پرسش و پاسخ Xbox One

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
سلام دوستان
من اکیترنالم به فرمت xbox تغییر کرده، الان مجدد میخوام برگردونم به ntfs یا fat32 که سیستمم بخونتش، چکار باید بکنم؟؟؟؟

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
سلام دوستان
من اکیترنالم به فرمت xbox تغییر کرده، الان مجدد میخوام برگردونم به ntfs یا fat32 که سیستمم بخونتش، چکار باید بکنم؟؟؟؟
از برنامه هايي كه هارد رو فرمت ميكنن با كامپيوتر بايد استفاده كنى

loulou

کاربر سایت
Jun 16, 2017
1
سلام و خسته نباشید..چندتا سوال مبتدی داشتم..
خیلی گیج شدم در مورد اکانتها و ظرفیت های ایکس باکس..
من الان می خوام یک اکانت ظرفیت دوم بگیرم و آنلاین بازی کنم..ولی نمی دونم که باید لایو گلد برای کدوم اکانت بگیرم..اون یکی اکاتنم هم می خواهم آنلاین بازی کنم..باید جداگانه بگیرم برای هر کدوم؟
ممنون پیشاپیش

Pieliedie

کاربر سایت
Mar 25, 2016
84
سلام و خسته نباشید..چندتا سوال مبتدی داشتم..
خیلی گیج شدم در مورد اکانتها و ظرفیت های ایکس باکس..
من الان می خوام یک اکانت ظرفیت دوم بگیرم و آنلاین بازی کنم..ولی نمی دونم که باید لایو گلد برای کدوم اکانت بگیرم..اون یکی اکاتنم هم می خواهم آنلاین بازی کنم..باید جداگانه بگیرم برای هر کدوم؟
ممنون پیشاپیش
برای اکانت اصلی خودت لایو میگیری .با اون ای دی دوم بازی رو اجرا میکنی وقتی اجرا شد با ای دی اصلی خودت که گلد هم داره وارد بازی میشی بازی میکنی

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
سلام

راهی هست که برای اجرای بازی های X360 روی One با استفاده از backwards compatibilit, پول پرداخت نکرد؟
تا اونجایی که میدونم باید نسخه دیجیتالی بازی رو خرید یا دیسک رو.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
سلام

راهی هست که برای اجرای بازی های X360 روی One با استفاده از backwards compatibilit, پول پرداخت نکرد؟
تا اونجایی که میدونم باید نسخه دیجیتالی بازی رو خرید یا دیسک رو.
بدون پول کاری میشه کرد ؟
هر ماه ۲ تا بازی رایگان برای گلد میدن ولی بازی خاصی میخواین باید بخرین

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: L073x

L073x

کاربر سایت
Jul 2, 2017
8
سلام
یک توضیح کوتاه در مورد اکانت ها میدهید انواع اش را که هوم چیه شیر چیه اکانت دوم چیه اکانت اصلی چیه
الان بازیهایی هست که اکانت میفروشن معتبر هست؟
سپاس

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
سلام دوستان. نسل قبلی ۳۶۰داشتم حالا میخوام‌وان بخرم.
از یک‌فروشگاهی در مورد کپی خور شدن وان‌ سوال پرسیدم .گفتن که کپی خور شده و هر بازی رو ۳۰تومن میگیرن که رو هارد بریزن ولی نباید به نت وصل شی و اگه بشی دیگه اجرا نمیشن و اگه انلاین بخواین هر بازی ۷۰.
کسی در این‌مورد اطلاع داره ؟ یا جایی هست که در این مورد بحث شده باشه لینک‌بدین؟
ممنونم

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
سلام دوستان. نسل قبلی ۳۶۰داشتم حالا میخوام‌وان بخرم.
از یک‌فروشگاهی در مورد کپی خور شدن وان‌ سوال پرسیدم .گفتن که کپی خور شده و هر بازی رو ۳۰تومن میگیرن که رو هارد بریزن ولی نباید به نت وصل شی و اگه بشی دیگه اجرا نمیشن و اگه انلاین بخواین هر بازی ۷۰.
کسی در این‌مورد اطلاع داره ؟ یا جایی هست که در این مورد بحث شده باشه لینک‌بدین؟
ممنونم
دروغ میگه دوست عزیز
ایشون میاد یه اکانت که بازی روش داره روی کنسول شما به اصطلاح home میکنه بعد کنسول رو افلاین میکنه و اکانت رو روی یه کنسول دیگه home میکنه. برای هر اکانت در سال 3 بار میشه این کار رو کرد.
حالا این اکانت از کجا میاد راه های مختلف داره. یه راهش اینه که اکانت یه بابایی رو هک میکنن میزنن رو کنسول شما. یه راهش اینه که اکانت خالی میسازن و با کردیت کارت هک شده روش بازی میخرن و میزارن رو کنسول شما
یه راهی هم که به شیرینگ معروفه اینه که روی یه اکانت یه بازی رو قانونی میخرن. بعد به دو نفر به صورت 30 هزار تومنی افلاین میفروشن. به یه نفر هم 70 تومنی میفروشن که اخرین نفری هستش که اکانت رو کنسولش home میشه و میتونه با اکانت خودش انلاین بشه. یه نفر دیگه هم میتونه با خود اکانت بدون home کردن بازی کنه ولی حتما باید انلاین باشه تا بازی کنه. در واقع بازی 200 هزار تومنی رو بین چند نفر تقسیم میکنن

کلا تو فکر هک شدن کنسول نباشید

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دروغ میگه دوست عزیز
ایشون میاد یه اکانت که بازی روش داره روی کنسول شما به اصطلاح home میکنه بعد کنسول رو افلاین میکنه و اکانت رو روی یه کنسول دیگه home میکنه. برای هر اکانت در سال 3 بار میشه این کار رو کرد.
حالا این اکانت از کجا میاد راه های مختلف داره. یه راهش اینه که اکانت یه بابایی رو هک میکنن میزنن رو کنسول شما. یه راهش اینه که اکانت خالی میسازن و با کردیت کارت هک شده روش بازی میخرن و میزارن رو کنسول شما
یه راهی هم که به شیرینگ معروفه اینه که روی یه اکانت یه بازی رو قانونی میخرن. بعد به دو نفر به صورت 30 هزار تومنی افلاین میفروشن. به یه نفر هم 70 تومنی میفروشن که اخرین نفری هستش که اکانت رو کنسولش home میشه و میتونه با اکانت خودش انلاین بشه. یه نفر دیگه هم میتونه با خود اکانت بدون home کردن بازی کنه ولی حتما باید انلاین باشه تا بازی کنه. در واقع بازی 200 هزار تومنی رو بین چند نفر تقسیم میکنن

کلا تو فکر هک شدن کنسول نباشید
ممنون از راهنماییت.احتمالا شرینگ باشه پس.
ولی برای تجربه بازی ها فکر کنم این‌تنها راه ارزون باشه والی باید برای هربازی ۲۰۰هزینه کرد.
تو این روش با اکانت خودم وارد بازیها میشه؟ اچیومنتها تو اکانت خودم میاد ؟
و یک سوال دیگه.اگه ده تا بازی بگم برام افلاین بریزن و مثلا برای اپدیت داشبورد یا مولتی بازی کردن یک بازی که اورجینال دارم به اینترنت وصل بشم اون بازیها دیگه اجرا نمیشن؟ خطر
بن‌ شدن چی؟

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
ممنون از راهنماییت.احتمالا شرینگ باشه پس.
ولی برای تجربه بازی ها فکر کنم این‌تنها راه ارزون باشه والی باید برای هربازی ۲۰۰هزینه کرد.
تو این روش با اکانت خودم وارد بازیها میشه؟ اچیومنتها تو اکانت خودم میاد ؟
و یک سوال دیگه.اگه ده تا بازی بگم برام افلاین بریزن و مثلا برای اپدیت داشبورد یا مولتی بازی کردن یک بازی که اورجینال دارم به اینترنت وصل بشم اون بازیها دیگه اجرا نمیشن؟ خطر
بن‌ شدن چی؟
اگر اکانتی که بازی روش هست روی کنسول شما home بشه یعنی بتونی افلاین بازی کنی میتونی توی اکانت خودت بازی کنی. وگرنه نمیشه.
اگر افلاین باشی اچیومنت نمیتونی بگیری. اچیومنت ها فقط انلاین کار میکنه. اگر افلاین بازی کنی و اچیومنتی رو باز کنی دفعه بعد که انلاین میشی اچیومنت ها میان
وقتی برات بازی بریزه (اون مدلی که میگه نباید انلاین بشی) به محض اینکه انلاین بشی به هر دلیلی بازی ها دیگه باز نمیشن.
خطر بن نداره ولی اگه اکانت هکی باشه ممکنه 1٪.. من تاحالا ندیدم کسی بن بشه ولی تو ps4 زیاد بن شدن از کسایی که اکانت هکی استفاده کردن

• Like
Reactions: pcgamer

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
ممنون .
بنظرم دیگه با این روش شرینگ نیاز به هک کنسول‌نیست.
چون دیسکها هم‌بلو ری هست ارزونتر ۳۰ در نمیاد.
امیدوارم تالار وان هم کم‌کم مثل ۳۶۰ قدیم بشه خیلی خلوته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر