Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
the bad batch

فیلم خوبی بود . نسبت به اثر قبلی کارگردانش پیشرفت چشمگیری داشت و فضا سازی خاص خودش رو داشت . . . فضا سازی و حاشیه موسیقی فیلم عالیه و البته پر از ادای دین به آثار آخرالزمانی مشهور و نحوه ی ادای دین اش یادآور کارهای تارانتینو است . مخصوصا کاراکتر اصلی که از یک بخشی از فیلم قشنگ یادآور مد مکسه .
کاراکتر پردازی ها تک بعدیه . یک سری کلیشه ها تو کاراکتر پردازی وجود داره و فیلم هم تلاش نمی کنه از اون ها جلوتر بره .
از نظر بازیگری بار فیلم رو دوش جیسون موموآ و سوکی واترهاس هست که بازی های خوبی ارائه دادن ولی خب فیلم نامه به اون ها مخصوصا واترهاس موقعیت نمیده خیلی بدرخشن. جیم کری هم در نقش کوتاه اش قابل قبول ظاهر شد و یک سکانس کمی لبخند به لب میاره و به همون جیم کری دوست داشتنی تبدیل میشه . ولی از ظرفی جیوانی ریبیسی و کیانو ریوز به معنای واقعی کلمه هدر رفته اند و مشخصه فقط به خاطر بالا بردن اسامی مشهور ازشون استفاده شده .
خشونت و فضا سازی عالیه . قشنگ حس یک آخرالزمان کثیف به بیننده القا میشه در عین حال تلاش شده که حال و هوای وسترنی هم بگیره . هم تو کاراکتر و قصه پردازی هم در اتمسفر موجود .
فیلم هرچی از نظر فیلم نامه مشکل داره از نظر کارگردانی و تصویر برداری عالیه . و کارگردان دید هنری فوق العاده ای داره .
در کل از فیلم لذت بردم و امیدوارم امیرپور در فیلم های بعدی اش بتونه مشکل فیلم نامه رو به حداقل برسونه . ولی بدون شک یکی از کارگردان های مستقل اینده داره .

امتیاز 8 از 10

• Like
Reactions: Ehsan95_76

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
The Wailing
6/10
از نظر تصویر پردازی فیلم چیزی از بقیه فیلم های مطرح آسیای شرقی کم نداره اما آنچنان چشم گبر هم نیست. در بعضی قسمت ها سرسری بودن فیلنامه مشخص میشه. موسیقی فیلم هم زیرپوستی و زیبا بود. اما کل فیلم نهایتا 20 دقیقه اضافه داره. با هایپ زیادی رفتم سمتش و ناامید شدم. البته فیلم اشاره هایی هم به متون مذهبی مثل انجیل داره . کلش بر مبارزه بین شیاطین و فرشتگان و جبهه گیری انسان تو این نبرده.

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
The Wailing
6/10
از نظر تصویر پردازی فیلم چیزی از بقیه فیلم های مطرح آسیای شرقی کم نداره اما آنچنان چشم گبر هم نیست. در بعضی قسمت ها سرسری بودن فیلنامه مشخص میشه. موسیقی فیلم هم زیرپوستی و زیبا بود. اما کل فیلم نهایتا 20 دقیقه اضافه داره. با هایپ زیادی رفتم سمتش و ناامید شدم. البته فیلم اشاره هایی هم به متون مذهبی مثل انجیل داره . کلش بر مبارزه بین شیاطین و فرشتگان و جبهه گیری انسان تو این نبرده.
اتفاقاً به نظرم فیلمنامه خیلی چفت و بست داشت، توصیه میکنم یه بار دیگه فیلمُ ببینی بعدم بری در مورد نشونه هایی که تو فیلم هست و اینا بخونی، خیلی کامله فیلمنامه اش. :D
=====
برای چند دلار بیشتر / 1965

برای چند دهمین بار دیدم اینُ، درود به شرف لئونه یعنی. اصن همون اول فیلم برین صحنه معرفی شخصیت مونکو رو ببینین، چقد خفن، چقد خفن، با این حال هیچی اندینگ ماندگار فیلم نمیشه با موسیقیِ فوق شاهکار پیغمبر موسیقی متن، انیو موریکونه و بعدش محو شدن ون کلیف تو افق و بعد هم رو برگردوندن و ادا کردن جمله Any trouble boy؟ با اون لبخند... :D

10 ارزش این اثر رو ادا نمیکنه قطعاً. :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
Snowden
ساختن فيلم از روى يك حادثه ى واقعى كار بسيار مشكليه. داستان اسنودن بازتاب هاى زيادى داشت، موافقان و مخالفان متعددى بودند. درنتيجه پرداخت به همچون داستانى بدون سو و جهت به هر طرف كار سختيه و بنظرم فيلم در اين زمينه هم موفق نيست و فقط داستان رو از يك زاويه خاصى تعريف ميكنه با اينحال فيلم سرگرم كننده اى بود. پرداخت فيلم طورى بود كه بشخصه زياد نميتونستم روى اطلاعاتى كه فيلم به مخاطب ميداد حساب باز كنم. نه اينكه اشتباه باشند بلكه بسيار جانب دارانه هستند. قهرمان فيلم ، يك قهرمان به تمام معناست! با تمام اين وجود من از فيلم لذت بردم.
٦ از ١٠

3RFAN

کاربر سایت
Jul 6, 2014
84
نام
ERFAN
The Magnificent Seven 2016
qvd7ullg.jpg

واقعا از این فیلم انتظار بیشتری داشتم - داستان که نیمه کلیشه ای بود دیگه انتظار نداشتم روند فیلمنامه تا این حد خشک و بی تحرک و کلیشه ای باشه .
فیلم برای افراد نوجوون توصیه میشه و برای افرادی که وسترن خیلی دوست دارن .
از لحاظ فیلمبرداری و ساختار فیلم در سطح خوبی قرار داره .
5/10

• Like
Reactions: jeenas

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
I_Don%27t_Feel_at_Home_in_This_World_Anymore.png

ادم تنها ، خسته ، به پوچی رسیده و بسیار معمولی روزی براش اتفاقی رخ میده که از بقیه ناامید تصمیم میگیره خودش مشکل خودش رو حل کنه و وارد ماجرای بزرگتری میشه. در این بین شخص دیگری هم که دید و موقعیتی به مراتب متفاوتتر و عجیبتر از خودش نسبت به زندگی و جامعه داره اون رو همراهی میکنه. فیلم مجموعه ای موقعیت های نامتعارفه.فقط پایان بندی فیلم زیاد برام جذاب نبود. اگه فیلم blue ruin رو دیده باشین ، این فیلم هم در همون سبک و سیاقه. من خیلی از فیلم خوشم اومد و پیشنهاد میکنم حتما ببینید.
7 از 10

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
Not Another Teen Movie
8/10
MV5BOTk4ODE0NDM4N15BMl5BanBnXkFtZTYwNTk0Nzg2._V1_.jpg

شرمنده پوسترش رو نمیشه اینجا گذاشت:D
فیلم خوبی بود از نظر من...وظیفش که خندوندن بود رو درقبال من انجام داد هم یه حس نوستالژی بود...فکر نکنم از لحاظ هنری حرفی برای گفتن داشته بوده باشه:Dولی پسندیدم:D

یکی از نکاتی که جلب توجه میکرد همین بود که منتظر بودی فلان اتفاق مثل فیلمای دیگه بیفته ولی اون اتفاق نمیفته و بعضا هم تکرار میشه مثل اون حرکت اون یارو که یواش یواش دست میزنه:D:))
تا انتهای فیلم فکر میکردم بازیگر نقش prescilaa مارگوت رابی هست حتی وقتی تیتراژ پایانی اومد فکر کردم اسمش قبلا یه چیز دیگه بوده الان عوض کرده:Dشباهت تا این حد لامصب؟:|
بازیگر نقش sandy sue رو هم فکر میکردم امی آدامز هست:|
.......................................................
Kong: Skull Island
8/10
220080-kong-skull-island-0-230-0-345-crop.jpg

هرچند از فیلم های خیلی تخیلی خوشم نمیاد ولی این مورد رو پسندیدم
هیجان خوبی داشت.تایمش هم خیلی خوب بود ینی طوری نبود که خسته کننده بشه،سرزمان مناسب فیلم جمع شد.

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
wonder woman
اعاده حیثیت دنیای سینمایی دی سی . فیلمی که اگر قبل از دو اثر قبلی نمایش داده میشد شاید دی سی شروع موفق تری داشت .
فیلم شخصیت پردازی قابل قبولی داره البته بیشتر کاراکتر های اصلی کاراکتر های فرعی خیلی پرداختی ندارن که البته لازم هم نبود در حد نیاز بهشون پرداخته شد. فیلم نامه هم قابل قبوله حوادث رو به درستی می چینه و جلو میره .سعی می کنه الکی شلوغ کاری نکته و خرده پیرنگ های بیخود و اضافه به فیلم تحمیل نکنه و طنزش هم به جاست . نه مثل بتمن سوپرمن الکی عبوسه نه مثل سویساید کلا تو هپروت و مسخره بازی . مهم ترین برگ برنده ی فیلم بازی خوب گال گدوت و کریس پاینه . کاراکتر های واندرو وومن و استیو ترور کم و بیش خوب پرداخت شده اند و رابطه اشون هم قابل قبول در اومده . هرچند می تونستن یکم بیشتر بهشون بپردازن . اکشن فیلم قابل قبوله و پیروی سبک فیلم های قبلیه ولی خب دز شلوعی صحنه رو آورده بودن پایین آدم میتونست با اکشن ارتباط برقرار کنه .
کاراکتر منفی داستان معمولی بود . کلا انگار باید به نبود یک ویلین قوی و به یاد ماندنی که از قهرمان جذاب تره عادت کنیم . ولی خب باز نسبت به کاراکتر منفی مزخرف سویساید یا لکس لوتر چندش آور بتمن علیه سوپرمن قابل باور تره
فیلم بهترین سوپرهیرویی چند سال اخیر نیست . ولی جزو خوب ها محسوب میشه و دیدنش شدیدا لذت بخشه

در کل فیلم واقعا لایق توجهی که بهش شد بود و می تونم بگم همانطور که مارول کارگردان کاردرست و مناسبش (برادران روسو) رو پیدا کرد . به نظر میرسه دی سی هم یکی از کارگردان هاشو پیدا کرده و پتی جنکینز رو سفید کرده همه رو .

امتیاز 8 از 10

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
The Fate of the Furious
The_Fate_of_The_Furious_Theatrical_Poster.jpg

دو قسمت قبل نظر منو جلب نکرد و مهم ترین دلیل هم به نظر خودم اکشن و در کل رتیم تکراریشون بود. تو این قسمت تغییر کارگردان کاملا جواب داده و با یه اکشن همه چیز تمام و نو طرف هستیم. ولخرجی عجیبی انجام شده و محصولش 2 ساعت سراسر هیجان هست. یکی از بهترین اکشن هایی که تا حالا دیدم. The Fate of the Furious دقیقا چیزیه که یه فیلم اکشن باید باشه روایت جذاب، داستان قابل درک و مهم تر داستانی که برای چنین اکشنی کافی هست. قسمت های بعد هم امیدوارم همینطور باشن.

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
فک میکنم بهتره اول
The Wolverine
و
X-Men Origins: Wolverine
رو ببینید. بقیشون مهم نیست.

سر اینکه شما اومدی گفتی اول The Wolverine رو ببینم بعد X-Men Origins: Wolverine رو

تجربه فیلم برام خیلی بد شد
لطفا چیزی رو نمیدونید نگید دیگه :-<

• Like
Reactions: TheGodfather

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
سر اینکه شما اومدی گفتی اول The Wolverine رو ببینم بعد X-Men Origins: Wolverine رو

تجربه فیلم برام خیلی بد شد
لطفا چیزی رو نمیدونید نگید دیگه :-<
کی گفتم اول wolverine رو ببین, "بعدش" هم اوریجینز رو ببین:| لابد چپکی دیدیشون /:)فک کردم به تاریخ انتشارشون یه نگاهی میکنی ...
---
real steel : 8/10

warrior 2011 : 9.5/10

memento : 9/10 انقدر میره گذشته, حال, گذشته تر که سرم گیچ رفت.

goodfellas : 10/10 آدم دلش میخواد جای شخصیت اصلی باشه توی بچگی .

the departed : 11/10 تنها فیلمی که در حین دیدنش استرس گرفتم.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
در مورد ولورین اوریجینز بهترین کار اینه برید خلاصه داستان رو از ویکیپدیا بخونید و خیلی هم به سوراخ های داستانی که درست می کنه توجه نکنید، اصلا ارزش دیدن نداره:D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
tgu4_18486350_1286934208069268_3997232685207402378_n.png

okja
اوکجا تازه ترین فیلم بونگ جوون-هو (کارگردان تحسین شده فیلم هایی مثل خاطرات یک قتل یا SnowPiercer ) هست که توسط نتفلیکس پخش شده، داستان درمورد دختری به نام مینجا هست که مسئولیت نگهداری یک ابرخوک (اوکجا) رو به عهده داره که بعد مدتی شرکت صاحب این ابر خوک ها برای پس گرفتن حیوونشون برمیگردن و مینجا نمیخواد اوکجا رو ببرند...

انتظارات بالا بود :D ولی فیلم واقعا عالی بود. یک در هم-برهم عالی... در صحنه هایی بشدت درام، صحنه هایی بسیار اغراق آمیز و گاهی بسیار خنده دار. بونگ تیم بازیگری خیلی خوبی هم جور کرده. تیلدا سویینتون واقعا عالیه. پاول دینو و جیک جیلینهال هم حضور جذابی دارن، لیلی کالینز (:x) هم که هست بسه دیگه :D ولی بهترین بازی فیلم مال دختر بچه فیلمه که بازی عالی ای از خودش به نمایش گذاشته. فیلمنامه خوبه :D فیلمبرداری واقعا عالیه (که فیلمبردارشم داریوش خنجی هست.) درکل ببینین حتما.

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
25th hour

از هر نظر شاهکار. بینظیر بود.
فیلمنامه عالی کارگردانی عالی بازیگرا فوق العاده. داستان و مفهوم خیلی قوی.
ببینید حتما
10/10
-----------------------------------------
La samourai 1967
تنها نکته ی مثبت فیلم آلن دلون بود
داستان که کوچکترین جذابیتی نداشت و واقعا چیزی نبود که ارزش وقت گذاشتن رو داشته باشه.
3/10
---------------------------------
Russian ark 2002
شااااااااااهکار استاد سوکوروف. تنها ایرادی که میشه به فیلم گرفت انسجام معناییشه که يه جاهایی به سادگی قابل فهمه و يه جاهایی فهمشون مشکله که این خودش یکی از خصوصیات کارای سوکوروفه.
9.5/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر