PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201
این ناتی داگ با کارگردانی نیل و بروس فکر مبکنم از پرخرج ترین استودیو های سونی باشه حسابی پرخرجن با اون تیم کهکشانی که جمع شدن ولی واقعا بازه های ۴ ساله برای هر ip یا دنباله واقعا دیگه ملال اوره و این عمر که میگذره میبنی زیادم باب طبع نیست که برای ۴ سال و عمر تموم شده منتظر باشی راضی به میلک شدن هستیم تا صبر ایوب من خودم ۴ سال پیش اینجوری فکر نمیکردم ولی الان میبینم ارزش نداره بخوای پیر بشی که مثلا یک بازی از استودیویی که دوست داری بیاد بیرون
سلام اینی که عرض کردید یک دید هستش و
دید دیگر میتونه این شکلی باشه :
نیل و بروس یکی از بزرگترین و هوشمند ترین افراد تو صنعت گیم هستند.که میدونن یک گیمر از بازی چه انتظاراتی داره و زمان زیاد یا 4 سال یا هر چند سال اینو میرسونه که میخوان بازی رو کامل بدن بیرون.با تمام جزئیات.نمونش TLOU و از دیگر کمپانی میشه Witcher 3 رو مثال زد.
نه اینکه یه ایده داشته باشن و بخوان همینطوری تو هوا یه بازی بسازن و یه فروش خوبی هم داشته باشه.اونا دنبال عالی ترین ها هستن.کامل ترینها
ما با یک بازی خوب طرف نیستیم.با یک شاهکار نسلی طرفیم.این نظر من تنها نیست.نظر اکثریت دوستانه.ما ها عادت کردیم به بازی هایی که یکساله ساخته میشوند و چه بسا بعضیاشون کیفیت مورد انتظار رو ندارن.
همچنین وقتی یک بازی معرفی میشه تا رلیز اون،گیمرا که نمیشینن لحظه شماری کنن،خودشونو از زندگی بندازن ،دنبال میکنن ولی دیگه نه به این شکلی که شما فرمودید،در حالی که داره زندگی پیش میره و گذران عمر شکل میگیره،به وقتش بازی هم میاد بیرون.به نظر من 3 یا 4 سال برای ناتی داگ ،زمان مناسبی برای یک بازی هستش که شما میتونید سالیان سال بارها بازی کنید و ازش لذت ببرید.
تو نسل قبل من TLOU بازی نکردم.و تو این نسل نعمت بازی کردنش نصبیم شد.امروز برای بار دهم هم خود بازی و هم Left behind رو بازی و تموم کردم.همچنان لذت بازی رو بردم و از ناتی داگ تقدیر کردم.
همچنین من مشتاقانه منتظر TLOU 2 هستم.میدونم هم باز با یک شاهکار طرفیم.

آخرین ویرایش:

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
مولتي پليري شبيه به نسخه اول باشه ويران كننده ميشه ، خيلي جذاب و اعتياد آور بود لامصب
بود و هست...همین الانش 500 تا بازیکن فعال داره و خیلی از ما ها هنوز بازی میکنیمش.

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
امروز برا 43 بار بازیرو تموم کردم:blink: فقط میتونم بگم یکی از 5 بازیه برتره زندگیمه :Excited:. لامصب نمیدونم چیه هردفه میرم بازم هیجانه خودشو داره مخصوصا اون قسمت که الی تو رستورانه با اون چلغوز میجنگه .:Gunner:

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
امروز برا 43 بار بازیرو تموم کردم:blink: فقط میتونم بگم یکی از 5 بازیه برتره زندگیمه :Excited:. لامصب نمیدونم چیه هردفه میرم بازم هیجانه خودشو داره مخصوصا اون قسمت که الی تو رستورانه با اون چلغوز میجنگه .:Gunner:
منم امشب دوباره بازی رو رفتم
واقعا شاهکار به تمام معناست

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201
یکی از دوستام کنسول نداره.:cry2:
اقا دید دارم بازی میکنم خیلی خوشش اومد از بازی:Drooling:
منم نشستم سیر براش توضیح دادم و تفسیر کردم:lol::Shrewd:
گفت کنسولو بده ببرم میخوام بازی کنم.>:D<
اونم به تعداد درجات سختی . :D:Cheesygrin:
TLOU 2 کی میایی ای جان به قربانت:Wallbash:

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
داش یه وقت کنسولتو ندی اونم با دلست مطمئن باش دیگه برا پس گرفتنش باید عملیات انتحاری بری :Gunner:. من الان پسرداییم دمه خونمون یه ساله دخیل بسته دلستو بگیره هنوز بهش ندادم :Praying:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود
نه که خسیس اسکاتلندی باشم نه ولی گوشیمو میدم ps4 رو نه:D
حتی اگر بازی نداشته باشم همین که تو اتاقمه ارامش میده>:)
Tlou2 احتمالا نیمه ی اول 2019

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201
داش یه وقت کنسولتو ندی اونم با دلست مطمئن باش دیگه برا پس گرفتنش باید عملیات انتحاری بری :Gunner:. من الان پسرداییم دمه خونمون یه ساله دخیل بسته دلستو بگیره هنوز بهش ندادم :Praying:
واقعا هم همینطوره.. :Mrgreen:
باتیرکمون جول میرم براش :Cheesygrin:
گناه داره بندا خدا.بازی بده بهش حالشو ببره..

درود
نه که خسیس اسکاتلندی باشم نه ولی گوشیمو میدم ps4 رو نه:D
حتی اگر بازی نداشته باشم همین که تو اتاقمه ارامش میده>:)
Tlou2 احتمالا نیمه ی اول 2019
:lol::Mrgreen:
من اخر هر هفته یا دو هفته یه بار هر ازگاهی یه چپتر باز میکنم همینطوری عشقی میرم.
فقط برای اینکه دلمون تنگ میشه برای جول و الی .... مخصوصا فصل زمستونش... که الی چطوری به اب و اتیش میزد خودشو برای جول
---------------------------------
نیمه اول 2019؟ خدا کنه
تازشم امیدوارم برای نسل بعدی بیان همین پارت دو رو یه ریمستر ناز بزنن مثه پارت یکش بدن بیرون.
منکه چندین ساله بازیش رو به صورت دیجیتالی دارمش...
ولی تو سکوت کامل خبری به سر میبریم.یه خط خبر از بازی نمیاد بیرون...کف کردیم...
ولی تریلر 4k رو گرفتم.هر ازگاهی میبینمش..انرژی میگیرم برای صبر کردن

آخرین ویرایش:

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
دلست 2 از همین الان گوتیه هر سالی که بیاد هستش :clap:. من خودم با اینه که 1000 بار بازیش کردن اما هنوز بعضی صحنه هاش اشکمو در میاره :((. نیل دراکمن کریستفر نولانه صنعته گیمه
اصلا مهم نیست گوتی باشه یا نه مهم اینه که برا طرفداراش بهترینه در ضمن به نظرم قطعا جایگاه دراکمن تو صنعت گیم بسیار بالاتر از جایگاه نولان تو سینماست من دارکمن رو تو صنعت گیم موسس میدونم یه چی تو مایه های جایگاه کوبریک تو سینما.

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
مثل اینکه قراره حضور حیوان ها تو بازی پررنگ باشه. ولی احتمالشم هست حیوونایه زامبی شده هم داشته باشیم . فکرشو بکنید مثلا یدفه یه شیر زامبی شده بیاد سمتتون اونوقت دیگه تا یه سال احتیاج به شیو ندارید .:eek:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Unkn0w

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
تعامل بیشتر با محیط مخصوصا حیوانات و پرندگان رو استقبال میکنم ، بعضی اوقات شکار هم به واقعی شدن بازی بیشتر کمک میکنه مثل ویچر ، یا کمپ زدن مثل FF XV (جهان باز لازم نیست باشه ، کمپ اجبازی برای گذران شب) ، تو نسخه اول تعداد مناطقی که نشون میداد شب توش اقامت کردن خیلی کم بود ، البته این مورد تو 99درصد بازیهای اینگونه مشابه هست
ولی حیوانات بخوان بشن زامبی نه دوست ندارم ، کلا طرفدار حقوق حیوانات هستم

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201
به نظرم اگه قراره حیوانات حضور داشته باشن،احتمالا زیاد برای خوردنشون باشه.حیوون زامبی جذابیتش شاید کمتر باشه تا اینکه برن شکار.
چون پارت اول فقط یه خرگوش و یه گوزن رو شکار کردن.
-------------------------------------------

آقا یکی منو راهنمایی کنه
یعنی دارن میرن به سمت open world بودن ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر