Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

دوستان من تازه وارد دنیای انیمه شدم و اولین انیمه ای که دیدم " شاید انیمیشن اسمش باشه " Berserk بود که الان فصل دومش تموم شد
بعد One Punch Man رو دیدم که فوق العاده خوووب بود . . حالا دنبال یکی هستم مثل One ... که هم کمدیش مثل اون باشه . هم تو مایه های اون باشه
Attack On Titan هم دارم میبینم .

پیشنهاد چیه اساتید ؟

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
میگم اینجا کسی هم هست که طرفدار تایتان ها باشه و دلش بخواد انسان ها همشون از دم بمیرن و تایتان ها پیروز بشن؟:D
نمیدونم چرا بعد دیدن فصل دو اون طرفی شدم، از آرمین و مخصوصا میکاسا هم به شدددددت بدم میاد:|

من همین حالت رو در مورد Tokyo Ghoul دارم
دوست دارم Ghoul ها بزنن کلا نسل بشریت رو نابود کنن :D

Masta_killa

کاربر سایت
Feb 10, 2016
364
نام
Masta_killa
درود

دوستان من تازه وارد دنیای انیمه شدم و اولین انیمه ای که دیدم " شاید انیمیشن اسمش باشه " Berserk بود که الان فصل دومش تموم شد
بعد One Punch Man رو دیدم که فوق العاده خوووب بود . . حالا دنبال یکی هستم مثل One ... که هم کمدیش مثل اون باشه . هم تو مایه های اون باشه

پیشنهاد چیه اساتید ؟
اگه دنبال کمدی هستی گینتاما فوق العادس:D

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
درود

پیشنهاد چیه اساتید ؟

شبیه ترین انیمه به One Punch به نظرم 100 Mob-Psycho ـه :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
انیمه های تابستون کلا تو در و دیواره، یا من فکر میکنم فصل به شدت نابودیه؟:-"

اگر هیرو آکادمی نبود، حتی پتانسیلش رو داشت که بدون هیچ انیمه ی فصلی هم سر بنمایم:-"
بیاید چندتا خوباش رو بگید ببینم چی به چیه:-" فعلا فقط Fate تو لیسته، امیدوارم کاری نکنه دراپش کنم:-"

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
درود...

بچه ها تازگی ها شدید 100 دلم شدم و نمیدونم چی شروع کنم و ببینم...
عجیبه...

-_____-

بین این انیمه ها کدوم رو شروع کنم و کمک کنید ناکاماهاااا :

My Hero Academia
Mob Psycho 100
Little Witch Academia
The Seven Deadly Sins

بووووو...
نمیدونم کدومو شروع کنم....

@Akiba

واقعا و واقعا هیرو آکادمیا کشش داره امیر ؟
کلیشه نیست تو هیرو و اینجور چیزا ؟
مبارزات خیلی خفنی داره ؟
من پر از شونن هستم هااااااا...
هی میخوام ببینم و هی دراپ میکنم وسط دانلود...

تابستون هم همون Fate رو فقط میشه تحمل کرد...
خخخخخ...

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
درود...

بچه ها تازگی ها شدید 100 دلم شدم و نمیدونم چی شروع کنم و ببینم...
عجیبه...

-_____-

بین این انیمه ها کدوم رو شروع کنم و کمک کنید ناکاماهاااا :

My Hero Academia
Mob Psycho 100
Little Witch Academia
The Seven Deadly Sins

بووووو...
نمیدونم کدومو شروع کنم....

@Akiba

واقعا و واقعا هیرو آکادمیا کشش داره امیر ؟
کلیشه نیست تو هیرو و اینجور چیزا ؟
مبارزات خیلی خفنی داره ؟
من پر از شونن هستم هااااااا...
هی میخوام ببینم و هی دراپ میکنم وسط دانلود...

تابستون هم همون Fate رو فقط میشه تحمل کرد...
خخخخخ...
من هیرو آکادمی رو جانشین ناروتو و بلیچ(و مخصوصا ناروتو) میدونم :D
کاراکترهای دوست داشتنی با قدرت های متنوعی داره، طراحیاشونم جالبه و شدید به دلم میشینه:D

مبارزه هنوز اونقدر زیاد نداشته، ولی جذاب بودن:D
کلا من هر هفته برای قسمت بعدش لحظه شماری میکنم :D
مثل توریکو و یا فیری تیل نیست که با اکراه ببینم:-"
در کل هر شوننی ببینی یک سری کلیشه ها توش هست! با نزدیک 2000چپتر ناروتو و بلیچ و وان پیس که همه خوندیم/دیدیم، هم سخته تو این سبک بسازی و کاملا یونیک باشه:-"

بین اون 4تا هم، هر4تاش رو ببین:))
برای خود من به ترتیب هیرو آکادمی،ناناتسو،لیتل ویچ آکادمی و بعدش موب سایکو 100 :-"

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
اگه دنبال کمدی هستی گینتاما فوق العادس:D
گینتاما انیمه ی خوبی هستش...ولی برای کسی که تازه انیمه-بین شده، چندان مناسب نیس. بخصوص اینکه بخشی از شوخی هاش troll انیمه های دیگه ـس.
برای دیدن و لذت بردن از گینتاما باید یا چند سالی انیمه دیده باشه یا یه سری انیمه ها رو دیده باشه...
مثلاً شوخی هایی که با ناروتو، بلیچ، وان پیس و از همه مهم تر دراگون بال که میکنه....رو اگه ندیده باشه، لذت چندانی نداره.

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
.5pb بازی جدیدی رو براساس سری ( Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka ( Danmchi با سبک Exploration-Style Action RPG معرفی کرد !
تنها اطلاعات داده شده تا الان اینه که بازی بر اساس لایت ناول و انیمه ی Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka : Sword Oratoria ساخته میشه .

پ.ن : این چندوقته چقدر خبر خوب اومده ! برا این یکیم هایپم به شدت 8->

5pb. announces Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? dungeon action RPG - Gematsu

===================

قبل از اینکه دوباره اعتراض بشه به اینکه چرا اینجا میزارم خبرو بگم بازیایی که مربوط به انیمه ها و مانگاهاست به نظرم اینجا خبرش گذاشته بشه بهتره چون مسلما احتمال اینکه فناش ( یا کلا کسایی که راجع به انیمش و ... اطلاع دارن ) خبرو اینجا ببینن بیشتره :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
.5pb بازی جدیدی رو براساس سری ( Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka ( Danmchi با سبک Exploration-Style Action RPG معرفی کرد !
تنها اطلاعات داده شده تا الان اینه که بازی بر اساس لایت ناول و انیمه ی Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka : Sword Oratoria ساخته میشه .

پ.ن : این چندوقته چقدر خبر خوب اومده ! برا این یکیم هایپم به شدت 8->

5pb. announces Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? dungeon action RPG - Gematsu

===================

قبل از اینکه دوباره اعتراض بشه به اینکه چرا اینجا میزارم خبرو بگم بازیایی که مربوط به انیمه ها و مانگاهاست به نظرم اینجا خبرش گذاشته بشه بهتره چون مسلما احتمال اینکه فناش ( یا کلا کسایی که راجع به انیمش و ... اطلاع دارن ) خبرو اینجا ببینن بیشتره :D
این یکی برام مهم نیست:-" حالا شاید بازی خوبی در بیاد چون سبک انیمه هم RPGهه...ولی اونقدر کار خفنی نیست:-"
بزرگترین نکته مثبتش اون جرقه هایی بود که از برخورد دو سلاح ایجاد میشد:)) :-" تو کمتر انیمه ای چنین چیزی داریم:-"

راستی این فصل که یک اسپین آف ازش پخش میشد چطور بود؟
ارزش دیدن داره؟
---
دوتا عکس هم از بازی ناناتسو اومد، گرافیکش چندان جالب نمیزد، ملیوداس هم خیلی بد بود! انگار روح نداشت:-" امیدوارم تو عکس اونجوری افتاده باشه فقط:D

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
این یکی برام مهم نیست:-" حالا شاید بازی خوبی در بیاد چون سبک انیمه هم RPGهه...ولی اونقدر کار خفنی نیست:-"
بزرگترین نکته مثبتش اون جرقه هایی بود که از برخورد دو سلاح ایجاد میشد:)) :-" تو کمتر انیمه ای چنین چیزی داریم:-"

راستی این فصل که یک اسپین آف ازش پخش میشد چطور بود؟
ارزش دیدن داره؟
---
دوتا عکس هم از بازی ناناتسو اومد، گرافیکش چندان جالب نمیزد، ملیوداس هم خیلی بد بود! انگار روح نداشت:-" امیدوارم تو عکس اونجوری افتاده باشه فقط:D

به نظر من که کار خوبیه شخصیتا و دنیای خوبی داره :D
سبک بازی هم RPG ـه پتانسیلشو داره که یه بازی خوب ازش دربیاد ! ( حداقل برای طرفدارای سری )

اسپین آفه ( Danmachi : Sword Oratoria ) به نظر من که انیمه اصلیو دوس داشتم مسلما ارزش دیدن داره ولی واسه کسی که اونو دوس نداشته احتمالا جالب نباشه اینم
چون اینم وقایعش همزمان با اونه و دروافع یه بخش دیگه از داستانو نشون میده ، مثلا شخصیت اصلی و گروهش تو این کمتر دیده میشن به جاش یه سری شخصیت دیگه که فرعی بودن تو انیمه نشون داده میشن و ... که باعث میشه داستان فصل اول روشن تر بشه .

-------

آره گرافیکش متاسفانه جالب نمیزنه با توجه به اون ۲ تا عکس :(
برعکس Little Witch Academia که خیلی با گرافیکش حال کردم :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
بالاخره دو قسمت آخر Little Witch Academia رو هم دیدم:D (کلا این دو هفته غیر از هیرو آکادمی چیزی ندیدم:-" وقت نمیشه:| )
بسیار بسیار حال داد! :x ، کلا این انیمه حس خوبی داشت! کاراکترهای دوست داشتنی، سبک گرافیکیشم جالب بود،موضوعشم خوب بود:D
و جزو معدود انیمه هایی بود که کاراکتر اصلیش...یا بهتر بگیم همه ی کاراکترهاش دختر بودن، و نه تنها با فن سرویس شورش رو در نیوردن یا نخواستن جذب مخاطب کنند، که کلا فن سرویس اون مدلی هم نداشت:D کلا به خاطر اون مسائل نزدن تو جاده خاکی:-" از معدود انیمه های خیلی پاک بود:))

در کل که بسیار لذت بخش بود! ولی امیدوارم پایان کار نباشه و هر از گاهی فیلمی، OVAـی،چیزی بدن:( دلم نمیخواد حداحافظی کنم باهاشون:-"
امیدوارم بازیشم خوب در بیاد،برای غرب هم بیاد،گرون هم نباشه:)) ... مثلا 20 دلاری باشه:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر