طرفداران ژانر JRPG

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
@vaan 2

مازیار، Akibas Trip برای ویتا بگیر، رو کنسول دستی باید خیلی بیشتر حال بده... اصلاً فرق خاصی با PS4 نداره، حداقل تا جایی که من میدونم محتوای اصلی فرقی نداره اصلاً.
نسخه PS4 هم خودش گرافیک خیلی معمولی داره، فقط بازی نرمتر اجرا میشه.
من خودم برای PS4 گرفته بودم... یکی از دلایلی که خیلی زیاد بازیش نکردم همین بود، از اون بازیاست که خوراک کنسول دستیه. :D
سری Warriors هم همشون رو ویتا مشکل فریم دارن، البته من خودم چندان مشکلی با این قضیه ندارم ولی خب بعضی وقتها دیگه خیلی تو مخی میشه و اصلاً نمیفهمی داری چیکار میکنی.

@J. Constantine

بازیهایی که تخفیف خوردن خیلی تعدادشون زیاده... اکثراً هم بازیهای معروف هستن که دیگه نیاز به معرفی ندارن.
گراویتی راش و کریمینال گیلرز و سری دیسگایا و فریدام وارز و سول سکریفایس و... قبلاً همینجا کلی راجع بهشون بحث شده.
فقط چند تا رو من همینجوری لیست وار بگم:

asg1_berserua.jpg

Tales of Berseria
سری Tales تو تخفیفها هست... البته سری قبلاً تخفیفهای خیلی بهتر از این زیاد خورده (5 دلار و اینا)... بجاش میتونید برید برسریا رو بخرید که بنظرم از همه تیلزهای تو تخفیف رو همدیگه بهتره. >:D<

ztux_neptunia.jpg

Hyperdimension Neptunia Rebirth
ریمیک/ریمستر سری نپتونیا هم هر سه شماره برای ویتا تو تخفیفها هست و قیمت خوبی هم داره. (زیر 10 دلار)

lu3_disgaia.jpg

Disgaea
دیسگایا هم که کل سری دوباره تو تخفیف هستن... البته کل سری تخفیفهای خیلی بهتر قبلاً خورده (در سطح 2-3 دلار)... هرچند شماره 5 قیمتش الان خیلی خوبه و هر کی وقتش تابستون برای بازی خالیه الان بهترین فرصت برای خریدنشه.

jpa8_hk.jpg

The Witch and the Hundred Knight

این The Witch and the Hundred Knight هم تو لیست هست که من خیلی باهاش حال کردم و با اینکه یکسری مشکل داشت ولی جزو بازیهایی هست که خیلی باهاش بهم خوش گذشت. :D
البته نسخه PS4 که الان تو تخفیفها هست تمام اون مشکلاتش (تکنیکی) برطرف شده و بنظرم با توجه به این مسئله ارزش خریدش خیلی بالاست.
شخصاً با بازیهای نیپون ایچی خیلی حال میکنم، یه حس و حاله اُسکول واری توشون هست که شدید مورد علاقه منه. :D

835p_battle_princess.jpg

Battle Princess of Arcadias

بروبچی که هنوز PS3شون براهه هم یه نگاهی به Battle Princess of Arcadias داشته باشن... دو بعدی هک اند اسلش/آر پی جی هست. (تو مایه‌های بازیهای ونیلا ویر مثل موراماسا و درگون کراون و...)
خیلی بازی فان و باحالیه، کاره نیپون ایچی هست و تا اونجا که یادم میاد حجمش هم خیلی کمه... فکر کنم یکی دو گیگ بیشتر نیست.

از بین ویژوال ناولهایی که تخفیف خوردن:

x1mi_ztd.jpg

Zero Time Dilemma

Zero Time Dilemma مطمئناً ارزششو داره... توجهی به زرت و پرت های ملت تو نت نکنید... بازی یه پایان فوق العاده برای سه گانه است، حتماً حتماً طرفدارهای سری باید بازیش کنن.
من نمیدونم ملت چرا جدیداً به همه چی هیت میورزن... یعنی به صغیر و کبیر رحم نمیکنن، یکی یه چی میگه و باقی اربده کش پشتش راه میفتن و همم خر و نفهمن غیر خودشون!
در کل خدا همه رو به راه راست هدایت کنه! من شخصاً از حکیم عالم اندیش براشون طلب مغفرت دارم. :D

این سری زیرو اسکیپ هم کلاً زیاد تخفیف خفن نمیخوره، اگه میخواید حتماً بازیش کنید با همین قیمت بخرید چون احتمالش خیلی کمه که زیر 50% تخفیف بخوره.
Virtus Last Reward (شماره دوم سری) 3 سال بیشتر طول کشید تا 60% تخفیف بخوره.

qx7n_psycho_pass.jpg

Psycho Pass Mandatory Happiness

Psycho Pass هم اگه طرفدار سری نیستید بیخیالش بشید... کلاً خیلی ویژوال ناول شاخی نیست، یعنی بدون در نظر گرفتن انیمه و به صورت تنها مالی نیس!:-"
داستان باحالی داره ولی نه در حد و اندازه‌های سری...
من که عاشق سینه چاکه سری هستم بیشتر فقط برای دیدن رُخ کوگامی و ماکشیما بازیش کردم... یکمقدار وایسید تخفیفهای بهتر هم میخوره. :D

yqw3_tokyo_twilight.jpg

Tokyo Twilight Ghost Hunters Daybreak: Special Gigs

اینم ویژوال ناول خوبیه... داستان خوب و جالبی داره و ویژوال ناول خالص هم حساب نمیشه... بازی مخلوطی از استراتژی-نقش آفرینی و ویژوال ناوله.
اگه همه ویژوال ناولهای معروف و بازی کردید و دنبال یه بازی جدید هستید میتونه گزینه خیلی خوبی باشه وگرنه که هیچی.

XBlaze Lost Memories هم تخفیف خورده...
guoy_xblaze_lm.jpg

XBlaze Lost:Memories

اگه اینو بخواید بخرید باید حتماً اول شماره اول یعنی XBlaze Code: Embryo رو بازی کنید.... شماره اول که کلاً Price Cut دائمی خورده و 20 دلار شده.
در کل اگه طرفدار سری BlazBlue هستید (@K o j i m a @NoctisSasuke ) از اونجایی که داستان XBlaze Code: Embryo در واقع پیش در آمد BlazBlue حساب میشه ممکنه براتون جالب باشه!!!
9ic8_xblaze_ce.jpg

XBlaze Code:Embryo

گفتم ممکنه، چون من XBlaze Code: Embryo رو بازی کردم و با اینکه با داستان و دنیای BlazBlue خیلی حال میکنم ولی بنظرم XBlaze Code: Embryo توهین به سری و یه زباله به تمام معنا است که یکی از گلابی‌ترین شخصیت اصلی‌های تمام ادوار رو با خودش داره.
از شخصیتها و روند داستان بگیر تا توییست‌های داستانی و الباقی گل‌واژه‌هایی که براتون تفت میده هیچکدومشون ارزش این همه وقت و نداره.

866s_code_realize.jpg

Code Realize
Code Realize و Norn 9 و Amnesia هم قبل از خریدشون اینو در نظر داشته باشید که اینا همه Otome Game هستن... اگه با این سبک حال نمیکنید الکی وقتتون رو هدر ندید.
58r9_amnesia.jpg

Amnesia Memories

Code Realize و Amnesia قبلاً برای پلاس رایگان شده بود و منم همونطوری بازیشون کردم... این CR دنیا و لور خیلی جالبی داره.

fiap_norn_9.jpg

Norn 9

Norn 9 هم لور و داستان خیلی پیچیده‌ای داره...
در کل هر سه تا مخصوصاً Code Realize و Norn 9 جزو بهترین Otome Gameهای موجود هستن.

8qiv_natural_doctrine.jpg

Natural Doctrine

یه نکته خیلی مهم دیگه اینکه به هیچ عنوان Natural Doctrine رو نخرید... احیاناً نرید عکس ببینید و فکر کنید از این بازیهای niche و خیلی شاخه که معروف نیست.
بازی زباله است.
الان امین @AMIN-SCORPION میاد میگه نه بابا اونقدرام بد نیست!
تو چجوری انصافاً اینو بازی کردی امین؟!... من وسطاش دیگه گفتم غلط کردم بیخیال شدم. :D
انقدر که من از این بازی متنفرم.:D

13sh_mana_khemia.jpg

Mana Khemia Student Alliance

مسئله بعدی بازی Mana Khemia: Student Alliance هست...
بازی در اصل برای PS2 بوده و بعد برای PSP اومده و الان میتونید نسخه PSP رو برای ویتا بخرید... تو تخفیف هم شده 3 دلار!!!
یه JRPG خیلی خوب که واقعاً ارزش پولی که میدید رو داره... نکته جالب اینه که نمرات بازی تو متا رو ببینید احتمالاً تشتکاتون بپره!
2 و 3 و 1 و 4!!!
این از اون بازیهاست که اگه اول بازیش کنید و بدون پیش زمینه برید سراغش، بعد وقتی نمراتشو میبینید یا به عقل خودتون شک می‌کنید یا منتقدین بازی.
یکجورایی قضیه اش مثل Nier اصلی میمونه که همه اون موقع فحش میدادن و الان طلب مغفرت دارن.
البته بازی اصلاً هیچ شباهتی به nier نداره و اصلاً در اون حد و اندازه معرکه نیست... بیشتر فقط خواستم عمق فاجعه رو نشون بدم! :-"
در کل 3 دلار انصافاً پولی نیست، شما روزی 5-6 دلار فقط پفک و بستنی به خیکه مبارک میبندید. :D

o0s3_jeanne_dark.jpg

Jeanne d'Arc

اینم دوباره تخفیف خورده و شده پنج و نیم دلار که دیگه نمیدونم چی بگم... قبلاً اندازه کافی راجع بهش زرت و پرت کردم.
یکی از بهترین بازیهای PSP و یکی از بهترینهای استراتژی-نقش‌آفرینی‌های تاریخ با گرافیک و آرت استایل هیولا و داستان خیلی خوب.
بازی رو در کنار Tactic Ogre و Final Fantasy Tactics اسمشو میارن.. که خب در حد اون دو تا نیست مطمئناً... ولی همین که کنار اونا اسمش ظاهر میشه نشان از کیفیت فوق‌العاده بازیه.
آی جماعت ویتا/پی اس پی دار... اگه ویتا یا PSP دارید و با ژانر RPG/Strategy هم حال میکنید و هنوز ژان دارک بازی نکردید بدونید که فقط به خودتون ظلم کردید نه هیچکس دیگه.... کسایی که بازی کردن به یه ورشون هم نیست! :> دیگه خود دانید. :D

6nlk_touhou.jpg

Touhou: Scarlet Curosity

راستی تا یادم نرفته بگم که Touhou: Scarlet Curiosity هم برای PS4 تخفیف خورده... این سری Touhou دیگه خیلی معروفه و فکر کنم همه اسمشو حداقل شنیدن. (ماشالا یه تریلی هم دوجین داره که بچه‌های اهل دل خوب باید باهاشون آشنا باشن.:-" )
این سری بازیهای Touhou که به همون Touhou Project معروفه کلاً توسط یکنفر ساخته میشه (همون Team Shanghai Alice) و هر سال تو Comiket یه شماره جدید ازش معرفی میشه.
البته Touhou: Scarlet Curiosity یکمقدار با اون بازیهای اصلی فرق داره، سری اصلی بیشتر Maniac Shooter حساب میشه یا بهتر بگم میشده... یکجورایی مثل Nex Machina...
الان قضیه فرق کرده...
هرچند کلاً سری دیگه الان سبک خاصی نداره و همه چی توش پیدا میشه! :D
خود Touhou: Scarlet Curiosity مثل Ys میمونه، هک اند اسلش/آر پی جی... آخرته گوگول هم هست.

ختم کلام اینکه این سری Touhou دیگه از اون بازیهاست که وقتی بازیش کردید میتونید با افتخار بگید که خب دیگه تو سبک JRPG و بازی ژاپنی (ببخشیدا ببخشیدا) Aنی نیست که نخورده باشم! :D
بعدش میتونید راحت سرتون و بزارید زمین و... انا اله و انا علیه راجعون.
.
.
.
دیگه بخوام باقی بازیها رو توضیح بدم طولانی میشه و با توجه به اینکه اینجا همه کمربند مشکی دارن مطمئناً خودتون باهاشون آشنا هستید... فقط چند تا نکته دیگم اضافه کنم. (فاز استادی برداشتم:@):D یکی نیست بگه بیا برو سیک*تیر کن بابا حال نداریم!:D )

یکسری بازیها مثل Mind=0 و Akibas Trip و Sorcery Saga و غیره و غیره (:D) پای ثابت تخفیفها هستن و اصولاً اواخر سال تخفیفهای خیلی بهتری هم میخورن. یکدفعه جو گیر نشید برید همه رو باهم بخرید چون عمراً تا ته سال بتونید همه رو بازی کنید....

c1xc_sorcery.jpg

Sorcery Saga: Curse of the Great Curry God
مخصوصاً سری دیسگایا، خواستید دیساگایا بخرید فقط یه شماره رو خرید کنید.
تا شما بیاید بازی رو تموم کنید 6 بار دیگم کل سری تخفیف خورده رفته پی کارش! :D
Attack on Titan و Berserk و... هم آنچنان تخفیفهای خفنی نخوردن که بخوایم راجع بهشون بحث کنیم اصلاً. :>

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
@AsaraymA
1- پشمام بابت پست :D

2- راجب Natural Doctrine منم اوایلش تو ذوقم خورد و حال نکردم ولی این چالش که با لول اپ و ول گشتن و دشمن ضعیف کشتن نمیشه گولاخ شد و مراحل رو رد کرد یجور برام جذابیت ایجاد کرد :D

جز معدود بازیهایی بود که خدایی سرش فسفر سوزوندم و عشقی نمیشد تمومش کرد.

یادش بخیر غول اخر رو که زدم یه دو دور دور افتخار زدم بخاطرش و یجورایی حس جناب دمبیل زریان رو داشتم :D

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
@AsaraymA

دورد آریا...
جوووووووووووووووون...
آریا ایز بک...
:D

image

من یکم به قول گفتنی Root کنم برای Root Letter...
30 دلار بیش نیست بازی و جزو تخفیفا هم نیست فک کنم...
ولی گفتم اسمشو حیفه نیارم...
از من گفتن باشه...
اینو بگیرید رو PS4 و بازی کنید...
بازی و سری بازی بزرگی میشه در آینده...
ویژوال بسیار خسته و غمگینی داره و جون میده برای تابستون نشستن یک گوشه اینو بازی کردن و آخر خود را .... کردن...
بسی ویژوال ناول عالی میباشد و قراره جزو یک سری باشد دیگه...
برید ویکیشو بخونید...

^__^

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
b8mv_take_your_heart.jpg

بالاخره چند شب پیش بعد از 123 ساعت و 17 دقیقه پرسونا 5 تموم شد... که با توجه به وقت کمه من برای بازی کردن، تموم کردن بازی تو 3 ماه خودش رکوردی حساب میشه و عملاً از شاخ غول شکستن هم سختتر بود. :D

گفتم بزارم چند روز بگذره و از جو خارج شم بعد بیام اینجا راجع بهش زر زر کنم... ولی از اونجایی که من کلاً آدم سوپر جوگیری هستم اگه از یه بازی خوشم بیاد دیگه احتمالاً تا آخر عمرم تو جو، گیر میکنم. :D

قصد اسپویل کردن ندارم و کسی هم خواهشاً بازی رو برای باقی بچه‌ها که بازی نکردن اسپویل نکنه، چون اسپویل شدن داستان تا حد و حدودی به تجربه بازی ضربه میزنه بنظرم.

خب همین اول بگم که بعد از تموم کردن به این نتیجه رسیدم که پرسونا 5 بهترین پرسونایی هست که تا حالا بازی کردم.
یعنی اگه همه المانهای بازی رو بزارید کنار هم (داستان، شخصیت‌ها، موسیقی، گیم‌پلی، طراحی مراحل و...) پکیجی به دست اومده که از همه شماره‌های قبلی بهتره... یعنی شخصاً من در سطح تیم ملی با همه چیزه بازی حال کردم.
اصلاً مسئله‌ای تو بازی نبود که رو مخم باشه و به طرز عجیب غریبی همه چی باب میلم بود. >:D<

فکر کنم همه بدونن که پرسونا 3 شماره یک لیست منو دوست داشتنی ترین بازی هست که تا حالا انجام دادم و درسته که کماکان حس نوستالژی پرسونا 3 برام خیلی بیشتره و همچنان به دلایلی (فضا و داستان) محبوبترین بازی تو سری برام هست (>:D<) ولی شماره 5 کاملاً عنوان و پکیج بهتریه...
یعنی الان اگه بخوام شماره‌های اصلی رو شخصاً رده بندی کنم اینجوری میشه:

sjqm_p5.jpg

Persona 5

kj93_p3-3.jpg

Persona 3

02ll_p4.jpg

Persona 4

nrrg_p2.jpg

Persona 2

il2n_p1.jpg

Persona 1

یکی از نقاط قوت شماره 5 مثل شماره‌های قبلی بنظرم داستان خیلی خوبه بازیه... حالا خارج از کانسپت اصلی و روندی که داره، بازی شروع و پایان کامل داره... این یکی از مزیتهای بزرگشه
یعنی وقتی بازی تموم شد من چیزی نبود که برام خیلی نامفهوم باشه... پایان بازی من رو کاملاً راضی کرد و یه پایان واقعی بود که نیازی به اکسپشن و دی ال سی و اضافات نداره و خودش به خودی خود کامله.
بر عکس شماره 3 و تاحدودی 4 (مخصوصاً 3) که با اینکه شخصاً داستان 3 (به صورت کامل) برام بهترینه ولی بعد از تموم شدنش یه حس ناتمومی به ادم دست میده و اونایی که نسخه اصلی رو رفتن میدونن چی میگم... دلیل اصلی اضافات بازی هم برای رفع همین حس و حال داستان بود.

الان شماره 5 با این وضعیت من بعید میدونم اضافاتی در آینده بخواد داشته باشه (مثل Golden برای 4 و FES برای 3)... البته شایدم داشت ولی نکته مهم اینه که من شخصاً نیازی به بست دادن داستان نمیبینم و برای من همه چی تمام و کمال بود. :D

شخصیت‌های شماره 5 هم خیلی باب میل من بودن(لعنتی اصلاً همه چیزه این بازی شدید با من همخونی داشته) هم اعضای گروه عالی بودن و هم سایر افرادی که باهاشون رابطه داری... چند تاشون هم بنظرم جزو بهترین کرکترهای سری هستن. :D
این روابط خرکی و ساختار شکن بازی (کاری به خوب و بد بودنش ندارم) شخصاً خیلی باهاشون حال کردم.

البته صداگذاری بازی (ژاپنی) هم تاثیر خیلی زیادی تو علاقه من به شخصیت‌ها داشت... لعنتی دوبله ژاپنی هیولاست.
مخصوصاً که یکسری از دوبلورهای مورد علاقه منو دور هم جمع کرده بودن! :D
گل سرسبدشون هم Fox و Mona و Igor و بودن... من هی زرت زرت میرفتم تو Velvet Room که صدای ایگور رو بشنوم. >:D<

موسیقی بازی هم که طبق معمول عالیه و بهترین قطعات در بهترین جاها استفاده میشد و هماهنگی موسیقی با جو و حس و حال بازی طبق رسم دیرینه به طرز ناجوانمردانه‌ای عالی از آب در اومده بود. :D
آهنگ اصلی Life will Change که فوق‌العاده است و بنظرم جزو بهترین آهنگهای کل سری حساب میشه... برای من Top3 شد رفت پی کارش. :D

الباقی آهنگ‌ها مثل آهنگ آخر بازی (Credits) و اونی که شبا میزنه هم خیلی عالی‌ان... موسیقی دانجن‌هام خیلی خوب بود و چند تاشون شدید مورد علاقه‌ام بودن + موسیقی مخصوص هر کدوم از کرکترهای بازی.. مثلاً من اون آهنگی که تو مغازه Iwai میزنه رو خیلی باهاش حال میکردم، یه ریتم باحالی داشت. >:D<:D

گیم‌پلی بازی هم که دیگه صحرای کربلا بود... بهترین چیزی که میشد از یه پرسونا انتظار داشت...
یکی از بهترین بخشهای بازی هم قابلیتهای جدیدی بود که با بهتر کردن رابطه‌ با دیگران بدست میومد که چندتاش اصلاً سیستم مبارزات و زیر و رو میکرد... مخصوصاً قابلیتهایی که Tower و Star بهت میدن فوق‌العاده کاربردی و بدردبخوره.:D
بازی خیلی المانهای ریز و درشت تو سیستم مبارزاتش داشت که حال ندارم دیگه برم تو جزییاتش (:D) و هر کی بازی کنه خودش متوجه میشه.
یکجورایی هر چی جلوتر میرفتی قابلیتهای جدید بیشتر و بیشتر میشدن و این خیلی به ریتم مبارزات کمک میکرد و از تکراری شدن بازی جلوگیری کرده بود.
من کرکترهام همه لول 99 بودن ولی با اینکه طبق عادت زیادی فارم میکردم ولی کمترین استفاده از Rush Mode رو تو همین شماره 5 داشتم... برعکس 4. :D

استایل و طراحی هنری بازی هم که دیگه فکر نکنم نیازی به تعریف داشت باشه.:D

طراحی پرسوناها و دشمنهای بازی و باس فایتهام بنظرم فوق‌العاده بود... کلاً یکی از بهترین بخش‌های این شماره همین دانجن‌های بازی بود... خیلی خوب بودن و کیلومترها بهتر از اون دانجنهای رندوم و بی سر و ته شماره‌های قبلی بود.
یعنی بردن این بخش دانجنهای رندوم به Memento و طراحی دانجنهای اصلی از پایه بنظرم بهترین تصمیمی بود که گرفتن.

ختم کلام اینک فقط خواستم بگم بازی یکی از بهترین JRPGهای تاریخ و بنظرم بهترین و کامل‌ترین پرسونای ساخته شده تا به امروزه... فقط چون جوگیر شدم یه مقدار زیادی رفتم بالا منبر.:D
اگه قراره شماره 6 ساخته بشه با توجه به کیفیت شماره 5 و جدایی هاشینو، کاره این تیم جدید خیلی سخته، هر چند غیر ممکن نیست ولی انصافاً خیلی ســـــخــته. :D
چون با مصاحبه و حرفایی که هاشینو زده بود مشخصه که دیگه قصد نداره رو پرسونا کار کنه و شماره 5 آخرین کارش تو سری بود و رفت سراغه IP جدیدش و بعد از اونم احتمالاً شماره 2 همون IP جدیده. :D

دمت گرم هاشینو بابا... دمت گرم بابت پرسونا که محبوبترین سری بازی من و شماره 3 و 4 و 5 سه تا از بهترین بازیهای عمرم هستن.
واقعاً که پرسونا 5 هم همونجوری که گفته بودی ارزش این همه سال انتظار رو داشت و پرچم سری رو دوباره کوبید سقف آسمون.
الحق که Take Your Heart رو برای من عملی کردی. :D
نور به قبره جد و آبادت بباره! :D

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
یه سری بازی که تا اینجا تو Anime Expo اعلام شده Localize میشن برای غرب ( یا تاریخ انتشارشون اعلام شده ) :

بازی Zero Time Dilemma در تاریخ 18 August برای کنسول PS4 تو غرب منتشر میشه ( در حال حاضر برای VITA , 3DS و PC در دسترس هست )

Zero Time Dilemma for PS4 launches August 18 in North America - Gematsu

===========================================================

بازی [Under Night In-Birth Exe:Late[st اواخر 2017 در غرب برای PS4 , PS3 و VITA منتشر میشه .

Under Night In-Birth Exe:Late[st] coming to North America in late 2017 - Gematsu

عنوان Jake Hunter Detective Story : Ghost of the Dusk سال 2018 در آمریکا برای کنسول 3DS منتشر میشه .

Jake Hunter Detective Story: Ghost of the Dusk coming to North America in 2018 - Gematsu

School Girl/Zombie Hunter اواخر 2017 در آمریکا برای کنسول PS4 منتشر میشه .

SG/ZH School Girl/Zombie Hunter coming to North America in late 2017 - Gematsu

Psychedelica of the Black Butterfly و Psychedelica the Ashen Hawk سال 2018 تو آمریکا برای VITA منتشر میشن .

Psychedelica of the Black Butterfly and Psychedelica of the Ashen Hawk coming to North America in 2018 - Gematsu

7scarlet سال 2018 در آمریکا برای VITA منتشر میشه .

7'scarlet coming to North America in 2018 - Gematsu

عنوان ~Code: Realize ~Bouquet of Rainbows سال 2018 در آمریکا برای PS4 منتشر میشه .

Code: Realize ~Bouquet of Rainbows~ coming to North America in 2018 - Gematsu

Bad Apple Wars در تاریخ 29 September در آمریکا برای VITA منتشر میشه .

Bad Apple Wars launches September 29 in North America - Gematsu

Drive Girls در تاریخ 11 August در آمریکا برای VITA منتشر میشه .

Drive Girls coming to North America on August 11 - Gematsu

بازی Creeping Terror در پاییز تو غرب برای 3DS و PC منتشر میشه .

Creeping Terror coming west for 3DS, PC this fall - Gematsu

The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia اوایل 2018 برای PS4 در آمریکا منتشر میشه .

The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia coming to the Americas in early 2018 - Gematsu

Gundam Versus در تاریخ 29 September در آمریکا برای PS4 منتشر میشه .

Gundam Versus launches September 29 in the Americas - Gematsu

Naruto to Boruto: Shinobi Striker اوایل 2018 برای PS4 , Xbox One و PC تو غرب منتشر میشه .

Naruto to Boruto: Shinobi Striker launches early 2018 - Gematsu

Little Witch Academia: Chamber of Time اوایل 2018 برای PS4 و PC در آمریکا منتشر میشه .

Little Witch Academia: Chamber of Time coming to the Americas for PS4, PC in early 2018 - Gematsu

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
@AsaraymA

دورد آریا...
جوووووووووووووووون...
آریا ایز بک...
:D

image

من یکم به قول گفتنی Root کنم برای Root Letter...
30 دلار بیش نیست بازی و جزو تخفیفا هم نیست فک کنم...
ولی گفتم اسمشو حیفه نیارم...
از من گفتن باشه...
اینو بگیرید رو PS4 و بازی کنید...
بازی و سری بازی بزرگی میشه در آینده...
ویژوال بسیار خسته و غمگینی داره و جون میده برای تابستون نشستن یک گوشه اینو بازی کردن و آخر خود را .... کردن...
بسی ویژوال ناول عالی میباشد و قراره جزو یک سری باشد دیگه...
برید ویکیشو بخونید...

^__^
البته هفته پیش توی سیل بود شده بود 9 دلار خیلی دودل بودم بخرمش اما اخرش نگرفتمش .steins gate هم شده بود 11 دلار اونم نخریدم الان پشیمونم:(

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
بالاخره بازی nier رو تمام کردم و هر چهار تا پایانش هم دیدم nier روی پلی3 درسته ماله 8 سال پیشه ولی خیلی خیلی قشنگ بود
خوب نظرم درباره بازی
یعداز فینال فانتزی 7 و 10 این یکی خیلی روش غمگین شدم خیلی حالمو گرفت این بازی nier تمامی شخصیت ها اصلی که نه ولی تا حدودی اصلی مردند یعنی چی اخه زده حال
حالا هم باید پلاتش کنم دو تا تروفی مسخره داره که یکیشون شانسی اون یکی هم طول میکشه فعلا همین

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
تو مصاحبه ی DualShockers با Toshihiro Kondo رئیس Nihon Falcom ایشون اشاره کرده که اگه موقعیتش پیش بیاد علاقه داره این کمپانی بازیاش رو برای Nintendo Switch هم منتشر کنه .

In a recent interview with DualShockers, Nihon Falcom President Toshihiro Kondo discussed his desire to bring the company’s games to the Switch.

: Kondo-san began by commenting on the Switch itself

“The Nintendo Switch is completely a ‘Nintendo machine’, and that’s a really cool thing.”

: Afterwards, he went on to express his interest in bringing the studio’s titles to Nintendo’s console

“Yea, if the opportunity presents itself, I would definitely like to get Falcom games on the Switch.”

Falcom President Would Like to Release His Games on Nintendo Switch

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
سلام

خدا خفه ت کنه آریا... :D اون روند سابق رو همچنان ادامه میدی.
این حسین لعنتی هنوز زنده اس عایا !؟ :D

===================
اگه کسی در مورد قیمت بازیهای دست دوم PS3 اطلاع داره بهم ندا بده.:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر