World of Warcraft: Dragonflight

از تاریخ 26 مهر ماه سال 1401 این تاپیک مختص به اکسپنشن ست Dragonflight در سرور های آفیشال بیلیزارد خواهد بود.
=============================================================

راهنمای اولیه بازی برای کمک به تازه وارد ها با تشکر از کاربر musketeer

بازی کردن در بلیزارد چقدر هزینه داره؟

برای بازی کردن در بلیزارد در حالت معمول شما باید 2 آیتم زیر رو در ابتدا خریداری کنید:

• Battlechest:: که شامل کلیه اکسپنشن ها تا یکی مونده به آخری و همینطور 30 روز تایم بازی میشه. قیمتش حدود 15 یورو هست
  • آخرین اکسپنشن: که در حال حاضر legion هست. معمولا حدود 40 یورو هست قیمتش
  • برای ادامه دادن به بازی باید اشتراک ماهیانه بازی رو هم بگیرید. که 2روش معمول داره. یکی اینکه گیم تایم های 2 ماهه بخرید، حدود 20 یورو هست قیمتشون، یعنی در حال حاضر حدود 80-90 تومن برای 2ماه. یا اینکه گلد داخل بازی بدید و wowtoken بگیرید. که قیمتش رو میتونید همیشه از سایت wowtoken.info چک کنید.
آیا گلد در آوردن و خریدن گیم تایم با گلد وقت خیلی زیادی میبره؟

واقعاً نمیشه گفت. به هر کس بستگی داره که از چه روشی گلد در میاره. بعضیا از auction house خیلی راحت گلد در میارن، بعضیا میرن فارم میکنن و گلد در میارن، بعضیا instance های قدیمی رو میزنن... بطور خلاصه فقط میشه گفت که کاملاً شدنیه، ولی باید یک مقداری زمان بزارید براش.

از کجا بخرم؟ کردیت کارت ندارم.

خیلی سایت های ایرانی هستن که این موارد رو برای فروش قرار دادن. طبق قوانین سایت نمیشه اینجا اسم گفت. همون توی گوگل سرچ کنید "خرید battlechest" یا "خرید legion" براتون این سایتها رو میاره. بعد توی سایت بلیزارد یه قسمتی داره که این کدها رو وارد کنید.

قبل از اینکه بازی رو شروع کنم چه چیزهایی آماده کنم؟

اولین کار این هست که یکی رو پیدا کنید که شما رو RAF کنه. RAF مخفف recruid a friend هست که میتونید اینجا بطول کامل در موردش مطالعه کنید. Recruit A Friend - WoW

این سیستم هم برای شما و هم برای کسی که شما رو RAF میکنه مزایای بسیاری داره. مهمتریناش ایناس:

• وقتی با هم بازی کنید 3 برابر experience دریافت میکنید!
    • وقتی شما اولین ماه گیم تایم رو بزنید، به RAF کننده شما یک ماه تایم رایگان میده.
    • وقتی شما دومین ماه گیم تایم رو بزنید، RAF کننده شما بین چند تا pet و mount میتونی یکی رو به دلخواه جایزه بگیره!
    • به ازای هر 2 level که با هم level up کنید، شما میتونید 1 level به RAF کننده اتون اهدا کنید.
    • هر دو میتونید هر 30 دقیقه یک بار همدیگه رو summon کنید (برید پیش هم)
البته یه سری محدودیت داره، مثل اینکه مدت این مزایا 3 ماه هست و باید توی یک group باشید تا این سیستم فعال بشه، و توی محدوده 100 یاردی هم بمونید. همچنین grant level یعنی مورد 4 هم فقط توی همون realm که بودید قابل استفاده اس.

بخاطر اینکه انقدر فایده داره و بیشتر از همه بخاطر mount اش، تقریباً همه دنبال یکی هستن که RAF اش کنن. بخاطر همین یه سری پوئن دیگه هم RAF کننده شما معمولاً بهتون میده.. مثلا فلان مقدار گلد، یا فلان آیتم... ولی سعی کنید اینها رو ملاک قرار ندید و بیشترین فکرتون این باشه که RAF partner شما وقت آزادش با شما همخونی داشته باشه تا بتونید باهاش بازی کنید و level up رو از دست ندید. پس قبل از RAF خوب باهاش تایم هاتون رو چک کنید و با همدیگه هماهنگ کنید که چند تا کاراکتر میخواید level up کنید و اینا....

آیا کامپیوترم به اندازه کافی قوی هست؟ آیا نت مناسبی دارم؟

مورد دیگه ای که باید چک کنید این هست که آیا کامپیوترتون قادر به اجرای بازی هست یا خیر. کلاً wow سیستم و اینترنت خفنی نمیخواد. برای اینکه ببینید بازی رو میتونید اجرا کنید یا نه باید بازی رو بصورت رایگان بدون اینکه چیزی بخرید نصب کنید و برید توی بازی. تو این حالت تا level 20 میتونید بازی کنید. تو جاهای شلوغ که مثلا 3-40 نفر اطرافتون باشن نباید fps اتون زیر 30 بیاد یا latency اتون بالای 300 بره.

خب! الآن آماده ی بازی هستم. باید چکار کنم؟

اول باید یه اکانت battle.net بسازید و اپلیکیشنش رو دانلود کنید: http://eu.battle.net/en/app

بعد از اون باید خود کلاینت بازی رو بگیرید که حدود 30 گیگ هست. میتونید بزارید خود اپلیکیشن براتون دانلودش کنه. یا اینکه از یک دوستی بخواید براتون روی هارد بریزه. یا اینکه از سایتهای ایرانی که میفروشن بخرید. بعد باید محل بازی رو به اپلیکیشن بتل.نت بدید و برید توی بازی. ضمنا کد های لازم که خریدید رو هم از قسمت redeem code توی اپلیکیشن یا سایت وارد کنید تا براتون فعال بشه. حالا باید وارد بازی بشید و توی هر realm ای که میخواید کاراکترتون رو بسازید.

تو کدوم realm کاراکتر بسازم؟ ایرانی ها کجا بیشتر هستن؟

در ابتدا بگم که ایرانی ها بیشتر از همه جا در سرورهای اروپا بازی میکنن، چون به ایران نزدیکتره و پینگ بهتری داره. اکثرا در kazzak سمت هورد هستن. توی Silvermoon و Ravencrest هم سمت الاینس هستن. بصورت پراکنده تو ریلم های دیگه مثل Outland هم هستن البته.
ریلم ها از چند نظر دسته بندی میشن:

• زبان. که معمولا ریلم هایی که زبان انگلیسی هستن رو انتخاب میکنیم.
    • PvE یا PvP. این دو کلمه مخفف Player versus Environment و Player versus Player هستن. توی wow دو faction داریم به نامهای Horde و Alliance. که یطورایی دشمن همدیگه حساب میشن. تو ریلم های PvP در دنیای بازی هر جا که برید میتونید با پلیرهای فکشن مقابل مبارزه کنید، اونها هم همینطور. این به این معنی هست که هرجا برید با پلیرهای فکشن مقابل درگیر میشید. در ریلم های PvE تا وقتی نخواید میتونید از درگیر شدن با فکشن مقابل خودداری کنید. به اصطلاح بصورت دیفالت PvP flag اتون خاموش هست.
    • RP یا Normal. در ریلم های RP مخفف Role-Playing خیلی پلیرها قالب کاراکترشون رو به خودشون میگیرن. یعنی طوری رفتار میکنن که انگار واقعاً مثلاً یک جادوگر الف هستن و با همه اون شکلی صحبت میکنن! البته تو همه ریلم ها بعضیا این کار رو میکنن و توی ریلم های RP خیلی بیشتره.
موارد دیگه ای مثل جمعیت و بالانس بودن فکشن ها و ... هم توی انتخاب ریلم موثره که بیشتر این فاکتور ها رو میتونید از این سایت دنبال کنید: realmpop.com

هر گونه بحث در مورد سرور های کرک حتی سرور های کرک Warlord of Draenor و قبل از آن در این تاپیک ممنوع هست و با افراد خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

آخرین ویرایش:

A5Dot

کاربر سایت
Nov 1, 2016
41
یه قابلیت داشت که میشد همون اول کارکترت رو لول ۱۰۰ کنی اونم باشه ؟؟

قبلا خوندم میشه با گلد بازی گیم تایم خرید (( حالا من قبلا سرور free پلی میدادم اونجا مشکل گلد داشتم ))

کاراکتر رو رفیقمون گفت لجیون که بخری یدونه رو میتونی صد کنی
قیمت tokken تو بازی که میشه باهاش تایم خرید صفحه قبل نوشتم:ریلم های اروپا قیمتش 220000 تا گلده، همین :D

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
کسی توی کرج دیتای بازی رو داره بده؟
من سربازم برای همین توی سرورای فری میخوام بازیش کنم، دیتاش رو میخوام که نامرد حجمش 40 گیگه.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان کسی اینجا هست که خیلی وقته بازی کنه و بتونه جواب سوالام رو بده؟

من از پچ 3.3.5 (wotlk) دیگه بازی نکردم اون موقع هم توی سرورای کرکی بازی میکردم چندین ساله بازیو گذاشتم کنار چندبار خواستم بیام سمت بازی به دلایل خیلی مختلف نشد الان وقت ازاد دارم تصمیم گرفتم برم سراغش
از اونجایی که حوصله لول آپ ندارم (در حالت عادی کلا از لول آپ بدم میاد این بازیم که درکنار بازیای هم سبکش طولانی ترین زمان رو برای لول آپ نیاز داره ازون طرف هم انقدر هیرو لول آپ کردم دیگه حالم بهم میخوره وقتی اون محیط ها و ماموریت های تکراریو برای لول آپ میبینم) از طرف دیگه هم میخوام زودتر کاراکترو فول لول کنم برای گلد جمع کردن و wow token خریدن بخاطر همین بوست رو میخوام همون اول بزنم (چجوری میشه رو کاراکتر استفادش کرد؟) چه هیرویی پیشنهاد میدید که روش بزنم بیشتر از همه با rogue و pala و druid خوب بازی میکردم هیچ علاقه ای هم به pvp ندارم فقط pve بازی میکنم اکثر اوقات هم تکی میرم (منظورم raid های لول پایین و اینجور چیزاس) کدوم رو پیشنهاد میکنید؟ خودم نظرم رو paladin هست بیشتر برای لول آپ از 100 تا 110 بهترین کار و راحتترینش چیه
برای یه پلیر تازه وارد چقدر سخته گلد جمع کردن و خرید wow token؟ حدود 5-10 ساعت در روز میتونم بازی کنم یه پیش زمینه ای هم از بازی دارم البته بازی نسبت به 3.3.5 خیلی تغییر کرده
یه سرور هم برای horde بگید ایرانی هم توش نباشه مهم نیست سرورش خوب باشه
teleport توی بازی به چه صورته؟ تو سرورای کرکی معمولا یه npc میذارن که امکان تلپورت به مکان های مختلف رو میده
اگه راهی یا پیشنهادی برای گلد جمع کردن دارید بگید توی شغل ها نظرم روی mining و alchemy و blacksmith هست به بقیه زیاد علاقه نداشتم شایدم چیزای جدیدی اضافه شده باشه که خوشم بیاد محدودیت انتخابشون چندتاس؟ قدیم یادمه محدودیت داشت
توی چیزایی که به بازی اضافه شده احتمالا بخش های مهمی هم هست اگه چیزی هست که لازم باشه اوایل شروع باهاش اشنایی پیدا کنم بگید
ممنون

آخرین ویرایش:

Satan6396

کاربر سایت
Nov 21, 2008
136
نام
HamiD
دوستان کسی اینجا هست که خیلی وقته بازی کنه و بتونه جواب سوالام رو بده؟

من از پچ 3.3.5 (wotlk) دیگه بازی نکردم اون موقع هم توی سرورای کرکی بازی میکردم چندین ساله بازیو گذاشتم کنار چندبار خواستم بیام سمت بازی به دلایل خیلی مختلف نشد الان وقت ازاد دارم تصمیم گرفتم برم سراغش
از اونجایی که حوصله لول آپ ندارم (در حالت عادی کلا از لول آپ بدم میاد این بازیم که درکنار بازیای هم سبکش طولانی ترین زمان رو برای لول آپ نیاز داره ازون طرف هم انقدر هیرو لول آپ کردم دیگه حالم بهم میخوره وقتی اون محیط ها و ماموریت های تکراریو برای لول آپ میبینم) از طرف دیگه هم میخوام زودتر کاراکترو فول لول کنم برای گلد جمع کردن و wow token خریدن بخاطر همین بوست رو میخوام همون اول بزنم (چجوری میشه رو کاراکتر استفادش کرد؟) چه هیرویی پیشنهاد میدید که روش بزنم بیشتر از همه با rogue و pala و druid خوب بازی میکردم هیچ علاقه ای هم به pvp ندارم فقط pve بازی میکنم اکثر اوقات هم تکی میرم (منظورم raid های لول پایین و اینجور چیزاس) کدوم رو پیشنهاد میکنید؟ خودم نظرم رو paladin هست بیشتر برای لول آپ از 100 تا 110 بهترین کار و راحتترینش چیه
برای یه پلیر تازه وارد چقدر سخته گلد جمع کردن و خرید wow token؟ حدود 5-10 ساعت در روز میتونم بازی کنم یه پیش زمینه ای هم از بازی دارم البته بازی نسبت به 3.3.5 خیلی تغییر کرده
یه سرور هم برای horde بگید ایرانی هم توش نباشه مهم نیست سرورش خوب باشه
teleport توی بازی به چه صورته؟ تو سرورای کرکی معمولا یه npc میذارن که امکان تلپورت به مکان های مختلف رو میده
اگه راهی یا پیشنهادی برای گلد جمع کردن دارید بگید توی شغل ها نظرم روی mining و alchemy و blacksmith هست به بقیه زیاد علاقه نداشتم شایدم چیزای جدیدی اضافه شده باشه که خوشم بیاد محدودیت انتخابشون چندتاس؟ قدیم یادمه محدودیت داشت
توی چیزایی که به بازی اضافه شده احتمالا بخش های مهمی هم هست اگه چیزی هست که لازم باشه اوایل شروع باهاش اشنایی پیدا کنم بگید
ممنون

درود
همه کلاس ها خوب هستند و مهم علاقه خودت هست در نتیجه همون پالا رو پلی بده و برای بوست کردن کافیه وقتی لژیون رو اکتیو کردی یه دایره طلایی هست که نوشته 100 بالا گوشه سمت راست ( توی صفحه کاراکتر لیست) روش کلیک میکنی و کاراکتر رو درست میکنی و توی بازی که لاگین میشی لول 100 هست مثل کلاس ترایال .
روش جمه کردن گلد از طریق ریدهای قدیمی راحت و ثابت هست اما خب محدودیت داری و زمان بر هم هست که در حال حاضر راحت ترین و بی دردسر ترین راه این هست که لول 110 بشی و آیتم لول فالوور هات 900 بشه و میشن هاتو 200% کنی که روزی به هر کاراکتر یه میشن میده که 2000 گلد میده و چه برای این رو و چه برای ریدهای قدیمی رو زدن نیازمند تعداد کاراکتر بالایی هستی مثلا 5+ که گلدش جمع میشه
برای یه پلیر تازه وارد با روزی 5-10 ساعت پلی تایم هم میتونی از همون ماه اول توکن بخری بستگی داره به روش گلد در آوردن و نوع بازی کردنت
برای پیدا کردن ریلم خوب شما میتونی این سایت رو چک کنی و البته چون نمیخوایی ایرانی توش باشه درانور یا استوراسکیل رو برو Draenor / Stormscale این رو هم بگم ایرانی همه جا هست فقط مثل کازاک دیگه فکر نمیکنی که wowzone پلی میدی که تو ترید فینگلیش چت کنند پلیرها :))
و پورتال به کپتال سیتی ها هم از همون ابتدا بوده البته نه به صورت سرورهای پرایویت مثلا توی شاترات و دالاران ( جدید و قدیم) ویل آو اترنال بلوسوم ( پانداریا) برای شهرهای مهم پرتال هست
پرکاراکتری میتونه دوتا پرفشنال اسکیل داشته باشه و من پیشنهاد میدم یه alchemy داشته باشی هم برای ترنسموت ها و هم برای مونت vail of the sand و اونیکی ورک هم تفاوت چندانی نداره اما شک نکن که تفاوت های اساسی پیدا کردند نسبت به قبل
و در آخر هم چون میخوایی تازه اکانت رو بسازی میتونی از RAF استفاده کنی که مزایای زیادی داره و اگر خواستی رف بشیم من میتونی 50000 گلد بهت بدم برای شروع بازی و یه کاراکتر هم برات بوست میکنم و ....
دیگه خسته شدم بس تایپ کردم :) اگر هر پرسش دیگه ای چه در مورد RAF و چه در مورد بازی داشتی بتل تگ و یا تلگرام رو ادد کن

• Like
Reactions: zilyzal and A5Dot

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
درود
همه کلاس ها خوب هستند و مهم علاقه خودت هست در نتیجه همون پالا رو پلی بده و برای بوست کردن کافیه وقتی لژیون رو اکتیو کردی یه دایره طلایی هست که نوشته 100 بالا گوشه سمت راست ( توی صفحه کاراکتر لیست) روش کلیک میکنی و کاراکتر رو درست میکنی و توی بازی که لاگین میشی لول 100 هست مثل کلاس ترایال .
روش جمه کردن گلد از طریق ریدهای قدیمی راحت و ثابت هست اما خب محدودیت داری و زمان بر هم هست که در حال حاضر راحت ترین و بی دردسر ترین راه این هست که لول 110 بشی و آیتم لول فالوور هات 900 بشه و میشن هاتو 200% کنی که روزی به هر کاراکتر یه میشن میده که 2000 گلد میده و چه برای این رو و چه برای ریدهای قدیمی رو زدن نیازمند تعداد کاراکتر بالایی هستی مثلا 5+ که گلدش جمع میشه
برای یه پلیر تازه وارد با روزی 5-10 ساعت پلی تایم هم میتونی از همون ماه اول توکن بخری بستگی داره به روش گلد در آوردن و نوع بازی کردنت
برای پیدا کردن ریلم خوب شما میتونی این سایت رو چک کنی و البته چون نمیخوایی ایرانی توش باشه درانور یا استوراسکیل رو برو Draenor / Stormscale این رو هم بگم ایرانی همه جا هست فقط مثل کازاک دیگه فکر نمیکنی که wowzone پلی میدی که تو ترید فینگلیش چت کنند پلیرها :))
و پورتال به کپتال سیتی ها هم از همون ابتدا بوده البته نه به صورت سرورهای پرایویت مثلا توی شاترات و دالاران ( جدید و قدیم) ویل آو اترنال بلوسوم ( پانداریا) برای شهرهای مهم پرتال هست
پرکاراکتری میتونه دوتا پرفشنال اسکیل داشته باشه و من پیشنهاد میدم یه alchemy داشته باشی هم برای ترنسموت ها و هم برای مونت vail of the sand و اونیکی ورک هم تفاوت چندانی نداره اما شک نکن که تفاوت های اساسی پیدا کردند نسبت به قبل
و در آخر هم چون میخوایی تازه اکانت رو بسازی میتونی از RAF استفاده کنی که مزایای زیادی داره و اگر خواستی رف بشیم من میتونی 50000 گلد بهت بدم برای شروع بازی و یه کاراکتر هم برات بوست میکنم و ....
دیگه خسته شدم بس تایپ کردم :) اگر هر پرسش دیگه ای چه در مورد RAF و چه در مورد بازی داشتی بتل تگ و یا تلگرام رو ادد کن
ممنون بابت جوابتون درمورد فالوور ها و سیستمش یه توضیح میدید چون این مورد قبلا نبوده توی یوتوب یه ویدئو ازش دیده بودم ولی توجه نکردم ببینم چجوریه
این 200% شدن میشن ها به چه صورته؟ یکم درموردش توضیح دیدید
مطمئنید میشه برای ماه اول گلد رو جمع کرد؟ بنظمر یکم غیرممکنه 220k گلد
اگه فقط دوتا میشه برداشت که یکیشو alchemy میگیرم یکی دیگشم mining شنیده بودم راه خوبی برای گلد جمع کردنه
یه توضیح مختصر هم در مورد raf بدید تقریبا میدونم چکار میکنه اگه بخوام استفاده کنم که فکر کنم باید کاراکترو از لول 1 بالا ببرم باز دردسره با این xp boost ی که میده تقریبا چقدر طول میکشه لول کاراکتر فول بشه کلا ارزش داره raf کنم یا همون بوستو بزنم خودم بازی کنم؟
امشب بازیو دانلود میکنم یه 14 روز رایگان فکر کنم داشت که قبلا فعالش کردم ولی نیم ساعتم بازی نکردم اگه تونستم با پشتیبانی صحبت میکنم دوباره برام فعالش کنن یکم تو بازی بگردم بعدم بگیرمش
اديت: دوستاني كه اينجا بازي ميكنن كشور اكانتشون رو روي كجا گذاشتن؟ براي من فكر كنم امريكا باشه براي تبديل توكن به بالانس مشكلي برام به وجود نمياره؟

آخرین ویرایش:

Satan6396

کاربر سایت
Nov 21, 2008
136
نام
HamiD
ممنون بابت جوابتون درمورد فالوور ها و سیستمش یه توضیح میدید چون این مورد قبلا نبوده توی یوتوب یه ویدئو ازش دیده بودم ولی توجه نکردم ببینم چجوریه
این 200% شدن میشن ها به چه صورته؟ یکم درموردش توضیح دیدید
مطمئنید میشه برای ماه اول گلد رو جمع کرد؟ بنظمر یکم غیرممکنه 220k گلد
اگه فقط دوتا میشه برداشت که یکیشو alchemy میگیرم یکی دیگشم mining شنیده بودم راه خوبی برای گلد جمع کردنه
یه توضیح مختصر هم در مورد raf بدید تقریبا میدونم چکار میکنه اگه بخوام استفاده کنم که فکر کنم باید کاراکترو از لول 1 بالا ببرم باز دردسره با این xp boost ی که میده تقریبا چقدر طول میکشه لول کاراکتر فول بشه کلا ارزش داره raf کنم یا همون بوستو بزنم خودم بازی کنم؟
امشب بازیو دانلود میکنم یه 14 روز رایگان فکر کنم داشت که قبلا فعالش کردم ولی نیم ساعتم بازی نکردم اگه تونستم با پشتیبانی صحبت میکنم دوباره برام فعالش کنن یکم تو بازی بگردم بعدم بگیرمش
اديت: دوستاني كه اينجا بازي ميكنن كشور اكانتشون رو روي كجا گذاشتن؟ براي من فكر كنم امريكا باشه براي تبديل توكن به بالانس مشكلي برام به وجود نمياره؟

سیستم فالورها از درانور ادد شده و اینکه چطور میتونید 200% کنید با استفاده از اکوئپ منت هایی که فالور ها میگیرند و یا همراهی با تروپ ها
برای RAF هم که یه راهنمای کلی نوشتم و پایین پست هام لینکش هست که در کل یه چیز جدایی از بوست هست و من میتونم 50-60 هزارتا بهت کمک کنم و خلاصه شدنی هست گلد در آوردن همونطور که گفتم بستگی داره به روش بازی کردنت
و در آخر شما باید یک اکانت و یا wow جدید بسازید ( ترجیحا اکانت جدید بسازید و ریجن رو همون ایران انتخاب کنید ویا هر کشوری که خواستید فقط آمریکا نباشه چون توی کارنسی به مشکل بر میخورید) و خیلی وقت هست که دیگه اون لیمیت تایم رو برداشتند و شما اکانتتون استارتر میمونه تا لول 20 بدون محدودیت زمانی

• Like
Reactions: A5Dot and zilyzal

alireeza

کاربر سایت
Jun 28, 2017
1
سلام دوستان .
الان کدوم سرور بیشتر بچه های ایرانی بازی میکنن من الان چند ماهی تنها بازی میکنم و تنها اصابم خورد شوده.
الان سرور سیلورمون رو زیاد شنیدم که ایرانیا اونجان . ولی باید یه هیرم رو ترنس کنم بهش . واسه همین میخوام دقیق بدونم که کدوم سرور بهتر . بتل منم alireza#2565
مرسی

• Like
Reactions: A5Dot

A5Dot

کاربر سایت
Nov 1, 2016
41
سلام دوستان .
الان کدوم سرور بیشتر بچه های ایرانی بازی میکنن من الان چند ماهی تنها بازی میکنم و تنها اصابم خورد شوده.
الان سرور سیلورمون رو زیاد شنیدم که ایرانیا اونجان . ولی باید یه هیرم رو ترنس کنم بهش . واسه همین میخوام دقیق بدونم که کدوم سرور بهتر . بتل منم alireza#2565
مرسی

دقیقا منم خواستم دوباره بپرسم کسی توی سیلورمون گیلد ایرانی سراغ نداره؟
تنهایی یا با گیلد خارجیا خیلی ضد حاله :(
رفیقا هم که کلا اهل هیچگونه بازی نیستن چه برسه به وارکرفت...

Mehdisats

کاربر سایت
Jul 30, 2014
5
سلام. اگه بخوام اکانت جدید بسازم. کسایی که میخوان منو Recruit a friend کنن و وقت و تایم کافی برای lvl up با هم دیگه طبق شرایط blizz که باید اونا هم کاراکتر جدید با حداکثر 4 لول فاصله بسازن با هم بریم لول آپ شرایطشون رو بگن که حاضر چقدر گلد یا تایم بزارن بریم با هم بسازیم!! ممنون!

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
بازم سلام. تا حالا یه چند تایی pv داشتم. ولی هنوز استارت نزدم. نمیدونم بروبچه ها اینجا رو چقدر چک میکنن. هنوز موندم که چه کنم...

Ac66

کاربر سایت
Jun 25, 2017
103
دوستان من الان بخوام بازیو تجربه کنم چه چبزایی لازمه و اینکه من بیشتر مجذوب داستانش شدم خب باتوجه به اینکه خیلی وقته از ریلیز گیم گذشته و پچای زیادی واسش اومده من چه جوری میتونم داستانو از اول تجربه کنم ؟

• Like

Satan6396

کاربر سایت
Nov 21, 2008
136
نام
HamiD
دوستان من الان بخوام بازیو تجربه کنم چه چبزایی لازمه و اینکه من بیشتر مجذوب داستانش شدم خب باتوجه به اینکه خیلی وقته از ریلیز گیم گذشته و پچای زیادی واسش اومده من چه جوری میتونم داستانو از اول تجربه کنم ؟

درود
دوست عزیز برای اینکه از داستان دنیای وارکرافت سر در بیاری بهترین راه خوندن کتاب ها هست و البته اگر زبان انگلیسی اوکی هست میکتونی رمان ها و باقی داستان ها رو هم بخونی و لینک دانلود کتاب های ترجمه شده رو میتونی از توی کانال تلگرام من برداری که آدرسش زیر همه پست هام هست
و در مورد بازی هم شما یه بتل چست و یه لژیون میخوایی که قیمت هردوتاش با هم میشه 170 تومن

A5Dot

کاربر سایت
Nov 1, 2016
41

سلام
منم این سوالم بود، اگه انگلیسیت خوبه این صفحه رو بخون جواب jakjak کاملترینه، سومیش

https://us.battle.net/forums/en/wow/topic/18300733704

mephist33

کاربر سایت
Nov 21, 2016
79
سلام دوستان .
مرسی
درود، سرور kazzak با بیش از 500 ایرانی و 6 تا گیلد!
دقیقا منم خواستم دوباره بپرسم کسی توی سیلورمون گیلد ایرانی سراغ نداره؟
تنهایی یا با گیلد خارجیا خیلی ضد حاله :(
رفیقا هم که کلا اهل هیچگونه بازی نیستن چه برسه به وارکرفت...
تنها گیلد ایرانیه سیلورمون بدلیل کمبود پلیر اومده kazzak و الان هم پلیر هاش پخش شدن گیلد های دیگه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر