همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

hadi sh

کاربر سایت
Oct 1, 2010
660
نام
هادی
Last edited by a moderator:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام
عزیز من‌ چیزی ازاین‌ نفهمیدم یه لطف میکنی توضیح بدی چیکار کنم
گفته کنسولو دوباره به نت وصل کنید
کنسولو خاموش کنید (بهتره کلا از برق بکشید)
مودم تون رو خاموش کنید
5 دقیقه صبر کنید بعد روشن کنید

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
دوستان من قبلا تایید 2 مرحله ای رو فعال کرده بودم دیشب دی اکتیو کردم دوباره اکتیو کردم رو همون دستگاه کد نخواست از کجا بفهمم تایید 2 مرحله فعال هستش؟
پسورد اکانت رو از کجا عوض کنم؟؟؟؟

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
با اینکه 100 دلار تو هفته E3 از استور خرید کردم ولی اون 15 دلاره هنوز برام نیومده. نیازی هست پیگیری کنم یا دیرتر میاد
من پارسال تو این طرح سونی خرید کردم ... نگران نباش یک مقدار زمان میبره تا کد رو براتون ارسال کنن ... در ضمن کد رو به ایمیلتون میفرستن و تو کنسول یک پیام از طرف سونی براتون ارسال میشه
در ضمن میتونید کد 15 دلاری رو در اکانت دیگه ای هم استفاده کنید

دوستان من قبلا تایید 2 مرحله ای رو فعال کرده بودم دیشب دی اکتیو کردم دوباره اکتیو کردم رو همون دستگاه کد نخواست از کجا بفهمم تایید 2 مرحله فعال هستش؟
پسورد اکانت رو از کجا عوض کنم؟؟؟؟
باید همون لحظه که فعال میکنید روی گوشیتون یک پیام بیاد که این سیستم اکتیو شده
برو به این ادرس و وارد اکانتت بشو : Sign In: Sony Entertainment Network
اگر در خواست کد کرد و کد برای گوشیت ارسال شد که یعنی اکتیو هستش ... وارد که شدی میتونی از منو بالا وارد قسمت اکانت بشی و بعد گزینه سکیوریتی رو بزنی و پسوردت رو عوض کنی
پایین همون صفحه هم میتونی وارد قسمت تایید 2 مرحله ای بشی و ببینی اکتیو هست یا نه

Last edited by a moderator:

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
دوستان وقتی از طریق هات اسپات گوشی میخوام به نتورک وصل بشم بعد از وارد کردن پسورد با این پیغام مواجه میشم:
the security method might not be correct nw-31293-8
چیکار کنم؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
دوستان وقتی از طریق هات اسپات گوشی میخوام به نتورک وصل بشم بعد از وارد کردن پسورد با این پیغام مواجه میشم:
the security method might not be correct nw-31293-8
چیکار کنم؟
نوع رمز هات اسپات رو بزار رو WEP

Sent from my iPhone using Tapatalk

xblack

کاربر سایت
Nov 30, 2014
20
سلام دوستان
من تازه با اين فروم اشنا شدم و دارم به مرور صفحات رو ميخونم
سوالم تكراري هست
١. سوالم اينه كه من يك كنسول ريجن ٢ ميخام بخرم ميتونم بدون مشكل اكانت ريجن١ امريكا بسازم و بازي ديجيتالي بخرم و همينطور dlc هاش؟
و گيفت كارت دلار شارژ كنم و psn پلاس بخرم؟
مشكلي پيش نمياد؟
٢. اينكه ١ ترابايت بهتره يا ٥٠٠گيگ ؟
متوسط چنتا بازي ميشه روشون دانلود كرد؟
٣،ميشه راحت هارد اكسترنال نصب كرد و مثل هارد خودش كار كرد؟
٤. بازي ديجيتالي كه ميخرم قابليت فروش داره توي بازار و بايد مشخصات اكانت شخصيم رو هم همراش بدم؟
ممنون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان
من تازه با اين فروم اشنا شدم و دارم به مرور صفحات رو ميخونم
سوالم تكراري هست
١. سوالم اينه كه من يك كنسول ريجن ٢ ميخام بخرم ميتونم بدون مشكل اكانت ريجن١ امريكا بسازم و بازي ديجيتالي بخرم و همينطور dlc هاش؟
و گيفت كارت دلار شارژ كنم و psn پلاس بخرم؟
مشكلي پيش نمياد؟
٢. اينكه ١ ترابايت بهتره يا ٥٠٠گيگ ؟
متوسط چنتا بازي ميشه روشون دانلود كرد؟
٣،ميشه راحت هارد اكسترنال نصب كرد و مثل هارد خودش كار كرد؟
٤. بازي ديجيتالي كه ميخرم قابليت فروش داره توي بازار و بايد مشخصات اكانت شخصيم رو هم همراش بدم؟
ممنون
خوش اومدید
1.نه مشکلی پیش نمیاد ریجن کنسول ربطی به اکانتو بازیا نداره هر اکانتیو میشه رو کنسولی با هر ریجنی زد من خودم کنسول ریجن 2 دارم روش اکانت امریکا هست
2. 500گیگ با حجمای زیادی که بازیا دارن عملا بی کاربرده اصلا هیچ کاری نمیتونید باهاش بکنید چون حدود سی صد و خورده ای گیگش آزاده از 500 گیگ بعد دوباره روی این مقداری که براتون ازاده هم بین 50 تا 80 گیگ رو باید خالی داشته باشید و نمیتونید ازش استفاده کنید
چند تا دونه بازی نصب کنید پر شده حجمش
بهتره 1ترا بگیرید
3.بله مشکلی نداره هاردو با پی سی فرمت میکنید وصل میکنید به کنسول میشه مثل هارد خودش خودمم یه هارد 1 ترا اضافه کردم قیمت هارد 1ترا هم از 230 شروع میشه میره بالا
فقط اینو درنظر بگیرید که دیگه هاردو نمیتونید همزمان جای دیگه استفاده کنید برای استفاده دوبارش روی کامپیوتر باید فرمتش کنید که دیتا هاتون میره
4.بازی دیجیتالیو میتونید با دوستتون شیر کنید که قیمتش نصف بشه

• Like
Reactions: mgh2225 and xblack

xblack

کاربر سایت
Nov 30, 2014
20
خوش اومدید
1.نه مشکلی پیش نمیاد ریجن کنسول ربطی به اکانتو بازیا نداره هر اکانتیو میشه رو کنسولی با هر ریجنی زد من خودم کنسول ریجن 2 دارم روش اکانت امریکا هست
2. 500گیگ با حجمای زیادی که بازیا دارن عملا بی کاربرده اصلا هیچ کاری نمیتونید باهاش بکنید چون حدود سی صد و خورده ای گیگش آزاده از 500 گیگ بعد دوباره روی این مقداری که براتون ازاده هم بین 50 تا 80 گیگ رو باید خالی داشته باشید و نمیتونید ازش استفاده کنید
چند تا دونه بازی نصب کنید پر شده حجمش
بهتره 1ترا بگیرید
3.بله مشکلی نداره هاردو با پی سی فرمت میکنید وصل میکنید به کنسول میشه مثل هارد خودش خودمم یه هارد 1 ترا اضافه کردم قیمت هارد 1ترا هم از 230 شروع میشه میره بالا
فقط اینو درنظر بگیرید که دیگه هاردو نمیتونید همزمان جای دیگه استفاده کنید برای استفاده دوبارش روی کامپیوتر باید فرمتش کنید که دیتا هاتون میره
4.بازی دیجیتالیو میتونید با دوستتون شیر کنید که قیمتش نصف بشه
ممنون دوست خوبم واسه جواب خيلي مفيدتون
بنظرتون كنسول بصورت باندل بگيرم يا جدا؟
به بازي battelfield 1 و uncharted4 خيلي علاقه دارم كه هر ٢ بازي بصورت جدا و كنسول باندل قابل خريداري هست نظرتون چيه؟
و اينكه باندل هايي كه ٣تا بازي فيزيكي و اكانت پلاس داره ارزش داره؟
همون موقع اون بازي بفروشم و بازي مورد علاقمو بگيرم
سپاس

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
ممنون دوست خوبم واسه جواب خيلي مفيدتون
بنظرتون كنسول بصورت باندل بگيرم يا جدا؟
به بازي battelfield 1 و uncharted4 خيلي علاقه دارم كه هر ٢ بازي بصورت جدا و كنسول باندل قابل خريداري هست نظرتون چيه؟
و اينكه باندل هايي كه ٣تا بازي فيزيكي و اكانت پلاس داره ارزش داره؟
همون موقع اون بازي بفروشم و بازي مورد علاقمو بگيرم
سپاس
من نمیدونم قیمتش چجوری هست برای همین نمیتونم دقیق بگم
دنبال قیمتاشم نبودم که بدونم قبلا چجوری بوده
ولی فکر میکنم بصرفه دربیاد
درکل ببینید قیمت اون بازیا بصورت آک چنده اگه جدا گرونتر دراومد باندل بگیرید

• Like
Reactions: xblack

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر