FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

randyerfan

کاربر سایت
Aug 13, 2014
50
امساال هم رقابت بسیار تنگه با پیس.. چون انقلاب کرده کونامی.. و ea ديگه داره خطر رو احساس میکنه
والله فک نکنم یازندگان فیفا اصلا بدونن پس وجود داره !
چون تو فروش اصلا قابل قیاس نیستن .
فیفا فروشش مثل اونجرزه :Biggrin:
پس فروشش مثل اخراجی های یکه
<:-P
پس این بازیارو مقایسه نکنید پس بهترین بازی دنیا ام بشه بازم فروشش خیلی خیلی کمتره و تو دید نیست ...
فقط ایرانیان که تعداد پس باز توشون زیاده ( چون بازی آسونو نوب پسندیه ، یکی یه سال فیفا بازی کنه تا اخر عمر نمیتونه پس بازی کنه ) اونایی که بازی کردن میفهمن چی میگم

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
پس این بازیارو مقایسه نکنید پس بهترین بازی دنیا ام بشه بازم فروشش خیلی خیلی کمتره و تو دید نیست ...
فقط ایرانیان که تعداد پس باز توشون زیاده ( چون بازی آسونو نوب پسندیه ، یکی یه سال فیفا بازی کنه تا اخر عمر نمیتونه پس بازی کنه ) اونایی که بازی کردن میفهمن چی میگم
دوست عزیزاینطوریهام نیستا من هردوروبازی میکنم ولی بیشترپیس بازی میکنم.فیفا هم برخلاف بعضی هاکه میگن اگه بازی کنی نمیدونم میگی پس اشغاله واین حرفها رو من قبول ندارم.ولی طرفدارای پیس همه قدیمین.مثل خودم.مواظب حرف زدنت باش.نوب چیه.

BlackGamer

کاربر سایت
Oct 5, 2012
134
ویدیو رسمی از گیم پلی کامل هنوز نیومده؟؟
کاشکی مثل تاپیک PES خبرای مهم و مفید بذارید.ممنون میشم
پ.ن:تاپیک رسما به گند کشیده شده.همش یا مقایسه دو بازیه یا توجیه کردن باخت ها

• Like
Reactions: Siamak61

randyerfan

کاربر سایت
Aug 13, 2014
50
دوست عزیزاینطوریهام نیستا من هردوروبازی میکنم ولی بیشترپیس بازی میکنم.فیفا هم برخلاف بعضی هاکه میگن اگه بازی کنی نمیدونم میگی پس اشغاله واین حرفها رو من قبول ندارم.ولی طرفدارای پیس همه قدیمین.مثل خودم.مواظب حرف زدنت باش.نوب چیه.
شما فن پس هستید و اینجا تاپیک فیفاس ، اصلا نباید حرفی از اون بازی زده شه .

• Like
Reactions: ehsas1

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
عزیز وقتی خبر نیست چیکار کنیم خودمون خبر تولید کنیم؟ والا ea مثل کونامی جوگیر نیست که روزی دو تا فیس بده بیرون طرفدارا جامه از تن بکنن. همه چی رو برنامه اس. خبر ها موقع گیمزکام.

• Like
Reactions: ehsas1

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,639
نام
hamid

داداش من خَودم فن فيفام از 2006 تا 2017.. و دویژن 1 هستم ولي اگه تعصب رو نسبت به این بازی بزاریم کنار و اگه شمام ویدیوهای بازی رو دیده باشین پیس 2018 امساال واقعا پیشرفتش خیلی زیاد بوده.. بعنی انیمیشنایی داره که تو فیفا اصلا وجود نداره و همین منو مجاب کرده واسه خریدش همرا با فیفا امسال چون خیلی پیشرفت داشته وبعید نیست فیفا رو زمین گیر کننه بشرطی که قضیه لایسنسها رو برطرف کنه

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,639
نام
hamid

داداش گیم پلی هست توی یوتیوب میتونی بری ببینی.. تغییرات هم نسبت به 17 زیاد نیست و اصلا تو چشم نمیاد متاسفانه.. من این خوشحالم میکنه که پیس 2018 امساال خیلی عالیه و حالت میگ میگ قبل رو نداره و پیشرفت کرده.. جای خوشحالیش اینه که همین کاری میکنه که فیفا به فکر باشه و بزنه جلو و یکم تکون بده بازیشو.. کاری که چند سال پیش واسه شکست پیس کرد و انقلابی ایجاد کرد و همین باعث شکست پیس شد

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
یک گیم پلی کیفیت خوب اومده که اونم بازی رئال و من سیتی هست(البته اینم خود گیمیرا گرفتن),تغییراتی که من متوجه شدم تا حدودی سنگین تر شدن بازی و بازیکنان و توپ نسبت به نسخه 17 هست و حرکات رونالدو که شبیه خودش بود,در همین حد,امیدوارم راضی کننده باشه
دوستان گیمز کام کی هست؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
این تغییرات و سنگین شدن هرسال میگیم بعد باز با آپدیت گند میزنه توش،واقعا نمیدونم چه گناهی داریم که ی فوتبال در شأن نسل هشت نباید بازی کنیم

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk

• Like
Reactions: db07

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
عزیز وقتی خبر نیست چیکار کنیم خودمون خبر تولید کنیم؟ والا ea مثل کونامی جوگیر نیست که روزی دو تا فیس بده بیرون طرفدارا جامه از تن بکنن. همه چی رو برنامه اس. خبر ها موقع گیمزکام.
چرا الکی فن بازی در میاری
فیفا که هر ساله تو تبلیغات چند برابر کونامی هزینه میکنه
مطمین باش اگر میتونستند مثل کونامی فیس در میاوردن تا حالا تو تمام دنیا تبلیغات میکردند

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali

چرا الکی فن بازی در میاری
فیفا که هر ساله تو تبلیغات چند برابر کونامی هزینه میکنه
مطمین باش اگر میتونستند مثل کونامی فیس در میاوردن تا حالا تو تمام دنیا تبلیغات میکردند

چه قدر مسخره شده اینجا. ما عطسه هم میکنیم میشه فن بازی. تازه فقط اونایی که میگن فیفا خوبه فن هستن اونایی که میگن پس خوبه منطقی و واقعگرا.
چهار تا عکس گذاشتن تو توییتر هم آخه مگه تبلیغاته. لابد ea مستکبر و به قول یکی از بچه ها جهان خوار :D تبلیغات هم نباید بکنه که یه وقت مثل لایسنس ها موجب تضعیف ناجوانمردانه کونامی مظلوم نشه. چند برابر درمیاره چند برابر هم خرج می‌کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر