دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
دوستان من از وقتی ای پی این برنامه رو دادم به کنسول دیگه به نت وصل نمیشه! مثلا در حالت عادی میخام کنسول رو به نت با وای فای وصل کنم ارور میده. پرو.کسی رو هم do not use میزارم ولی بازم ارور میده به نت وصل نمیشه. مشکل از چیه؟؟

usbili

کاربر سایت
Jun 18, 2009
176
نام
حامد
دوستان من یک مشکلی دارم که قبلا توی ps3 یا همین اوایل ps4 نبود میخواستم ببینم راهی داره که موقع دانلود (یا همون انتقال) فایل من چند پارتی نشه !؟ (چند پارتی منظورم موقع دانلود نیست میدونم هر پارت 4گیگ هست موقع دانلود یا همون انتقال به کنسول هست، توی عکس مشخصه)
یک عکس هم میزارم. توی عکس نگاه کنید همه بازی ها چند پارت شده واسه دانلود . مثلاً مورتال 14گیگ یه پارته الباقی رفته پارت دو ! بعد مشکل اینجاس موقع انتقال از PC به کنسول شروع به انتقال پارت 14 گیگی میکنه و پارت دوم و شروع به دانلود میکنه و از حجم اینترنتم کسر میشه !
راه حلی داره ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
28kzk0.jpg

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
دوستان من یک مشکلی دارم که قبلا توی ps3 یا همین اوایل ps4 نبود میخواستم ببینم راهی داره که موقع دانلود (یا همون انتقال) فایل من چند پارتی نشه !؟ (چند پارتی منظورم موقع دانلود نیست میدونم هر پارت 4گیگ هست موقع دانلود یا همون انتقال به کنسول هست، توی عکس مشخصه)
یک عکس هم میزارم. توی عکس نگاه کنید همه بازی ها چند پارت شده واسه دانلود . مثلاً مورتال 14گیگ یه پارته الباقی رفته پارت دو ! بعد مشکل اینجاس موقع انتقال از PC به کنسول شروع به انتقال پارت 14 گیگی میکنه و پارت دوم و شروع به دانلود میکنه و از حجم اینترنتم کسر میشه !
راه حلی داره ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
28kzk0.jpg

پارتی که حجمش کمتره آپدیت بازی هست و اونی که حجمش بیشتره فایل اصلی بازی هست
باید آخرین آپدیت بازی با فایل های خود بازی کنار همدیگه باشن که درست ریخته بشه
دیگه نمیدونم چرا اول آپدیت بازی رو می ریزه !!

• Like
Reactions: usbili

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
راه حلی داره ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

فایل چند پارتی نشده. اون 14 گیگ که میبینید مقدار دیتایی از کل دیتا هست که با دانلود/انتقال داده شدنش میتونید بازی رو اجرا کنید وگرنه کل حجم دیتا رو یه تیکه میریزه و پارت پارت شدنی در کار نیست. در واقع حجم دانلود و انتقال بازی همون پایینی هست و اون 14 گیگ هم جزء همون پایینیه فقط یه نشانگر هست که بهتون بگه تا اینقدرش که انتقال داده بشه میتونید بازی رو اجرا کنید. با دقت کنارش رو بخونید: Data to start application.
آپدیت بازی هم همراه همین ریخته میشه و جداگونه نیست. اگه با PSX انتقال میدید نگران نباشید از حجم اینترنتتون چیزی کم نمیشه.

negrasombra

کاربر سایت
Sep 1, 2010
424
نام
یوسف
اقا من جدیدا اومدم دیتا انتقال بدم هرکاری کردم تو قسمت تست کانکشن روی internet connection همش failed میده
قبلا درست بود
جدیدا سونی اپدیت داده باید کاری کنیم این درست شه؟
دوست عزیز برای من هم همین مشکل پیش اومده بود رفتم از آنتی ویروسم فایروال رو غیرفعال کردم درست شد

• Like
Reactions: radikal0120

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
سلام دوستان ، چجوری همون اول که میخوام دیتا های یه بازی رو بذارم برا دانلود آپدیت هاشم بذارم ؟ چون وارد کردنشون توسط PSX به ترتیب خاصی نیست یهو داره پکیج 5 وارد میکنه میره رو آپدیت چن دقیقه بعد دوباره میره رو پکیج 4 و ... بعد یهو میبینی باز آپدیت میاد و مجبوری بذاری دانلود شبانه یه روز دیگه صبر کنی . راهی داره از همون اول همه آپدیت هارو بذارم دانلود ؟

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
سلام دوستان ، چجوری همون اول که میخوام دیتا های یه بازی رو بذارم برا دانلود آپدیت هاشم بذارم ؟ چون وارد کردنشون توسط PSX به ترتیب خاصی نیست یهو داره پکیج 5 وارد میکنه میره رو آپدیت چن دقیقه بعد دوباره میره رو پکیج 4 و ... بعد یهو میبینی باز آپدیت میاد و مجبوری بذاری دانلود شبانه یه روز دیگه صبر کنی . راهی داره از همون اول همه آپدیت هارو بذارم دانلود ؟
درود
دوست عزیز ببینید وقتی شما بازی رو برا دانلود میزارید دیتایی که اون بازی داره شامل خود بازی اصلی و تمامی آپدیتایی هست که تا حالا براش اومده ( اپدیت ها!! نه dlc . برای dlc باید جداگونه خریداری بشن مگر اینکه نسخه سال رو خریداری کرده باشید) البته حتما باید توجه کنید که نسخه ی شما FULL GAME باشه که 99 درصد مواقع هم همینطوره ، پس مشکلی از لحاظ آپدیت اینا وجود نداره مگر اینکه حالا بعدا آپدیت جدیدی براش بیاد که خوب این قضیش کلا فرق داره با اون موضوعی که شما ذکر کردی .
..........................
مورد بعدی هم اینکه نحوه ی ریختن بازی از psx رو حتما شما دارید اشتباه انجام میدید چون امکان نداره از پکیج 5 بره رو پکیج 4، اگه شما تمامی کارا رو درست انجام داده باشید از پکیج 0 شروع میکنه حالا تا اون پکیجی که بازی شما داره مثلا 7 ، یا 8 و..... در مورد اینکه هم میگید یهو وسطش آپدیت میکنه دقیقا منظورتونو متوجه نمیشم ولی همان طور که گفتم به احتمال زیاد شما مراحل ریختن دیتا رو اشتباه انجام میدید که پیشنهاد من اینه که یه بار دیگه آموزش های کار با برنامه psx که توی همین انجمن دوستان زحمت کشیدن گذاشتن یا مثلا اگه دوست داشتید تو نت یه سرچ ساده کنید حتما جواب میگیرید

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,073
نمیشه همون اول اپدیتارو گذاشت.وقتی psx رو با ps4 کانکت کردی و بازی رو رو ps4 میزاری دانلود psx همون لینکایی که دارن دانلود میشن رو میزاره و انگار اینجوریه که تک تک پکیج ها دانلود نمیشن یخورده اول مثلا از پکیج 0 دانلود میشه بعد میپره رو پکیج یک.بعد دوباره پکیج 0 یا اپدیت.باید بزاری دانلود شه تا برسه به دانلود اپدیت.من خودم اول میرم همه پکیج های دیتای اصلی بازی رو دانلود میکنم و میزارم که انتقال پیدا کنه بعد که به اپدیت میرسه سرعت دانلود پایین میاد و تو برنامه psx هم فایل رو پیدا نمیکنه.اون فایل همون اپدیته.بعد لینکشو ورمیدارم و خودم از کامپیوتر دانلود میکنم.

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
نمیشه همون اول اپدیتارو گذاشت.وقتی psx رو با ps4 کانکت کردی و بازی رو رو ps4 میزاری دانلود psx همون لینکایی که دارن دانلود میشن رو میزاره و انگار اینجوریه که تک تک پکیج ها دانلود نمیشن یخورده اول مثلا از پکیج 0 دانلود میشه بعد میپره رو پکیج یک.بعد دوباره پکیج 0 یا اپدیت.باید بزاری دانلود شه تا برسه به دانلود اپدیت.من خودم اول میرم همه پکیج های دیتای اصلی بازی رو دانلود میکنم و میزارم که انتقال پیدا کنه بعد که به اپدیت میرسه سرعت دانلود پایین میاد و تو برنامه psx هم فایل رو پیدا نمیکنه.اون فایل همون اپدیته.بعد لینکشو ورمیدارم و خودم از کامپیوتر دانلود میکنم.
کی گفته وسط انتقال دیتا اپدیت میکنه!!!؟؟؟؟:-??:-s
شما اگه تمام کارا رو درست انجام بدی که اینطوری نمیشه ، چون فایلی که از psx استخراج میشه بازی + آپدیتاش هست
و موقع ریخت دیتا از psx به کنسول، پکیجا به تریتب ریخته میشن اینطوری نیست که یه ذره از 0 باشه بعدا بره رو 1 بعد دوباره بره رو 0 ، شما اگه موقع انتقال دیتا رو خود برنامه psx بخش log رو نگاه کنید میبیند که مثلا یهو 150 تا فایل اونجا هست که همش به مقدارشون اضافه میشه که اگه کنارشونو نگاه کنید قشنگ واضح نوشته مثلا پکیج 6، پاینش دوباره نوشته پکیج 6 ،پکیج 6.........پکیج 6 و بعدش میره رو پکیج 7 و..... همینطوری این روند ادامه پیدا میکنه تا کلا به پکیج آخری برسه و تمامممم

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
کی گفته وسط انتقال دیتا اپدیت میکنه!!!؟؟؟؟:-??:-s
شما اگه تمام کارا رو درست انجام بدی که اینطوری نمیشه ، چون فایلی که از psx استخراج میشه بازی + آپدیتاش هست
و موقع ریخت دیتا از psx به کنسول، پکیجا به تریتب ریخته میشن اینطوری نیست که یه ذره از 0 باشه بعدا بره رو 1 بعد دوباره بره رو 0 ، شما اگه موقع انتقال دیتا رو خود برنامه psx بخش log رو نگاه کنید میبیند که مثلا یهو 150 تا فایل اونجا هست که همش به مقدارشون اضافه میشه که اگه کنارشونو نگاه کنید قشنگ واضح نوشته مثلا پکیج 6، پاینش دوباره نوشته پکیج 6 ،پکیج 6.........پکیج 6 و بعدش میره رو پکیج 7 و..... همینطوری این روند ادامه پیدا میکنه تا کلا به پکیج آخری برسه و تمامممم

والا برا من اینجوری نیست بین پکیج ها یهو میپره آپدیت و آپدیت ها ام اسمشون کاملا فرق میکنه با پکیجای عادی .

• Like
Reactions: saeedonly

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
والا برا من اینجوری نیست بین پکیج ها یهو میپره آپدیت و آپدیت ها ام اسمشون کاملا فرق میکنه با پکیجای عادی .
:-?:-?:-? نمی دونم چی بگم چون برا من که اینطوری نیست ، حتی همین امروز صبح هم god of war 3 دانلودش تموم شد و ریختم ولی بازم همچین چیزی که شما میگید برا من اتفاق نیفتاد
میخوایید یه دور برنامه رو حذف کنید دوباره نصب کنید شاید درست شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر