Playstation VR Offical Topic

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
189
نام
Arash
خب منم امروز رفتم با قیمت 1450000 تو من خرید کردم از توپخونه قیمت خیلی خوب
.
تجربه م بگم که واقعا حس عالی داره تو بازی البته من دمو بازی ها ارو انجام دادم
ارزش خرید واقعا داره
من گرافیک کم یا پیکسل ندیدم تو بازی گرافیک خوبه داشت ...قابل قبول بود
با این قیمتی که الان شده واقعا ارزش خرید داره
البته بعد نیم ساعت سر گیجه گرفتم که فکر کنم عادی باشه برای بار اول

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
درود دوستان.چنتا سوال مبتدی:
بدون Move نمیشه از VR استفاده کرد؟(الان مثلا همین بازیair force special oops با Duelshock4 اجرا نمیشه؟یا بازی Carnival Games)
برای خروجی صداش میشه از هدست گلد استفاده کرد؟
لیست بازیهاش رو از کجا میتونم ببینم؟
Move های PS3 بهش میخوره یا باید Move جدید تهیه بشه؟
دوربین قبلی های مکعبی PS4 بهش میخوره یا باید دوربین جدید ها حتما تهیه بشه؟
پیشاپیش تشکر...

• Like
Reactions: shylord

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
189
نام
Arash
درود دوستان.چنتا سوال مبتدی:
بدون Move نمیشه از VR استفاده کرد؟(الان مثلا همین بازیair force special oops با Duelshock4 اجرا نمیشه؟یا بازی Carnival Games)
برای خروجی صداش میشه از هدست گلد استفاده کرد؟
لیست بازیهاش رو از کجا میتونم ببینم؟
Move های PS3 بهش میخوره یا باید Move جدید تهیه بشه؟
دوربین قبلی های مکعبی PS4 بهش میخوره یا باید دوربین جدید ها حتما تهیه بشه؟
پیشاپیش تشکر...

سلام
بله بدون move میشه بازی کرد ولی باشه بهتره منم امروز خریدم
تست نکردم چون ندارم اما تو فیلم هایی که دیدم استفاده میکردن.خودشم یه هدفون داره خوبه
اینم لیست کامل و قیمت بازی ها
https://store.playstation.com/#!/en-us/PlayStation®VR/cid=STORE-MSF77008-GAMESPSVRWEBHP
اره میخوره همین موو های هم که هست برای ps3 هستش
اره دوربین ها باهم فرقی ندارن

تجربه من بعد دو روز بازی
این بچه هایی که میان میگن گرافیک کمه خوب نیست باید بگم که راست میگن اما تو فیلم های رایگانش
ولی اگه یکم پول بده فیلم های که تو استورش هست بخرن تقریبا 2 دلار هست کیفیت خوب هست
گرافیک بازی های که من انجام دادم خیلی خوبه و خانوادگی میشه بازی کرد البته کنترل موو داشته باشین خیلی بهرته
در کل نسبت ب پولی که میدین دستگاه خوبی هست
ولی تو بعضی بازی ها سر گیجه گرفتن و حالت بدی که ب ادم دست میده بده که امیدوارم با استفاده از دستگاه به مرور زمان برطرف بشه

Last edited by a moderator:

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
149
نام
mohamad reza
تجربه بسسسسسيار عالي و تك و نابي داره
واقعا توي راش اف بلاد يا رزيدنت اويل،واقعا ترس و وحشت عالي ايي رو ميسازه جوري كه به خودت مياي ميبيني كلا عرق كردي و غرق بازي هستي
البته من با پرو بازي ميكنم و بهم گفتن رو پرو گرافيك بهتره
ولي باز با اين حال براي دقايق اول ممكنه روي پيكسل بد بين شه ادم
ولي بعد ٥ دقيقه همه چيز عادي و نورمال ميشه و اصلا به اين چيزا توجه نميكنه ادم
من فك كنم بازي فار پوينت هم امام باشه با وي ار
حتما حتما تجربه كنين بازي هاش رو
ولي دمو هاش كلا اشغاله
فقط بازي هاي پولي و ديسكي امامه

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سلام موو های من از دستمون پرت شد شکست خراب شد.موو ps3 بهش میخوره تهیه کنم؟یا فرق داره؟

همون MOVE که روی Ps3جواب میده رو اینم جواب میده فقط اگه اشتباه نکنم برا شارژ MOVE نسل قبل باید کابل Mini usbداشته باشی

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
درود بر شما.
من نیز دیروز با قیمت 1.300 ابتیاع کردم و بهره بردم.
کلا تجربه جدیدی در گیم هستش و بازی The London Heist من رو ناخود آگاه یاد بازی Wild Gunman انداخت.
نسل ما پیشرفت تکنولوژی رو کلا قدم قدم لمس کرد.
نیم ساعت نیم ساعت بازی میکنم یکم سرگیجه بهم میده.شاید از سن و سال من گذشته.
طراحی زیبا خود دستگاه.
نرم و خوش نشست و سبک بر روی سر به حدی که گاهی فراموش میکنی چیزی روی سر گذاشتی و غرق بازی میشی.
فقط کاش وایرلس درستش میکردند ( حدس میزنم به زودی دستگاه آپدیت بشه و نسخه بیسیم با کمی اصلاحات معرفی بشه).

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
درود بر شما.
من نیز دیروز با قیمت 1.300 ابتیاع کردم و بهره بردم.
کلا تجربه جدیدی در گیم هستش و بازی The London Heist من رو ناخود آگاه یاد بازی Wild Gunman انداخت.
نسل ما پیشرفت تکنولوژی رو کلا قدم قدم لمس کرد.
نیم ساعت نیم ساعت بازی میکنم یکم سرگیجه بهم میده.شاید از سن و سال من گذشته.
طراحی زیبا خود دستگاه.
نرم و خوش نشست و سبک بر روی سر به حدی که گاهی فراموش میکنی چیزی روی سر گذاشتی و غرق بازی میشی.
فقط کاش وایرلس درستش میکردند ( حدس میزنم به زودی دستگاه آپدیت بشه و نسخه بیسیم با کمی اصلاحات معرفی بشه).
نسخه جدیدش حتما کیفیت تصویر بالاتری هم خواهد داشت .کلا وی آر تجربه جدیدی وای من خودم تا زمانی که حداقل رزولیشن تصویر ۱۰۸۰ نده پول خرجش نمیکنم

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
سلام رفقا.
PSVR تو حالت اجرا بازی ها غیر VR که فقط صفحه نمایش عریض هستش. ، صفحه نمایش چند اینچ در چه فاصله ای را شبیه سازی میکند؟

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
سلام رفقا.
PSVR تو حالت اجرا بازی ها غیر VR که فقط صفحه نمایش عریض هستش. ، صفحه نمایش چند اینچ در چه فاصله ای را شبیه سازی میکند؟
vr الان بازی بوکس . تنیس . یا بازی که شمشیر بازی داشته باشه . داره؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
دوستان بنظرتون نسخه جدید VR کی میاد؟ ( چون منتظرم نسخه جدیدش رو بگیرم )
اصلا نسخه جدیدی در کار هست یا اینم به سرنوشت کینکت ایکس باکس دچار میشه ؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
سلام رفقا.
vr الان بازی بوکس . تنیس . یا بازی که شمشیر بازی داشته باشه . داره؟
فکر کنم ۶۵ اینچ باشه و فاصله هم شاید ۲ متر.ولی رزولوشنش پایینه و هم اینکه چون با حرکت طرت تلویزیون هم حرکت میکنه زیاد جالب نیست

• Like
Reactions: Sony+

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
فکر کنم ۶۵ اینچ باشه و فاصله هم شاید ۲ متر.ولی رزولوشنش پایینه و هم اینکه چون با حرکت طرت تلویزیون هم حرکت میکنه زیاد جالب نیست

وقتی تلویزیون میشه دوربینش ثابت میشه و تنها در صورتی که صورت خودتون رو بچرخونید و دکمه option رو پنج ثانیه نگه دارید جای تلویزیون عوض میشه وگرنه ثابت هستش.
تا وقتی خود دستگاه رو زدید کیفیتش خیلی تو ذوق نمیزنه ولی وقتی عینک رو بر میداری و تو تلویزیون بازی رو میبینی کیفیت برات محسوس میشه.
کلا وقتی داری با عینک بازی معمولی میکنی انگار سینما هستی.
--------------------------------
دیشب مهمان داشتیم و روم به دیوار کمی هم از نوشیدنی های آزاده نامداری خورده بودیم.
دور همی گفتیم VR هم روشن کنیم.
تو بازی هایی که دوربین ثابت هستش مشکلی نبود ولی رفیقم دوربین رو زد و بازی Rigs رو آوردیم پرش اول :-& ... گلاب به روتون دوتا سطل پر کرد.

-خود من تو حالت معمولی هم پنج دقیقه نمیتونم بیشتر Rigs رو بازی کنم یا اون بازی فضایی که توی VR Worlds هستش و بازی Time Machins بد حالت استفراغ میدن.اون یکی بازی اسکیت بازی و Drive ClubVR هم کمی احساس استفراغ میده.
ولی بازیهای Mortal Blitz VR و اون بازی که با سر توپ رو میزنی و گنگسترهای لندن و کارناوال گیمز مشکلی ندارن.
توی نت نگاه کردم خیلی ها این مشکل رو داشتند.
دوستان برای مقابله با این مشکل (به جز خوردن B6 :p ) چه کارهایی کردن.تجربیات خودتون رو در میون بذارید ممنون.

how-to-stop-vomiting-yellow-bile.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر