود؟:|
نه دیگه:D پس الکی از این بهانه های الهام یا تاثیر تو زندگی نگیرین:D
پ.ن:خودم با گفتن این جمله کمرم شکست:|

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
میگم اینجا کسی اون تریلری که از محیط های و لول دیزاین بازی دادن رو ندیدیه ؟؟؟؟ من که به شخصه بعد از دیدین بارش برف روی سطح رودخونه رشته عصبی مغزم فر خورد بعد ریخت

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,863
نام
میلاد
میگم اینجا کسی اون تریلری که از محیط های و لول دیزاین بازی دادن رو ندیدیه ؟؟؟؟ من که به شخصه بعد از دیدین بارش برف روی سطح رودخونه رشته عصبی مغزم فر خورد بعد ریخت
اون تریلر میگن الکیه :D
اون تیکه آخرش هم میگن مال فیلم maze runner هست!
ولی تریلر باحالی درست کردن :D اگه ندیدین بگیرین , برای سرگمی خوبه :D

• Like
Reactions: mikelwar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر